Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2020 - Rak

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Rak
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: W związku dużo uczuć, dużo romantyzmu, dużo super niespodzianek. Partner będzie się o was troszczył, dbał żeby niczego wam nie zabrakło. Jeśli nie odwzajemnicie tego uczucia, to na pewno ta sielanka nie potrwa długo. Pokażcie mu, że doceniacie bardzo wszystko co dla was robi. Zróbcie coś dla niego. Zaplanujcie jakieś wyjście wspólne, spotkanie, randkę, coś dla przyjemności. A może zostawcie dzieci u dziadków i spędźcie w łóżku weekend, ale nie z platformą serialową tylko na łóżkowych harcach? CO? Należy się WAM ! Jeśli grają w Was romantyczne nuty to róbcie sobie październikowe walentynki. Coś, co naprawdę pokaże drugiej połówce, jak bardzo wam na niej zależy. To bardzo poprawi relacje.

Samotne Raki szukać będą drugiej połówki do skutku. I znajdą! Koniec miesiąca będzie wam sprzyjał i sprawi, że wpadniecie na osobę tak bardzo pasującą do was, że automatycznie złapiecie dobry kontakt, a rozmowy będą na zupełnie innym poziomie niż dotychczas. Tak jakbyście odkryli zupełnie nowy poziom kontaktów z drugim człowiekiem. Wszystko super się zapowiada! Nie przegapcie tego, trzeba wychodzić, szukać, być i obracać się wśród ludzi.

Finanse: Niezaplanowane, nagłe wydatki bardzo zbiją was z tropu. Niby mieliście jakiś plan finansowy na ten miesiąc, niby wiedzieliście, czego możecie się spodziewać, a tu nagle przyjdzie wam duży wydatek i zupełnie pomiesza wam w budżecie. Będziecie musieli zachować spokojny ogląd na sytuację i nie bać się poprosić bliskich o pomoc finansową. Takie sytuacje zdarzają się każdemu i nie jest to powód do wstydu. Wszystko będzie okej, tylko mądrze do tego podejdźcie.

Końcówka miesiąca powinna już być spokojna.

Praca: Dla części z Raków mam rozmowy o awansie, rozmowy o podwyżce, tak jakbyście teraz przy najbliższych awansach właśnie wy byli brani pod uwagę. Mam nowe osoby u was w pracy - świeża krew. Okażcie im sympatię - opłaci się, jeszcze nie teraz, ale będzie takie moment ze warto mieć Je przy sobie. Te nowe osoby nie stanowią dla Was zagrożenia - wprost przeciwnie, będą mogły wam się przydać. Niby się nie powinno, ale zawsze nowym osobom można zlecić mniej przyjemne zadania – może to będzie wasze wybawienie w tym miesiącu?

Miesiąc upłynie wam na planowaniu dalszych ruchów w pracy, myśleniu o awansie. Będziecie

skupieni na swoich obowiązkach - i to jest dobre bardzo. Zaliczycie ten miesiąc do udanych.

Dla szukających pracy karty pokazują doszkolenie umiejętności praktycznych. Kurs, szkolenie,

warsztat - wszystko co pomoże Wam w znalezieniu zatrudnienia jest jak najbardziej wskazane.

Jeśli szukacie jakiejś konkretnej posady, to warto poćwiczyć umiejętność praktyczną, która może się tam właśnie przydać. Karty bardzo to doradzają, bo potencjalni pracodawcy będą bardzo przychylnie na to patrzeć.

Zdrowie: Ruch, zajęcia ruchowe, nie koniecznie siłownia. Karty wskazują by zadbać o ciało i wdrożyć pewne nawyki oraz ruch. Ruch spokojny, miarowy - może joga, pilates? Warto dbać o ciało właśnie przed zimą.

Dodatkowo mam karty mówiące o skórze, o znamionach, ranach, przebarwienia, może wysypce na skórze. Może trzeba będzie odwiedzić dermatologa? Jeśli pojawią się takie problemy to od razu umawiajcie wizytę. To ważne by zaradzić z wyprzedzeniem.

Rada z karty Tarota
Zostawcie sobie pewne informacje, nie mówcie wszystkim wszystkiego o sobie. Zachowaj w październiku dyskrecję. Nie wszyscy muszą znać Wasze plany. Karta mówi trzymaj, zbieraj, oszczędzaj - to jest rada na październik. 

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka