Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.12.2019 - Panna

Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Jeśli chodzi o miłość, to tak naprawdę trudno jest mi coś powiedzieć. Panie będą tak zabiegane, że trudno będzie znaleźć czas na miłość i to zarówno wolne Panny jak i zajęte Panny, jak i Panny o statusie „to skomplikowane”. Wokół was będzie bardzo dużo ruchu, zamieszania, obowiązków, nie załatwionych spraw. Rzeczy, które trzeba było przypilnować na wczoraj, rzeczy, które sami chcecie przypilnować na jutro. Tak naprawdę karty ruchu ludzi. Nie są to złe karty, ale nie są to karty mówiące o tym, że widzę tutaj wielką miłość - porywy namiętności, fruwającą kołdrę i pokój zalany blaskiem świec. No przykro mi bardzo. Mam karty mówiące o tym, że w waszym domu może być bardzo dużo gości, wy sami będziecie przebywać w towarzystwie i jest to towarzystwo osób, które znacie i nie znacie i na tym się skupcie w miesiącu grudniu.

Finanse: Pieniądze, pieniądze to się panny w grudniu na pewno nie będą trzymać. Mam tu pożyczki od bliskich, tak jakby trzeba było zaciągnąć dług, po to, by na wszystko starczyło. Dodatkowo mam kartę mówiące o tym, że mogłyście/mogliście o czymś zapomnieć i może przyjść pismo ponaglające zapłatę.

Praca: Podobnie ruch, ruch, ruch, ruch, 100 pomysłów na minutę, 300 maili dziennie, 1000 spraw do zrobienia, a w tym wszystkim jedna panna. Natomiast jeżeli panna poprosi o pomoc osobę z prawej strony i osobę z lewej strony, to tę pomoc otrzyma bardzo szybko. Nie bójcie się prosić o pomoc bo rzeczywiście czas będzie nerwowy, a czasu mało. Razem uda wam się wszystko załatwić.

Dla Panien, które poszukują zatrudnienia, w grudniu mam karty mówiące o tym, że możecie biegać od spotkania do spotkania, od pracodawcy do pracodawcy, a pracy w grudniu nie będzie. Tak jakby każdy odpowiadał wam dokładnie to samo. Prosimy o cierpliwość, prosimy zaczekać, odezwiemy się. Nie to, że wasza osoba nie odpowiada, bardziej zaznacza mi się to, że nowe stanowisko tak naprawdę zostanie fizycznie uruchomione dopiero w styczniu.

Zdrowie: Nogi, kości, mięśnie, może kręgosłup. Ale stawiam na nogi i mięśnie i powiem tak. Uwaga dosłownie na złamania. Na pewno na skręcenia i na bolesne kontuzję. Oznaczają mi się także tutaj palce u stóp. Więc Panny płaskie trapery, zero biegania i chodzimy wszędzie. Chodzimy powolutku, pomalutku bo panna w gipsie przed Sylwestrem to największy koszmar.

Rada z Karty Tarota
Dzisiaj moje karty są niesamowite. Znowu piękna korespondencja tarota z kartami klasycznymi. Karty mówią, że wokół ciebie będzie mnóstwo ludzi, mnóstwo okazji do przebywania, do świętowania, do celebracji, do radości. I na tym się w grudniu Panno skup. Naprawdę poświęć czas na odnawianie starych znajomości, na zawieranie nowych znajomości, na łączenie ludzi i przebywanie wśród ludzi. Jak mus to mus. Jedynie mam lekką uwagę. Troszkę mniej bąbelków. No ale jak to? W Sylwestra bez bąbelków?

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka