Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2021 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: W styczniu karty pojednań partnerów. Jeśli doskwierały wam dotychczas kłótnie w związku, to w styczniu nagle ucichną, a w relacji zapanuje spokój i zrozumienie, dobre porozumienie. Będzie to bardzo dobry czas na jakieś wspólne aktywności, poznanie siebie jeszcze lepiej. Może się wydawać, że już dobrze się znacie, ale ostatnie miesiące trochę was oddaliły od siebie. Czas to zmienić, karty mówią dosłownie o jakiejś wspólnej zabawie, wspólnym spędzaniu czasu pod jednym dachem. Noc planszówek, gotowanie dla siebie nawzajem, wspólne oglądanie seriali, wy wybieracie!

Wolne Lwy będą miały ręce pełne roboty, bo nagle zainteresują się kimś ze środowiska pracy. Będzie to któryś ze współpracowników, osoba, z którą bardzo dobrze się dotychczas dogadywaliście. Strzeli was strzała amora i ze zwykłej koleżeńskiej relacji, zmieni się to w coś o wiele więcej. Fajnie. Jeśli to nie koliduje z pracą to czemu nie?

Finanse: Karty przestrzegają przed nadmiernym wydawaniem, wręcz szastaniem pieniędzmi. Nie róbcie tego, uważajcie na to. Nie łapcie się też kredytów, pożyczek, w styczniu bardzo łatwo będzie wam wybrać taki, który, umówmy się, po prostu was oszuka. Uważajcie na wszelkie szybkie pożyczki, lichwę. Nie, nie i nie! Pilnujcie siebie i pilnujcie swoich finansów w tym miesiącu, naprawdę nie będziecie potrzebowali wydawać więcej niż zazwyczaj.

Praca: Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. W biurze będzie dużo się działo, wiele osób będzie przeniesionych do nowego oddziału firmy, tak jakby zmieniali miejsce pobytu, ale pracowali dalej w tej samej firmie. Będzie to skutkowało większym spokojem dla was. Zarówno szefostwo jak i współpracownicy będą się skupiać na przeniesieniu, dzięki czemu będziecie mieć więcej spokoju i swobody na wykonywanie swojej pracy. Spodoba wam się taka sielanka w pracy. Pamiętajcie jednak dlaczego tam jesteście i nie rozleniwiajcie się zbytnio. Koniec miesiąca ważne wydarzenie bądźcie pierwsi, bądźcie gotowi.

Bezrobotne Lwy mogą niebawem spodziewać się jakiejś oferty pracy, jednak będzie to coś, czego zupełnie się nie spodziewaliście. Tak jakbyście zaaplikowali gdzieś, przeświadczeni, że składacie CV tak naprawdę po nic, bo nigdy w życiu nie dostaniecie pracy w tamtym miejscu. A tu proszę! Coś takiego do was przyjdzie. Zdecydowanie będzie to oferta na plus, zdecydowanie warta przyjęcia.

Zdrowie: Uwaga na stawy, bóle kolan, pleców, szczególnie spowodowane temperaturą. Jeśli zaczyna wam doskwierać ból to zdecydowanie skonsultujcie to z lekarzem. Nieleczone mogą się bardzo szybko i bardzo mocno pogorszyć. Zadbajcie o to.

Panie Lwy – cera, dbanie o cerę, może nie jest to aspekt do końca zdrowotny, ale karty mówiące o zabiegach estetycznych na cerze właśnie.

Rada z Karty Tarota
Niech cechuje was odwaga w każdym działaniu. Idź po swoje, działaj z rozmachem, otworzysz wszystkie drzwi teraz. Wszystko co odkładaliście na później teraz przy waszym udziale zaznaczam spełni się. Nowy Rok to nowy rozdział w życiu Lwów. Ta karta daje Wam „kopa w zadek” – do przodu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka