Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2021 - Ryby

Ryby
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Październik dla Ryb stanie pod znakiem niezdecydowania. Zarówno w błahych kwestiach, jak i dość poważnych, życiowych decyzjach. O ile te pierwsze partner może podjąć za Was, jednak te drugie będą tylko i wyłącznie Waszymi decyzjami, i zaważyć mogą na ważnych elementach Waszego życia. Będą to dość ciężkie decyzje, typu wyprowadzka z kraju, czy podjęcie ryzykownych działań. Partner i rodzina będą Was w nich wspierać, co da Wam pewien komfort związany z tymi wyborami, jednak ostatecznie będziecie musieli zrobić rachunek sumienia i kierować się przede wszystkim swoim dobrem. To będzie Wasz czas, a te decyzje będą mogły prowadzić do lepszej jakości życia. Nie bójcie się czasem stawiać siebie pierwszymi.

Wolne Ryby również skupią się w tym miesiącu na sobie, nie będziecie poszukiwać miłości, zdecydujecie się na samodoskonalenie siebie, odpoczynek, relaks, poprawę kondycji czy poszerzanie zainteresowań i umiejętności, które po prostu sprawiają Wam przyjemność. Na pewno część z Was zakocha się w nowej aktywności, nowym hobby.

Finanse: Od jakiegoś czasu sukcesywnie odkładaliście pewną sumę, odmawialiście sobie niektórych przyjemności, by móc potem zainwestować w coś tylko dla Was. No i teraz właśnie przyszedł ten czas. Przeznaczcie tę sumę na co chcecie, na wakacje, nowe ubrania, skuter czy gramofon. Zróbcie coś dla siebie, karty pokazują, że właśnie teraz jest na to odpowiedni czas. Taka sytuacja może się nie powtórzyć, dlatego posłuchajcie dobrej rady.

Praca: W pracy macie szansę osiągnąć ten długo wyczekiwany sukces, zyskać szacunek przełożonych i współpracowników. Słowem - kluczem będzie jednak o r g a n i z a c j a. Będąc zorganizowanymi udowodnicie szefostwu, że zasługujecie na awans, że można na Was polegać z trudniejszymi zadaniami niż dotychczas. Karty pokazują, że zająć to może do dwóch miesięcy. Także pod koniec listopada, z początkiem grudnia powinniście już być o poziom wyżej, jeżeli zastosujecie się do porad kart.

Jeżeli zaś zastanawiacie się nad zmianą posady, lub po prostu szukacie jakiejś, to teraz jest odpowiedni do tego moment. Znajdziecie niebawem propozycję idealnej dla Was pracy, niedalekiej, z dobrą pensją i w odpowiednio motywującym gronie. To będzie coś o czym mogliście już kiedyś słyszeć.

Zdrowie: Czeka Was nagły wzrost energii, dużo motywacji do działania. Warto to spożytkować na ruch, np. bieganie, jogę czy basen. W ostatnie słoneczne dni roku spróbujcie też zasięgnąć spaceru, skorzystajcie z zielonej trawy i zróbcie piknik w parku czy pojedźcie na przejażdżkę rowerową. Wszystko co sprzyja zdrowiu i co sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Rada z Karty Tarota

Karta trudności, które pokonujecie, karta problemów, z których macie szansę wyjść pod warunkiem, że podejmijcie działanie, a podejmiecie na co wskazują karty klasyczne. Trudności? Pokonujesz! Działasz! Pamiętajcie drogie Ryby, nie stoimy w miejscu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp