Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Ryby

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Ryby

Uczucia: Pod kątem sfery miłosnej w życiu zodiakalnych Ryb karty nie wróżą w tym roku szczęśliwych zmian. Wręcz przeciwnie, będzie to rok samotności. Zamkniesz się na nowe znajomości. Ten czas warto wykorzystać na to, by bardziej wsłuchać się w swoje świadome oczekiwania i potrzeby.

Praca: W pracy będzie panowała przede wszystkim miła atmosfera. W Twoim otoczeniu będą ludzie, którzy chętnie Cię wesprą. Pamiętaj o tym, by zachować energię równowagi. Rozglądaj się, czy ktoś nie będzie potrzebował Twojej pomocy.

Pieniądze: Karty pod kątem finansów ostrzegają Cię w tym roku przed różnego rodzaju manipulacjami, oszustwami czy próbą wykorzystania. Co do pieniędzy warto stosować zasadę ograniczonego zaufania, by móc uniknąć sporych strat.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym karty nie zapowiadają u Ciebie większych problemów. Warto zadbać jednak o wprowadzenie większej ilości ruchu, aktywności fizycznych. Możesz mieć bowiem dolegliwości związane z siedzącym trybem życia.

Rada: Karty radzą, by działania, które masz zamiar w tym roku podjąć, były najpierw przez Ciebie dobrze przemyślane. Najpierw planuj, analizuj i przygotuj wszystkie niezbędne narzędzia, które umożliwią Ci dojście do wyznaczonego celu.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp