Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2021 - Bliźnięta

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Bliźnięta
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Maj przyniesie Wam rozwiązanie pewnych spraw, którymi już od dawna mogliście się zmagać. Karty także podpowiadają, że może Was odwiedzić ktoś dawno niewidziany, może to być ktoś z Waszej rodziny lub też gość z daleka. Karty podpowiadają, że wizyta ta może Was zaskoczyć, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Karty podpowiadają także, że będzie to miesiąc kiedy skupicie się na własnych potrzebach, ktoś z Was może rozpocząć kurs internetowy, możecie rozpocząć prace nad samorozwojem, możecie zakochać się w nowym hobby. Bardzo ważny miesiąc jeżeli chodzi o pielęgnacje własnych potrzeb, miesiąc kiedy należy dbać o swój rozwój. Wykorzystajcie ten czas bardzo dobrze. W rodzinach spokojnie, nie mam żadnych ciemnych chmur, może tylko mała podpowiedź, pilnujcie dokumentów i płatności na czas.

Wolne Bliźnięta rozpoczną randkowanie przez internet. Karty podpowiadają, że może być wysyp ofert i kandydatów, natomiast od razu przestrzegam, że nie każda osoba będzie tym za kogo się podaje. Radzę zachować czujność. Koniec miesiąca możliwe spotkanie w realu i tutaj może się okazać, że ta osoba jest odrobinę rozczarowująca. Ale nie martwcie się, bo widzę, że będziecie dalej szukać idealnej, drugiej połowy. Tym razem myślę, że zmienicie sposób poszukiwania i postawicie od razu na kontakty osobiste.

Finanse: Bardzo fajny miesiąc, mam duży przypływ gotówki. Jeżeli gracie w gry losowe, zdrapki, bierzecie udział w konkursach to możecie wygrać całkiem sporą sumkę. Karty podpowiadają żeby obstawiać liczby związane z datami urodzin starszych osób z Waszej rodziny. Nie wiem czy ta podpowiedź coś pomoże, ale tak karty tutaj się zaznaczają. Karty także pokazują, że jest wśród Was osoba, która potrzebuje pomocy finansowej i rada dla tej osoby jest taka, aby poprosić właśnie starszą kobietę z rodziny o pożyczkę. Ona bardzo chętnie Wam pomoże, wie, że Wasza sytuacja wymaga tutaj wsparcia. Więc jeśli potrzebujecie pomocy poproście starszą kobietę z rodziny o pomoc, nie odmówi Wam pomocy. I puśćcie kupon. Koniecznie!

Praca: Karty podpowiadają, że maj będzie trudny. Jeśli mówimy o pracy, o sprawach zawodowych. Niestety są wśród Was osoby, które albo mogą zostać dosłownie zdegradowane, trzeba będzie pogodzić się z obniżeniem stanowiska, bądź nawet mogą być osoby, które stracą zatrudnienie. Natomiast ja uważam że to dotyczy dosłownie kilku osób, nie wszystkich, ale takie karty się pokazują. Na pewno od początku miesiąca szef, szefowa mogą mieć humory, na pewno będzie bardzo trudno tak naprawdę odgadnąć co ta druga strona ma na myśli, bo zmiana goni zmianę. Pomysł goni pomysł, a tak naprawdę nie przybliżacie się do niczego. Więc jeśli to Wy zostaniecie zagrożeni utratą pracy, zastanawiam się czy to nie będzie tak naprawdę mobilizacja do tego by znaleźć nowe, stabilniejsze miejsce zatrudnienia. Karty pokazują, że część z Was po prostu fizycznie ma już dosyć atmosfery, w której pracujecie.

Osoby, które poszukują pracy, mają szansę znaleźć naprawdę bardzo fajne zatrudnienie. Będzie to praca w firmie zagranicznej bądź w firmie, w której działanie opierają się na kontaktach z zagranicą bądź też jeszcze trzecia możliwość, nazwa jest wybitnie zagraniczna. Szukajcie według wskazówek, które tutaj odpowiadam, a zobaczycie, że bardzo szybko uda Wam się znaleźć pracę. Życzę powodzenia.

Zdrowie: Stres, stres, stres. Układ pokarmowy żołądek woreczek. Tak naprawdę musicie zapanować nad stresem by uspokoić Wasz układ pokarmowy. Tutaj nie ma innej rady, jak po prostu zająć się swoimi sprawami, zająć się własnym zdrowiem przyczyny i spróbować się odrobinę wyciszyć. Wszystko co się dzieje z Waszym ciałem pochodzi z Waszych emocji. Relaks, spokój i umiejętność zajęcia się własnymi sprawami, własnym ciałem, własnymi emocjami. Jeżeli z pewnymi rzeczami sobie nie radzicie, proszę udać się do specjalisty, po to są takie osoby by pomóc poradzić sobie z trudniejszymi emocjami.

Rada z karty tarota
Karta mówiąca o tym, że otrzymacie wiadomość, na której Wam zależy, karta mówiąca o tym, że coś na co od dawna czekacie ma szansę wydarzyć się właśnie teraz. Karta mówiąca o tym, że współdziałając z pewną osobą - i myślę, że wiecie kim może być ta osoba, uda Wam się załatwić więcej niż w pojedynkę. Karta też dla osób samotnych, wróży poznanie bardzo interesującej osoby, ale by poznać tą osobę konieczne jest Wasze działanie, a nie bierne oczekiwanie. Karta ta uwaga mówi o emocjach, odsyłam Was do akapitu na temat zdrowia, bo karta ta właśnie mówi o naszych emocjach, zwraca uwagę na to by skupić się na emocjonalnej stronie samego siebie i na emocjach drugiej strony. Bardzo lubię tę kartę bo ona niesie ukojenie. Życzę spokojnego miesiąca moi kochani.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp