Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop klasyczny na 2021 rok 15 - 31.12.2021 - Byk

Byk
Mira Wróżka Mira Wróżka

Byki, mówię tutaj do wszystkich Byków - karty chcą przekazać z przełożenia, że będzie bardzo dobry dla Was rok. Rok ziemski, rok związany z materią, rok związany z pomnażaniem pieniędzy, rok związany z sukcesem finansowym. Macie szansę spełnić swoje finansowe marzenie, macie ogromną szansę pomnożyć swój majątek i dodatkowo nie trzeba będzie bardzo się tutaj o to starać. Układ kart sprzyja wszelkim kwestią finansowym, inwestowaniu, z zakupie nieruchomości, wszystkiemu co wiąże się z pomnażanie pieniędzy.

Byki, spieszę szybko powiedzieć, że zaczynacie rok z przytupem. Wśród was są Byki, które z początkiem roku o świadczą się. Zaczniecie Nowy Rok, albo jako osoby oświadczające się ukochanej osobie, bądź właśnie jako osoby, na której palcu zagości pierścionek. Może to być bardzo drogi pierścionek. Więc początek roku sprzyja wyznaniom miłości, budowaniu wspólnego szczęścia. Możliwe także zawarcie związku małżeńskiego właśnie w pierwszym kwartale roku. Dalej karty pokazują informacje o tym, że część was zechce zmienić swój dom, swoje mieszkanie i właśnie pierwsze pół roku jest wręcz idealne na to. Zakładam, że część z was kupi mieszkanie albo dom, będzie to bardzo dobra decyzja. Pierwszy kwartał roku to także odważne decyzje urzędowe i finansowe. Wszystko Wam się w tej materii powiedzie. Wykorzystajcie dobrze te pierwsze miesiące roku.

Drugi kwartał pokazuje sprawy związane z domem, sprawy związane z rodziną, trochę tutaj takich sprzecznych informacji, które będą do was dochodziły. Trzeba będzie naprawdę zastanowić się kto mówi prawdę, a kto tutaj trochę koloryzuje. Uważajcie bo ktoś będzie chciał Cię wciągnąć swoje sprawy, przeciągnąć was na swoją stronę.

Dalej karty wskazują na konieczność zadbania o zdrowie starszej kobiety z rodziny, więc warto byłoby przypilnować tego. Mogę jeszcze Wam podpowiedzieć, że dużo radości mogą dostarczyć Wam Wasze dzieci bądź wnuki. Ale podkreślam, uważajcie bo początkowo pewne sprawy mogą przebiegać nie tak jak to sobie wyobrażaliście. Początkowo mogą być jakieś trudności i kłopoty właśnie z młodymi osobami. Ale wszystko bardzo dobrze się zakończy. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - pasuje tutaj idealnie.

Koniec drugiego kwartału zaczniecie myśleć o wyjeździe, który ma szansę zrealizować się w trzecim kwartale.

Trzeci kwartał to wyjazd, dla części z was będzie to bardzo daleki wyjazd, dla części z Was może to być podróż życia. Warto będzie od początku roku odkładać sobie nawet drobne kwoty i nie żałować na tę wspomnianą podróż. Należy Wam się chwila odpoczynku i piękne okolicznościach przyrody.

Trzeci kwartał na samym początku przyniesie także pewne nieoczekiwane zmiany, przyniesie spotkania, których się nie spodziewacie, przyniesie trudności, które trzeba będzie pokonać. Z pomocą bliskich osób, z pomocą przyjaciół, uda wam się załatwić każdą sprawę. Karty wskazują, że sam początek trzeciego kwartału może być nerwowy, ale do opanowania. Karty pokazują także, że część z was może oczekiwać gości, gości z daleka, dawno nie widzianych osób w domu. Możecie oczekiwać wiadomości od osób, które mieszkają daleko od Was.

Czwarty kwartał przyniesie Wam na początku troski, przyniesie Wam trudności, które - od razu mówię, uda się załatwić. Jednak początek jesieni może być nerwowy. Może się wśród Was pojawić osoba nieuczciwa, może się pojawić ktoś kto będzie chciał zepsuć waszą pracę, zepsuć wam humor będzie to taki szkodnik. Uważajcie także na wiadomości, które otrzymacie. Zarówno te pisemne, telefoniczne, jak i ustne. Zastanówcie się naprawdę czy wszystko co słyszycie i widzicie jest prawdą. Czy ktoś nie próbuje was oszukać? Karty wskazują wyraźnie na oszusta w Waszym najbliższym otoczeniu, ktoś kto będzie chciał Was albo wprowadzić w błąd, albo oszukać na pieniądze, wykonać działanie bardzo niekorzystne dla Was. Ale jeżeli zachowajcie czujność i przefiltrujecie każdą informację uda Wam się uniknąć oszustwa.

Ostatnie dni czy też tygodni roku spędzicie z najbliższymi, z ukochanym i karty pokazują na bardzo spokojny wręcz sielski czas. Będziecie zarówno zapraszać ludzi do siebie, jak i będziecie gościć ukochanej osoby. Mam tutaj pokazany czas spokoju czas odpoczynku, który po ostatnich miesiącach roku i jak najbardziej wam się należy. Wykorzystajcie ten czas spędźcie go najbliższymi.

Najważniejsze wydarzenia w roku dla Byków, w pigułce.

Początek roku to miłość i pieniądze udane inwestycje, kupno domu nieruchomości, inwestowanie, śluby zaręczyny. pierwsze dwa trzy miesiące w roku będą bardzo intensywne, ale i bardzo bardzo dobre.

Kwiecień, maj karty zwracają uwagę na zdrowie, zarówno Wasze jak i kobiety z rodziny, karty wskazują na sprawy związane z młodymi osobami. Wiosna i początek lata to kwestie związane z młodymi osobami, młoda osoba potrzebuję Waszej pomocy, mogą być początkowo kłopoty, ale przy pomocy was wszystko bardzo dobrze się ułoży. Zwróćcie uwagę na młodych. Koniec wakacji, wczesna jesień to bardzo udany wyjazd, może to być wyjazd w większym gronie osób, może być to dla Was coś przełomowego. Wrzesień, październik, listopad uważajcie bo w waszym otoczeniu pojawia się osoba nie życzliwa, pojawia się oszust, pojawiają się karty mówiące o trudnościach i o tym, że trzeba dołożyć najwyższa staranność przy waszych działaniach. Przez ostatnie 3 miesiące roku trzeba się pilnować, uważać co podpisujecie, co wysyłacie, nie odbierać niczego co nie jest do was skierowane. Bądźcie czujni. Grudzień to czas rodzinny, czas rozmowy z rodziną i najbliższymi czas odwiedzin.

Życzę Wam moje miłe Byki by ten rok był dla Was bardzo spokojny, wypełniony miłością, by wszystko co sobie zaplanujesz cie spełniło się, aby troski omijały was Życzę powodzenia w sferze uczuciowej, w sferze zawodowej, materialnej. Niech wam się wiedzie

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp