Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2021 - Wodnik

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Wodnik
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wodniki w stałych związkach oraz uwaga Wodniki wolne, mają ochotę na romans.
Jeśli chodzi o Wodniki, które są wolne, to romans, w który macie szansę wpaść będzie ognisty, gorący, ale może na początku rozwijać się powoli. Natomiast jest szansa, nie mówię, że 100%, ale jest szansa, że może to się przerodzić w związek. Więc niech nie martwi Was na początku powolne tempo.

Natomiast wodniki zajęte, dlaczego szukają skoku w bok? Czy nie układała się Wam w związku? Karty pokazują u Was ogromną ochotę na ognisty, gorący romans i obawiam się, że część z Was Wodniki zaobrączkowane, rzuci się w wir dzikiej przygody. Romans będzie gorący od pierwszych dni, ale tak jak szybko się zacznie tak szybko się skończy. Zastanówcie się tylko czy warto go rozpoczynać, bo owszem przygoda jest pokazana gorąca, ale pozostanie bardzo duży niesmak i wyrzuty sumienia.

Finanse: Zastanawiam się jaka jest specyfika tego miesiąca, bo większość z Was ma pokazane wydatki na dom. Jesteście kolejnym znakiem, u którego pokazują się kwestie domowych wydatków, budżetu domowego, kwestie kredytów, także kredytu hipotecznego, kwestie spłaty zobowiązań domowych. Pokazuje się także tutaj remont unowocześnienie, zakup mebli, a dla kogoś z Was zmiana nieruchomości na większą. Jeśli planujecie zakup domu, nieruchomości będzie to najlepszy czas. Jeśli staracie się o kredyt hipoteczny, to także uda Wam się znaleźć dobrą ofertę. Mam pokazaną tutaj osobę doradcy, który pomoże Wam z dobrą ofertą. Pilnujcie tylko proszę dokumentów i sprawdźcie dwa razy co podpisujecie.

Praca: Cześć z Was może mieć dużo pracy wyjazdowej, część z Was będzie musiała pogodzić swoją pracę z obowiązkami domowymi. Dla Wodników pokazuje się bądź zmiana stanowiska pracy, bądź zmiana zakresu obowiązków. Wszystko to może dziać się dla Was niespodziewanie. Natomiast zostaną wynagrodzone Wasze wcześniejsze starania, możecie otrzymać premię finansową bądź nagrodę rzeczową. Jeśli pracujecie w handlu będzie to bardzo dobry czas. Jeśli pracujecie w branży hotelarskiej, to pokazany jest także bardzo dobry zarobek, bardzo dobre pieniądze stoją obok Was, także w formie premii.

Osoby, które poszukują pracy, mam pokazaną możliwość zatrudnienia przy pomocy komuś. Pewna osoba nie jest w stanie wykonać swojej pracy, potrzebuję dodatkowych rąk do pomocy. Spróbujcie się zatrudnić choćby na chwilę, choćby na okres wakacji, nawet gdyby miała to być praca dorywcza. Macie zagwarantowany tutaj zysk.

Zdrowie: Układ pokarmowy, wątroba, woreczek. Na zwróćcie uwagę, na to co jecie, a tym bardziej na to co i ile pijecie. Karty pokazują także dodatkowo ,że pewien lek może Wam nie służyć, powinniście porozmawiać z lekarzem czy leki, które bierzecie są dla Was odpowiednie, albo inaczej czy dobrze je ze sobą łączycie.

Uwaga na kolana, na zwichnięcia, nóg, stop, palców.

Rada z karty tarota
Karta złapania oddechu, karta odpoczynku, karta skupienia się na swoim wnętrzu. Czasem karta oznacza urlop, czasem karta oznacza odpoczynek po ciężkiej pracy. Czasem także informuje o tym, że jesteśmy gotowi by przejść na emeryturę. Karta mówił wycofaj się troszeczkę na chwilę, odpocznij i pełen energii wróć do swoich zadań.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp