Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

ROK 2024

Droga Rybo, przed Tobą miesiące wymagające roli odpowiedzialnego gospodarowania w każdej dziedzinie życia. Saturn w twoim znaku urodzeniowym skrupulatnie przetestuje, czy jesteś gotowa na kolejny etap, czego się nauczyłaś o sobie, co uważasz za swoje. To doskonały czas dla Twojemu rozwoju w osobistej sferze życia, choć odczujesz, że sprawy dzieją się wolniej, wymagają odpowiedzialności, dyscypliny i często samotności. Warto teraz pielęgnować bliskie relacje i zatroszczyć się o swoje potrzeby duchowe, emocjonalne i materialne. W pracy koniecznie działaj tak, by nie powstawały zaległości. W ten sposób przygotujesz grunt pod nowe osiągnięcia zawodowe i społeczne, choć w dłuższej perspektywie czasu. Ogólnie otacza Cię bowiem sprzyjająca aura, choć powinnaś uważać, by twardo stąpać po ziemi i nie dzielić skóry na niedźwiedziu, którym wciąż żwawo biega po lesie... Sfera materialna dość stabilna, z niewielką tendencją zwyżkową, jeśli tylko rozważnie wykorzystasz okoliczności.

Uczucia

Kosmiczna aura sprzyjać będzie Twojemu życiu uczuciowemu i rodzinnemu, jeśli jest stabilne, oparte na trwałych podstawach. Znajdziesz w rodzinie opokę, bezpieczną przystań. Jeśli nie, poczujesz się bardziej samotna, poddasz refleksji swój stosunek do miłości, tradycji, rodziny. Uważaj, by nie popadać w melancholię, by szukać sprzymierzeńców i dbaj o relacje z przyjaciółmi. Warto pamiętać o odpowiedzialności i o tym, by nie powierzać siebie nikomu. Nie raz, nie dwa przyjdzie Ci też wyjaśniać stare sprawy i puścić w niepamięć przeszłość.

Zdrowie

Ta sfera życia wymaga szczególnej troski. Saturn w Twoim znaku urodzeniowym położy się cieniem, zmuszając Cię do pilnej i wytrwałej troski o naturalny dobrostan. Nie lekceważ żadnych dolegliwości. Unikaj przemęczania się, więcej śpij, uprawiaj sporty i nie testuj na sobie nowinek dietetycznych. Szczególnie od czerwca do października poświęć dobrostanowi więcej uwagi.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp