Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2020 - Rak

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Rak
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Czasem słońce, czasem deszcz. Raczki będą bardzo emocjonalne w tym miesiącu. Będziecie się kłócić i godzić zarazem. Jeden dzień burza z piorunami by na drugi dzień wyszło słońce w całej okazałości. Nie ma w tym nic złego pod warunkiem, że tego słońca będzie relatywnie więcej.

Dodam także - to pewnie nie do wszystkich, że nie zawsze trzeba słuchać plotek. Ktoś próbuje nie tyle co zepsuć Wasz związek co zobaczyć jaka będzie Wasza reakcja. To, że ktoś były zdradzał nie oznacza, że Wy macie sprawdzać każdy ruch partnera / partnerki. Lepiej trzymać osoby zawistne z dala od siebie. Słuchajcie serca, to dobry kompas.

Wole Raki będą w sentymentalnym nastroju i mogą pamięcią wracać do byłych czasów, dawnych, do dawnych miłości, do dawnych partnerów. Taki czas podsumować. Ale i część z Was może chcieć zadzwonić do Byłej / Byłego ....

Finanse: Dobre wieści, stabilna sytuacja, trochę wydatków na młode osoby lub dzieci. To karty przewodnie na maj dla Raków. Trzeba będzie poprzekładać z jednej kupki na drugą, trzeba będzie coś pokombinować, ale powinno się udać. Pewnie to nie dotyczy wszystkich Raków, ale dla części powiem, że możecie liczyć na zwrot pożyczki, ktoś odda Wam zaległe pieniądze.

Praca: Trudniejsze karty, pokazane są problemy w pracy, przy pracy, zwolnienia - nie koniec nie dla Was, bardziej w obszarze samej firmy. Niepewny czas, taka niewiadoma. Nie mogę rozstrzygać jak to się potoczy bo karty wyraźnie mówią o nerwach, a mam światełko w tunelu. Bliżej końca maja wiele się wyjaśni, sytuacja się unormuje.

Jeśli - czego nie życzę - to Wy stracicie pracę to karty wskazują, że zaraz w czerwcu uda Wam się znaleźć nowa pracę, bardzo podobną do obecnej, a może nawet lepiej płatną. Powinna to być ta sama branża.

Zdrowie: Układ pokarmowy, zatrucia, ból brzucha, kłopoty z trawieniem, wymioty. Musicie sprawdzać co jecie, czy jest to świeże jedzenie.

Dla części z Raków mam badania lekarskie, ale chyba w szpitalu realizowane, bo pokazują się badania planowe, wcześniej umówione, duży budynek - szpital, specjalistyczna przychodnia.

Rada z Karty Tarota: Nie bój się marzyć i sięgać wysoko. Ten miesiąc rozpocznie coś całkiem nowego, coś czego się nie spodziewasz. Wydarzenie - przyjemne - mogą być szybki, nagłe. Nie bójcie się, idzie coś dobrego. Czego życzę !!!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka