Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

Jak ją/ jego uwieść?

Osoby spod znaku Strzelca cenią sobie wolność. To niespokojne dusze, które wiecznie czegoś w życiu poszukują. Prowadzą życie na walizkach. Trudno układać sobie z nimi poważną relację partnerską. Ich uczucia do jednej osoby dość szybko się wypalają. Zdecydowanie łatwiej w ich towarzystwie przeżyć niesamowitą przygodę, którą będzie pamiętało się do końca życia.

Kobiety spod znaku Strzelca będą zainteresowane mężczyznami, którzy mają własne pasje. To dla nich ważne, by partner był dla nich inspiracją. Lubią być zaskakiwane. Nie boją się wyzwań ani ryzyka. Gdy będziesz starał się uwieść kobietę Strzelca, bądź śmiały i kreatywny. Zaproponuj ciekawą, nieszablonową randkę. Niech Twoja postawa i głos nie skrywają w sobie nut niepewności. Pokaż, że znasz swój cel i wiesz, jak go osiągnąć.

Mężczyznę spod znaku Strzelca łatwo jest sobą zainteresować – choć może to być zainteresowanie na bardzo krótki czas. Powinnaś być przede wszystkim otwarta i mieć poczucie humoru. Dużo się śmiej i opowiadaj o swoich życiowych przygodach. Pokaż mu, że jesteś skłonna do ryzyka i wciąż masz ogromny apetyt na kolejne wyzwania.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp