Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

04.12 - 10.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Twojemu wzrostowi zawsze sprzyjają energie otaczające cię obecnie, jesteś dzięki nim bardziej empatyczny i otwarty twoja intuicja jest wzmocniona a ciepło i otwartość skłaniają inne osoby do kontaktu z tobą.  To uczucia będą twoim najlepszym przewodnikiem. Dzięki wsparciu bliskich twoje życie przybiera obrót, który zapewni ci większy komfort.  Będziesz musiał powalczyć z przeciwnościami, jeśli naprawdę chcesz dostać to, czego pragniesz w sprawach uczuciowych. Faworyzuj ludzi, którzy podążają za tobą przez długi czas, bo będą twoimi sprzymierzeńcami i posłużą dobrą radą w obecnej sytuacji, zdystansuj się od tych, którzy ciągną cię w dół i kreślą czarne scenariusze. Twoja słaba wola i zmienne uczucia staną się twoim największym wrogiem, jeśli dopuścisz je do głosu.

MIŁOŚĆ

Obecne energie będą intensywnie na ciebie działać ożywiając najgłębiej skrywane uczucia, czasem uwalniając tendencję do utraty kontroli. Samotnym reprezentantom znaku brak bliskiego człowieka, tęsknota za utraconą miłością i rozpacz przywołana wspomnieniami bardzo dadzą się we znaki. Na szczęście ta aura szybko się zmieni, aby przywrócić cię na właściwą drogę. W stałych związkach i nowych relacjach także będzie nieco nostalgicznie w pierwszej połowie tygodnia, ale już weekend przyniesie więcej radosnej energii, jasność myśli i uczucia popychające do poszukiwania bliskości zamiast rozdrapywania ran.
 

KARIERA I FINANSE

Twój sukces polega na tym, że potrafisz nie zbłądzić. W tym tygodniu skup się na ludziach, którzy podzielają te same wartości co ty. Być może znajdziesz się w nowym środowisku, korzystaj z ciekawych kontaktów, nie obawiaj się podejmować nowe wyzwania. Zdecyduj się na kursy i studia, jeśli sytuacja tego od ciebie wymaga. Martwisz się cały czas o kwestie finansowe, masz wiele wydatków, ale też sam budujesz swoje poczucie bezpieczeństwa w oparciu o stan posiadania. Nie będzie jednak źle, pieniądze spływają, nowe projekty i ogólna koniunktura będą dawać gwarancje regularnego dochodu na długi czas.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp