Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 31 - 31.01.2020 - Lew

Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Lwy moje miłe, niech 2020 rok przyniesie wam szczęście radość zadowolenie i niech spełnią się wasze wszystkie marzenia, niech to będzie dla was bardzo dobry rok.

Miłość: Lwy skupcie się na domu, skupcie się na partnerze, skupcie się na przyjaciołach. To się pokazuje jako pierwszy, ważny dla was komunikat. Styczeń będzie miesiącem, którzy musicie poświęcić na sprawy domowe i sprawy związane z bliskimi: partnerów, partnerki, dzieci, wnuki, rodzice. Styczeń sprzyja budowaniu więzi, budowaniu rodziny, sprzyja byciu razem. Spokojny miesiąc spędzony razem w domu, taka jest potrzeba i taki będzie wasz styczeń.

Wolne lwy skupią się natomiast na wspólnym czasie z przyjaciółmi. Czyli też karty chcą przekazać, by styczeń spędzić razem. Nie mam znalezienia tej drugiej połowy, ale mam karty mówiące o fajnym wspólnym czasie, który spędzicie razem. Tak naprawdę wszystkim nam o to chodzi, by być razem. Mam też informację, że do części z was mogą w styczniu przyjechać goście i trzeba będzie gości ładnie podjąć. Kto jak kto, ale lew potrafisz zrobić to najlepiej.

Finanse: Nie mam odpływów, mam przypływy i to całkiem, całkiem spore. Od razu powiem, że może to informacja dla kilku osób. Mam tu pieniądze spadkowe, pieniądze darowane przez kogoś z rodziny, które już od dawna miały być wasze. Więc część z was otrzyma całkiem sporo gotówki. Pozostałe lwy zaliczą miesiąc do bardzo udanych. Tak jakby część z was miała odłożone trochę gotówki i postanowiła te pieniążki wydać teraz. Cześć was rzuci się w wir zakupów, część z was będzie planowała wyjazd zimowy. Czy to zakupy, czy to wyjazdy, na wszystko będzie was stać. Mała informacja - może dla jednej może dla dwóch osób - wypłata pieniędzy z lokaty, bądź zwrot pożyczki więc miesiąc zaliczycie do miesięcy grubo powyżej kreski. Super!

Praca: W pracy dobre optymistyczne karty, z jednym małym „ale”. Ale to na końcu. Początek miesiąca, środek miesiąca stabilny, spokojny, dużo fajnych zleceń, dużo pracy, ale dobrze płatnej. Rozwój osobisty dla części z was, fajne szkolenia, eventy, samodoskonalenie. Miesiąc, który niby ma być bardzo powolny, a tak naprawdę szybko wam upłynie. Nie będziecie się przepracowywać, natomiast pieniądze będą do was płynąć. A teraz to „ale”. Uwaga na konflikt z koleżanką bliżej końcówki miesiąca. Dosłownie pokazuje się, że ta osoba powie o trzy słowa za dużo. Bardzo was to zaboli. Co radzę? Nie wchodzić w konflikty, nie szukać zwady bo może to się odbić na was negatywnie. Natomiast ta osoba, ta koleżanka, absolutnie nie będzie miała racji i wszystko to co powie, to będzie wynik zazdrości!!

Zdrowie: Dobre karty, fajne karty z jednym ale. Dla części z was, głównie dla pań, mam pokazane kłopoty z kręgosłupem i coś co możemy nazwać drętwieniem rąk i nóg. Są to uciski na nerwy, warto byłoby to sprawdzić, bo mam karty mówiące o tym, że będziecie próbować umówić się do lekarza, aby to sprawdzić. Natomiast nie wolno wam tego zaniedbywać, im dłużej będziecie czekać, tym sprawy te rozwiną się na bardzo duże bóle. Więc jeżeli już pobolewają was plecy, macie problemy z drętwieniem - wstajemy z fotela i idziemy do przychodni. To ważne, to ważne bo będzie można to bardzo łatwo zatrzymać. Tu i teraz, później już tak łatwo nie będzie. Uwaga na złamania, uwaga na złamania. Podkreślam to celowo 2 razy!

Rada z karty tarota
Spokojnie gospodaruj tym co masz, a masz bardzo duże, dobre zasoby. Nie bój się patrzeć w przyszłość, wszystko ci się uda. Masz dobre karty w ręce i dobrze nimi graj, bądź opiekuńcza/opiekuńczy, pomagaj innym bo to zaprocentuje szybciej niż przypuszczasz.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka