Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Raki są bardzo uczuciowe. Miłość jest niezaprzeczalnie najważniejszą sferą w ich życiu. Chcą kochać i być kochane. W relacji ważne jest dla nich oddanie, szczerość i zaufanie. Rak jest ciepły i troskliwy. Tego samego oczekuje od swojej drugiej połowy. Szuka spokoju i bezpieczeństwa. Dość szybko angażuje się uczuciowo i robi to zwykle bez pamięci. Dlatego należy bardzo uważać, by go nie zranić.

Kobietę spod znaku Raka uda Ci się uwieść szarmanckimi gestami. Bądź czuły i opiekuńczy. Interesuj się jej samopoczuciem. Z uśmiechem przyjmie ona od Ciebie bukiet kwiatów, choć wraz z uśmiechem możesz zauważyć wtedy jak jej policzki rumienią się. Jest dość nieśmiała, dlatego nie proponuj jej od razu randki. Zagaduj ją i poczekaj aż bardziej się na Ciebie otworzy. Dopiero wtedy zaproponuj wyjście na romantyczną kolację.

Mężczyzna spod znaku Raka lubi, gdy to druga osoba wykonuje względem niego ten pierwszy krok. Ceni sobie kobiety, które potrafią rozpocząć flirt w sposób delikatny. Uśmiechnij się do niego i zainicjuj swobodną rozmowę na bieżące tematy – tym otworzysz sobie drogę do bliższego poznania. Rak lubi wracać do przeszłości, dlatego będziesz w stanie go zauroczyć i rozbawić ciekawymi wspomnieniami ze swojego dzieciństwa lub wieku nastoletniego.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp