Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny marzec 2023 - Lew

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Teraz
niedostępny
Lew

Drogi Lwie!

Szanse/zagrożenia

Marzec zachęci Cię do podróży. Możliwe, że przede wszystkim duchowych, mentalnych. Zapragniesz wcielać w życie plany i spełniać marzenia. Chwalebne, ale wymagające planów i środków, które dopiero przyjdzie Ci zgromadzić… Nie spiesz się zatem. Spokojnie, rozważnie, krok po kroku mierz zamiary na siły, nie ulegając romantycznym impulsom. Poza tym uważaj, by nie nadwyrężać domowego budżetu. Szczególnie po 20 marca silnie da o sobie znać Twoja tendencja do działania wg „choćby zastaw się, ale pokaż się!”. W pracy także może być trudniej osiągnąć kompromis i wykazać się rzetelnością. Wystrzegaj się dyskusji o ideałach, nie daj się wciągnąć w intrygi.

Uczucia

Do 18 marca pozostajesz pod wpływem silnych i harmonijnych wpływów Wenus oraz Jowisza. Dzięki temu, jeśli jesteś samotnym Lwem, możesz liczyć na zainteresowanie oraz cieszyć się magnetycznym urokiem osobistym. Unikaj jednak chwilowych, zmierzających donikąd romansów, bo przez nie poczujesz się jeszcze bardziej sfrustrowany i samotny... W stałych związkach możliwe kłótnie i wytyczanie na nowo granic.

Zdrowie

Przede wszystkim zadbaj o równowagę emocjonalną. Wiosenne kapryśne nastroje, zmienna pogoda i ludzie z Twojego otoczenia mają silny wpływ na Twoje emocje. To także destabilizuje Twoją psychikę i wytrąca Cię z rytmu, powodując frustrację. Dbaj o odpowiednią ilość i jakość snu, zdrowy jadłospis. Po 20 marca uważaj na infekcje i nie lekceważ najmniejszych nawet dolegliwości.

Horoskop został opracowany przez: AkiaAkia

Nasi Eksperci

wp
wp