Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

ROK 2023

Miłość i uczucia

Wraz z początkiem 2023 roku w życiu zodiakalnych skorpionów pojawią się zdecydowane zmiany. Większość osób spod tego znaku będzie zadowolonych z pozytywnej odmiany. Zauważalna będzie poprawa w komunikacji między partnerami. Zostanie wyjaśnionych wiele nieporozumień. Wyjdą na jaw kłamstwa do których skorpion przyzna się i za nie przeprosi. To zdecydowanie poprawi harmonię w związku i zbliży partnerów do siebie. Natomiast single z łatwością zapomną o porażkach i niepowodzeniach uczuciowych. Jeszcze zimą zapoczątkują nową relację, a pozornie zauroczenie rozkwitnie w wielką miłość w przyszłości. Samotne skorpiony szczególnie kobiety, zdecydują się na metamorfozę swojego wyglądu, aby zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach potencjalnego partnera. O wizerunek zewnętrzny zadbają również panowie.

Praca

Z natury jesteś pracowity i obowiązkowy, dlatego jak zwykle oddasz się całkowicie pracy. W okresach bardziej intensywnych możesz nawet wyłączyć się z codziennego życia i postawić zadania zawodowe na pierwszym miejscu. Nie bez znaczenia pozostanie to dla pracodawcy, w oczach którego znacznie urośniesz. Dodatkowo Twoja ambicja nie pozwoli Ci osiąść na laurach. Wiele z zodiakalnych Skorpionów, szczególnie single i osoby, których związek „wisi na włosku” będzie chciało realizować się na polu zawodowym. Skorpiony chętnie podejdą do nowych wyzwań i inspirujących zadań. Entuzjastycznie reagować będą na ambitne zadania i dodatkowe obowiązki, traktując je jako szansę w rozwoju. Ten znak będzie rozwijał się zawodowo zarówno w grupie, jak i indywidualnie. Możesz liczyć na wyróżnienia i nagrody. Odważnie bierz udział w różnych konkursach, doceń siebie!

Finanse

W finansach rok 2023 dla Skorpionów zapowiada się nieciekawie, a to głównie za sprawą niewspółmiernych wydatków do osiąganych przychodów. Z dużym prawdopodobieństwem Zodiakalne Skorpiony będą musiały przygotować się na dwa znaczne wydatki, np. zakup nowego telewizora lub remont zalanej łazienki. Ten znak przekona się, że nieszczęścia chodzą parami i jedna awaria pociągnie za sobą drugą. Warto więc mieć odłożone oszczędności na tzw. czarną godzinę. Warto, aby zodiakalny skorpion nie zatracił swojego zapału do pracy i otworzył się na dodatkowe źródła dochodu, jak i na dodatkową pracę, co zapewni mu drugą wypłatę.

Zdrowie

Zadbaj o stawy i kości, gdyż odczuwać będziesz dolegliwości bólowe bez względu na okolicę na ciele. Możliwe, że cyklicznie pojawiać się też będą dolegliwości bólowe kolan i kostek.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp