Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

wrzesień

Drogi Raku!

Szanse/zagrożenia

Bieżący miesiąc to przede wszystkim czas chronienia tego, co do tej pory zostało osiągnięte i niechęć do zmian. Twoja strategia będzie przypominać „jeśli masz coś zrobić dziś, odwołaj”. I tak to będzie w Twoich sprawach osobistych. Pojawią się dni, gdy wszystko będzie iść swoim torem, a Ty będziesz zadowolony, że niczego nie trzeba zmienić, o nic walczyć. Kilka tygodni wytchnienia pomoże Ci nabrać dystansu i jeszcze raz zastanowić się nad sprawami, które nie rozwijają się wg Twojej myśli. Postaw na siebie i nie przejmuj się, że inni nie do końca rozumieją Twoją zachowawczą postawę. Otaczająca Cię aura energetyczna obdarzy Cię większą wrażliwością na Twoje potrzeby duchowe i emocjonalne. Możliwe, że trzeba też będzie pilnować portfela, naprawiać błędy przeszłości.

Uczucia

Wrzesień wniesie więcej napięć, a może i walkę o ustalanie na nowo granic prywatności lub wspólnoty. Z czasem okaże się, że obecne trudne chwile okażą się ważne, przynosząc twórczy kryzys. W stałych związkach z długoletnim stażem zapanuje wesoła harmonia i cieszenie się tu i teraz. Tymczasem, jeśli jesteś samotnym Rakiem, chwilowo wycofasz się z życia towarzyskiego, pogrążając w świecie melancholii, marzeń i romantycznych scenariuszy. Postaraj się więcej czasu poświęcić przyjaciołom i temu, co sprawia, że czujesz, że naprawdę żyjesz.

Zdrowie

Warto poświecić czas medytacji i duchowym porządkom. Wrzesień to może być czas dobrostanu, ale ostatni tydzień przynieść może obniżenie nastroju i odporności. Poczujesz się lepiej, jeśli weźmiesz się za regularne treningi fizyczne i poświęcić czas, by zadbać o swój wygląd. Poza tym pilnuj diety; optymalnie byłoby wyłączyć z niej produkty, które Ci szkodzą, szczególnie słodycze i alkohol.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp