Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 31 - 31.01.2020 - Ryby

Ryby
Mira Wróżka Mira Wróżka

Ryby życzę wam w nadchodzącym roku więcej oddechu, więcej spokoju i więcej czasu tylko dla was samych. Spróbujcie pomyśleć w nadchodzącym roku osobie i spróbujcie cieszyć się tym wszystkim dobrem, które was spotyka, a będzie to dobry rok.

Miłość: W stałych związkach harmonia, miłość, wspólny czas, dom, trochę obowiązków. Natomiast chciałabym żebyście zwrócili uwagę na zdrowie partnera. Pokazuje się, że styczeń może wymusić na was nie tyle co opiekę jako taką, ale zwrócenie większej uwagi na partnera. Pomoc, zajęcie się stanem zdrowia partnera. Więc styczeń upłynie wam na sprawach domowych, związany z rodziną. Karty wskazują także na to, że otrzymacie od partnera bardzo ładny podarek, coś co zapamiętacie na długo, na pewno otrzymacie dowody wdzięczności.

Dla wolnych ryb pokazuje się, że ruszycie na łowy jak rekin. Wszędzie będzie was pełno, trochę to zabawa, trochę to karnawał, trochę to spotkanie ze znajomymi. Dosłownie nie ominiecie żadnej, żadnej zabawy, żadnej prywatki, żadnego balu, żadnego wyjścia ze znajomymi. I super bo w ostatnich dniach stycznia mam pokazane karty, mówiące o tym, że możecie rozpocząć bardzo ciekawą dobrą dla was przyjaźń. A jak wiemy wartościowa przyjaźń często staje się początkiem wartościowej miłości.

Finanse: Już pierwsze karty wskazują na to, że nie zabraknie wam do pierwszego, a nawet uda wam się zaoszczędzić całkiem miłą kwotę. Uwaga dla części z ryb mam karty mówiące o sprawie sądowej, która będzie dla was wygrana, dzięki czemu otrzymacie zaległe pieniądze. Coś na co dawno czekaliście. Więc jeżeli macie po rozpoczynane sprawy w sądzie, możecie spokojnie czekać na pozytywny wyrok, który pozwoli wam otrzymać nawet sporą kwotę. Mam tutaj jeszcze taką małą uwagę. Karty wskazują na to, że trzeba będzie pomóc czy też rodzicom czy też dziadkom, są to sprawy związane ze stanem zdrowia, ale bardziej jest to pokazane jak zakup urządzenia, które przyczyni się do poprawy stanu zdrowia. O tak mogę powiedzieć. Może to być też jakieś wyposażenie mieszkania, które spowoduje ułatwienie przy poruszaniu się.

Praca: Powiem tak, rybom się włączy leń i to nie tylko wam. Całe biuro zamiast w oceanie to będzie pływać w kisielu, spokojnie, powoli, jutro zrobi się, albo się nie zrobi. Rozleniwienie dopadnie ryby i powiem wam coś niezwykle miłego. Karty wskazują, że dużo waszych obowiązków z waszym wrodzonym czarem osobistym i dyplomacją uda się przerzucić na kolegę. Tak jakby on chciał wam w tym miesiącu pomóc i nie miał nic przeciwko. Natomiast od razu zaznaczam - szef to widzi. Co już tym zrobicie, to pozostawiam wam.

Dla rybek bez pracy rozleniwienie, rozleniwienie, rozleniwienie. Niby wiecie, że jest nowy rok, trzeba poszukiwać pracy, bądź też myślicie o zmianie istniejącej pracy, ale włączył się tryb wolnobiegu. Dużo spraw będziecie przerzucać na następny tydzień, tak jakby jeszcze świąteczne ospałość wami kierowała. No nic takie karty. Co się odwlecze to sami wiecie.

Zdrowie: Rybki od razu powiem: pierwsza karta lekarz, druga karta wizyta u lekarza, 3 karta serce, układ krwionośny. Myślę, że te sprawy będą ważne w styczniu i trzeba się temu przyjrzeć. Nie mam tutaj rzeczy zagrażających życiu, absolutnie nie, ale może pojawić się przemęczenie, kłucie, lekkie bóle w okolicy serca i będziecie chcieli tą sprawę potraktować bardzo poważnie. Będziecie mieli absolutną rację. Proszę skontrolować serce i układ krwionośny. Jeszcze chciałabym dopowiedzieć dla może jednej, dwóch, kilku rybek: Uwaga na zapalenie płuc, brzydkie, długie ciągnące się i trudne do zdiagnozowania. Uważajcie na siebie!

Rada z karty tarota
Bardzo lubię tę kartę, bo tarot chcę wam przekazać, że wszystko wam się uda, wszystkie marzenia się spełnią tylko potrzeba jeszcze na to trochę czasu. Zbierzecie owoce w swojej ciężkiej pracy. Co dobrego zasialiście wokół was, pięknie obrodzi.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka