Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

ROK 2023

Miłość i uczucia

Rok 2023 będzie dla zodiakalnych Ryb refleksyjny i melancholijny, a więc przedstawiciele tego znaku będą czuły się przez najbliższe 12 miesięcy dobrze. Zodiakalne Ryby w poszukiwaniu szczęścia w miłości zgłębią się poznanie siebie samych. Odpowiedzi na swoje pytania poszukiwać będą głównie w swoich pragnieniach, oczekiwaniach i marzenia. W związku z tym pożegnają się z toksycznym partnerem, urwą kontakt z osobą niechcącą określić się, pozamykają przeszłość i popracują nad podniesieniem poczucia własnej wartości. Mając większą świadomość tego, czego pragną wchodzić będą tylko w zdrowe i wartościowe relacje. W stałych związkach nastąpią porządki z inicjatywy Ryb. Uda się wyjaśnić wątpliwości, rozwiązać konflikty i przegadać ważne tematy, które nie były od dawna poruszane. Dzięki temu Ryby odczują harmonię i równowagę w związku. Będą czuły się przez partnera kochane, akceptowane i zauważane.

Praca

W pierwszym kwartale zodiakalne Ryby mogą obawiać się o stałość zatrudnienia z powodu zwolnień z pracy. Jednak ich te zmiany bezpośrednio nie dotkną. Osoby chcące zmienić pracę, będą miały trzy dobre okazje ku temu: w maju, wrześniu i w listopadzie. Również osoby pozostające bez pracy w tych miesiącach będą mogły liczyć na przychylność losu i otrzymanie ciekawej propozycji pracy. Wiele Ryb odważnie podejdą do kwestii zawodowych i otworzą się na zmiany. Ten krok da im pełną satysfakcję zawodową i poczucie spełnienia w tym obszarze życia. Przełoży się to pozytywnie na miłość i finanse.

Finanse

Mimo że rok 2023 będzie pozytywny pod względem miłości i uczuć oraz pracy, to finansach może być różnie. Finanse będą zadawalające tylko te Ryby, które odważą się wprowadzić do swojego życia zmiany zawodowe. Co oznacza, że poprawa materialna jest możliwa tylko przy inicjatywie Ryb. Na pewno ten znak musi przygotować się na niezaplanowane wydatki, czasami nawet duże, np. z powodu awarii sprzętu RTV lub AGD albo wzrostu oprocentowania kredytu. Ważne aby odpowiednio zabezpieczyć się na takie niespodzianki losu i zbyt szybko nie zamartwiać się swoją sytuacją finansową. Jeśli Ryby poszukają sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy, to taki się na pewno znajdzie.

Zdrowie

Zodiakalne Ryby przewlekle chore powinny regularnie odwiedzać swojego specjalistę. Warto poddawać się badaniom kontrolnym i wzmacniać swoją odporność. Mogą często pojawiać się różne infekcje układu oddechowego.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp