Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Bliźnięta

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Bliźnięta

W maju spodziewaj się osiągnięcia zamierzonych celów. Jeśli masz marzenia, których realizację odkładasz, w maju zacznij działać, by je urzeczywistnić. Możesz poczuć, że sytuacja, w której jesteś jest najlepsza z możliwych i to da Ci głębokie poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Energia, jaka obdarzysz wtedy bliskie Tobie osoby, bardzo szybko wróci zwielokrotniona, utwierdzając Cię tylko w przekonaniu, że możesz czuć spokój i wdzięczność w tym momencie. Nabierzesz siły, wiary i odporności. Trwałe i wartościowe więzi ulegną zacieśnieniu. Poczujesz chęć dzielenia się i budowania wspólnoty. Część z Was zrozumie, że na drodze do poczucia szczęścia stoicie sobie tylko Wy. Przyznanie się do tego może zapoczątkować szereg szczęśliwych zmian.

Praca: zapowiada się dobry okres w pracy pod względem finansowym. Jeśli czekasz na sukces, to może on nadejść z wielkim prawdopodobieństwem właśnie teraz. Awanse Cię nie ominą, ani finansowa gratyfikacja. Jeśli pojawią się nowe kierunki rozwoju inne od tego, co pochłania Cię obecnie zainteresuj się nimi na przyszłość, ponieważ w ciekawy sposób znajdziesz kiedyś dla tej wiedzy zastosowanie. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, pojawią się rozterki w sprawach zawodowych. Może zniechęcić cię brak efektów natychmiastowych, przemęczenie i wypalenie. Zastój w poszukiwaniach pracy. Porzuć wszystko co nie przynosi żadnej satysfakcji i ponownie wyceń ile warte jest to co zostało, by stanąć na nogi.

Uczucia i relacje: widać zadowolenie, spokój praz okres możliwej wielkiej harmonii i satysfakcji, czerpanej z głębokich relacji. Mocno podkreślona jest tu trwałość i wierność, która pozwala w pełni cieszyć się wspólnymi chwilami w poczuciu bezpieczeństwa. Takie relacje będą wzorcowe i pożądane, takie też zapragniesz tworzyć.

Miłość i związki: W sferze związków rysują się mało życzliwe okoliczności, które mogą wziąć górę, jeśli wybierzesz drogę konfliktu lub sporu. Możliwe burzliwe momenty niezależnie od statusu relacji, jednak wiele zależy od Ciebie, zatem skala rażenia tego incydentu będzie tak duża, jak bardzo zechcesz to eskalować. Pamiętaj, że każda akcja budzi reakcję i jeśli postanowisz kłócić się, możesz dojść do momentu, z którego nie będzie odwrotu. Jeśli masz w sobie gotowość na tego rodzaju test dla relacji, możesz ryzykować. Inaczej postępuj ostrożnie i rozważnie w przestrzeni związków, na których Ci zależy.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman – hematyt, kolor – zielony, kuchnia – melony

Zdrowie: cieszyć się będziesz dobrym zdrowiem, świetna kondycja zachęcać Cię będzie do spędzania czasu na zewnątrz, poza domem, oraz do wszelkiej aktywności fizycznej. Świetna wiadomość dla osób spodziewających się dziecka, bo to dobry czas dla porodów.

Talizman energetyczny: Szmaragd. jest wskazany dla wszystkich tych, którzy chcą się wyzbyć negatywności ze swojego życia. Nie wspiera niskich energii, pozwala rozwijać się pozytywnej, czystej mocy. Wprowadza aurę wierności, czystości i dobrobytu, jest kamieniem dającym mądrość, poprzez rozjaśnienie umysłu, dzięki czemu rodzi się nowa nadzieja. Aktywizuje procesy myślowe, pomaga zapamiętywać szczegóły i w ten sposób chroni przed popadaniem w melancholię. Energia szmaragdu wspiera poszukiwania, badania naukowe, formułowanie tez i słowo pisane. Jest dobrym talizmanem dla osób podróżujących, w drodze i pracujących z dala od domu. Ułatwia relacje międzyludzkie upraszczając je na w każdej sferze, od romantycznych związków, poprzez rodzinę aż po biznesowe relacje. Zwalcza skłonność do awanturnictwa, kłamstwa i zdrady i przy takim postępowaniu uruchamia energię pozwalającą osiągnąć sukces również na poziomie materialnym. Chroni stan zgody w domu i wspiera więzi rodzinne. Energia szmaragdu jest bardzo korzystna dla osób starających się o dziecko. Ponadto neutralizuje nieuprzejmość, agresję i wspiera pracę nad skorygowaniem negatywnych aspektów ludzkiej natury.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp