Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Panna

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Panna
Mira Wróżka Mira Wróżka

Od razu na samym początku chcę powiedzieć, że z przełożenia pokazały się karty ślubu, zaślubin, wesela sądzę więc, że część Panien 2020 roku weźmie swój własny ślub, a część z was będzie gościć na przyjęciu weselnym.

Pierwszy kwartał moje miłe Panny pokazuje, że trzeba zwrócić uwagę na osobę z waszego otoczenia. Jest ktoś blisko was, kto nie jest z wami do końca szczery, kto nie mówi wam prawdy, kto mówi, że chce waszego dobra, a tak naprawdę chcę waszych pieniędzy. Praca domowa dla panny - przyjrzyjcie się dokładnie osobom, których nazwalibyście przyjacielem. Jedna z tych osób to jest wilk w owczej skórze. Mam tu także karty zguby więc proszę żebyście pilnowali papierów, dokumentów, pieniędzy bo możecie zgubić ważne dla was rzeczy czy też pieniądze. Może to się obrócić w niekorzystny dla was w sposób. Uwaga styczeń, luty! Możecie spróbować zagrać, mam tu wygraną. Pewnie nie dla wszystkich, ale wszystkim życzę wygranej.

Drugi kwartał czyli wiosna upłynie wam na budowaniu relacji rodzinnych, na budowaniu domu, na nowo. Tak jakby trzeba było pewne sprawy i obowiązki ustalić na nowo. Trzeba będzie przeorganizować wasze życie domowe i życie waszych bliskich, ponieważ osoba z waszego otoczenia będzie potrzebowała opieki, pomocy. Stąd też musicie przeorganizować swój system pracy. Zaznacza mi się tutaj konieczność proszenia innych o pomoc. Panny nie bójcie się prosić o pomoc, zostanie wam okazana. W końcówce drugiego kwartału, czyli koniec wiosny, początek lata, niezwykle romantyczna miłość. Będzie w powietrzu bardzo dużo miłości. Wolne osoby mogą mieć do wyboru dwóch kandydatów, który lepszy, która lepsza nie podpowiem. Posłuchajcie serca.

Kwartał trzeci - sprawy urzędowe sprawy, sądowe sprawy, rodzinne, może sprawy spadkowe, może papiery do uregulowania podziały majątku, podziału ziemi. Dużo będzie się działo w obszarze oficjalnych działań, w obszarze urzędu. Może dla co poniektórych z was z sądu. Nie wykluczam, że będziecie uczestniczyć w sporze pomiędzy dwoma zwaśnionymi stronami. Mogą to być dwa małżeństwa, może para rozwodząca się i w tym tyglu występujecie w jako uczestnik tej bitwy. Chyba jedyne co mogę wam radzić to, żebyście się trzymali z daleka. I tak zostaniecie zaangażowani.

Trzeci kwartał mocno zaznaczony urzędowo, dużo się będzie tutaj działo, a tak naprawdę mało czasu dla was. Mało czasu na odpoczynek, mało czasu na zajęcie się własnymi sprawami. Co zaznaczam, nie podoba mi się.

Czwarty kwartał, ostatni, to końcówka potyczek, w których musieliście uczestniczyć i końcówka sporu. Jeszcze jakieś wieści do was dojdą. Natomiast sam koniec roku, to czas planowania romantycznych uniesień, randek, kawałeczek dalej wspólnych świąt, kawałeczek dalej Sylwestra. Tak naprawdę dopiero złapiecie oddech w samej końcówce roku, kiedy będziecie mogli usiąść, odpocząć i zdecydować o was samych, o tym co jest dla was ważne.

Powiem tak Panny, radzę z dobroci serca nie angażować się w cudze spory, ale chyba nie uda się tego uniknąć. Radzę szybko przejrzeć na oczy. Na początku roku na pewno chcę powiedzieć, że nie będziecie musieli martwić się o pieniądze. Część was może otrzymać prezent – drogi, od kogoś z rodziny, część z was będzie się zajmowała kwestiami domowymi w takim wymiarze jak remont, renowacja, przebudowa, rozbudowa. Panie Panny będą dbały o urodę. Nie ukrywam, że inwestycja we własny rozwój bardzo szybko przyniesie wymierne skutki. Panny nie bójcie się w tym roku inwestować w siebie i z tą wiadomością was zostawiam. Wszystkiego dobrego.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka