Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Skorpion

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Skorpion
Mira Wróżka Mira Wróżka

Rok dynamiczny, dobry, trudności niewielkie, ale o nich powiem za chwilę. Rok, który przetrwacie dzięki własnemu opanowaniu. Natomiast to nie będą wielkie burze, tylko jakieś fale, które muszą być. Nawet na spokojnym morzu co jakiś czas się przydają.

Pierwsza część roku, pierwsze 3 miesiące, to karty mówiące o tym, że będziecie przebywać dużo poza domem, będziecie w rozjazdach, będziecie odwiedzać znajomych i członków rodziny, ale i uwaga będziecie zapraszać na rewizyty do siebie. Dużo ludzi, dużo spraw, dużo ruchu, dużo gości. Plus marzec - kwiecień może dla niektórych z was pobyt w szpitalu albo sanatorium.

Drugi kwartał roku to dobre wieści dotyczące spraw, które zapoczątkowaliście na początku roku. Kontynuacja pozytywnych zmian, nawiązanie nowych przyjaźni, dobrych wartościowych przyjaźni, poznanie nowych ludzi. Znowu karty mówiące o tym, że dużo czasu przebywać będziecie na zewnątrz, dużo przebywać będziecie ze znajomymi, przyjaciółmi. Nowe znajomości, bardzo, bardzo wartościowe, godne pozazdroszczenia. Poznacie ludzi naprawdę, na których będziecie mogli liczyć i będziecie mogli im ufać. Uwaga na chorobę czy też to waszego brata/syna czy męskiego członka rodziny. Może to być coś związane ze złamaniem, przemieszczeniem, skręceniem bądź z urazami kręgosłupa.

Trzeci kwartał roku to całkiem spore, fajne pieniądze, które idą w waszą stronę pieniądze, które się przydadzą. Całkiem spora kwota i może to być powiązane ze - uwaga - zmianą pracy. Natomiast karty wskazują na to, tak jakby to inicjatorem zmiany pracy był wasz pracodawca. Nie chcę tutaj sugerować za bardzo, ale karty opowiadają historię taką, że moglibyście być zagrożeni utratą pracy i w to miejsce udało wam się szybko znaleźć nową lepiej płatną pracę. Tak jakby stara praca odchodziła w dal, a na to miejsce dosłownie na zakładkę pojawia się nowa praca. Praca całkiem, całkiem dobrze płatna. Kwestie pracy, zmiany pracy i zmiany przy pracy, zajmą wam trzeci i ostatni kwartał roku.

Poza wspomnianymi zmianami przy pracy, poza zwyżką finansową, niestety mam karty mówiące o tym, że część z was, zdecyduje się rozstać ze stałym partnerem czy to w małżeństwie czy to w stałym, długim związku. Mam karty mówiące o tym, że pewne rzeczy już się na tyle między wami wypaliły, że zdecydujecie się odejść w swoją stronę. Co za tym idzie? Trzeba będzie sprawy prywatne czy też sprawy majątkowe poukładać. Część z was dosłownie złożył papiery rozwodowe w sądzie i także będzie musiała się zająć sprawami finansowymi. W każdym razie końcówka roku upłynie wam na sprawach związanych ze związkiem i na tym czy iść razem dalej czy już dać sobie spokój.

Skorpiony 1 połowa roku dużo się dzieje, dużo znajomych, dużo gości, dużo wychodzenia, duży ruch. Druga połowa roku - pochylenie się nad związkiem, małżeństwem, partnerstwem. Odważne decyzje. Jeżeli chodzi o pracę, nie bójcie się zmiany przy pracy bo czekają was naprawdę dobre pieniądze. Nie ukrywam, że może kilkoro z was zdecyduje się na przełomie drugiego kwartału i trzeciego wyjechać na stałe za pracą - za granicę, zostawiając na miejscu swojego partnera czy też współmałżonka. Wszystkiego dobrego i spełnienia tylko dobrych rad.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka