Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

grudzień

Droga Panno!

Szanse/zagrożenia

Grudzień to czas, by odpocząć, zwierając szyki przed kolejnym wyzwaniami. Do 21 grudnia nie spiesz się z niczym, a każdą przeciwność uda Ci się z czasem wykorzystać na swoją korzyść. Postaw na siebie, stań się asertywna i uwierz, że właśnie spełniasz swoją wolę, swoje pragnienia. Warto poświęcić czas rozwijaniu pasji, zainwestować w umiejętności i zatroszczyć się z miłością o siebie i najbliższe otoczenie. Możliwe, że grudzień skłoni Cię do refleksji duchowych, dokąd zmierzasz, a także kim jesteś i kim chciałabyś się stać. Dotyczy to zarówno sfery materialnej, jak i życia uczuciowego. Bardzo możliwe, że zdecydujesz się w końcu zerwać więzy, które blokują od dawna Twój rozwój osobisty. Boże Narodzenie stanie się czasem serdeczności i wspólnie spędzonych chwil, a Nowy Rok chętnie przywitasz poza domem.

Uczucia

Wenus w znaku Skorpiona wzmocni trwałe, stabilne związki i zachęci do podejmowania wspólnych przedsięwzięć i cieszenia się bliskością. Możesz także liczyć na serdeczność i namiętność ze strony osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli jesteś samotną Panną, to otrzymasz szansę na flirty i niezobowiązujące romanse.

Zdrowie

Musisz się liczyć z obniżeniem aury fizycznej, a także nastroju. Koniecznie poświęć więcej uwagi diecie oraz regularnym treningom. Nie forsuj się jednak i nie licz na diety „cud” czy spektakularne efekty tygodniowych wysiłków na siłowni. Uważaj także na używki. Mogą dokuczać Ci migreny, z byle podmuchu wiatru brać się przeziębienia. To znak, że pora nie tylko odpocząć, ale radykalnie zmienić tryb i styl życia. Pamiętaj o nawilżaczu powietrza w sypialni!

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp