Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny grudzień 2022 - Rak

Rak

Nawet jeśli nie masz pełnego przekonania, co do słuszności działań podejmij akcję. Nie pozwól, by sytuacje nawarstwiły się tak, że zaczną wokoło nich rodzić się historie oraz zdania i uprzedzenia. Możesz paść ofiarą własnego przedwczesnego osądu, możesz błędna opinią przekreślić dużą szansę.
Dlatego zadziałaj i postaraj się spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. W grudniu możesz poczuć, że potrzebujesz stanąć z boku. Wykorzystaj ten czas na prawdziwą regenerację i przyjrzenie się sytuacji z dystansu, nie myl jednak tej sytuacji z opiniodawstwem. Sprawy potoczą się również bez Twojego udziału i taki brak zaangażowania sobie zafunduj, ponieważ to co czujesz, to przede wszystkim przemęczenie i zniechęcenie. W takiej kondycji nie wypracujesz dobrych rozwiązań.

Praca: jeśli od jakiegoś już czasu nie podoba Ci się sytuacja w przestrzeni zawodowej, możesz dojść do momentu, kiedy pewne sytuacje przestaną być znośne. Głównie, jeśli czujesz niedocenienie, brak należytej rekompensaty za pracę i niewystarczające noty. Osoby, które czują, że wykonują zadania podrzędne i poniżej swoich kwalifikacji mają dwie drogi – frustrację, lub działanie. Poczynione teraz plany i inwestycje będą korzystne i trafne. W perspektywie ostatniego kwartału dobrze zarządzaj, dbaj o równowagę a wszelkie zmiany przeprowadzaj w sposób płynny. Nie zmieniaj decyzji, ani strategii działania z dnia na dzień. Jeśli wystąpią przeszkody nie omijaj ich a usuń. Pomyśl o odpoczynku, urlopie i zrealizuj ten pomysł.

Uczucia i relacje: poczucie osamotnienia i oddalenia od spraw innych, niż te, które dotyczą Ciebie bezpośrednio. Możesz czuć zdezorientowanie, reagować w sposób nieprzystający do oczekiwań osób, z którymi dotąd porozumiewasz się bez słów. To może prowadzić do drobnych nieporozumień, nie przeciągaj ich w kłótnie. Ponownie wskazany dystans i odpoczynek.

Miłość i związki: Niezależnie od statusu relacji, jeśli narasta w niej konflikt, to z największym prawdopodobieństwem wybuchnie on w nadchodzącym czasie. Uważaj, bo będzie to batalia, w której dla wielu relacji rozstrzygnie się jej przyszłość. Ten konflikt może łatwo być podłożem rozpadu relacji. Jeśli zależy Ci na jej trwaniu, musisz pokonać wzajemną wrogość, trudności w porozumiewaniu oraz celowe rozpoczynanie drobnych kłótni z zamiarem eskalacji. Zastanów się jednak co jest powodem tak silnego konfliktu między ludźmi, którzy deklarują wzajemne uczucie, chęć szacunku i wspólnoty? Odpowiedź na to pytanie jest szansą na ocalenie relacji, na której Ci zależy. Początkujące relacje i osoby poszukujące mogą uwikłać się w sytuację, w której zostaną wykorzystane. Single mogą ucierpieć w wyniku sytuacji, w której będą traktowane  na zasadzie kto da więcej.

Amulety i afrodyzjaki:
miłosny talizman – howlit, kolor – czerwony, kuchnia – słodkie owoce

Zdrowie: uwaga na oczy i wszystko, co związane ze wzrokiem. Jeśli używasz szkieł korekcyjnych idź na kontrolę, jeśli od jakiegoś czasu to przekładasz zrób to. Uwaga na zatarcia  a w pracy na uszkodzenia.

Talizman energetyczny: kryształ turmalinowy. To kombinacja, która  oczyści ochroni, ukierunkuje, da siłę i przestrzeń do przywrócenia upragnionej harmonii. Kryształ górski z czarnym turmalinem, pozwala na otaczających nas oczyszczenie energii i myśli, ale także ich wzmocnienie. Daje poczucie naładowania i ochrony przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Kryształ turmalinowy wpływa na ciało, umysł i pomieszczenia. Neutralizuje złe energie i wzmacnia dobre poprzez ich akumulację. Umożliwia realizację planów, zwiększa zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną. Powiększa zdolność koncentracji, optymizm i wiarę we własne możliwości, dodaje odwagi. Pozwala znaleźć sens, przez samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii kryształu możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Czarny turmalin to kamień mocno naładowany energią, przy czym nie kumuluje w sobie tych negatywnych. Stanowi skuteczna tarczę ochronną, ponieważ nie przepuszcza szkodzących nam wibracji. Usuwa negatywne emocje i energie oraz chroni przed zewnętrznymi złymi wpływami. Przyciąga przyjaźń inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmalin to kamień doskonały dla zdrowia i równowagi psychicznej. Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza podnosi jakość życia i przynosi ukojenie. Kwarc turmalinowy leczy z bezsenności, ponieważ pomaga w zasypianiu rozwiewając uczucie strachu.

Horoskop został opracowany przez: Sephora

Nasi Eksperci

wp
wp