Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

czerwiec

Drogi Byku!

Szanse/zagrożenia

Oto rozpoczęła się rezydencja Jowisza w Twoim znaku urodzeniowym. Masz teraz szansę na nowe w miłości, karierze i odzyskanie radości życia. Oznacza to, że masz teraz taryfę ulgową, ale postaraj się przez lenistwo i zaniechanie nie zmarnować nadarzających się szans na odnowienie w każdej dziedzinie życia. Jeśli trzeba coś naprawić, to właśnie teraz! Taka szansa powtórzy się dopiero za kilkanaście lat. Bez podjęcia wysiłku nie zmienisz swojego standardu życia, a sprzyjający czas minie szybko, pozostawiając Ci jedynie wspomnienia, że było miło i przyjemnie. Warto zainwestować w nowe umiejętności, podnieść kwalifikacje zawodowe. Warto też więcej energii włożyć w rozwijanie swoich pasji i aktywność towarzyską.


Uczucia

Jowisz sprzyja cieszeniu się delektowaniu się przyjemnościami życia miłosnego. Niemniej trzeba się liczyć z tym, że możesz natrafić na opór osoby bliskiej Twojemu sercu i trzeba się będzie postarać… Możliwe, że postanowisz wejść na kolejny etap związku, a nawet sformalizować go. Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to masz szansę poznać osobę, z którą z czasem zechcesz spędzić życie. Wzrosną też Twoja charyzma i seksapil.

Zdrowie

Postaraj się z umiarem korzystać z uroków życia. Pilnuj diety, nie ulegaj pokusom, odstaw używki, by poprawić sobie nastrój i odprężyć się. Możliwe przeziębienia, chwilowe niedyspozycje żołądkowe i zaostrzenie chorób chronicznych.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp