Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

kwiecień

Droga Rybo!

Szanse/zagrożenia

W kwietniu 2024 roku pozostaniesz pod wpływem aury kosmicznej wspierającej Twój rozwój osobisty. To czas idealny, by przygotować mapę myśli w sferze rozwoju osobistego, kariery, podróży... Możesz śmiało układać plany, w jaki sposób spełnić marzenia. Warto uwzględnić w nich treningi duchowe. Możesz również liczyć na ciekawą współpracę, intrygujące kontakty towarzyskie i protekcję nowo poznanych osób. Uważaj jednak, by nie dać się okpić i pilnuj grafiku. Postaraj się także zainwestować w swoje talenty. Możliwe, że, korzystając ze sprzyjającej aury kosmicznej, zmienisz pracę lub rozpoczniesz projekty zawodowe wymagające krótkich podróży i dodatkowych kwalifikacji. Ostatnia dekada miesiąca będzie sprzyjać odpoczynkowi, regeneracji sił. Zatem warto wtedy zaplanować wiosenny urlop.

Uczucia

Prawie wszystko się może zdarzyć. W stałych związkach może być i gorąco, i zimno. Postaraj się bardziej otworzyć na oczekiwania osoby bliskiej Twojemu sercu i mów otwarcie, co Ci w duszy gra. Jeśli dopiero pragniesz miłości, najwyższa pora realnie spotykać się z osobami, które Cię interesują. Bądź jednak czujna i trzymaj się swoich zasad.

Zdrowie

Aura kosmiczna będzie zachęcać do większej troski o ciało fizyczne, kondycję i wygląd. Wenus w Baranie zachęca, by wdrożyć treningi i popracować nad kondycją. Ogólnie masz teraz szansę, by porzucić szkodliwe nawyki myślenia i dietę, które obciążają Twój dobrostan.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp