Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.04.2020 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Lewki kochane, w tym miesiącu proszę, żebyście byli spokojni. Naprawdę sporo rzeczy będzie działało wam na nerwy. Nie dajcie się temu, nie dajcie sobie psuć humoru. Jeśli będziecie wybuchać, to partner nie będzie chciał spędzać z wami czasu i się odsunie, na tak zwane przeczekanie. Nie zmuszajcie go do tego. Bądźcie spokojnie i nie dajcie emocjom przejąć kontroli. Jeśli będziecie się tego trzymać, to kwiecień w aspektach miłosnych będzie bardzo udany. Nerwy na wodzy trzymamy - ok?!?! To zresztą rada dla nas wszystkich.

Samotne Lwy będą miały owocny kwiecień, bo już na początku miesiąca złapiecie cudowną relację z kimś nowo poznanym. Nowa osoba, nowa miłość wejdzie w Wasze życie. Mam tu naprawdę silne zauroczenie, które ma sporą szansę przekształcić się w coś znacznie mocniejszego i znacznie długo trwalszego! Może to być osoba poznana w internecie, takie czasy. Miłość w czasach zarazy.

Finanse: No muszę was przestrzec niestety przed inwestycjami jakimikolwiek. Jakimikolwiek powtórzę. Nawet jeśli pozornie wydają się sensowne i zyskowne, to to jest tylko złudzenie. Proszę, nie inwestujcie teraz, trzymajcie swoje fundusze przy sobie, bo bardzo spora szansa, że szybko je stracicie. Nie teraz, nie ten czas. Mam pokazane straty, dla części z Was spore. Ktoś może się Wami dosłownie posłużyć jak narzędziem.

Praca: Czeka was bardzo dobry okres! Szykują się premie bądź wyrównania, dodatki. Na pewno zespół - jeśli pracujesz w zespole ma szansę na fajny, rozwojowy projekt. A może to właśnie Wy będziecie liderem tego projektu? Nie dziś, raczej II lub III kwartał kwietnia. Teraz jest czas, żeby zaprezentować się w 110% przed przełożonymi i pokazać, na co was stać. Nie powiem Wam, czy się uda, bo to zależy wyłącznie od tego, jak poważnie podejdziecie do sprawy, ale mogę zapewnić, że jeśli dacie z siebie wszystko, to macie spore szanse na sukces! Tak trzymać, dajcie z siebie wszystko!

Jeśli szukacie pracy aktualnie, to jeszcze chwilkę będziecie musieli się potrudzić. W kartach mam jednak ciekawą informację, otóż całkiem przystępną propozycję pracy znaleźć będziecie mogli w nietypowym miejscu. Popatrzcie na propozycje lekko spoza waszej branży, Zobaczycie, że praca w zupełnie innym środowisku dobrze wam zrobi, poczujecie się świeżo i dostaniecie nową energię do pracy! Teraz nowe branże będą szukać pracowników.

Zdrowie: W tym miesiącu radzę zwrócić uwagę na oczy. Karty wyraźnie zaznaczają zmęczenie oczu, co może prowadzić do różnych chorób z tym związanych, ból, oraz ból głowy spowodowany albo wadą wzroku lub też właśnie zmęczeniem oczu, czytaniem po ciemku lub też praca w zbyt rażącym świetle. Jeśli sporo siedzicie przed monitorem komputera, to radzę używać kropli nawilżających i zbadać wzrok! Natomiast jeśli wiecie, że potrzebujecie okularów, ale jeszcze ich nie wyrobiliście, to teraz macie ostatni dzwonek! Stać was, bo o tym pisałam wyżej, więc proszę, zadbajcie o oczy. Wzrok macie tylko jeden!

I dla wszystkich, uwaga na choróbska, wirusy. Proszę uważajcie.

Rada z Karty Tarota

Jakieś Wasze plany legną w gruzach, nie z Waszej winy zaznaczam, nie z Waszej winy. Coś co planowaliście niestety nie dojdzie do skutku i trzeba to będzie odłożyć na później. Jeśli planowaliście duży, drogi zakup np: nieruchomości to także tu mogą być przesunięcia czasowe, trudności, brak dokumentów, utrudnienia prawne.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka