Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Ryby 19.02 - 20.03

wrzesień

Droga Rybo!

Szanse/zagrożenia

We wrześniu nieco zwolnisz, ale głównie po to by nacieszyć dotychczasowymi osiągnięciami. Niemniej pojawią się też nowe szanse, by rozwijać się w każdej sferze życia. Nie poddawaj się, krok po kroku zmierzaj w kierunku, który uważasz za najbardziej korzystny. Wrzesień to także czas ożywienia kontaktów towarzyskich i nowych znajomości, które przyniosą z czasem nowe korzyści zawodowe. W pracy koniecznie działaj tak, by nie powstawały zaległości. W ten sposób przygotujesz grunt pod nowe osiągnięcia zawodowe i społeczne. Pamiętaj o tym, by twardo trzymać się realiów życia, nie ulegać zwodniczym impulsom, nie poddawać się nastrojom melancholii ani nie popadać w samozachwyt. Warto za to zdać się na intuicję i inwestować w konkretne umiejętności.

Uczucia

W stałych związkach wrzesień przyniesie stabilizację oraz miłe, namiętne niespodzianki. Warto więcej czasu spędzać tylko we dwoje. Ostatnia dekada września to czas korzystnych dla nowych znajomości i zauroczeń.

Zdrowie

Wrzesień zdecydowanie wzmocni Twoją aurę i sprawi, że więcej czasu poświecisz ćwiczeniom fizycznym i duchowym. Postaraj się, by weszły do codziennego rytuału, a szybko dostrzeżesz satysfakcjonujące Cię rezultaty. Nie forsuj się ponad siły, dbaj o dietę, korzystaj z uroków życia. Tak zachowasz równowagę emocjonalną i utrzymasz dobrostan.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp