Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

czerwiec

Drogi Lwie!

Szanse/zagrożenia

Doskonały czas dla wypoczynku, regeneracji sił, codziennej rutyny i porządkowania spraw domowych. Lepiej unikaj ryzykownych sytuacji, trwaj przy obowiązkach i trzymaj się ustalonych planów. Tylko wówczas cokolwiek się nie wydarzy, z czasem wyjdzie Ci na dobre. Optymalnie byłoby wykorzystać tę aurę energetyczną, by rzeczowo i trzymając się faktów dbać o poprawę sytuacji życiowej i budowanie małej stabilizacji. Tymczasem jednak pokusy i poszukiwanie radości nie tak łatwo będą ustępować miejsca zdrowemu rozsądkowi. W sprawach zawodowych warto skupić się na rzetelności, trzymaniu się rzemieślniczej prozy, a unikniesz kłopotów. O awans będzie trudniej, ale masz szansę przepracować swoje słabości.  Wystrzegaj się dyskusji o ideałach zupełnie oderwanych od rzeczywistości, nie daj się wciągnąć w intrygi.

Uczucia

Jeśli jesteś samotnym Lwem, możesz co prawda liczyć na zainteresowanie oraz niezobowiązujące flirty, ale i tak nie zmieni to sytuacji. Unikaj jednak chwilowych, zmierzających donikąd romansów, bo przez nie poczujesz się jeszcze bardziej sfrustrowany i samotny... W stałych związkach możliwe kłótnie i wytyczanie na nowo granic. Warto jednak dbać o wspólną codzienność i przygotować się na miłe rodzinne niespodzianki...

Zdrowie

Zaniedbania dietetyczne oraz hazardowe podejście do życia mogą unieruchomić Cię na dłużej. Dbaj o odpowiednią ilość i jakość snu, zdrowy jadłospis. Twoim największym wrogiem okażą się teraz Twoje słabości: kaprysy, brak dyscypliny i zaniechania. Koniecznie zrób badania okresowe i dbaj o kondycję!

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp