Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2020 - Ryby

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Ryby
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Ryby kwitną w październiku, w sercach wiosna w pełni. W związkach odrodzenie uczuć, wspólne rozmowy, plany, dążenie do spełnienia marzeń. Dom może być pełen gości, będziecie zapraszać Rodzinę, będziecie się gościć. Widzę, że wraz z rodziną trzeba będzie omówić pewną, nową sprawę, pewien pomysł. Dużo nowych pomysłów, dużo ciekawych zbiegów okoliczności. Dobry miesiąc i barwny.

Panie Ryby mogą planować potomstwo :). Teraz jest najlepszy czas.

Finanse: Ładne karty mówią nam o tym, że to będzie miesiąc dobry finansowo. Jeśli staracie się o kredyt to teraz jest realizacja tego. Kompletujcie ostatnie dokumenty i spokojnie możecie się o niego starać.

Jeśli planujecie zakup nieruchomości to także październik Wam sprzyja. Rozejrzyjcie się na rynku i wybierzcie coś dla siebie. Teraz są na to sprzyjające karty, także na zamianę mieszkania na większe. Dobre karty.

Praca: Trochę zawirowań, zwłaszcza na początku miesiąca, trochę niepewności jaki zakres obowiązków i co będziecie dokładnie robić. Ale to tylko pierwsze dni miesiąca.

Ryby - sumiennie wykonujcie swoje zadania bo mam możliwość pomyłki i błędu - sprawdzajcie dwa razy wszystko co robicie.

Jeśli rozważacie rozmowę o podwyżce to teraz będzie na to dobry moment. Pokażcie to co do tej pory już zrobiliście, fakty, fakty i tylko fakty.

Osoby bez pracy proszę byście pomyśleli o własnym biznesie. Może jest coś co już wcześniej chodziło Wam po głowie? Karty wskazują, że teraz jest dobry czas by rozejrzeć się na rynku w dostępnych opcjach i poszukać dofinansowania biznesu. Teraz jest Wasz czas!

Zdrowie: Karty pokazują by zwrócić uwagę na skórę, na alergie skórne / kontaktowe, na wysypki i znamiona. Wszystko co dotyczy kwestii skórnych, ale i dbania o skórę, zarówno Panie jak i Panowie.

Panie - uwaga na migreny - II połowa października.

Rada z Katy Tarota
Spadek, wygrana, nagroda za trudy, pieniądze i dobry BIZNES - poczytajcie raz jeszcze cały horoskop z zwłaszcza część o pracy. Wszystko się dobrze zaczyna składać. SUPER.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka