Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop klasyczny na 2021 rok 15 - 31.12.2021 - Skorpion

Skorpion
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłe Skorpiony z przełożenia chcę Wam powiedzieć, że w nadchodzącym roku przede wszystkim może się dużo dziać, może być dużo zmiennej energii, będącej źródłem nie tyle co kłopotów, a nieporozumień. Może malutkich stresików związanych z młodymi osobami. Dodatkowo karty wskazują na to, by w nadchodzącym roku uważać w podróżach krajowych. To dotyczy przemieszczania się w Polsce. Uważajcie podczas podróży, drogi, będąc na wyjeździe. Patrzymy rozkład.

Pierwszy kwartał roku przynosi dobre wiadomości, przynosi odrobinę oddechu. Karty wskazują na to, że będziecie mieli ochotę spędzać czas z najbliższymi i z przyjaciółmi i jest to naprawdę świetny pomysł. Dla osób samotnych układ wróży poznanie nowych znajomych, nowych przyjaciół spotkania w gronie fajnych ludzi. Natomiast panie Skorpiony w pierwszym kwartale roku wyjątkowo szczególnie uważajcie na zdrowie. Proszę żebyście wcześniej chodziły do lekarza badały się.

Drugi kwartał roku to nowe związki wokół was. Znajomi będą łączyć się w pary, jeżeli jesteście nadal samotni to także macie szansę poznać kogoś. Ale mam wrażenie, że będzie to osoba, która do tej pory była Wam dobrze znana. Tak jakbyście teraz spojrzeli na tę osobę troszeczkę inaczej. Bardzo ładny układ kart wróżący powodzenie zarówno w kwestiach zawodowych jak i kwestiach prywatnych. Nie bójcie się odważnych decyzji. Właśnie w drugim kwartale roku tak naprawdę wszystko co sobie postanowicie powinno się udać. Z jednej strony karty mówią o tym, że otrzymacie dobre wieści od kobiety z rodziny, ale też i wspomniany tutaj układ kart sugeruję mi, że kobieta z rodziny może potrzebować waszej pomocy.

Trzeci kwartał przyniesie zaskoczenie, już mówię jakie. Dla części z Was Skorpiony karty wróżą rozstanie, rozwód. Więc jeśli jesteście w związku, małżeństwie, w którym od dawna się nie układa, to może ta informacja jest dla Was. Zwłaszcza jeśli osoba, z którą jesteście w związku lub też małżeństwie obecnie przebywa za granicą, bądź bardzo daleko od was i od dawna Wasze małżeństwo czy też związek było jedynie fikcją. Więc jeśli należycie do tych osób to jesienią karty wskazują na rozwód bądź już stałe rozstanie. Ale nie mam tutaj absolutnie smutku po Waszej stronie to będzie jak gdyby konsekwencja tego co już od dawna nie istnieje. Nie mam podkreślam łez. Mam natomiast karty mówiące o tym, że także ze względów finansowych należało by ten krok uczynić. Jeżeli natomiast jesteście w danym szczęśliwym związku to karty mówiące o rozstaniu bądź rozwodzie będą dotyczyły kogoś kto jest wam bliski. Dodam jeszcze, że dobry układ na finanse, natomiast karty wskazują, że jeżeli teraz jesteście na górce, to warto drobne kwoty zacząć dzisiaj odkładać.

Ostatni kwartał roku przynosi dobre wieści finansowe. Dla części z Was przynosi informację o sprzedaży nieruchomości, bądź o kupnie nieruchomości. Dobre karty na transakcje finansowe dużego kalibru. Przy Was będzie mężczyzna pomocny, może to być mężczyzna urzędowy, może to być adwokat, notariusz. Uwaga na sprawy sądowe. Karty doradzają by absolutnie bezdyskusyjnie prosić o pomoc fachową osobę, nie idźcie do sądu sami. Jeżeli posłuchajcie tej rady, końcówkę roku macie wygraną. Karty mówią o tym, że ostatni kwartał roku będzie mocno ziemski, mocno związany z materią. Warto wziąć kartkę i ołówek spisać sobie wszystko to co mamy, i postanowić co robimy z tym dalej. Jeżeli posłuchacie rady, poprosicie o fachową pomoc, wszystko ułoży się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ostatnie dni roku to czas spokojny rodzinny.

Spróbujmy w pigułce podsumować tak szybko. Początek roku wszystkie panie dbają o zdrowie, początek roku wszystkie Skorpiony zapraszają do siebie gości i starają się poznać nowych znajomych. Wiosna to szansa na poznanie bardzo miłej osoby, do znajomości czy też do związku, wiosna to czas zajmowania się także sprawami zawodowymi. Możliwy dla Was awans, bądź rozpoczęcie nowego projektu.

Końcówka lata, bądź jesień - tutaj karty mówią o tych trwałych rozstaniach, rozwodach. Myślę, że większość już napisałam wyżej. Tak jak mówię, nie mam tutaj karty łez. Mam informację, że jest to jedynie przypieczętowanie tego co już od dawna dawna istnieje. Mówiąc wprost, jest to niegroźna formalność. Karty mówią także o tym żeby liczyć swoją materię i rozpocząć bądź to inwestowanie, które pokazuje się w czwartym kwartale bądź decydowanie o tym jak wydacie swoje pieniądze. Koniec roku, wspomniane zakupy duże, zakupy drogie, domu i nieruchomości. Kwestie związane z majątkiem, ale i uwaga na sprawy sądowe. Nie idziecie do sądu sami!

Ostatnie dni i tygodnie roku spokój, rodzina, kominek, i miły spokojny czas. Czego Wam serdecznie moje ukochane Skorpiony życzę.

Niech spełnią się Wam wszystkie marzenia, całuję mocno, życząc wszystkiego najlepszego.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp