Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

ROK 2024

Drogi Byku, pierwsza połowa roku 2024 nie przyniesie przełomów, ale pozwoli Ci przygotować solidny grunt pod przyszłe osiągnięcia. Możesz zaplanować i rozpoczynać działania, których celem ma być podniesienie standardów życia. To może być mały remont, przeprowadzka, a nawet zmiana miejsca do życia. Warto też przemyśleć, czy nie nadszedł czas, by rozwijać pasję w kierunku, dzięki któremu otworzysz dla siebie nowe perspektywy finansowe. Za wszelką cenę unikaj „niepowtarzalnych okazji” finansowych. Unikaj także bierności. Gdy nadchodzi pora działania, trzeba postępować z wytrwałą determinacją, gdyż inaczej można przegapić najlepszy moment. A taki właśnie nadejdzie jesienią. To doskonały czas na zmianę stanu cywilnego, wymarzonej podróży czy radykalnej zmiany pracy na taką, w której poczujesz się spełniony.

Uczucia

Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to otwiera się przed Tobą szansa na nowe. To mogą być niezobowiązujący romans, biurowy flirt, miła randka w ciemno czy też niespodziewane spotkanie po latach… Wzrośnie też Twój urok osobisty oraz atrakcyjność, więc masz szansę, by zostać lwem salonowym, duszą towarzystwa czy spiritus movens życia rodzinnego i towarzyskiego. Możliwe krótkie wycieczki i wiele bezpretensjonalnej radości. Tymczasem w stałych związkach rok 2024 ożywi codzienną rutynę przez więcej namiętności i pragnienie nowego. Warto wybrać się w dłuższą podróż śladami miłości.

Zdrowie

Ogólnie czas będzie Ci sprzyjał i nawet rozluźnienie diety nie przyniesie katastrofalnych skutków. Niemniej postaraj się z umiarem korzystać z uroków życia. Wciąż pozostajesz pod silnym wpływem aury, która pcha Cię na drogę przekory, cichego buntu i testowania granic. Jeśli przybiera to formę rozsądnego próbowania, smakowania nowinek, to nie ma się czym martwić. Jeśli jednak nagle, bez długotrwałego, odpowiedniego przygotowania zechcesz śmigać na nartach po wysokich Alpach czy lazurowych falach, to czekają Cię przykre niespodzianki. Pamiętaj też o regularnych badaniach okresowych!

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp