Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

grudzień

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Jesteś wspierany przez cały arsenał energii, które promują i zachęcają do większej ekspansji. Czujesz się chroniony przez los czy opatrzność i to poczucie sprawia, że z większą odwagą zechcesz teraz sięgać po upragnione sukcesy. Zbliżasz się do swoich celów metodą, która cię wyróżnia. Jesteś zdeterminowany, aby odwrócić bieg rzeczy zgodnie ze swoją wolą. W przestrzeniach uczuciowych jednak dadzą się odczuć energie, które zwiastują napięcia, które będziesz musiał złagodzić. Masz uzasadnioną nadzieję, że bliscy rozumieją twoje priorytety, że zechcą wspierać cię w twoich działaniach i odciążać w codziennych obowiązkach, kiedy będziesz musiał skupić się na pracy. Nie w każdym przypadku uda się tak łatwo pogodzić interesy bliskich z twoimi planami, zwłaszcza w obecnym przedświątecznym czasie. Pamiętaj jednak, żeby się nie obrażać i nie izolować, jeśli spray nie będą szły po twojej myśli - więcej zyskasz dialogiem niż manifestacją niezadowolenia.

 

MIŁOŚĆ

Początek tygodnia to dobre energie i choć może ci brakować czasu na sprawy osobiste wszystko będzie się układało w miarę harmonijnie. Jednak w weekend uruchamia się lawina napięć, pretensji, złych emocji. Twój współmałżonek lub partner nie ma cierpliwości i w tym miejscu sprawy utknęły. Aby uniknąć krytyki, dodawaj otuchy. Może to być trywialne, ale uchroni cię przed konfliktem i poważniejszą burzą. Single będą mieć problem w dotarciu do osób na których im zależy. Trudniej będzie o miły dialog, nawet serdeczne gesty nie zostaną właściwie odczytane. Lepiej podejść do spraw z dystansem lub poczekać do przyszłego tygodnia na poważniejsze gesty aprobaty i uczuć.

 

KARIERA I FINANSE

Nawet jeśli nie jest to częścią twojej natury, uspokajaj innych i staraj się wpływać łagodnie i rozsądnie na nastroje wokół ciebie. Nie zmieni to biegu twojego życia, ale zaoszczędzi ci niepotrzebnych kłopotów i napięć w pracy. Twoja tonizująca postawa będzie nader potrzebna w obecnym czasie. Koniec tygodnia to miłe spotkania, zaproszenia i dużo luzu. Nawet pilne obowiązki będzie łatwiej realizować w tym czasie. Ponieważ będziesz w doskonałej kondycji intelektualnej a komunikacja będzie na najwyższym poziomie możesz sięgnąć po trudniejsze wyzwania i pokazać się z najlepszej strony. Spłyną do ciebie dodatkowe pieniądze, nagrody czy premie w obecnym czasie.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp