Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

ROK 2024

Droga Panno, od czerwca 2024 roku czas zacznie sprzyjać weryfikacji osobistych osiągnięć. Do tej pory jednak warto dokładać starań, by rozwinąć skrzydła, talenty i relacje osobiste. Jak mało kto doskonale wiesz, że zmiany zaczynać należy od siebie, a szczególnie od transformacji własnych słabości. Pomimo chwilowych trudności nie porzucaj osobistych planów, dostosowując ich realizację do możliwości danego czasu. Warto też trzymać się ścieżek, dzięki którym krok po kroku spełniasz swoje marzenia i realizujesz plany. Twoim najlepszym przyjacielem mogą okazać się teraz… książki. Możliwe też, że poznasz ciekawych ludzi na treningach lub kursach doskonalących umiejętności. Jeśli do tej pory nie nadwyrężałaś portfela, to nie powinnaś mieć problemów z płynnością finansową. Od lipca do końca roku możliwy także chwilowy zastój zawodowy, choć czas będzie sprzyjał Ci w przygotowywaniu gruntu pod przyszłe sukcesy.

Uczucia

Kosmiczna aura otoczy Cię życzliwością i większą empatią ze strony najbliższych. Jeśli jesteś samotną Panną, na pewno zdecydujesz się aktywnie poznawać nowych ludzi. Sprzyjać Ci będą treningi, kursy i znajomi znajomych… Unikaj jednak znajomości internetowych. Poza tym poddasz zdecydowanej weryfikacji relacje z innymi ludźmi. Możliwe, że zdecydujesz się na radykalne zmiany, dzięki którym poczujesz się bardziej spełniona i zyskasz głębsze poczucie bezpieczeństwa. Plany matrymonialne lepiej odłożyć na późną jesień.

Zdrowie

Trzeba będzie troskliwiej zająć się sobą. W drugiej połowie roku 2024 aura kosmiczna obniży Twój nastrój i nieharmonijnie wpłynie na naturalną odporność. Nie forsuj się, bo wszelkie zaniedbania na tym polu długo będą się ciągnąć. Nowa dieta, zdrowszy jadłospis, kształtowanie zdrowych nawyków poprawią Ci nastrój i kondycję. Nie zamartwiaj się też chwilowymi trudnościami i nie rób niczego na siłę. Poczekaj po prostu na moment bardziej odpowiedni do działania.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp