Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny czerwiec 2022 - Byk

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Byk

Piękny czas dobrobytu i czerpania ze wszystkich źródeł, jaki udało Ci się dotąd pozyskać. Dobre zarządzisz tym co masz w płaszczyźnie materialnej i emocjonalnej, dzięki świadomości na temat wartości tego, co udało Ci się zgromadzić i docenieniu tego.

Praca czasem zdarza się tak, że bogactwo osiągamy kosztem wyrzeczeń. Prawdopodobnie zrozumiesz cenę, jaka przyszło Ci zapłacić za to co masz i wykorzystasz to dobrze, by pomnażać swoje bogactwa dalej. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału jeśli dasz się ponieść ambicji będziesz mieć przed sobą czas konsekwencji, które mogą być niekorzystne. Jeśli zobaczysz, że zaczynają otaczać Cię kłamstwa, że oszukujesz siebie i innych to znak „stop” bo niszczysz się nie tylko zawodowo. Szukaj utraconej równowagi. Rozwiązanie sytuacji, jeśli zajmie nieco dłużej, ale przyczyni się do Twojego rozwoju i będzie Ci się opłacić, nie ulegaj lenistwu.

Miłość i związki: Wewnętrzna zgoda i poczucie panowania nad sytuacją. Zrozumiesz szczęście jakie posiadasz, niezależnie od emocjonalnej sytuacji, w jakiej się znajdujesz. Możesz poczuć niezrozumiałą samotność i brak umiejętności dopasowania się do świata uczuć osoby partnerskiej, niezależnie od statusu relacji. Nie staraj się więc tego zrozumieć, jako całości, spróbuj zrozumieć drobne cząstki, ponieważ to sygnały, które przede wszystkim Tobie dają znak czego brakuje Ci w relacjach. Pamiętaj, że świadomie wybierasz, wybieraj w oparciu o szerszy obraz, nie o jego wybrane elementy.

Zdrowie: zwróć szczególną uwagę na wszelkie organy układu płciowego, od wewnętrznych, po drobne infekcje i urazy.

Talizman energetyczny: szmaragd

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp