Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

20.05 - 26.05

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Musisz zmusić się do odpoczynku. Nie dlatego, że jesteś zmęczony, ale po prostu dlatego, że musisz uspokoić swój umysł, który ciągle pozostaje w napięciu. Odłóż na bok problemy dnia codziennego, to nie myśląc o nich, rozwiążesz je – pozwól energii popłynąć a rozwiązania przyjdą same. Obecne energie są dla ciebie życzliwe i jeśli sam się o siebie zatroszczysz wszytko przybierze optymalny wymiar.

MIŁOŚĆ

Możesz być bardziej emocjonalny i wrażliwy niż zwykle, co może prowadzić do błędnej interpretacji słowa lub sytuacji. Jeśli twój partner nie zorientuje się w sytuacji może wybuchnąć burza. Na szczęście napięcia będą krótkotrwałe zaś obecna energia wspiera twoje romanse przez cały obecny czas. Single w pełni wykorzystają ten okres. Dają sobie prawo do życia chwilą obecną bez poczucia winy, co zdecydowanie pomoże nawiązać wyjątkową i bardzo romantyczną relację.

KARIERA I FINANSE

Tak naprawdę w tym tygodniu niewiele się wydarzy. Możesz spokojnie realizować zainicjowane wcześniej działania. Obecna aura wspiera uczących się, może warto przypomnieć sobie o porzuconym projektach edukacyjnych, zdać zaległe egzaminy lub podjąć coś zupełnie nowego. Będziesz bliższy planowaniu wakacji aniżeli skupieniu na obowiązkach. Może odkopiesz dawny projekt, który został zapomniany. Projekt związany z jedną z twoich pasji. Jasne, wymaga to niewielkiej inwestycji, ale naprawdę chcesz do tego wrócić. Policz, bo to może być świetny pomysł na zarabianie w przyszłości.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp