Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Panna

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Panna

W maju osiągniesz sukces dzięki szybkim działaniom. Procesuj szybko, reaguj i nie pozwól się rozpraszać. To zapewni Ci szybka i bezpieczną podróż do celu i do sukcesu. Będziesz mieć możliwość działania z ogromna energia, prędkością i wydajnością. Będziesz pracować bardzo produktywnie, Twoje procesy myślowe będą szybie a decyzje trafne. Duża część Twojego sukcesu oparta będzie na umiejętnej reakcji na bodźce przychodzące z zewnątrz, na które nie ma się wpływu. Uda Ci się osiągnąć pewność i szczęście, ponieważ zobaczysz dokąd zmierzasz i zrozumiesz, że ten cel jest do zrealizowania. Zaufaj sobie i śmiało, odważnie idź naprzód, poszukuj nowych doświadczeń.

Praca: nadchodzi pracowity okres, ale efekty obecnych działań będą dobre i długotrwałe. Możesz otrzymać wiele zleceń, może okazać się, że trzeba dzielić swój czas między kilka intratnych projektów. Możesz dostać zaproszenie do udziału w różnych działaniach i trzeba będzie dokonać oceny co się zwyczajnie bardziej opłaca. Czas dynamicznego rozwoju dla biznesów. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału zauważysz trwałość i stabilność w przestrzeni zawodowej, a także polepszenie sytuacji materialnej. Jest to czas, kiedy sukces zacznie przynosić profit i zechcesz użyć pieniędzy, by ulepszyć życie sobie i innym. Świetnie, niech to będzie wyraz Twej altruistycznej natury i radość, nie próżność.

Uczucia i relacje: czas wielkiej intensywności przeżyć i wielości kontaktów. W stałych relacjach pojawi się nagła wielka potrzeba komunikowania się i zacieśnienia więzi. Poczujesz potrzebę ulepszania swoich wszystkich relacji, realizacja tej potrzeby wyjdzie wszystkim na dobre.

Miłość i związki: Maj przyniesie szansę na zrozumienie, jak wiele z tego, co wstrzymuje Cię przed stworzeniem idealnej relacji, o której marzysz, to Twoje własne lęki i uprzedzenia, lub wymagania, którym nikt nie stara się sprostać, a ile sytuacje do przepracowania we dwoje. Wizja stworzenia dobrej relacji będzie prowadzić Cię w zdeterminowanych działaniach dla polepszenia jakości związku, niezależnie od jego statusy. Młode relacje mogą czuć, że konwenanse, lub zewnętrzne okoliczności maja na nich byt duży wpływ. Single powinny przełamać nieśmiałość.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman - labradoryt, kolor – niebieski, kuchnia – szparagi

Zdrowie: możliwa nagła zmiana stanu zdrowia lub samopoczucia – albo nagła poprawa, lub nagłe pogorszenie. Również w zakresie kondycji i ogólnego poczucia atrakcyjności, możliwy podobny skok. Obie sytuacje powinny tylko mobilizować.

Talizman energetyczny: jaspis. Wspomaga kontakty międzyludzkie, uspokaja stres i łagodzi konflikty, również wewnętrzne. Podnosi energię i pozwala ukierunkować ja na realizację celów. Pozwala podejmować sprawnie i szybko trafne, najlepsze możliwe decyzje. Wspiera proces intuicji, czyli szybkiej analizy na podświadomym poziomie i kierunkowania energii zgodnie z naszą wolą, Jaspis brązowy - jego energia pomoże w sprawach związanych z własnością – warto mieć go przy sobie zawierając różne transakcje. Przyciąga życzliwe, pomocne osoby. Wspiera intelekt i ciągłą naukę. Jest to kamień działający antystresowo, jednocześnie wspierający energie, które pozwalają nam stanąć naprzeciw lęków i wyzwań. Pomaga się uspokoić, motywuje jednak do pracy nad sobą. Łagodzi załamania nerwowe i im przeciwdziała. Uspokaja ciało i ducha, jest doskonały na tak zwane sprawy kobiece, oraz dolegliwości z nimi związane również w zakresie fizycznym i psychicznym. Pomaga na nowo zdefiniować granice, przestrzenie, w które chcemy się angażować i z jaką siłą tak, aby w życiu wszystko co przez nas przechodzi było w zgodzie z nami. W ten sposób jaspis harmonizuje nasze wnętrze oraz otoczenie. Wspierają przemianę materii, dlatego zaleca się kontakt z jaspisem wszystkim osobom, które chcą normalizować procesy przemiany materii i pozbyć się kilku kilogramów.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp