Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

kwiecień

Drogi Raku!

Szanse/zagrożenia

Kwiecień okaże się dość stabilny pod każdym względem, jeśli tylko wykażesz się zdrowym rozsądkiem i adaptacją. W przeciwnym razie stracisz nerwy i czas na walkę z wiatrakami… Z nowymi przedsięwzięciami najlepiej wstrzymaj się do ostatniego tygodnia kwietnia. Wtedy aura kosmiczna stanie się bardziej korzystna. Do tego czasu postaraj się po prostu pielęgnować to, czym obdarzyło Cię życie. Doceń, co osiągnąłeś i delektuj się tym, co Cię otacza. Warto także świadomie gromadzić siły i zwolenników, czekając na właściwszy czas do działania. Przyda się nie tylko wiara, ale też świadomość popełnianych wcześniej błędów, spokój wewnętrzny oraz przekonanie, że oto masz decydujący wpływ na kształt swojej rzeczywistości. Dotyczy to także kwestii finansowych.

Uczucia

Kwiecień to czas stabilizacji i cieszenia się życiem z osobą bliską Twojemu sercu. Raczej nie należy spodziewać się radykalnych zmian. Pojawi się wiele okazji, by budować i wzmacniać ciepłe relacje w stałych związkach. Tymczasem, jeśli jesteś samotnym Rakiem, postanowisz wyjść do ludzi z nadzieją, że poznasz kogoś, do kogo żywiej zabije serce i z kim będziesz mógł spędzać czas. Niemniej zachowaj zdrowy rozsądek i nie daj się wciągnąć w fałszywie życzliwe znajomości.

Zdrowie

Przede wszystkim pilnuj diety, ogranicz lub w ogóle zrezygnuj z produktów, które ewidentnie Ci szkodzą. Koniecznie też wygospodaruj czas na spacery oraz regularne treningi. Oszczędzaj siły i postaraj się dbać o siebie. Tak zachowasz stan dynamicznej równowagi, czyli zdrowie.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp