Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Skorpion

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Skorpion

Uczucia: W tym roku karty wskazują u zodiakalnych Skorpionów poczucie samotności. Niektórzy z Was mogą podjąć decyzję o odejściu od swojego partnera. Inni natomiast utkną w relacji, w której niby będą razem, ale mimo wszystko osobno.

Praca: W sferze zawodowej również będzie to czas ważnych decyzji do podjęcia. Karty wskazują świadome odejście z miejsca, w którym Twój rozwój jest zatrzymany. Nie wahaj się przed zakończeniem współpracy, która nie daje Ci poczucia satysfakcji.

Pieniądze: Rok 2022 przynosi spore ryzyko straty, zwłaszcza w momencie, kiedy zaufasz niewłaściwym ludziom. W tym czasie karty odradzają wchodzenie w działania finansowe z ludźmi, których nie znasz zbyt dobrze.

Zdrowie: Bardzo dobre wiadomości mają dla Ciebie karty pod kątem zdrowia. W tym roku uda Ci się całkowicie wyleczyć z ciężkich dolegliwości, z którymi borykasz się od dłuższego czasu. W końcu zostanie postawiona prawidłowa diagnoza oraz dobrane będzie odpowiednie leczenie.

Rada: Nie bój się podejmować decyzji i wprowadzać zmian w swoje życie. Najpierw jednak przeanalizuj swoją sytuację. Postaraj się spojrzeć na nią z kilku punktów widzenia.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp