Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

luty

Drogi Byku!

Szanse/zagrożenia

Pozostajesz pod kosmiczną opieką Jowisza. Zatem czerp z tego: buduj swoje szczęście i rozwijaj talenty. Czego nie dotkniesz, z kim się nie spotkasz – ostatecznie wyjdzie Ci na dobre. Nie oznacza to wcale, że wszystko pójdzie po Twojej myśli… Niemniej możesz liczyć na „szczęście w nieszczęściu”. Możesz zaplanować i rozpoczynać działania, których celem ma być podniesienie standardów życia. To może być przeprowadzka, a nawet mały remont. Warto też przemyśleć, czy nie nadszedł czas, by rozwijać pasję w kierunku, dzięki któremu otworzysz dla siebie nowe perspektywy finansowe.

Uczucia

Jeśli jesteś samotnym Bykiem, to wciąż otwiera się przed Tobą szansa na nowe. Szczególnie do połowy lutego. To mogą być niezobowiązujący romans, biurowy flirt, miła randka w ciemno czy też niespodziewane spotkanie po latach… Wzrośnie też Twój urok osobisty oraz atrakcyjność, więc masz szansę, by zostać lwem salonowym, duszą towarzystwa czy spiritus movens życia rodzinnego i towarzyskiego. Możliwe krótkie wycieczki i wiele bezpretensjonalnej radości.

Zdrowie

Ogólnie czas będzie Ci sprzyjał i nawet rozluźnienie diety nie przyniesie rażących skutków. Niemniej postaraj się z umiarem korzystać z uroków życia. Wciąż pozostajesz pod silnym wpływem aury, która pcha Cię na drogę przekory, cichego buntu i testowania granic. Jeśli przybiera to formę rozsądnego próbowania, smakowania nowinek, to nie ma się czym martwić. Jeśli jednak nagle, bez długotrwałego, odpowiedniego przygotowania zechcesz forsować się na siłowni lub szusować po górskich stokach, to czekają Cię rozczarowania i kontuzje. Druga połowa lutego nieco obniży Twoją aurę fizyczną, przez co łatwiej będzie o przeziębienie.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp