Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2020 - Wodnik

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Wodnik
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wodniki będące w stałych związkach, będące w małżeństwie karty początkowe już ostrzegają przed tym by nie pozwalać sobie na to by ktoś ingerował w wasze sprawy. Karty wskazują na to, że może być waszym otoczeniu osoba, która chce mieszać w waszych prywatnych sprawach, uczestniczyć w waszych decyzjach, wpływać na wasze małżeństwo czy też wasz związek. Skacze wskazują na to, że trzeba będzie podjąć pewne decyzje, mogą to być poważne i odważne decyzję i absolutnie karty wskazują na to, że musicie je podjąć razem, w małżeństwie, związku. Trzymajcie doradców z daleka od siebie, niech każdy zajmuje się swoimi sprawami. Druga połowa miesiąca znacznie spokojniejsza, odpływa stres, odpływają niepokoje.

Wodniki, które poszukują drugiej połowy mają szansę poznać naprawdę interesującą osobę. Osoba ta będzie poznana w towarzystwie, karty sugerują, że możecie zostać gdzieś zaproszeni i tam w towarzystwie znajduje się wspomniana osoba. Zaznaczam też, że ta osoba może mieć pewnego rodzaju znak szczególny, bądź szczególną cechę. Szukajcie wyjątkowych osób. I nie wolno wam omijać żadnych zaproszeń.

Finanse: Karty wskazują na to, że część z was może mieć długi, które trzeba będzie w tym miesiącu albo oddać, bo ktoś czeka na te pieniądze lub też dogadać się z osobami, od których pożyczaliście pieniądze. Karty nie wskazują niestety przypływów, natomiast wyraźnie wskazują na to, że trzeba zrewidować swój stan posiadania. Zaznacza się tutaj instytucja małżeństwa, która może podpowiadać, że pora uzgodnić ze współmałżonkiem, współmałżonka dalsze plany finansowe, bądź też jest to informacja o tym, że małżeństwo czeka na zwrot długu. Karty wskazują, że warto będzie spróbować umówić się z bankiem na spotkanie celem renegocjacji warunków umowy, jeśli oczywiście posiadacie kredyt w banku. Listopad może być miesiącem oddawania długów i porządkowaniem swoich bankowych spraw.

Praca: Karty wskazują, że początek miesiąca może być spokojny, natomiast druga połowa to wejście chaosu. Może cię trafić na osobę, która nie będą rozumiały co mówicie, możecie trafić na sytuację taką, że tak naprawdę nie będzie wiadomo co należy do waszych obowiązków, możecie być zasypywani często zmianą zdania. Karty próbują podpowiedzieć, żeby szukać w pracy sojuszników i próbować wspólnie wyjaśnić w czym tak naprawdę jest problem. Współpraca z osobami podobnymi do was jest wskazówką w tym miesiącu. Nie bójcie się kilka razy pytać co dokładnie ktoś ma na myśli, nie bójcie się poszukiwać informacji i wyjaśniać spory od razu w ich zarodku.

Osoby, które poszukują pracy mogą mnie znaleźć interesującej oferty bądź też możecie być dosłownie złudzeń i na zasadzie odezwiemy się za jakiś czas, odezwiemy się później. Każdy wskazują na opóźnienia, opóźnienia, które będą dotyczyły otrzymania odpowiedzi. Ale rada od kart jest taka żeby nie poddawać się już od pierwszych dni listopada i bardzo intensywnie przeglądać ogłoszenia zwłaszcza ogłoszenia prasowe mam tutaj wyraźnie zaznaczone karty tekstu pisanego. A może to być na przykład ogłoszenie napisane w witrynie. Co myślicie na ten temat?

Zdrowie: Uwaga na przeziębienie dolnej części pleców, uwaga na korzonki. Mam pokazane bóle dolnej części pleców zarówno u pań jak i panów. Bardzo ważne będzie teraz ciepły ubiór dla wszystkich z was. Uważajcie także przy podnoszeniu ciężkich przedmiotów. Panie Wodniki mogą w połowie miesiąca zadbać o urodę, są pokazane zabiegi kosmetyczne. Mała wskazówka także dla pań, mam tutaj pokazane USG, myślę, że może być to USG piersi. Tak czy tak, panie proszę o tym pomyśleć.

Rada z karty tarota
Możecie oczekiwać miłej i dobrej informacji, osoba młoda może zaskoczyć was bardzo pozytywnie, możecie poczuć, że coś dobrego przypływa do was. Jest to na razie zalążek dobrych wydarzeń, ale każdy ocean gdzieś ma swoje małe źródełko. Starajcie się jak najwięcej czasu spędzać z młodymi osobami, z osobami uśmiechniętymi, poszukujecie radości. A może sami postanowiliście ofiarować komuś dobre słowo, uśmiech, radość. Karta ta czasem przynajmniej dla mnie oznacza także komedie, co pozwala mi przekazać wam informację, że może warto spędzać wieczory oglądając filmy komediowe.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka