Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

26.02 - 03.03

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Element zaskoczenia, jaki wkradnie się teraz z twoje życie, przyniesie miłe ekscytacje. Mała wygrana, która nie odmieni twojego życia, ale nauczy cię wierzyć w łut szczęścia, niespodziewane prezenty czy kwiaty jako dowód uczucia, premia czy dowody uznania w pracy. To wszystko jest po to abyś wierzył, że świat nie staje przeciw tobie, że nie tylko praca i poczucie obowiązku dają radość. Świat cię zauważa inni ludzie myślą o tobie i doceniają cię. Doświadczaj tego!

MIŁOŚĆ

To wyjątkowy okres dla tych, którzy zmagają się z nową miłością, trudno będzie pogodzić interesy, pragnienia, cele.  W niektórych związkach zamanifestuje się zafałszowanie i brak transparentnych postaw. Nie ma znaczenia, czy chodzi o ciebie, czy o kogoś innego, dla znaku, który jest fanem sprawiedliwości i prawdy, łamanie zasad jest zawsze bolesne. Najtrudniejszą kwestią w relacjach obecnie jest zazdrość, powoduje utratę orientacji i rozmycie jasnych kolorów uczuć. Podobne zamieszanie dotknie związki z dłuższym stażem. W niektórych przypadkach może wypłynąć temat zdrady.

KARIERA I FINANSE

Wiele czasu w tym tygodniu pochłonie twoja praca. Będzie mniejsza konkurencja i niej napięć. Problemem okaże się raczej powtarzalność i nuda, które w na dłuższą metę spłaszczają impulsy twórcze. Inwestycje są w modzie, pomyślisz zatem o ulokowaniu zasobów w nieruchomości lub grunty. To dobry pomysł, zwłaszcza, że w twoje ręce może wpaść wyjątkowa okazja. Masz teraz szczęście, więc próbuj sił na loterii, inwestuj, podejmuj się trudnych, ale krótkoterminowych projektów. Łatwo będzie teraz zarobić dodatkowe pieniądze. Intuicja będzie dobrze podpowiadać, ale nie zapominaj też o rozsądku.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp