Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Ryby szukają miłości idealnej, takiej jak z bajki. Ważne jest dla niej okazywanie uczuć i romantyzm. Często trzeba ją zapewniać o tym, że się ją kocha. Płomienne wyznania, romantyczne gesty i ciekawe pomysły sprawią, że Ryba odda się w całości. Trzeba mieć dużą wyobraźnię, by nadążyć za często oderwanymi od rzeczywistości potrzebami osób spod tego znaku.

Kobietę spod znaku Ryb będziesz w stanie uwieść, gdy pokażesz swoją fantazję i romantyzm. Gdy rozpoczynasz z nią rozmowę, zawsze miej przygotowany wyszukany komplement. I nie zapominaj o tych komplementach w trakcie rozmowy – im ich więcej, tym bardziej Ryba będzie Tobą oczarowana. Zaproponuj randkę w nieszablonowym miejscu, albo wyrwij ją nagle, bez wcześniejszych planów, na krótki wyjazd. Pokaż, że jesteś silny, a zarazem opiekuńczy – tak bohaterski, jak rycerz z baśni.

Mężczyznę spod znaku Ryb można uwieść, okazując mu swoją uczuciowość. Szuka on kobiet, które są ciepłe i troskliwe. A jednocześnie dość odważne, by wykonać w jego kierunku ten pierwszy krok. Uważaj jednak na komplementy – możesz go zawstydzić. Bądź łagodna i uśmiechnięta. Poszukaj okazji, w której mogłabyś go w czymś wesprzeć.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp