Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny marzec 2023 - Rak

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Teraz
niedostępny
Rak

Drogi Raku!

Szanse/zagrożenia

Marzec okaże się dość stabilny pod każdym względem. Jeśli zatem liczysz na radykalne zmiany, to trzeba będzie na nie poczekać. Przed 20 marca lepiej także nie rozpoczynaj nowych przedsięwzięć.  Postaraj się po prostu pielęgnować to, czym obdarzyło Cię życie, doceniać to, co osiągnąłeś i świadomie gromadzić siły, czekając na właściwy czas do działania. W przeciwnym razie znów wzrośnie Twoje rozgoryczenie i poczucie osaczenia przez niesprzyjające okoliczności. Przyda się nie tylko wiara, ale też świadomość popełnianych wcześniej błędów, spokój wewnętrzny oraz przekonanie, że oto masz decydujący wpływ na kształt swojej małej rzeczywistości. Dotyczy to także kwestii finansowych.

Uczucia

Marzec przyniesie dwojakie energie. Po pierwsze, obdarzy Cię nastrojem na święty spokój w zaciszu domowym. Pojawi się wiele okazji, by budować i wzmacniać ciepłe relacje w stałych związkach. Tymczasem, jeśli jesteś samotnym Rakiem, chwilowo wycofasz się z życia towarzyskiego, pogrążając w świecie fantazji i własnej przekory.

Zdrowie

Przede wszystkim pilnuj diety, ogranicz lub w ogóle zrezygnuj z produktów, które ewidentnie Ci szkodzą. Koniecznie też wygospodaruj czas na spacery oraz regularne treningi. Oszczędzaj siły i postaraj się dbać o siebie, ponieważ pozostajesz w sferze wpływów kosmicznych obniżających Twoją odporność. Łatwiej będzie przeziębić się albo zostaniesz zmuszony do odpoczynku przez chwilową niedyspozycję.

Horoskop został opracowany przez: AkiaAkia

Nasi Eksperci

wp
wp