Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2019 - Panna

Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: No powiem Wam drogie Panny, że będzie się dużo działo - dosłownie - raz góra, raz dół, raz wzloty, raz upadki, czasem słońce, czasem deszcz.

W stałych związkach będziecie się kłócić i godzić - prawie jednocześnie. Raz będziecie obrażeni na siebie by dosłownie tego samego dnia pogodzić się w łóżku. No będziecie jak włoskie małżeństwo - intensywne. I dobrze bo dowiecie się dzięki temu więcej o samych sobie, zobaczycie siebie w skrajnych emocjach, zobaczycie też jak Wasz Partner potrafi o Was zadbać i jak potraficie się razem dogadać. To tylko wzmocni Wasz związek.

Wolne Panny mają spore szanse na poznanie osoby na całe życie, jeśli nie na całe na takie mocne pół :). Będzie to osoba, która zwróci Waszą uwagę od pierwszej chwili i będziecie wiedzieć, że to jest to. Nic, tylko pozazdrościć Pannom miłości.

Finanse: Tak jakby spadały Wam z nieba - dosłownie. Mogą to być mniejsze kwoty, ale zawsze są to realne kwoty. Może być to kilka razy z różnych źródeł. A to ktoś odda zaległości, a to coś sprzedacie w internecie (tak, tak - zobaczcie ile macie niepotrzebnych Wam już rzeczy poupychany w szafach i piwnicach), a to coś w pracy Wam wpadnie. Miesiąc będzie obfitował w mniejsze kwoty, ale wpadające raz tu a raz tam - ku Waszej radości.

Panie Panny wydadzą nadwyżkę na zabiegi upiększające, coś związanego z urodą i kosmetyką.

Praca: Tu już trochę inne karty - karty pracy, nawału obowiązków. Dużo się może dziać i to jednego dnia, jakby wszystkie zaległości trzeba było naprawić teraz, na wczoraj. I kto to najlepiej zrobi? Kto jest najbardziej sumienny? Panna! Tak Panna. Więc gro obowiązków spadnie na Ciebie. Będziecie więc gasić pożary i patrzeć gdzie wybuchają na nowo.

Uwaga na konkurencje – możliwe, że ktoś nie wypowiada się pochlebnie o Was do Szefów.

Ale wiedzcie, że robi to z czystej zawiści.

Panny bez zatrudnienia będą myśleć o własnej działalności gospodarczej. Pokazują mi się dziedziny związane z szeroko rozumianą sztuką lub też rękodziełem. Może to jest pomysł? Panny maja jednak zamysł artystyczny więc warto to wykorzystać.

Zdrowie: Panny mam zaległe badania i trzeba to zrobić. Dla części z Was jest to USG, a drugich Rentgen - inaczej nazwę - diagnostyka obrazowa. Trzeba to będzie zrobić bo mam to pokazane jako zaległości. I dobrze,  zadbacie o zdrowie.

Nie mam innych chorób poza może osłabieniem, ale to jesienne warunki pogodowe - nie są łaskawe dla wszystkich.

Rada z Karty Tarota
Planuj, nie bój się planuj, miej marzenia, nie bój się realizacji tylko przemyśl punkt po punkcie jak do tego dojdziesz. Plany się zrealizują jeśli zaczniesz planować. Śmiało Panno!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka