Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.08.2020 - Byk

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Byk
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: No już na początku miesiąca drogie Byczki wasze związki będą musiały przetrwać próbę wytrwałości. Karty wskazują konflikty odnośnie finansów, problemy z budżetem i zaplanowaniem wydawania. Wkraść mogą się również jakieś wydatki, na które nie będziecie mieć wpływu, nagłe, zaskakujące i to będzie główną przyczyną waszych kłótni. Jednak musicie pamiętać, że jest to stresujący okres dla wszystkich i troszkę wybaczyć partnerowi oraz poprosić go o to samo. W końcu dojdziecie do porozumienia, ale wymaga to pracy. Wspólnej pracy.

Samotne Byki nie będą już takie samotne, bo bardzo szybko odnajdziecie się w sytuacji i rzucicie się w wir towarzyski. Mam wyjścia, spotkania, wycieczki, plenerowe spotkania i będziecie poznawać nowe osoby i już niebawem będziecie mogli zauważyć, że pewna osoba się wami interesuje. To będzie wasza szansa, łapcie ją! Osoba ta może mieć "cechę szczególną".

Finanse: Finansowo będzie ciężko. Sierpień będzie stresujący, wpływy na konto będą mniejsze niż zazwyczaj, a to wszystko bardzo odbije się na waszym samopoczuciu i kontaktach z bliskimi. Jednak musicie pamiętać, że wszystko ma swój koniec i karty zaznaczają wyraźne zakończenie tej sytuacji, jednak przez dłuższą chwilę będziecie musieli się z nią zmierzyć. Przeczekajcie ten czas w spokoju.

Praca: W pracy pokazują mi się możliwe konflikty ze współpracownikami, którzy są trochę wyżej postawieni, starsi stopniem, stażem. Oczywiście nie oznacza to, że wiek równa się od razu lepszemu doświadczeniu. Mogę wam nawet powiedzieć, że racja będzie po waszej stronie, jednak nie daje wam to przyzwolenia, by niegrzecznie odnosić się do tej osoby. Pamiętajcie, że mimo wszystko to dalej jest miejsce pracy i dalej macie nad sobą przełożonych. Zamieńcie kłótnię w elegancką debatę, pokażcie swoje racje, swoje argumenty i zakończcie dyskusję. Pokażcie się z tej profesjonalnej strony, szefostwo naprawdę to zauważy i doceni.

Jeszcze jedna uwaga - uwaga na błędy w tabelach, statystykach, zestawieniach.

Jeśli szukacie nowej pracy, to teraz jest ten moment by się mocno zmotywować i szukać w internecie, chodzić po biurach i pytać, odezwać się do znajomych, czy nie mają jakiegoś wolnego miejsca. Wiem, że może to być ciężkie, zdaję sobie sprawę, ale to jest to, co przyniesie wam sukces. Musicie się cieleśnie do tego przyłożyć i zobaczycie, że już niedługo dostaniecie nową pracę :).

Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie to wszystko wygląda super. Jedyne, na co mogę zwrócić uwagę to nadmiar stresu, ale wiem, że często nie macie na to wpływu. Postarajcie się jednak zwalczać stres relaksem, ruchem na świeżym powietrzu i otaczaniem się bliskimi i rodziną. A może joga - teraz jest tak piękna pogoda, może joga na powietrzu.

Rada z Karty Tarota

Kwestie / sprawy młodej osoby będą ważne, może młoda potrzebuje rady, pomocy waszej? A może to Wy zapytacie kogoś młodego o radę, wskazówkę?

A może to w Was wstąpi silna, młoda energia i świeży pomysł? Wszystko co młode powinno Wam towarzyszyć.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka