Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny czerwiec 2022 - Ryby

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Ryby

Jeśli w ubiegłym miesiącu nie udało Ci się podjąć decyzji, które gwarantowałyby dobre rozwiązania może okazać się tak, że teraz trzeba będzie zwyczajnie odejść. Porzuć wszystko, co Cię zniewala i nie pozwala na rozwój, oraz swobodny oddech. Nie ma usprawiedliwienia, które możesz dłużej akceptować.

Praca: prawda Cię wyzwoli, a przyznanie się do błędu wytyczy nowy kierunek. Nie trzymaj się niczego na siłę, to nie ma sensu i prawdopodobnie teraz zdasz sobie z tego sprawę, a co więcej, znajdziesz siłę, by odejść od planów, które nie dają oczekiwanych rezultatów. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, jest możliwa chwilowa blokada, związana z lękiem przed padnięciem ofiarą oszustwa. W pracach kreatywnych może ogarnąć Was impas, nie walczcie z tym, przekierujcie energię na inne działania. Uważaj na własną arogancję i traktowanie innych z góry, bo stracisz.

Miłość i związki: Opuść wszelkie relacje, które sprawiają ból. Cokolwiek chcesz, by się wydarzyło dobrego, stanie się, gdy odejdziesz od tego, co ciągnie Cię ku nieproduktywnej emocjonalnie przeszłości. We wszelkie relacje niezależnie od ich statusu wkrada się poczucie zdrady, nie ma znaczenia, czy czujesz, że Tobie to zrobiono, czy też czujesz, że Ty to robisz, to jest konieczny etap, by iść dalej. Cokolwiek się stanie na płaszczyźnie uczuć nie kłam, bo kłamstwo sprowadza poczucie winy.

Zdrowie: możliwe problemy na tle nerwowym, związane z dużym przeciążeniem. To chwilowe, dbaj o siebie i o higienę życia w każdym wymiarze.

Talizman energetyczny: Kwarc różowy

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp