Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Panna

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Panna

Uczucia: Rok 2022 będzie to czas spełnienia miłosnego. Będziesz budować stałą, szczęśliwą relację partnerską. Będziesz cieszyć się ciepłem ogniska domowego. W tym czasie możesz spodziewać się również miłej niespodzianki w postaci wiadomości o ciąży.

Praca: W pracy będzie to bardzo intensywny i dynamiczny rok. Karty wróżą wiele nowych obowiązków do wykonania, ale takich, których realizacja będzie przynosiła Ci poczucie satysfakcji.

Pieniądze: Dla zodiakalnych Panien będzie to bardzo obfity rok pod kątem zawodowym. Karty wróżą zdecydowanie większe przypływy pieniędzy, które bardzo pozytywnie Cię zaskoczą. Możesz otrzymać bardzo cenny prezent lub też wartościowy spadek.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym karty nie wskazują w tym czasie na poważniejsze dolegliwości czy schorzenia. Twoja sytuacja zdrowotna w roku 2022 ustabilizuje się. Masz szansę na uleczenie z choroby, która towarzyszyła Ci do tej pory.

Rada: Karty radzą, by w każdej, nawet tej trudnej sytuacji, znaleźć plusy. Dzięki temu uda Ci się przez cały rok, być na przysłowiowej „fali”.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp