Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2021 - Byk

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Byk
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Karty pokazują mi chęć romansu w pracy z waszej strony Byczki. Widzę silne pokusy. Byki macie chęć na romans i to nie z byle kim, macie kogoś na oku, macie wybraną tą jedną osobę. Odradzam. Stanowczo odradzam, ten miesiąc nie będzie sprzyjał jakimkolwiek relacjom w miejscu pracy, czy to koleżeńskim czy to romantycznym. Po prostu skupcie się na sobie w tym miesiącu, na otaczającej was rodzinie, na przyjaciołach, na zwierzętach. Naprawdę odradzam, bo źle się to na was odbije.

Styczeń ma w zanadrzu dla wolnych Byków kilka naprawdę ciekawych osób, które poznacie w przeciągu bardzo krótkiego czasu, tydzień, może dwa. Będziecie mieli w czym przebierać i z czego wybierać. Korzystajcie z tego dobrobytu, będzie to dla was odpowiedni moment, by poznać kogoś wartościowego. Jedna z tych osób może mieć ciekawe hobby, coś innego.

Finanse: Styczeń będzie tu dla was życzliwy. Tak jakby udało się zaoszczędzić coś więcej i teraz można użyć tej rezerwy. A przyda się bo pokazują się wydatki związane z domem, z członkami rodziny, z remontami. Będziecie skłonni do zakupów, do większych wydatków, ale będziecie kupować z głową. Będą to rzeczy potrzebne i ważne - wśród tych zakupów może być coś co okładaliście na później. Teraz jest ten czas. A i – ktoś z Was ma przed sobą zakup samochodu, tak – w styczniu wyjedziesz z salonu nowym autem.

Praca: W tym miesiącu praca trochę zelżeje, spowolni, nie będzie aż tak wymagająca, i po raz pierwszy od dłuższego czasu nie będziecie czuli stresu, że się nie wyrobicie, że czegoś nie dokończycie, że zrobicie niewystarczająco dobrze. Jednak jak wspomniałam wcześniej, styczeń nie sprzyja relacjom w pracy. Współpracownicy nie będą skłonni do pogaduszek, szef nie będzie chciał odpowiadać na pytania, a atmosfera będzie dość gęsta, jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie. Najlepiej będzie sobie odpuścić w tym miesiącu, może troszkę się schować i po prostu robić swoje.

Dla Byków bez pracy karty pokazują jakąś ofertę, ale nie do końca trafioną w was. Tak jakby ktoś proponował wam pracę z zupełnie innego zakresu niż zazwyczaj i to jeszcze za o wiele mniejsze pieniądze, niż wam się za to należą. Szczerze? Nie warto nawet zaczynać. Możecie "utknąć" tam na dłużej, a to nie jest miejsce dla was. Odradzam!

Zdrowie: Styczeń stoi pod znakiem kręgosłupa. Praca przed komputerem, zła postawa, złe spanie to wszystko przyczyni się do problemów z plecami. Mogą na początku nie dawać się we znaki, ale nieleczone zaczną już niedługo mocno doskwierać. Zwrócić waszą uwagę powinny drętwienia rąk czy nóg. Zajmijcie się tym proszę!

Rada z Karty Tarota
Świetna KARTA ! I koresponduje z Kartami Klasycznymi! Zwraca waszą uwagę na to, że źródło szczęścia, radości i miłości jest w domu, jest tuż obok, na wyciągniecie ręki. Teraz sprawy domowe są ważne, a te ułożą się wyśmienicie. Zwróćcie też uwagę na starszych członków rodziny.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka