Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

ROK 2023

Miłość i uczucia

Większość zodiakalnych Byków rok 2023 zaliczą do najbardziej szczęśliwych. Wiele singli już w pierwszych miesiącach roku będą miały możliwości i okazje poznać osobę odpowiednią do stworzenia związku, o którym od dawna marzą. Jednak nic się samo nie zrobi i samotne Byki będą musiały trochę szczęściu dopomóc. W stałych związkach może pojawić się osoba trzecia, niestety zaproszona przez znudzone stabilnością Byki. Tak więc aktywnie szukające romansu Byki szybko wejdą w przelotną znajomość za plecami ukochanego, co rodzić będzie negatywne dla nich konsekwencje. Osoby skoncentrowane na odbudowaniu stałej relacji, włożą w realizację tego celu dużo energii i czasu. Mimo licznych pokus z zewnątrz będą nastwione na odnowienie bliskości z małżonkiem lub stałym partnerem. Dlatego rok 2023 w miłości będzie dla niektórych Byków przełomowy.

Praca

Zawodowo Byki powinny przygotować się na nowe szanse i okazje do rozwoju, ale i też obowiązki, wyzwania, czasem trudności. Oznacza to, że przed Bykiem nowości zawodowe, zapowiadające też dodatkowy stres na przemian z ekscytacją. Już na początku wiosny Byki zmierzą się ze zmianami, które im się bardzo spodobają. Jeśli Byki będą podejmować decyzje szybko i rozsądnie, to przewrotność losu im się nawet spodoba. Wiosną będzie dobry moment, aby zmienić pracę, rozpocząć własną działalność lub zmienić lokalizację prowadzenia biznesu. Wszystkie założone przez Byki plany zostaną zrealizowane. W tym zakresie jesień może być nieco trudniejsza, ale z pojawiającymi się problemami przedstawiciele tego znaku sobie doskonale poradzą. Końcówka roku może być nieco nerwowa, gdyż pojawią się kolejne niespodziewane przeszkody, które trudno będzie jeszcze w grudniu pokonać.

Finanse

Zmiany zawodowe przełożą się korzystnie na finanse, przynajmniej w pierwszej połowie roku. Wiele Byków dokona z własnej inicjatywy zmian zawodowych, aby właśnie poprawić finanse. Osobom posiadającym kredyty uda się pozbyć mniejszych zobowiązań, co poprawi rodzinny budżet. Nie oznacza to jednak, że Byki mogą pozwolić sobie na rozrzutność. Wręcz przeciwnie – 2023 powinien być rokiem oszczędności i ewentualnie inwestowania. Jeśli Byk musi wydawać, to powinien to zrobić na siebie i swoich bliskich. Nie należy oszczędzać na zdrowiu, edukacji i podstawowych potrzebach.

Zdrowie

Mogą pojawić się dolegliwości chorobowe układu kostnego, dlatego Byki powinny unikać przeciążenia i przeładowania, szczególnie kręgosłupa.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp