Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2020 - Panna

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Panny jesienią nastawione będą a flirt, nawet te w stałych związkach będą czuły pociąg do zabawy, ryzyka, jak za starych dobrych lat. Będziecie szukać przygód i ekscytacji, ale nie będzie to dobra droga, więc radzę wam uważać. Partner w tym miesiącu nie będzie miał cierpliwości i jeśli popełnicie jakiś błąd, możecie zostać przywołani szybko do pionu. Dlatego ostrzegam Was, uważajcie na to, naprawdę, chyba nie warto. Trzymajcie się tego co macie, a jesteście w naprawdę szczęśliwej relacji i niefajnie by było to zaprzepaścić. Nie róbcie nic głupiego. Jest to silne ostrzeżenie dla Was.

Wolne Panny będą miały okazję spotkać bratnią duszę, i zakochacie się w kimś bardzo dla was odpowiednim. Będzie to miła odmiana od waszych poprzednich związków i poczujecie się naprawdę szczęśliwie. Będzie to osoba o ciemnych oczach lub ciemnych włosach, może mieć egzotyczne rysy.

Finanse: Nie pozwólcie się zwieść szybkim, pozornie prostym inwestycjom. Na początku może to brzmieć jak szybki, łatwy zarobek, jednak nie będzie to takie sielankowe, jak się wydaje. Możecie na tym dużo stracić !!! Nie szukajcie okazji. NIE teraz.

Warto odkładać pieniądze bo potrzebne będą na przełomie roku i nie wykluczam ze pomyślicie o dłuższym, fajnym, DROGIM wyjeździe.

Praca: Przed połową miesiąca radzę zakończyć wszystkie niepewne projekty. Karty pokazują rozmowy dotyczące awansu, podwyżki. Będą one ciężkie, ale zwieńczone sukcesem. Wytrwałość też pomoże osiągnąć sukces, więc nie poddawajcie się przy najmniejszej porażce. Sytuacja pomiędzy pracownikami może być nie najlepsza, ale nie wasza wina, nie warto się w to mieszać. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Będzie dobrze, tylko będziecie musieli przez to przejść. Moją radą byłoby za bardzo się tym nie przejmować, robić swoje i tyle. Poradzicie sobie.

Rynek pracy będzie pękał w szwach i wprost czekał z otwartymi ramionami na nowych pracowników. Nie przegapcie tego. Jeśli szybko zorientujecie się w sytuacji, to będziecie mogli zdobyć pracę swoich marzeń. Jednak żeby mieć pewność przyjęcia na stanowisko, musicie dokładnie przejrzeć swoje CV. Naprawdę warto się teraz postarać.

Zdrowie: Uwaga na problemy z cerą. Pozornie błahe, mogą przerodzić się w coś bardzo poważnego, dlatego radzę to dobrze monitorować. I nie zwlekajcie z wizytą u lekarza, jeśli coś was zaniepokoi. Zadbajcie też o higienę, bo ona może zapobiec wielu problemom.

Panowie - uważajcie na woreczek żółciowy. Nie wykluczam tutaj operacji w najbliższym czasie. Kłopoty mogą się nasilać i potrzebna będzie interwencji chirurga.

Rada z karty Tarota
Trzeba będzie o coś zawalczyć, ale walka okaże się zwycięska. Czyżby o pracę, o awans czy o związek? Tak czy tak warto wytoczyć najlepsza armię !

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka