Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 29.02.2020 - Byk

Byk
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Luty w miłości stoi pod znakiem zapytania. Dosłownie! W tym miesiącu musicie zastanowić się nad jakością waszego związku. Jeśli wam ona nie odpowiada, to należy to naprawić. Nie ubolewać, nie kłócić się, a tym bardziej nie żegnać się od razu. Przeanalizujcie, gdzie tkwi problem i zacznijcie rozwiązywanie go właśnie w tym miejscu, u źródła bólu, jak to mówią w reklamach leków, ha! Wkrótce zobaczycie, że wasze wysiłki wyjdą wam na dobre, bo w waszych związkach zawita ciepło i miła atmosfera, a tego wszyscy byśmy chcieli, prawda?

Jeśli szukacie akurat nowego związku, to radzę wam być ostrożnymi. Byki nie angażujcie się od razu w pierwszą ciekawą osobą, jaką poznacie. Nie wszyscy mają szczere intencje! Podejdźcie do nowych relacji na spokojnie i z pewną rezerwą, żeby się potem nie przejechać. Dajcie sobie czas na poznanie. Wierzę w was!

Finanse: Ogółem mówiąc luty pod względem finansowym będzie bardzo satysfakcjonujący. Pokazuje mi się tu większy miesięczny przypływ pieniędzy, możliwie z podwyżki lub awansu. Świetnie! Pilnujcie jednak haseł do kont bankowych, uważajcie na różne przekręty związane z pieniędzmi. Należy teraz być szczególnie ostrożnym, chwila nieuwagi i możecie stracić wszystkie oszczędności bezpowrotnie, dlatego pilnujcie się, proszę! Poza tym wszystko superrrrrr, tak trzymać!!!

Praca: Stres, stres i jeszcze raz stres. Do tego pośpiech i presja czasu. To wszystko definiować będzie pracę Byków w tym miesiącu. Oczywiście wszystkiemu można zaradzić moi drodzy. Przede wszystkim musicie wszystko planować punkt po punkcie. Rozporządzać w czasie, wpisywać w kalendarz, robić w tabeli, cokolwiek wam pasuje. Uratuje to was przed wieloma kłopotami w pracy, wpadkami, niedociągnięciami. Będziecie się też musieli nauczyć niwelować stres, oraz działać dobrze pod jego presją. Umiejętności te przydadzą wam się nie tylko w tym całym 2020 roku, ale i na długie lata. Przełożeni na pewno zauważą wasze kompetencje i będą patrzeć na was przychylniejszym okiem. Wszystko będzie dobrze, tylko musicie teraz dać z siebie wszystko! OK! Czasem mówię – róbcie wszystko na 200%.

Dla Byków szukających posady, nowa praca jest tuż tuż! Pojawi się z dnia na dzień, dostaniecie telefon albo e-mail z prośbą o spotkanie. Nie stresujcie się, bądźcie pewni swoich zalet jako pracownik i ze spokojem przedstawcie to wszystko na rozmowie o pracę, a gwarantuję, że już niebawem będziecie szczęśliwie zatrudnieni. Oczywiście przyzwyczajenie się do nowej pracy może być ciężkie, ale po pewnym czasie będziecie się czuć w nowym biurze jak w drugim domu! Tylko pamiętajcie – SPOKÓJ I PEWNOŚĆ SIEBIE !

Zdrowie: W lutym nie zapominajcie o zdrowym trybie życia. Spacery, bieganie albo chociaż rozciąganie to mus, jeśli chcecie czuć się świeży i wypoczęci. Dodatkowych problemów zdrowotnych tu nie widzę, jednak naprawdę musicie mieć na uwadze swoje samopoczucie i czas dla siebie. Dodatkowo – to co kilka linijek wyżej nie dajcie się stresowi! Co jakiś czas zróbcie sobie „czas dla mnie”. Weźcie kąpiel, poczytajcie książkę albo po prostu zdrzemnijcie się. Tak trzymać, a wszystko będzie OK!

Rada z karty Tarota
Uważajcie i na chłodno analizujcie. Coś może mieć drugie dno, czyjaś prośba może nie do końca jest „bezpieczna”, czegoś nie widzicie, coś może być ukryte przed Wami. Także – uwaga na zguby.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka