Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Relacje i związki przez ostatnie kilka tygodni były nieco zagmatwane. Możliwe, że poszukujesz teraz drogi wyjścia z niekomfortowych sytuacji. Będzie trudno, jeżeli ktoś dopuścił się kłamstwa. Odzyskanie zaufania okaże się wręcz niewykonalne. Jeszcze możesz mieć problem z komunikacją, zastanów się dobrze co i w jakiej formie chcesz przekazać i komu. Zdystansuj się od trudnych przyjaciół. Bądź wnikliwy w kwestii wiadomości i obrazów, które wysyłasz do wiadomości publicznej. Dopiero pod koniec tygodnia uda Ci się uwolnić od ograniczeń tej energii i poprawić komunikację, głównie w domu i w związku. Nadal musisz jednak unikać dróg na skróty, kłamstwa i manipulacji, gdyż odwrócą się przeciw Tobie.

MIŁOŚĆ

Możliwe, że musisz się obudzić, wyzwolić z jakiegoś nierealnego obrazu związku jaki sam wymyśliłeś. Żadne złudne czy zakłamane relacje nie obronią się obecnie. Nie ma powodu, aby idealizować partnera, nie ma powodu, aby trwać w złych związkach. Miłość musi być dobra i prawdziwa, tylko wówczas ma szansę na szczęśliwe trwanie i rozwój. Obecna energia bardzo sprzyja oczyszczeniu i ujawnianiu prawdy. Weź to pod uwagę, jeśli masz jakieś tajemnice. 

KARIERA I FINANSE

Obecna energia będzie Cię napędzać i dodawać wiary w sukces. Wiele Raków poczyniło ogromny progres w pracy, sięgając po nowe role: lidera, menedżera lub eksperta, niektórzy zaistnieli jako niezależny właściciel firmy. Teraz będziesz się układać w nowych okolicznościach, umacniać swoją pozycję i wpływy. Nie zaniedbuj aktywności społecznej i pracy zespołowej to przestrzenie, gdzie możesz zaistnieć, wykazać się swoją wyjątkowością.  Wykorzystaj swoje umiejętności społeczne, aby wyróżnić się na spotkaniach branżowych lub nawiązać interesujące nowe przyjaźnie. Jeśli rozpoczynasz przedsięwzięcie online lub bardziej angażujesz się w mediach społecznościowych, obecna energia będzie Cię wspierać. Możesz poznać obecnie bardzo wpływowego mężczyznę. Hojnego darczyńcę lub inwestora. Unikaj teraz poważnych decyzji finansowych, to jednak dobry czas na refinansowanie kredytów, czy ich spłatę.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp