Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

04.12 - 10.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Niepowodzenia i ograniczenia znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Dzięki obecnym energiom ewoluujesz z niezwykłą determinacją. Czujesz potrzebę realizacji swoich ambicji. Zaistnieje konieczność zaakceptowania tego, co jest ci proponowane. W pełni korzystaj ze wsparcia twoich mocodawców i zwierzchników. Masz więc wszystko, aby odnieść sukces, ale będziesz musiał pokonać własne ograniczenia, blokady w swojej głowie. Pod koniec tygodnia odczujesz trudności w komunikacji, ta energia może wywołać napięcia w rodzinie i w układach osobistych. Warto postarać się nieco wycofać, dostosować do oczekiwań odpuścić upór. Będzie wówczas łatwiej pogodzić interesy i mimo trudności porozumieć się taki sposób, aby zachować równowagę.

MIŁOŚĆ

Obecna energia obiecuje silne relacje, oparte na szczerych uczuciach.  Wedrze się jednak do niektórych związków nienaturalny chłód, który może sprawić, że pomyślisz, że inni nie inwestują tyle co ty. To jednak tylko wrażenie, przejściowe rozdźwięki a nie stała tendencja, możesz zatem łagodnie przebrnąć przez ten moment nie ulegając subiektywnym emocjom. Single mają teraz wielkie szanse na spotkanie wyjątkowej osoby, z którą połączy prawdziwe uczucie. Miłość za jaką tęsknisz jest obecnie w twoim zasięgu, ale musisz starać się komunikować transparentnie i bez zakłamania. Nie ma potrzeby abyś udawał kogoś, kim nie jesteś.
 

KARIERA I FINANSE

Nie ma czegoś takiego jak absolutny spokój. Nie martw się więc o opóźnienia, dziwne pomysły lub wahania nastroju innych ludzi. Weź je spokojnie i poczekaj, aż się uspokoją. Jeśli na spokojnie zdystansujesz się do otoczenia w pracy uda ci się realizować własne zadania bez zakłóceń. Spotkania zawodowe i inne okoliczności skupiające kontakty w środowisku biznesowym mogą przynieść ci zaskakujące oferty i propozycje współpracy. Nawet jeśli wstępnie podejdziesz do nich dość sceptycznie pamiętaj, że warto je przemyśleć. Finanse wymagają uważnego planowania, wobec zwiększonych obecnie wydatków może być ci ciężko dopiąć budżet.  Weź jednak pod uwagę, że aby uszczęśliwić bliskich nie musisz obdarowywać ich drogimi prezentami, wartościowsze są podarki od serca, ukazujące uczucia jakimi darzysz otaczające cię osoby.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp