Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.08.2020 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: No tutaj trochę burzliwie, taki misz - masz. W tym miesiącu musicie zrozumieć, że problemy w miłości ma każdy, większe lub mniejsze, rzadziej lub częściej. A z tego wywnioskować można, że da się je rozwiązać. Po prostu… Dacie radę. Będzie to wymagało od was trochę poświęcenia, trochę mediacji, trochę ustąpienia, ale wszystko dobrze się ułoży i w waszym związku na nowo zawita spokój. Ale no jak mówię, trochę poświęcenia i pracy musicie włożyć w tę relację, zanim to się stanie.

Rada od kart - wspólne wyjście do restauracji, do kina, na kajaki, konie, plenerowy spacer, wycieczkę. Wszystko byle razem. Nie chodzi o kosztowe wyjście, chodzi o wspólny czas.

Przykro mi, ale single nie spotkają w tym miesiącu nikogo wartego uwagi. Będziecie się starać, pójdziecie na kilka randek, ale nigdy nie dojdzie do tej drugiej. Czasem tak bywa. Są wzloty i upadki. Możecie w związku z tym skupić się teraz na sobie. Ten czas jest dla was, czas na rozwijanie pasji, na skupienie się na swoich marzeniach.

Finanse: Teraz jest czas oszczędzania. Trzeba będzie gromadzić kapitał na przyszłe miesiące - głównie wydatki wczesną jesienią lub późnym latem. Więc co możecie proszę sobie odkładać - bo na ten moment co prawda nie zabraknie wam jakoś mocno funduszy, ale już niebawem może się zrobić naprawdę kiepsko i na wtedy będziecie potrzebować zachowanych, oszczędzonych pieniędzy. Takie proste rzeczy.

Praca: Mam dla was trzy słowa – cierpliwość, wytrwałość i spokój. Musicie jak najbardziej skupić się na tym, co robicie i jak to robicie. Musicie włożyć w pracę 110% i pokazać wszystkim, jak dobrym pracownikiem jesteście. Dodatkowo musicie nauczyć się czekać na nagrody i rezultaty. Nie wszystko przychodzi natychmiastowo i tak samo będzie w pracy. To, że mocno postaracie się teraz, nie oznacza, że szef pochwali was teraz. Mogą upłynąć miesiące, zanim podejdzie do was i powie „Dobra robota!”. Dlatego bądźcie cierpliwi, wytrwali i spokojni, a spotka Was zasłużona nagroda.

Część z Lewków widzę zaczyna miesiąc od urlopu - SUUUPER! Wypocznijcie, a do pracy wrócicie w II połowie miesiąca.

To samo tyczy się tych z was, którzy szukają teraz nowej posady. Cierpliwość, wytrwałość i spokój. Nie wszystko można mieć na już, propozycje pracy nie będą na już, zaproszenie na rozmowę o pracę nie będzie na już. Tak to po prostu jest i sierpień będzie takim miesiącem pod tym względem, dlatego musicie uzbroić się w te trzy, wyżej wymienione cechy.

Zdrowie: Sierpień to miesiąc regeneracji, dbania o ciało i ducha. Czas na sport, na regenerację sił, na delikatny wysiłek, na kontakt z przyrodą. To czas spowolnienia.

Panowie Lwy uważajcie na kłopoty trawienne i złą dietę. Uważajcie co jecie i NIE za tłusto !

Rada z Karty Tarota

Wszystko się ułoży, wszystko ma szansę odrodzić się na nowo, oczekujcie nowych wieści, oczekujcie zmian na dobre. Teraz dla Was zaświeci Słońce.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka