Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

wrzesień

Drogi Lwie!

Szanse/zagrożenia

Wrzesień wzmocni Twoją potrzebę wolności osobistej i poszerzania granic. Poza tym zachęci do dynamicznych działań na rzecz realizacji marzeń. Twoja ambicja może jednak natrafić na przeszkody ze strony twardej rzeczywistości. Nieco boleśnie możesz potykać się bowiem i własne wcześniejsze niedopatrzenia i błędy. Teraz już nie wystarczy wiara w siebie i niezachwiane przekonanie o słuszności drogi, którą obrałeś. Jeśli pragniesz ruszyć z miejsca, będziesz potrzebował rozwagi, wiedzy, umiejętności współpracy i cierpliwości. Warto przygotować mapę myśli i szczegółowy plan działania. Czasem bardzo trudno odróżnić szansę od pokusy, a Ty będziesz podatny na zwodnicze podszepty i łatwo Cię będzie ściągnąć na manowce. Uważaj na intrygantów, szczególnie w sprawach finansowych unikaj „szybkich pieniędzy” i „niepowtarzalnych okazji”.

Uczucia

Wciąż możesz liczyć na szanse, by cieszyć się hojnością miłosnej aury. Wrześniowa Wenus wzmacnia Twoją towarzyską aurę, charyzmę i atrakcyjność. Dzięki temu, jeśli jesteś samotnym Lwem, możesz cieszyć się magnetycznym urokiem osobistym. Pojawi się wiele okazji, by korzystać z uroków życia. W stałych związkach harmonia i serdeczność mogą się jednak przeplatać z żywymi dyskusjami o przyszłości. Postaraj się wykazać większą empatią, a uda się zażegnać niejeden kryzys.

Zdrowie

Postaraj się zadbać o regularne treningi duchowe i fizyczne. Dbaj o równowagę emocjonalną. Jej brak wytrąca Cię z naturalnego rytmu. Planuj tak, by zapewnić sobie odpowiednią ilość i jakość snu, zdrowy jadłospis. W przeciwnym razie pojawi się kryzys, który zmusi Cię do przewartościowania priorytetów życiowych i rezygnacji z ambitnych planów zawodowych i osobistych. Wrześniowa aura sprzyja też trosce o urodę.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp