Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

czerwiec

Drogi Bliźniaku!

Szanse/zagrożenia

Oto rozpoczęła się rezydencja Jowisza w Twoim znaku urodzeniowym. Masz teraz szansę na nowe rozdanie w miłości i karierze. Niemniej przed Tobą także trudne testy z życiowej dojrzałości. Najpewniej przyjdzie Ci zmierzyć się ze skutkami dotychczasowej niefrasobliwości, lekceważeniem zasad czy błędami ignorancji… Co prawda masz teraz taryfę ulgową, ale postaraj się przez lenistwo i zaniechanie nie zmarnować nadarzających się szans na odnowienie w każdej dziedzinie życia. Taka szansa powtórzy się dopiero za kilkanaście lat. Bez podjęcia wysiłku nie zmienisz swojego standardu życia, a sprzyjający czas minie szybko, pozostawiając Ci jedynie wspomnienia i poczucie żalu. Warto zainwestować w nowe umiejętności, podnieść kwalifikacje zawodowe. Warto też więcej energii włożyć w rozwijanie swoich pasji i aktywność towarzyską.

Uczucia

Czerwiec zachęci Cię do stabilizacji. Jeśli jesteś samotnym Bliźniakiem, to utwierdzisz się w przekonaniu, że życie singla Ci odpowiada, choć gdyby się pojawił ktoś odpowiedni, to kto wie…? Jeśli pozostajesz w stałym związku, to uznasz, że warto jednak popracować nad wspólną przyszłością... Twój niespokojny temperament dostarczy wrażeń, choć nie powinno to burzyć harmonii.

Zdrowie

Kosmiczna aura Ci sprzyja. Nie przemęczaj się tylko, śpij, ile potrzebujesz, by zregenerować siły. Brak snu i używki mogą okazać się dla Ciebie największym wrogiem, przez co trudno będzie budować dobrostan. Pamiętaj też, by nie wystawiać się na ostre podmuchy wiatru bez należytej osłony. Tak unikniesz neuralgii.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp