Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

ROK 2024

Drogi Skorpionie, w 2024 roku przede wszystkim dostaniesz kosmiczny impuls do rozwoju kariery zawodowej. Rozwijaj kontakty, ucz się, jak pracować z ludźmi, jak tworzyć zespół – wespół. Zacznij od siebie, a niebawem droga się otworzy, przynosząc możliwości rozwoju i podniesienia stopy życiowej. W pracy pojawią się również nowe szanse, jeśli tylko wykażesz się kreatywnością i staniesz się bardziej chętny do współpracy. Sprzyjające Ci miesiące to marzec, wrzesień aż do grudnia. Warto przyłożyć się, by podnosić kwalifikacje, uzyskiwać dodatkowe uprawnienia czy certyfikaty. Na pewno dostaniesz szansę, by wykazać się, zwyciężyć konkurencję czy wygrać konkursy. Poza tym będziesz pełen radości i energii do działania, by spełniać swoje marzenia. Sierpniowe wakacje okażą się strzałem w dziesiątkę!

Uczucia

Prawie wszystko się może zdarzyć, jeśli tylko na to pozwolisz... W stałych związkach może być i gorąco, i zimno. Gdy coś się kończy, co innego się zaczyna. Postaraj się bardziej otworzyć na oczekiwania osoby bliskiej Twojemu sercu. Jeśli dopiero pragniesz miłości, najwyższa pora realnie spotykać się z osobami, które Cię interesują. Warto pamiętać, że lepiej korzystać z osobistego wdzięku i dyplomacji niż stawiać sprawę na ostrzu noża.

Zdrowie

Kosmiczna aura sprzyja Ci i nie powinieneś narzekać na ogólny poziom energii życiowej. Nie forsuj się jednak i dbaj o siebie, nie lekceważąc najdrobniejszych nawet objawów choroby. Unikaj też nadmiernego ryzyka i zdecydowanie więcej czasu wygospodaruj na sen. Jeśli dodasz do tego wszystkiego zdrową dietę oraz spełnienie w namiętności, mało kto dorówna Ci w poczuciu satysfakcji i zdrowia.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp