Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.12.2019 - Lew

Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Powiem tak jak na razie, to już kolejny znak, który ma bardzo podobne karty, ale tak naprawdę są to karty pozytywne. Zaznaczam Lwy! W miłości karty nalegają, nawet nie proszą, a nalegają byście bardziej przyjrzeli się sprawą domowym. Tam jest wasze szczęście, nie odwracajcie głowy na boki. Już któryś znak zodiaku ma pokazane, że szuka, chce szukać, myśli o szukaniu szczęścia gdzieś po drugiej stronie ogródka. Nie! po trzykroć nie!! Szczęście wasze jest w waszym domu. Wystarczy tylko na nowo rozbudzić pożądanie, miłość, bliskość i odpowiedzialność za drugą osobę. Tak niewiele tak naprawdę niewiele. Możecie sobie w tym pomóc zabierając ukochaną osobę dosłownie na weekend bo mam to kartę krótkiego wyjazdu. Weekend dzięki, któremu bardzo dużo między wami się zmieni na plus. Tylko dajcie sobie szansę tak naprawdę. Sobie dajcie szansę.

Wolne lwy także będą w nastroju do romansu przynajmniej w drugiej połowie grudnia. Zaczną poszukiwać intensywniej. Natomiast obawiam się, że z tych poszukiwań nic nie wyjdzie, bo mam tę, kartę mówiące o przelotnych znajomości znajomościach. Krótkich i na chwilę i nawet nie zakończonych romantycznymi uniesieniami. Myślę, że skończy się na kawie na piwie, tańcach, rozmowie. Zawsze od czegoś trzeba zacząć.

Finanse: Oj nie będą się was trzymały pieniądze. Natomiast od razu mówię. bardzo fajne pieniądze już na początku grudnia. Dosłownie w ciągu pierwszych dni grudnia dysponujecie gotówką. Na co ją wydacie? Zapewne na święta, bo zaznaczam zjedzie wam się na głowę rodzina. Będziecie mieli po prostu gości w święta i nie zostaną na godzinkę. Tutaj mam pokazane dni więc gotówkę wydacie na święta, na dom, na dekoracje świąteczne, na dekorowanie domu i na zakup mebli. Część z was będzie chciała przeprowadzić jeśli nie remont to odświeżenie mieszkania. Na to pójdą pieniądze, które macie i pieniądze, które macie odłożone - zaznacza mi się że gdzieś tam macie zaskórniaki.

Praca: Praca się nie zawali spokojnie. Owszem szef może naciskać szybciej, lepiej, więcej, ale tak jakby zmienił retorykę zaraz po 10 grudnia. Czyli początek może być nerwowy, początek może być wymuszający na was coś, a potem luz. Spokojnie nic się tutaj nie zawali, natomiast malutka uwaga na koleżankę z biura. Szatynka o takiej zimnej urodzie, ta pani może troszeczkę was obgadywać. A dlaczego to robi? Z zazdrości. Zostawcie, nie ruszajcie. Jak mawiała moja babcia - nie rusz bo zacznie śmierdzieć.

Dla lwów bez pracy, nie mam pracy. No co mogę powiedzieć. Nie mam pracy, nie w głowie. Będziecie na pewno kompletować dokumenty. Część z was uda się do zus-u, do Urzędu Pracy, do Urzędu Miasta, Gminy, będziecie załatwiać jakieś papiery, dokumenty. Część z was będzie odbierała zaświadczenie o odbytym szkoleniu, kursie, ale pracy jako takiej nie mam dla was w grudniu.

Zdrowie: Karty stresu, ale zupełnie nie rozumiem podłoża tego stresu. Tak jakby końcówka roku wywoływała u was nerwowość. Karty szybkości, karty zabiegania, karty wszystko teraz, już, nagle. I pach, lew siedzi po nocach, nie śpi i się martwi. Lwy moje kochane, umiłowane zdążycie ze wszystkim, dacie ze wszystkim sobie świetnie radę. Naprawdę jedno życie jest, mniej nerwów, mniej stresów, więcej zabawy.

Rada z Karty Tarota
Znowu tarot koresponduje z pierwszymi zdaniami tego horoskopu. Naprawdę trawa nie jest bardziej zielona po drugiej stronie ogródka i chyba nie muszę tego rozwijać dalej. Macie swoje szczęście w domu, ono nie jest po drugiej stronie ulicy. Wszystko czego potrzebujecie do szczęścia macie dosłownie na wyciągnięcie ręki. Tylko wyciągnięcie tą rękę, rękę do zgody, do przyjaźni, do miłości, do braterstwa.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka