Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

08.07 - 14.07

OGÓLNA AURA TYGODNIA:

Imponując innym swoim poziomem kompetencji, jesteś w stanie pokazać, że podejmowanie nowych i wymagających zadań jest dobrym sprawdzianem twoich umiejętności i że zupełnie nie obawiasz się wyżej postawionej poprzeczki. Chcesz dokładnie pokazać, jak bardzo jesteś zdolny i zademonstrować swój entuzjazm tym, od których zależy w jakiś sposób twoja przyszłość zawodowa lub osobista. Oprócz środowiska pracy ważne będą relacje miłosne i towarzyskie. Znajdziesz osoby, które chętnie będą ci towarzyszyć. Nadrabianie zaległości w zajęciach rekreacyjnych i sportowych zapewni wysoki poziom emocji, satysfakcji i zabawy. Nie unikaj zatem aktywności. Jeszcze odważniejsze podejście w sprawach uczuciowych może doprowadzić do przełomu.

MIŁOŚĆ

Twoja zdolność do flirtowania nigdy nie była lepsza. Nadszedł czas, aby poruszyć zastałe relacje i związki z dużym stażem. Jeśli jesteś singlem, wykorzystaj swój urok i miej oczy otwarte na romantyczne możliwości. Z taką pewnością siebie zwracasz na siebie uwagę i jesteś bardzo atrakcyjną opcją dla płci przeciwnej. Jeśli jesteś w związku, szczęście jest również po twojej stronie. Oczarujesz swojego partnera, nawet jeśli okoliczności nie są tak dobre, jak mogłyby być. Podróże obecnie bardziej niż zazwyczaj sprzyjają miłości.

KARIERA I FINANSE

Jesteś w tej szczęśliwej sytuacji, że możesz wykorzystać wszystkie swoje umiejętności do realizowania najbardziej ambitnych celów. Jesteś entuzjastyczny i z tak inspirującym nastawieniem, że możesz liczyć na bezdyskusyjne sukcesy, za którymi ustawia się spora poprawa materialna. Twoja niezawodna energia i wszystkie atuty intelektualne sprawiają, że jesteś pożądanym współpracownikiem czy pracownikiem. Szczególnie osoby poszukujące rozwoju czy nowej pracy skorzystają na tej energii, pozostali mogą liczyć na przełom w rozwoju kariery.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp