Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.08.2020 - Ryby

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Ryby
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: W sierpniu miłosna sielanka Ryb może zostać momentalnie przerwana. Tylko najwytrwalsi przetrwają ten niełatwy kryzys. Wygrać z problemami będziecie mogli przede wszystkim szczerością. Jest to podstawa zgody, a tym przypadku tez najważniejszy wymóg, aby związek wytrwał. Ze smutkiem jednak muszę przyznać, że nie wszyscy wytrwają i niektórzy z Was będą musieli pożegnać się ze swoją drugą połówką. No cóż, widać tak musi być. Może to znak, że czeka na was ktoś wyjątkowy…? Jakoś tak czuję, tam za zakrętem może ktoś być.

Samotne Ryby mogą powoli wkładać szampana do lodówki, bowiem niedługo poznają osobę niemal idealną, spełniającą wszystkie oczekiwania i więcej. Osoba ta zainteresuje się wami bardzo szybko,i bardzo miło będzie wam się spędzało razem czas. Randeczki, obiadki, kino, kawka, wspólne gotowanie. Będzie to naprawdę miłość waszych marzeń. Szukajcie, rozglądajcie się, oczy w prawo, lewo, góra i dół.

Finanse: Karty pokazują wydatki na dom, na renowacje, ulepszenia. Może nawet dla niektórych będzie przeprowadzka? Będzie to bardzo ekscytujący dla Was moment, będziecie się dobrze bawić wybierając meble, tapety, szpargały. Pieniężnie nie ucierpicie na tym zbytnio, więc nie macie się co stresować o budżet. Spełniajcie swoje remontowe marzenia, dekorujcie, bawcie się kolorami.

Praca: Waszym głównym celem na teraz powinno być osiągniecie równowagi pomiędzy powierzonymi Wam zadaniami i czasem, który macie dostępny. Jeżeli uważacie, że nie wciśniecie kolejnego zlecenia, to go po prostu nie bierzcie. Nie kierujcie się myślą, że „jeśli wezmę więcej to szef mnie doceni”. NIE. Skupcie się na tym, co macie i zróbcie to dobrze, a przełożony doceni Was o wiele bardziej, niż gdybyście mieli wziąć na swoje barki za dużo i nie dokończyć żadnego z zadań. Niestety w biurze widzę również nieprzychylnych współpracowników. Nie pozwólcie jednak, żeby to zbiło Was z tropu. Nie z wszystkimi musicie mieć idealne kontakty, to się zdarza. Jeżeli czyjeś zachowanie Wam nie odpowiada to albo mu to powiedzcie, albo go zignorujcie.

Ryby bez zatrudnienia - dostaniecie pracę! Koniec czekania. Po prostu dostaniecie super pracę, co tu dużo mówić. Jeśli wysyłaliście gdzieś CV i bardzo marzyliście, żeby dostać tę posadę, to właśnie to się niedługo spełni. I mam nadzieję, że to dotyczy WSZYSTKICH RYB, niech tak się STANIE.

Zdrowie: Sprawdźcie swoje zęby i to koniecznie. Idźcie na kontrole, pomyślcie o fluoryzacji, czyszczenie też by nie zaszkodziło. Jeśli chcecie mieć zdrowe, mocne i piękne zęby to teraz jest ostatni dzwonek, by się nimi zająć. Odradzam też spożywanie jakichś słodkich napojów, cukru. Przynajmniej na chwilę. Dajcie swojemu szkliwu odpocząć.

Panowie Ryby - uwaga na upadki, wypadki na rowerze, motorze, hulajnodze.

Rada z Karty Tarota

Odpowiedź osobie, która czeka na odpowiedź. Ktoś czeka na Twoje słowa, na Twój ruch, na uwagę. Ważne byście teraz dopilnowali spraw innych i służyli pomocą.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka