Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

czerwiec

Droga Panno!

Szanse/zagrożenia

Czerwiec to czas optymalny, by zatrzymać się na chwilę, odpocząć i nabrać sił, także duchowych. Warto zaplanować urlop albo krótkie plenerowe wycieczki w towarzystwie znajomych. Czerwcowa aura kosmiczna może też otworzyć nowe możliwości zawodowe. Na tym polu pojawią się jednak trudności; możliwe, że Twoje plany chwilowo zostaną zablokowane przez nieżyczliwych ludzi lub ogólnie trudną sytuację materialną. Wiara we własne możliwości, przekonanie o tym, że jest się skazanym na sukces oraz potrzeba ciągłego doskonalenia się to Twoi sprzymierzeńcy na drodze do sukcesu zawodowego i finansowego. W innych kwestiach, jeśli masz jeszcze jakieś niezałatwione sprawy z przeszłości, to czerwiec da Ci impulsy i szanse, by je jak najszybciej zakończyć. Jeśli do tej pory nie nadwyrężałaś portfela, to nie powinnaś mieć problemów z płynnością finansową. Niemniej na kredyt będzie znacznie trudniej żyć...

Uczucia

Przed Tobą czas stabilizacji w stałych związkach z długoletnim stażem. Jeśli jesteś Panną singielką, czerwiec zachęci Cię do uporządkowania tej sfery życia. Raczej odetniesz się do przeszłości, niż będziesz rozdrapywać rany. Jeśli coś się nie udało, to tak było dla Ciebie najlepiej… Nie spiesz się do wiązania się teraz z kimkolwiek. Odpocznij i wypocznij w jakimś malowniczym miejscu. Tak najszybciej przyciągniesz do siebie nową, wartościową znajomość.

Zdrowie

Możesz liczyć na dość sprzyjającą zdrowiu fizycznemu aurę. Warto wcielać w życie plan treningowy, dietę i dbać o siebie. Nieco trudniej będzie utrzymać równowagę emocjonalną. Możliwe, że z większą niż zazwyczaj nerwowością będziesz podchodzić osób wywierających presję czy wyrażających krytykę.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp