Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Lew

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Lew

Maj przyniesie czysty i jasny umysł oraz pogłębione poczucie samoświadomości, wraz z przekonaniem o poprawności kierunków podejmowanych dróg. Odwaga tych decyzji może być źródłem wielu korzystnych zmian. Wszelkie decyzje oparte na poczuciu głębokiej integralności będą dobre i budujące. Osoby, które czują ciągłe zmaganie się z rzeczywistością doznają ulgi, w uwolnieniu swoich myśli od tego co nas ogranicza i szukaniu inspiracji. Nadchodzący czas niesie wielką szansę na znaczącą dobrą zmianę w Twoim życiu, dlatego przygotuj się na ruszenie w zupełnie nowym kierunku z zupełnie nowymi pomysłami, ale pełną wiarą w słuszność swoich działań.

Praca: w przestrzeni zawodowej może pojawić się spore wyzwanie. Pozytywne poradzenie sobie z nim przyczyni się do trwałej poprawy sytuacji w przestrzeni pracy i szkoły. Może dojść do negocjacji, lub egzaminów, w trakcie których umiejętna obrona i pewność swoich racji zapewni zwycięstwo. Być może trzeba będzie wykazać się elokwencją, by osiągnąć swój cel, warto więc dobrze przygotować się do wszelkich znaczących rozmów.
Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, staniesz przed wyzwaniem zawodowym i całe wysiłki skupisz na jego realizacji. Śmiało negocjuj warunku umów zatrudnienia i współpracy. Działaj tam, gdzie możesz zrobić wrażenie mówiąc, Weź pod lupę wszystkie poważne plany lub raporty, ponieważ będziesz się cechować wyjątkowo chłodna oceną, trzeźwym okiem i świetną analizą. Mogą pojawić się nowe pomysły.

Uczucia i relacje: wszystkie relacje kontynuowane z rozsądku, ulegną konkretnej analizie za i przeciw. Ocena będzie bardzo emocjonalna, ale też bardzo krótka a w jej trakcie odrzucisz wszystko, co sprawia cierpienie lub dyskomfort. Takie emocjonalne porządki pozwolą otworzyć się na nowe przeżycia i relacje.

Miłość i związki: Jeśli otworzysz swój umysł i serce zrozumiesz jak wiele poziomów miłości możesz przeżywać jednocześnie, jak wiele rodzajów miłości jesteś w stanie przezywać i jak wiele osób kochać na raz, choć żadna z nich nie dostaje mniejszej części Twojego zaangażowania. Świetnie, dopóki jest to sentymentalne zaangażowanie z założeniem dystansu. Zastanów się więc gdzie jest koniec dobrej prezentacji i fascynacji sobą nawzajem, a gdzie zaczyna się praca nad związkiem. Niezależnie od statusu relacji poczujesz nową siłę zakochania, przy czym single mogą się szczęśliwie zakochać.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman – diament, kolor – biały, kuchnia – imbir

Zdrowie: uważaj na nerwy. Możliwe zabiegi polegające na nagłej punktowej interwencji chirurgicznej, jeśli chcesz przeprowadzić takie zabiegi, to dobry czas na nie.

Talizman energetyczny: labradoryt. Nauczy Cię, jak poznać własna wartość i jak ją wyrażać na co dzień. Oczyści i podbije energię wyzwoli moce i potencjał kreacji. Uświadomi zdolności i obdarzy silną wolą w dążeniu do celu, a także w walce z nałogami i kilogramami. Powala pozbyć się natłoku myśli przynosząc jasność umysłu. Daje odwagę, wiarę w siebie, przełamuje nieśmiałość i frustrację. Labradoryt dostarcza mnóstwa dobrej czystej energii do zmiany i realizacji planów. Przynosi ulgę przy stanach niepokoju i depresji. Poczucie beznadziei zastępuje entuzjazmem, wiarą w siebie i inspiracją. Rozprasza negatywną energię przynosząc pozbycie się lęku, poprzez zrozumienie, dzięki jasności myśli, którą wprowadza. Kamień pozwala sprecyzować aktualne cele a potem je osiągnąć. wspomaga wytrwałość w dążeniu, daje siłę i wplata intuicję w proces myślowy. Osadza myśli i działanie w rzeczywistości, pozwalając dostrzec prawdziwy jej obraz, zrozumieć co jest realne a co jest tylko mrzonką, lub myśleniem życzeniowym Wzmacnia intuicję, a więc analizę, rozwija wyobraźnię, dodaje wiary i entuzjazmu do wprowadzania w życie nowych pomysłów, planów oraz idei. Pozytywnie działa na relacje partnerskie i współpracę z innymi, przynosi zgodę i skupienie na wspólnym celu, który dzięki jego energii klarownie zakomunikujesz. Pozwala przezwyciężyć nieśmiałość, wyrazić siebie i poszerzyć horyzonty myślenia i działania. Labradoryt sprzyja zatem podejmowaniu odważnych decyzji i konsekwentnej realizacji postanowień.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp