Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny marzec 2023 - Ryby

Skontaktuj się z autorem
Akia

Akia

Teraz
niedostępny
Ryby

Droga Rybo!

Szanse/zagrożenia

W marcu 2023 roku pozostaniesz pod wpływem aury kosmicznej wspierającej Twój rozwój osobisty. Oznacza to głównie wyzwania, dzięki którym otrzymasz szansę zmierzenia się ze słabościami blokującymi postępy oraz karierę. W pracy koniecznie działaj tak, by nie powstawały zaległości. W ten sposób przygotujesz grunt pod nowe osiągnięcia zawodowe i społeczne. Pamiętaj o tym, by twardo trzymać się realiów życia, nie ulegać zwodniczym impulsom, nie poddawać się nastrojom melancholii i nostalgii. Warto za to zdać się na intuicję i inwestować w konkretne umiejętności. Gdy połączysz naturalne talenty oraz kompetencje i wiedzę zawodową, to Twoja kariera nabierze tempa. Sfera materialna dość stabilna, z niewielką tendencją zwyżkową, jeśli tylko dobrze wykorzystasz sprzyjającą aurę.

Uczucia

Marzec zachęci Cię do większej inicjatywy i spełniania marzeń tu i teraz. Jeśli czegoś pragniesz, powiedz o tym otwarcie, wykaż się inicjatywą. Spodziewaj się także wszystkiego, co dobre, a to właśnie otrzymasz. Ostatnia dekada marca zachęca także do krótkich wypraw tylko we dwoje. Przyniosą wiele radości i pragnienia, by działo się więcej… Unikaj jednak bujania w obłokach, marzycielstwa i lenistwa duchowego. W miłości też trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem… Tymczasem nowe znajomości okażą się rozczarowaniem.

Zdrowie

Za sprawą Neptuna ta sfera życia wciąż wymaga nieustannej troski. Rezydując w Twoim znaku urodzeniowym, wciąż kładzie się cieniem na fizyczności i przyciąga zarówno iluzje, jak i drobne dolegliwości. Unikaj więc przemęczania się, więcej śpij, ciesz się seksem i zdrową dietą. Dzięki temu zachowasz dobre samopoczucie i zdrowie. Pamiętaj także, że każda emocja także odbija się na Twoim dobrostanie. Rozchwianie przyciąga rozchwianie...

Horoskop został opracowany przez: AkiaAkia

Nasi Eksperci

wp
wp