Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

grudzień

Drogi Bliźniaku!

Szanse/zagrożenia

Grudzień to kolejny miesiąc, który sprzyja przede wszystkim Twojemu rozwojowi osobistemu. Otacza Cię aura korzystna dla zdobywania wiedzy, udanej współpracy, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, awansów i niewielkich korzyści finansowych. Poza tym pozostajesz w sferze wpływów, dzięki którym możesz z sukcesami wrócić do projektów zarzuconych z powodu braku czasu lub środków. Postaraj się, a teraz właśnie wszystko ułoży się po Twojej myśli, krok po kroku.  Wzrośnie też Twoja intuicja, charyzma i poczucie sprawczości. Masz zielone światło, by rozpoczynać nowy etap kariery i poprawić swój status społeczny oraz finansowy. Możliwe, że chętnie wybierze się w gości na świata Bożego Narodzenia, by zaraz potem samotnie cieszyć się spokojem i własnym towarzystwem.

Uczucia

Grudzień 2023 sprzyja trwałym związkom z długoletnim stażem. Niemniej jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, to najprawdopodobniej docenisz uroki życia singla, mimo że wgłębi duszy, będziesz marzyć o romantycznej miłości aż po grób. Nie daj się wciągnąć w wątpliwe miłosne historie. Ostatni tydzień miesiąca ożywi miłosne marzenia i młodzieńczą namiętność. Wspólny wyjazd okaże się niezapomnianym wrażeniem.

Zdrowie

Zadbaj o zdrowie, czyli o zdrową dietę, sen i równowagę emocjonalną. W przeciwnym razie narazisz się na przemęczenie, nerwowość, przewrażliwienie i zatrucia pokarmowe. Niemniej ogólnie grudniowa aura kosmiczna Ci sprzyja, abyś wzmocnił siły fizyczne i duchowe. Pamiętaj, że w zdrowym ciele - zdrowy duch!

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp