Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2021 - Rak

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Rak
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miesiąc ciężkich decyzji – będziecie mieć przed sobą dwie osoby, waszego obecnego partnera i osobę kuszącą, osobę z przeszłości, z którą już kiedyś byliście blisko. Może tak być, że będziecie musieli podjąć decyzję, którą z tych dwóch osób wybrać. Osobiście wam nie doradzę, jednak karty zaznaczają wybór z głową, niepodążanie za zachciankami, a za tym, co będzie dla was dobre długodystansowo.

Dla części z Was karty wracanie myślami do przeszłości, rozliczanie Partnera z pewnych spraw, które już dawno pokrył kurz. Taki miesiąc wspomnień.

Na wolne Raki za rogiem czyha prawdziwa, ta jedna jedyna miłość. Haczyk jest taki, że będzie ona czekać w tłumie. Będziecie musieli się sporo powysilać, żeby zobaczyć ją wśród innych, ale będzie warto. Ten miesiąc będzie po prostu stał pod znakiem poznawania wielu osób, szerzenia swoich horyzontów. Trzymam kciuki, że uda wam się spośród ich wszystkich, znaleźć to przeznaczenie, o którym mówią mi karty.

Finanse: Stabilizacja finansów, jeśli macie lokaty, to osiągną one sumy, które wyglądają ładnie dla oka, będziecie się czuć zabezpieczeni finansowo. Ogólnie bardzo ładne, ale spokojne karty. Żadnych wyskoków do góry, spokój, bezpieczeństwo i osiągnięcie jakichś wymarzonych przez was progów finansowych. Co poniektórzy z was rozpoczną planowanie zakupu nieruchomości, chyba z myślą o inwestycji.

Praca: Miesiąc będzie ciężki, jeśli chodzi o pracę. Dużo stresu, dostaniecie kilka zadań, które mogą być dla was za ciężkie, jakby ponad wasze możliwości. Możecie, albo pokazać szefostwu, że nie ma niczego, czego nie umiecie i jeśli dadzą wam troszkę więcej czasu, to i takie zadania wykonacie, albo możecie się poddać i zlecić je komuś innemu. No wasz wybór, karty jednak zaznaczają możliwe korzyści w przyszłości, jeśli pokażecie, na co was stać. Zaznaczam tylko, że wszystko jest do ogarnięcia.

Raki bez pracy muszą uzbroić się w cierpliwość. To jeszcze nie teraz, jeszcze nie dziś. Szukanie ze zdwojoną mocą też na niewiele się zda, posad po prostu nie będzie. Macie jednak ten komfort, że nie pali wam się i możecie rzeczywiście troszkę poczekać. Byle by to nie było pół roku obijania się :)

A może drogie Raki pomyślicie o własnym biznesie? Mam tu pokazane rękodzieło, coś co jest wytworem waszych rąk, pracy waszej.

Zdrowie: W zdrowiu zaznacza mi się ruch. Wasze ciało potrzebowało będzie ruchu, rower, bieżnia, siłownia, jogging. Myślę że po dachem. A może ćwiczenia z internetu, może coś fajnego znajdziecie. Coś takiego. Wiecie o co chodzi, dzięki temu będziecie wypoczęci, odświeżeni i poprawi się wasza kondycja. To zalecają karty właśnie.

Uważajcie na nartach – bo pokazuje się – zapewne nie dla wszystkich, ale dla części z was wyjazd w góry. Uważajcie, ruch ruchem, ale przy zachowaniu rozwagi.

Rada z Karty Tarota
Co powiem – coś się kończy, coś się zaczyna. Trzeba się będzie otworzyć na sporo nowych spraw, ale warunkiem koniecznym jest zamkniecie tego co wam nie służyło do tej pory. Nawet jeśli ma boleć to trzeba będzie. Nowy Rok niesie NOWE rzeczy. Nie bójcie się dokonywać cięcia tam gdzie już coś dawno umarło. Nie reanimujemy.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka