Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2022 - Byk

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Byk
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Kochani – dla Wolnych Byków randki, spotkania, poznanie kilku osób. Mam tu wianuszek adoratorów. Dużo śmiechu, dużo zabawy, takie kolorowe spotkania, randki, tańce. Pytanie tylko, czy wśród tych barwnych postaci jest ktoś poważny? Chyba nie… Na pewno jest tu karta romansu, ale i jednocześnie obok karta informująca o tym że osoba ta może nie być wola. Więc albo ustalcie jaki jest stan faktyczny (rodzinny) potencjalnego kochanka / kochanki lub też miejcie to na uwadze. UWAGA kochani – ostrzegam przed alkoholem, karty mówią MNIEJ! Bo poranek może być bardzo ciężki i może przynieść wyrzuty sumienia i oby tylko wyrzuty sumienia. Zajęte Byki – jeśli jest miłość, uczucie to uda się zacząć jeszcze raz. Kamyczki z butów magicznie ulatują i uda się na nowo skleić Wasz związek. Połączenie, radość, harmonia. Jeśli staracie się o dziecko to w styczniu są aż dwie karty mówiące o ciąży – wiec ... Wspólne rozmowy do późna, seriale oglądane do rana, koc i pocałunki. Karty porozumienia i radości. Możecie śmiało planować.

Finanse: Byki oczekują na wieści na temat finansów lub też oczekują już na pewną sumę pieniędzy. Styczeń będzie miesiącem wypatrywania tych finansów, poszukiwania ich. Przychodzą informacje, przychodzą papiery. Jeśli macie sprawy w Sądzie o zapłatę to niestety może tu być odroczenie, przesunięcie terminu.  

Praca: Po pierwsze pokazują się karty spółki, karty wspólnego działania, kooperacji, wspólnych projektów. To także karta mówiąca o tym że warto właśnie teraz założyć własną działalność gospodarczą która przyniesie Wam sukces finansowy i rozpoznawalność. Karty działania razem – teraz projekty w które trzeba zaangażować kilka osób będą ważne a i przyniosą Wam sukces. Dodatkowo karty ruchu – trzeba będzie się przemieszczać, dużo wyjazdów, podróży. Dobre karty dla przedstawicieli handlowych – będziecie planować sprzedaż na najbliższe mieniące. Bacznie obserwujcie trendy!   Byki, które obecnie nie pracują – no właśnie kochani – własna działalność gospodarcza – to temat na ten miesiąc. Ja myślę że już wcześniej mieliści pomysły biznesowe ale albo brakowało finansów na rozruch albo brakowało osób do pomocy Wam. I właśnie teraz może to się zmienić – bo przychodzi rozwiązanie i pojawia się pomocna dłoń, wspólnik, wspólnicy. Poszukajcie ludzi do pomocy, działajcie RAZEM ! Jest tu przy Was sukces, SUPER!  

Zdrowie: Uwaga na kości i złamania, niestety mogą być to poważne złamania, skręcenie. Uważajcie zwłaszcza w ruchu, przy przemieszczaniu się, w podróży. Karty uszkodzeń, złamań, skręceń. Uważajcie na lód, na śliską powierzchnię, rozlane płyny.

Rada z Karty Tarota

Karta nowego spojrzenia na, nowych perspektyw, nowych tematów które do Was przyjdą, ALE i jednocześnie pojawią się pomysły które pozwolą Wam „pchnąć” pewne sprawy do przodu. Karta odwagi we własne siły i możliwości, karta marzycieli i ochrony. Planujcie, bawcie się przy tym, nie bójcie się DECYZJI!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp