Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2021 - Panna

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Początek miesiąca może być burzliwy. Czekają was spory w kwestiach związanych bezpośrednio ze zdrowiem. Jakieś decyzje dotyczące podjęcia leczenia, rodzaju podejmowanego leczenia, braku tego leczenia, takie sprawy. Będziecie bardzo niezgodni w tych kwestiach, co doprowadzi do sporego stresu obu stron. Karty wskazują na to, że odpowiednim rozwiązaniem będzie rozmowa prowadząca do podjęcia wspólnej decyzji. Zaoszczędzicie sobie w ten sposób stresu, niepotrzebnych kłótni, ale przede wszystkim będziecie mogli być spokojni, że podjęliście decyzję odpowiadającą obu stronom.

Single mają przed sobą pracowity miesiąc, jednak w dobrym tego słowa znaczeniu. Czeka was wiele spotkań ze znajomymi, imprez, posiadówek, kiedy będziecie mieć sporo szans na poznanie kogoś nowego. Karty radzą nie chować się w kącie, nie stać z jedną grupą znajomych, tylko wyjść troszkę do przodu, krążyć po sali i popoznawać znajomych znajomych. Tam jest ta osoba!

Finanse: Zaznacza mi się tu szansa jakiejś wygranej, ale bardzo niewielkiej, jakby ze zdrapki albo jakiegoś małego zakładu pieniężnego ze znajomym. No zawsze coś tak, możecie sobie kupić ciastko, żeby poświętować. Dodatkowo karty przestrzegają przed pożyczaniem teraz dużych sum, możecie zostać o to poproszeni i karty wskazują że trzeba będzie odmówić. Musicie odmówić.

Praca: Panny pracujące w branży transportowej albo przewoźniczej – w styczniu uwaga na psucie się sprzętów, rzeczy obok was, rzeczy służących do pracy. Czy to jakichś samochodów dostawczych, czy to maszyn służących do załadowania i rozładowywania, na to wszystko trzeba będzie uważać i zabezpieczać się zawczasu. Uważajcie na to.

Pozostałe branż będzie miała dobry czas, będzie trochę więcej pracy, ale i więcej satysfakcji z tego. Wszystko będzie szło jakby łatwiej i atmosfera po raz pierwszy od dłuższego czasu w pracy będzie naprawdę dobra. Możecie liczyć na pochwałę, szef zauważy wasze starania.

Szukające pracy Panny będą musiały poprawić swoje CV, jeśli chciałyby niebawem zdobyć jakąś posadę. Jest tam zdecydowanie za mało informacji ważnych dla potencjalnego pracodawcy. Spróbujcie może poszukać jakichś kursów online, poczytajcie blogi, strony na temat jak napisać wzorowe CV lub poproście jakiegoś znajomego o pomoc. Zdecydowanie wam się przyda, bo na tym etapie niestety jest ono zbyt skromne…

Zdrowie: Zwracam uwagę na układ naczyniowy, na serce, na żyły. Krew, karty przepływu krwi. Karty mocno zaznaczają możliwe komplikacje związane z tym obszarem. Spróbujcie zmienić dietę, odciąży ona zdecydowanie wasze serce. Jeśli coś się będzie działo, to również zalecam lekarza!

Na początek zalecam picie większej ilości płynów, może to być zielona herbata, woda z cytryną, ciepły sok malinowy.

Rada z Karty Tarota
Jest teraz taki czas że trzeba będzie prowadzić kilka projektów, spraw jednocześnie. Ważne jest to by podkreślić, że to właśnie Panna najlepiej sobie z tym poradzi. Możecie śmiało projektować waszą przyszłość, możecie snuć plany z dużym rozmachem. Przestrzegam tylko przed zbytnim fantazjowaniem, a zalecam DZIAŁANIE. Uda się każda rzecz dzięki Waszym ukrytym talentom.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka