Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2020 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miesiąc zapowiada się dość chaotycznie, pełen niestałości i nieścisłości, niewiadomych. Z jednej strony w domu zapanuje spokój, atmosfera względnej zgody, z drugiej jednak strony mogą się pojawić sprzeczki, kłótnie lub ciche dni. Nie do końca będziecie wiedzieli, jak się w tym wszystkim połapać i jaką postawę obrać. Niestałość uczuć będzie waszym największym wrogiem w październiku. I to błąd! Żeby pokonać ten stan, musicie pokazać Partnerowi, że nic nie jest w stanie zmienić waszego nastawienia do tej relacji, i że naprawdę wam zależy na Partnerze. Myślę, że trzeba będzie popracować nad związkiem i Waszym nastawieniem. Tylko wspólna praca przybliży Was do zgody.

Single - uwaga na niespodzianki. Tak jakby była w Was chęć do łączenia się w pary ale okoliczności mogły być niesprzyjające. Odwołane spotkanie, spóźnienie, zmiany decyzji. Będzie się dużo działo. Los nie oszczędzi Wam niespodzianek i Wasza Para może się po drodze zagubić. Tak jakby te zmienne okoliczności były, ALE powinno się bliżej końca miesiąca wszystko wyjaśnić. I wrócicie "do gry".

Finanse: Pewnego rodzaju sukces, bo przez ostatnie kilka miesięcy udało wam się zaoszczędzić na tyle sporo, że wreszcie możecie pozwolić sobie na pewnego rodzaju przyjemności. Jakieś wakacje, jakiś urlop, może długo wyczekiwany remont, może większy zakup… Będzie was stać i będziecie mogli to zrobić z rozmachem. Dlatego nie bójcie się wydawać! W tym miesiącu postawcie na siebie i swoje zachcianki. ALE uwaga - nie zapominajcie o drobnym podarku dla najbliższych członków rodziny.

Chcę też zwrócić uwagę na płatności, które mogą się pokazać Wam pod koniec miesiąca, może być to coś związanego z edukacją, kształceniem Waszym lub Waszych najbliższych. Przypominam!

Praca: W tym miesiącu w pracy postawcie na współpracę. Ona zaniesie was bardzo daleko i poprowadzi was na szczyt. Nie bójcie się pracować z osobami mniej kompetentnymi, ich świeże spojrzenie może wnieść nowe perspektywy do pracy w grupie, co da wam lepsze efekty. Jeśli uda wam się zadowolić pracodawcę, to będziecie mogli spodziewać się przychylniejszego traktowania przez dłuższy czas, co zdecydowanie wam się przyda. Tylko stawka będzie spora, bo nie jesteście jedyni, którzy chcieliby zadowolić szefostwo, dlatego będziecie musieli się mocno przyłożyć! Dlatego powtarzam, co dwie głowy to nie jedna, i im większa grupa, tym więcej będziecie w stanie zdziałać.

Natomiast szukających nowej posady chcę zapewnić, że jest dla Was praca. Lepiej - jest obok, myślę że w zasięgu nawet spaceru, krótkiej drogi. Pokazuje się praca blisko Waszego miejsca zmieszania ALE, bo zawsze jest ALE - czy będzie to praca na dłużej? Raczej nie, będzie to zatrudnienie na teraz, dla podreperowania budżetu oraz dla zdobycia kwalifikacji.

Zdrowie: W tym miesiącu doskwierać Wam może kręgosłup. Częściowo przez siedzący tryb życia lub pracy. Aby zniwelować ból możecie przesiąść się z samochodu na rower, możecie wprowadzić nawyk gimnastyki porannej, możecie zapisać się na basen. Dajcie odpocząć plecom, zadbajcie o bezpieczne rozciąganie, pójdźcie na masaż. Niedługo problem powinien przejść pod warunkiem zmiany nawyków. Zacznijcie dbać o siebie TERAZ.

Rada z karty tarota
Karta niosąca dobry przekaz. Dla młodych kobiet może oznaczać wyczekiwaną ciążę, dla pracujących Pań może oznaczać poprawę na polu zawodowym, uznanie, prestiż. Zwiastuje też konieczność ścisłej współpracy z kobietami, konieczność dbania o kobiety. Daje nadzieję na załatwienie spraw poprzez łagodne działania. Poproś kobietę, mamę, siostrę o pomoc / o radę.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka