Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Wodnik

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Wodnik

Maj może przynieść potrzebę głębokiego wejrzenia w siebie. Introspekcja, która może wymagać zamknięcia się w sobie ale nie po to by unikać ludzi, ale by w spokoju i rozważnie na nowo przewartościować swoje priorytety. Czas, kiedy poszukiwać w sobie możesz tych elementów, które są kompatybilne z nową wizja Ciebie. Może okazać się, że los zsyła Ci szansę, zastanów się i podejmij ją, ponieważ inna decyzja to już decyzja na własną szkodę. Pamiętaj też, by nie skupiać się na tym co Cię nie zadowala, ale dostrzeż korzyści. Doceń to co masz i jeśli stoisz przed wyborem pewność kontra mrzonka, tym razem wybieraj pewność. Szukaj dróg, które prowadzą Cię do rozwoju i inspiracji. Nie pozwól by rezygnacja wzięła górę, jeśli się pojawi wróć do nowo ustalonych priorytetów.

Praca: mogą pojawić się przejściowe problemy z motywacją do działania. Jedyne co może tak prawdziwie dokonać zmiany w Twoim życiu zawodowym, to wzięcie się w garść, pokonanie apatii i dokonanie zmiany, której zawsze się pragnęło. Jeśli dotychczasowe działania nie były satysfakcjonujące, nie ma żadnego sensu w tym, by kontynuować swoje zaangażowanie w tym kierunku. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, trzeba uważać na problemy w zespole i niezdrowe sytuacje w pracy, ponieważ mogą one wywołać konflikty. Poczucie niedocenienie może spowodować decyzję o odejściu, lub zmianie zakresu obowiązków. Czas rozpoczęcia nowych działań i wcielania w życie nowych planów i projektów.

Uczucia i relacje: możesz odczuwać znużenie i monotonię w relacjach a nawet w związkach. Mogą pojawić się rozterki, trudne pytania, głębsze rozmowy, w których niestety łatwo możesz doznać rozczarowania. Jeśli poczujesz w ten sposób ponownie nie daj się zasmucać a pomyśl jak dobrze, że rzeczy okazują się wtedy, gdy można jeszcze nad nimi pracować. Jeśli jednak poczujesz brak zainteresowania w podtrzymywaniu pewnych więzi bez wahania ogranicz je, by oczyścić atmosferę.

Miłość i związki: Alarm dla związków, w których narastał konflikt. Poważne ostrzeżenie przed sytuacjami, gdzie zwycięstwo odbywa się czyimś kosztem, ponieważ takie relacje potrzebują dużo czasu, by przepracować napięcie i poczucie krzywdy, jakie towarzyszy początkom. Twoje uczucia będą wzburzone a potrzeby jasno skupione wkoło namiętności i beztroski. Zaczniesz potrzebować poczucia głębokiego wsparcia uczuciowego niezależnie od statusu relacji. Single i młode relacje mogą zdecydować, że postawią na uwodzenie. Kiedy sytuacja przerodzi się w coś poważniejszego może okazać się konieczne okazanie wsparcia.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman - opal, kolor – błękit, kuchnia – lawenda

Zdrowie: pamiętaj o regularnych posiłkach, ponieważ fizyczne wyczerpanie powoduje wyczerpanie psychiczne. Dbaj o równowagę płynów w organizmie, nawadniaj się i oczyszczaj organizm. Postaraj się o lekkostrawną dietę.

Talizman energetyczny: Kryształ oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Jest kwarcem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, działa neutralizująco na negatywne energie w nas i wokół nas. Ta właściwość sprawia, że jest nazywany „królem kryształów”. Kryształ Górski ma siłę wzmacniania korzystnych, sprzyjających nam energii. Działa też działa akumulator, magazynując potencjał, możliwy Energia kryształu górskiego umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. W otoczeniu energii tego kamienia pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Stajemy przed sobą jakimi jesteśmy i dokładnie w tym miejscu, jakie zajmujemy w świecie człowieka i natury, której jest częścią.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp