Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Rak

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Rak

W maju nadejdzie czas, by podjąć wszelkie odkładane akcje i działania, a plany zacząć wcielać w życie. Wszystko co było planowane nabierze realnych kształtów i okaże się gotowe do realizacji. Nie trać czasu i dobrej passy. Czasem może wydawać Ci się że z rozpędu tracisz kontrolę, nie dramatyzuj wtedy, a przypomnij sobie jaki jest cel Twojego działania. Strzeż się słomianego zapału i rozważnie wybieraj to, w co angażujesz swoją energię z zupełnym impetem. Zastanów się dobrze nad ideałami i priorytetami, które kierują Twoimi decyzjami, skoro maja one znaczący wpływ. Możesz odczuwać pośpiech poszukiwania i potrzebę poczucia natychmiastowego wynagrodzenia za włożony wysiłek. Uważaj, by brak w tym zakresie nie spowodował zniechęcenia.

Praca: możliwa zmiana, łącznie ze zmianą miejsca pracy, nauki, zamieszkania, a także stanowczą zmiana kierunku, lub profilu działalności. Nagłe pomysły, nagłe olśnienia i pełne zaangażowanie na rzecz idei, które teraz wydawać się będą warte największej uwagi. Możliwe niespodziewane intratne oferty, osoby spodziewające się zagranicznych kontraktów otrzymają przełomowe wiadomości. Uwaga na rywalizację, niezdrowa atmosfera zawsze szkodzi.
Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, cechować Cię będzie odpowiedzialność, sumienność wykonania zadań i niezawodność. Cały wysiłek włożony w uzyskanie pewnej sytuacji zawodowej i finansowej może teraz zacząć przynosić efekty. Dochody się ustabilizują, oczekuj dobrej zapłaty za dobrze wykonaną pracę.

Uczucia i relacje: pojawia się pewna doza gwałtowności zdarzeń i konieczności dostosowania się do niech w relacjach, których trwałość może zostać wystawiona na próbę. Osoby budujące relację na odległość mają dobry czas. Możliwa wzmożona chęć do flirtów lub niezobowiązujących spotkań.

Miłość i związki: Okres przynosi zapowiedź miłości i możliwość przeżycia wielkich uniesień niezależnie od statusu relacji. Poczucie wielkiego szczęścia, jakie można osiągnąć będąc we dwoje sprawi, że poczujesz w sobie gotowość do odważnych wyznań i śmiałych deklaracji. Młode relacje zaczną zastanawiać się czym tak naprawdę jest poczucie prawdziwego bezpieczeństwa i ku zapewnieniom o możliwości spełnienia tej potrzeby będzie skierowane większość Twoich działań. Single wskutek szczęśliwego wydarzenia poza domem poznają intersująca osobę być może na dłużej.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman – rubin , kolor – czerwony, kuchnia – owoc granatu

Zdrowie: jeśli oczekujesz diagnozy, lub od jakiegoś czasu szukasz jej, to spotkasz osobę, która spowoduje przełom w leczeniu, albo sposobie myślenia, który poprawi Twoją kondycję zdrowotną.

Talizman energetyczny: cytryn. Jego energia wspiera nowe projekty i przełomowe pomysły w naszym życiu, pozwala ocenić i znieść dzielnie obawę przed ryzykiem, jakie się wiąże z wszelką niewiadomą. Przynosi uśmiech, dobre samopoczucie i dobrą energię, która po uzupełnieniu własnych niedoborów zwyczajnie rozsiewasz wkoło siebie, co zjednuje ludzi i przysparza sympatii. Dodaje odwagi, przebojowości, siły przebicia i sprawdza się doskonale, gdy masz przed sobą wiele zadań i musisz sobie z nimi poradzić. Wspomaga odwagę i przekonanie o tym, że wszystko się uda najlepiej jak to tylko możliwe. Pozwala zbalansować czas pracy i czas wypoczynku, dzięki czemu poprawia higienę życia i poczucie ogólnego zadowolenia. Pomaga też osiągnąć satysfakcję dzięki temu, że wyzwala pokłady energii kreatywnej, dzięki której nawet nużące czynności życia codziennego udaje się zamienić w pasjonujące działanie, które się nie nudzi. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych, w dniu ważnych rozmów zawodowych lub trudnych decyzji do podjęcia. To kamień dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji, zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko. Cytryn przeznaczony jest dla wszystkich osób, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp