Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop roczny 2022 - Byk

Skontaktuj się z autorem
Byk

Uczucia: Ten rok w sferze uczuciowej nie będzie niestety obfitował w wiele pozytywnych zdarzeń. Nie obudzi też w Tobie emocji, na które czekasz. Możesz nawiązać nową relację, choć będzie to znajomość budowana na odległość.

Praca: Nie poszczęści się zodiakalnym Bykom również i w sferze zawodowej. To czas, w którym napotkasz spore trudności. Możesz też spodziewać się otrzymania wypowiedzenia i konieczności poszukiwania dla siebie nowego zatrudnienia.

Pieniądze: Sytuacja finansowa w tym roku będzie bardzo zmienna. Masz szansę na kilka mniejszych przypływów pieniędzy. Uda Ci się je zarobić za sprawą podejmowania jednorazowych, krótkich zleceń.

Zdrowie: Karty zwracają w tym roku Twoją uwagę na układ oddechowy, szczególnie w obrębie krtani. Może pojawić się też konieczność podjęcia decyzji dotyczącej ingerencji chirurgicznej.

Rada: Nie bój się zakończenia pewnych spraw, które powinny się już zakończyć. Z odwagą wprowadzaj zmiany w swoje życie. Pamiętaj, że każdy koniec, to też zarazem nowy początek.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp