Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

10.06 - 16.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Możesz mieć teraz słabe samopoczucie. Wykorzystaj obecną na początku tygodnia aurę, aby nadrobić zaległości, zrealizować niedokończone zadania i cieszyć się bardzo potrzebną spokojną energią. Pod koniec tygodnia energia się zmienia rozkręcając życie towarzyskie i wprowadzając na orbitę nowych, interesujących przyjaciół. Zaproszenia do współpracy mogą napływać, ale jeśli czujesz się przytłoczony wszystkimi wyborami, nie spiesz się z jednoznacznymi zobowiązaniami. Wszystkie sprawy będą biegły właściwym torem a ty powinieneś skupić się na sprawach osobistych.

MIŁOŚĆ

Stare problemy z zaufaniem, zazdrością i strachem mogą się ujawnić obecnie i możesz je przenieść na najbliższą osobę. Jeśli jesteś singlem, możesz czuć się pesymistycznie nastawiony do miłości, projektując swoje przeszłe doświadczenia na przyszłość. Zrób coś kojącego, aby odzyskać właściwą perspektywę Naprawdę warto się teraz otworzyć i nie wymyślać sobie problemów, jeśli zaś traumy nie pozwalają ci normalnie funkcjonować pomyśl o terapii lub choćby szczerej rozmowie z przyjacielem. Twoje obecne nastawienie może sprawić, że będziesz miał obsesję na punkcie zamknięcia relacji. 

KARIERA I FINANSE

Pochyl się koniecznie nad możliwościami generowania przychodów w tym tygodniu. Poproś o podwyżkę lub ubiegaj się o lukratywną nową pracę i nie bój się ryzykować. Wybieraj swoje projekty mądrze, aby cała ciężka praca się opłaciła. Jeśli chcesz spektakularnie się rozwinąć zawodowo, warto obecnie zwrócić uwagę na nowe zawody i technologie, tu możesz znaleźć dla siebie niszę.  Jeśli czujesz pewne ograniczenia finansowe musisz spokojnie przeczekać ten moment. Możliwe, że otrzymasz teraz nieplanowany rachunek lub dopadną cię dodatkowe koszty. Łatwo będzie nadrobić zaległości w przepływie gotówki w najbliższym czasie.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp