Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny marzec 2023 - Bliźnięta

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Teraz
dostępny
Bliźnięta

Drogi Bliźniaku!

Szanse/zagrożenia

Masz teraz czas, by odpocząć, zwierając szyki przed kolejnym wyzwaniami. Nawet pośród przeciwności zachowaj spokój, bo pozostajesz na właściwej ścieżce, dzięki której z czasem osiągniesz sukces i zbudujesz wokół siebie bezpieczną przestrzeń. Nie spiesz się teraz. Masz szansę na nowe w każdej sferze życia, ale na wszystko przyjdzie ten najlepszy czas. Wyluzuj i ciesz się życiem, nie tracąc z oczu celów. Pamiętaj też, aby nie ulegać prowokacjom, nie dać się wciągnąć w intrygi. Lepiej poświęcić czas rozwijaniu pasji i rozrywkom intelektualnym. Postaraj się także nie ulegać kaprysom woli. Szczególnie popracuj nad wytrwałością i dyscypliną.

Uczucia

Marzec zachęci Cię do stabilizacji. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, to utwierdzisz się w przekonaniu, że życie singla Ci odpowiada, póki co. Jeśli pozostajesz w stałym związku, to uznasz, że może być tylko lepiej, ale niech się dzieje, co chce. Uważaj tylko na nowo poznane osoby, bo niewinny flirt może stać się – bez Twojej przyczyny – niwą do plotek albo nawet skandalu towarzyskiego.

Zdrowie

Kosmiczna aura ogólnie Ci sprzyja. Marzec da Ci wiele powodów, by naładować baterie fizycznego zdrowia, emocjonalnej satysfakcji oraz duchowej równowagi. „Wiosna, panie sierżancie” i wszystko jasne. Uważaj tylko, by nie forsować się. Brak snu może też doprowadzić do osłabienia i chwilowych niedyspozycji. Największym wrogiem okaże się wiatr i neuralgie.

Horoskop został opracowany przez: AkiaAkia

Nasi Eksperci

wp
wp