Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny marzec 2023 - Panna

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Prowadzi
rozmowę
Panna

Droga Panno!

Szanse/zagrożenia

Marzec to czas optymalny, by zatrzymać się na chwilę, odpocząć i nabrać sił, także duchowych. Mało kto wie tak dobrze jak Ty, że zmiany zaczynamy od siebie, a szczególnie od transformacji własnych słabości w mocne strony osobowości. Warto też trzymać się ścieżek, dzięki którym krok po kroku spełniamy swoje marzenia i realizujemy plany. Marzec da Ci wiele okazji, by utwierdzić się w przekonaniu, że niczego nie musisz, a być może sama jesteś swoim najlepszym przyjacielem i mentorem. Nie grozi Ci popadniecie w samouwielbienie, ale w końcu możesz docenić siebie.  Jeśli do tej pory nie nadwyrężałaś portfela, to nie powinnaś mieć problemów z płynnością finansową.

Uczucia

Marzec zachęci Cię do zmierzenia się z trudną prawdą, że ideały nie istnieją. Dotyczy to innych w takim samym stopniu, jak i Ciebie. Pomoże Ci także raz na zawsze porzucić postawę poświęcania się w imię miłości. Zdasz sobie sprawę, że zasługujesz na wszystko, co najlepsze i wcale nie musisz ani siebie, ani nikogo zmieniać. Od Ciebie zależy, jak wcielisz tę prawdę w życie.

Zdrowie

Możesz liczyć na dość sprzyjającą zdrowiu fizycznemu aurę. Warto wcielać w życie plan treningowy, dietę i dbać o siebie. Nieco trudniej będzie utrzymać równowagę emocjonalną. Możliwe, że z większą niż zazwyczaj nerwowością będziesz podchodzić osób wywierających presję czy wyrażających krytykę. Pamiętaj o złotej zasadzie, by nie zamartwiać się chwilowymi trudnościami. Poczekaj po prostu na moment bardziej odpowiedni do działania.

Horoskop został opracowany przez: AkiaAkia

Nasi Eksperci

wp
wp