Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2022 - Ryby

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Ryby
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Rybki w stałych relacjach teraz czas na Was – dosłownie. Partnerstwo, małżeństwo wejdzie na pierwszy plan, będziecie cieszyć się sobą na nowo, będziecie odkrywać radość z małżeństwa, partnerstwa. Sprawy ukochanej osoby, kłopoty ukochanej osoby znajdą rozwiązanie i w domu zagości radość. Możecie także liczyć na pomoc pozostałych członków rodziny. Czeka Was także mała uroczystość, przyjęcie, spotkanie. Będziecie w bardzo radosnym nastroju i chętnie pomożecie w przygotowaniach. Uważajcie tylko na to co i komu mówicie bo Wasze słowa mogą kogoś zaboleć. Nie macie złych intencji, ale kontekst wypowiedzi może być dla kogoś przykry, tak więc uważajcie JAKI sposób coś mówicie. Wolne Ryby mogą szukać pary w nowych miejscach, w nowej lokalizacji, w nowy sposób. Karty pokazują nowy, inny sposób szukania, może nowy portal internetowy, może nowa dyskoteka, inne miejsce. Spróbujcie coś zmienić w swoim sposobie szukania, w tym gdzie chodzicie, jak szukacie. Konieczna jest odmiana.

Finanse: Premia z pracy, dodatkowe wynagrodzenie, wypłata bonusu, nadgodzin. Są tu pokazane dodatkowe pieniądze z pracy dla Was drogie Ryby. Pieniądze, które jak najbardziej Wam się należą. Tylko ważne jest to co z nimi zrobicie, z ta nadwyżką? Karty podpowiadają by zachować je na później, ta kwota będzie potrzebna przy planowaniu wyjazdu, podróży, urlopu. Zobaczycie już niedługo. Praca: Zwolnienia, zmiany ale nie dla Was. Owszem – możecie odczuć te zmiany, ale tak jak piszę – one nie dotyczą Was. I z tego powodu może być nerwowa atmosfera w pracy, może się to udzielić Wam i innym. Dlatego patrzcie w swoje notatki i skupcie się na swojej pracy. I nie plotkujcie. Wszystko się do końca miesiąca wyjaśni i uspokoi. Premia dla pracujących – ale to zapisałam wyżej – możecie oczekiwać wpłaty za nadgodziny, za dodatkową pracę, za świetnie wykonane zlecenie – dodatkowe pieniądze z pracy. Osoby bez pracy – są tu pokazane karty umowy ale czasowej lub też umowy na zastępstwo, praca za kogoś, praca zlecona ale czasowo określona. Tak czy tak warto to przyjąć bo da Wam to doświadczenie tak potrzebne i cenne dziś oraz dodatkowe pieniądze. A może – nie wykluczam – może uda Wam się tak dłużej zgadzać miejsce lub dzięki właśnie tej pracy znaleźć coś stałego?

Zdrowie: Panie i Panowie – układ żylny, bóle nóg, żylaki, zastój krwi, siniaki, stłuczenia, pajączki, krwawienia z nosa. Silnie się to pokazuje. Uważajcie na zranienia bo rany mogą nie chcieć się goić. Układ żylny – pamiętajcie i dbajcie o siebie. Pamiętajcie też o suplementacji żelaza ale koniecznie dobry, aptecznym preparatem lub też dietą bogatą w łatwo przyswajalne żelazo.

Rada z Karty Tarota

Karta mężczyzny, karta kochanka, męża, przyjaciela, karta osoby na której nam zależy i osoby na której opinii nam zależy. Karta mądrości, ciepła i roztropności, karta hojnych gestów. Karta uwagi, wysłuchania i pomocy. Może to Wy potrzebujecie takiej osoby blisko siebie lub też Tarot radzi Wam by wsłuchać się w innych.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp