Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Obecna energia niesie ze sobą sporo sprzeczności i nawiązań do Twojej, przeszłości, co może sprowadzić stare miłości i zależności z powrotem do twojego życia. Niektóre wpływy mogą być finansowe inne romantyczne. W pierwszej połowie tygodnia być może będziesz musiał zdecydować, czy otwierasz te drzwi do przeszłości czy też nie. Starym sprawom finansowym warto się przyjrzeć, możesz doszukać się korzyści w zmienionych okolicznościach. Będą one realnie osiągalne przy wystarczającym zaangażowaniu czasu i działania. Minione relacje romantyczne będą manifestować się mniej optymistycznie. Dawana miłość wprowadzi zmieszanie, zepsuje Twoje obecne relacje nie przynosząc ostatecznie niczego dobrego.

MIŁOŚĆ

Ze względu na wcześniejsze doświadczenia osobiste zaangażowanie przeniesiesz na głębszy i trwalszy poziom - lub całkowicie zmienisz kierunek.  Zaplączesz się prawdopodobnie w jakiejś dziwnej przestrzeni pomiędzy przeszłością a teraźniejszością nie wiedząc czego i kogo bardziej pożądasz. Zatrzymaj się, pozwól silnym emocjom opaść i uspokoić się. Może się okazać, że to co przychodzi do Ciebie teraz jest czymś zupełnie innym niż to co pamiętasz. Bezwartościowym i wyblakłym.

KARIERA I FINANSE.

Pieniądze to ważny temat w tym tygodniu.  Twoje przychody mogą nagle się powiększyć w nieoczekiwany sposób, więc pozostań otwarty na okazje spoza głównego źródła twoich zarobków.  Może zgłosić się klient oferujący nietypowe zadanie lub dostaniesz awans, o którym nie wiedziałeś, że jest dostępny dla Ciebie. W wielu zasadniczych   kwestiach otrzymasz teraz wsparcie- przyjaciele będą tuż obok, aby pomóc Ci utrzymać motywację, jeśli stracisz energię lub wiarę w sukces. Oprzyj się na radości wspólnoty i współpracy a wszelkie obecne przedsięwzięcia zakończysz z sukcesem. Po intensywnej pierwszej połowie tygodnia będziesz mógł z czystym sumieniem oddać się relaksującym czynnościom.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp