Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.12.2021 - Rak

Rak
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Raki są wybrańcami kart w grudniu. Zagości w Waszym domu harmonia, miłość, radość. Czas będzie wypełniony pocałunkami, będziecie szukać porozumienia z ukochaną osobą. Wspólne plany wyjazdowe – będziecie szukali wytchnienia od codzienności planując wspólny wyjazd. A noce GORĄCE. Karty miłości, powrotu do pięknych chwil. Wszystko Wam się uda. Zaliczycie ten miesiąc do najlepszych. Pamiętajcie tylko o najbliższych – im także należy się Wasza uwaga.

Wolne Raki będą błyszczeć w towarzystwie. Otrzymacie kilka propozycji randek, spotkań, kolacji. Czy będzie coś z tego więcej? To już od Was zależy. Na pewno są tu karty romansu, łóżkowych ekscesów, zabawy. Barwny miesiąc wypełniony spotkaniami.

Finanse: Mam karty pomocy ze strony instytucji. Jeśli staraliście się o dotację, dobry, atrakcyjny kredyt, o zapomogę, wsparcie to teraz te pieniądze mają szanse wpłynąć na Wasze konto. Jeśli mieliście sprawę sądową to teraz może ona przynieść korzystne rozstrzygnięcia.

Zastanówcie się, z których wydatków możecie zrezygnować by wejść w Nowy Rok bez zbędnych balastów. Przejrzyjcie rachunki, poszukajcie w szufladach czy nie ma tam zaległości do zapłaty. Grudzień niech będzie dla Was miesiącem porządkowania wydatków.

Praca: Karty radzą uporać się z obowiązkami jak najszybciej gdyż już pod koniec miesiąca możecie zechcieć udać się na urlop i zwyczajnie warto oddać skończone zadania przed urlopem. Spokojnie – nie będzie nawału pracy – uda się wszystko pod warunkiem, że będziecie skupieni na obowiązkach, a nie na ploteczkach. Dodatkowo mam karty mówiące o tym, że mogą być zmiany w składzie osobowym w Waszym biurze – ktoś odejdzie, ktoś dojdzie, ktoś zmieni dział. Spokojnie – nie oceniajcie nowej osoby / nowych osób pierwszego dnia.

Raczki, które poszukują pracy – rada od kart jest następująca – spróbujcie pracować na własny rachunek, spróbujcie swojej działalności. Obszar, który tutaj mam to – doradztwo, finanse, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, nieruchomości. Coś co jest związane z pieniędzmi, z ubezpieczeniem, majątkiem, z dzieleniem się doświadczeniem z innymi, pomocą w trudnych sprawach, w których to Wy macie już doświadczenia. Nie bójcie się zaryzykować. Po Waszej stronie jest sukces.

Zdrowie: Panie - żyły, układ żylny, żylaki, pajączki i rumień - na to zwróćcie uwagę.

Panowie - serduszko, cieśnienie - koniecznie uważajcie. Dodatkowo zwracam uwagę na to co Panowie i ile jecie - wyraźnie zaznacza się problem w obszarze układ trawienia i narastające kłopoty które macie dzięki temu, co i ile jecie. Uważajcie też mili na alkohol - to wyraźne ostrzeżenie.

Rada z Karty Tarota

Oczekiwanie na sukces, który nadejdzie. Bardzo czytelny przekaz. Teraz nadchodzi czas zbiorów – głównie / często mówimy tu o zbiorach finansowych, materialnych, ale nie zamykałabym się na to. Tak czy tak jesteście na ścieżce prowadzącej do szczęśliwych rozwiązań, do sukcesu i powodzenia Waszych spraw. Super.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp