Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2020 - Panna

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Piękne, cudowne Panny - chyba maj to wasz miesiąc. Karty wskazują na miłość w każdym kątku. Będziecie jej szukać i ją dawać. Jeśli Was związek jest nowy, dopiero zaczynacie swoją podróż to teraz wzmocni się Wasz relacja, przyspieszy, tak - przyspieszy.

Panny po ślubie - mam kartę ciąży dla Panny więc - co mogę rzecz? Gratuluję !!! lub też uważajcie podczas amorów. To już Panny będą wiedzieć.

Panny w długich związkach nie będą się nudzić, odkryją wspólna pasję z ukochaną osobą, coś co już wcześniej chodziło Wam po głowie. Super - bawcie się dobrze.

Wolne Panny mają szansę na poznanie wartościowej osoby, dobrej i mądrej. Będzie to osoba, która będzie Wam imponować. Może mieć niecodzienne zajęcie - coś wspólnego ze sztuką.

Finanse: Dobre karty, nie zabraknie Wam do pierwszego jeśli zapanujecie nad wydatkami - bo niestety pokazuje mi się przy Was karta szastania pieniędzmi i wydawaniem na zakupy - tu głównie ostrzegam Panie Panny. Nie wszystko co chcecie kupić jest Wam potrzebne - natomiast rozumiem, wiem - tanio, promocja kup 5, a dostaniesz 6 gratis, i takie to piękne .... Tylko po co Wam 20 bluzka ecru w groszki? I kolejne komplety pościeli? Ile ich macie już w szafach? jeśli opanujecie ten trend zakupowy to zostanie Wam pod koniec miesiąca dobra sumka, którą możecie dołożyć do puli wakacyjno - wyjazdowej.

UWAGA - Panowie - na wydatki samochodowe, coś trzeba będzie dokupić, kupić, naprawić. Szanujcie swoje maszyny żeby nie było bliżej jesieni sporej i kosztownej awarii. Lepiej teraz wydać mniejszą kwotę niż potem majątek.

Ale dobre karty, nie mam tu nic niepokojącego.

Praca: Takie lenistwo, trochę pracy, trochę marzeń o urlopie, trochę szukania ciszy i wytchnienia. Nawet powiem szczerze może Wam się to udać - kilka segregatorów i można pomarzyć w ciszy - tylko dobrze się nimi zasłońcie tak by nikt nie doniósł Szefowej :)))

Panny - zajęcia typowo artystyczne są dla Was jak najbardziej wskazane w tym miesiącu, zadania organizacyjne również, zarządzanie także. Inne NIE - dlatego pracujcie uczciwie i nie przejmujcie się tym, że w maju coś innego Wam w duszy gra.

Wolne Panny raczej nie znajdą zatrudnienia w maju. Owszem mam pokazane poszukiwanie pracy ale radzę skupić się na "upiększaniu" swojego CV i na poszukaniu fajnego kursu, może być to kurs hobbistyczny. Teraz jest na to najlepszy czas.

Zdrowie: Uwaga na alergie - wszelkiej maści - od wziewnych, po skórne, kontaktowe i pokarmowe. Tylko ja wiem, że Wy potraficie sobie z nim mniej / więcej radzić. Więc może warto zawczasu uzbroić się w leki? Jeśli alergia nie da Wam spokoju to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Lekarz także pokazuje się dla Pań, Panien - ginekolog. Czy to coś ma wspólnego z tą możliwą ciążą?

Rada z Karty Tarota: Spokojnie, miarowo tak by niczego po drodze nie utracić. Powoli i z rozwagą - taki ma być dla Was maj. Nie umknie Waszej uwadze nic - i DOBRZE. Karta wskazuje na znalezienie harmonii w sobie. SUPER. Czasem wskazuje na ciąże - trzeci raz się pokazuje :)

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka