Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.12.2021 - Panna

Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Drogie Panny stanu wolnego – w Waszym życiu pojawi się adorator. Osoba z daleka, z drogi, może nawet z innego kraju. Osoba ta może być poznana dzięki portalom internetowym, ale nie typowo randkowym – bardziej są pokazane portale łączące ludzi o podobnej pasji, zainteresowaniach. Zacznie się od rozmów przez internet, pisaniu, zdjęciom, filmikom, a później? Decyzja należy do Was, ale na pewno wróży to fajną przyjaźń. 

Panienki w stałych relacja – fajny, domowy, ciut leniwy czas. Dużo odpoczywania, wspólne kolacje, śniadanka leniwe, sprawy rodziny, dzieci, planowanie ferii. Karty radzą by być dla siebie dobrymi, dajcie z siebie całe światełko bliskim. Dodatkowo czeka Was miła niespodzianka od rodziny – prezent, nagroda, coś co będzie bardzo miłe. Koniec miesiąca, przełom roku – wyjazd rodzinny. Dobre, bardzo spokojne karty, ale i rada – daj sobie czas, daj sobie miłość, a dostaniesz ją od innych. Dom jest Twoim schronieniem, dbaj o dom i najbliższych.

Finanse: Uważajcie – jeśli macie sprawę sądową to warto się do niej przygotować. Nie kombinujcie, nie oszukujcie – drobne grzeszki mogą wyjść na jaw i spowodują dla Was poważne kłopoty. Uczciwie, pilnujcie papierów, dokumentów, terminów. Jeśli dopilnujecie wszystkiego to miesiąc będzie na plus – niewielki, ale plus.

Panny – mała wygrana losowa, może to być konkurs, zdrapka.

A i ważna informacja – znajdziecie zgubę, coś co już myśleliście, że zginęło teraz się znajdzie.

Praca: Trochę zaległości, ale szybko się z tym uporacie. Karty pokazują pracę zespołową, karty radzą – działajcie z zespołem, wspólnie – proście o pomoc, ale i sami z siebie pomóżcie komuś kto sobie nie radzi z nawałem pracy. Jesteście teraz oceniani i ocena zostanie wystawiona do pół roku od dziś. Może to być awans, premia, nowe zadania, obowiązki – wszystko czego zapragniecie, ale pokażcie się z dobrej strony. Tak jak pisze – praca zespołowa i pomoc innym – to podpowiedź.

Panny które szukają pracy – a może zmienić coś w sposobie szukania, może zmieńcie portal internetowy, a może poszukajcie grup na fb, a może popytajcie znajomych, sąsiadów. Zmiana jest wskazana jeśli chcecie od nowego roku pracować. Karty pokazują pracę w handlu – mam tu karty przedstawiciela handlowego, reprezentanta, doradcy Klienta.

Zdrowie: Plecy, plecy i raz jeszcze plecy. Uważajcie na urazy, uważajcie na szybki ruch, wysiłek, przeciążenie. Uważajcie na stare urazy bo mogą się odezwać błędy młodości. Panny Panie – miesiąc dbania o urodę, sylwetkę, ciało, włosy i paznokcie. Wszelkie zabiegi teraz przyniosą super efekty, spektakularna przemiana.

Rada z Karty Tarota

Czas zamyślenia, powrotów myślami do dawnych spraw, ale tylko po to by poukładać je na półkę i zatrzasnąć za nimi drzwi szafy. Czas spędzony na uczeniu się siebie, na odpoczynku od chaosu. Widzę ze świetnie koresponduje ta karta z pierwszymi zdaniami – nagradzajcie siebie, dajcie sobie czas i uwagę. To także karta elektroniki, sprzętów – może małe zakupy?

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp