Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Znów czujesz więcej witalności. Obecna energia może Cię wyjątkowo stymulować do działania. Szalone pomysły i wyjątkowa kreatywność przydadzą się w pracy. W relacjach nic już nie będzie napędzać problemów. Wrodzona ciekawość popchnie Cię teraz do odkrywania nowości i nowinek technicznych. Zapragniesz zdobyć nowe umiejętności. Z wyrozumiałością pochylisz się nad sprawami partnera co oznacza pokojowe i serdeczne relacje. Więc jeśli wszyscy podąża rozsądną i pokojową drogą, uda przezwyciężyć ewentualny dysonans.

MIŁOŚĆ

Twoje życie w związku staje się bardziej dynamiczne, ponieważ masz więcej energii i kreatywną wyobraźnię. Plany, które tworzysz, są bardziej rozległe niż to, co możesz zrealizować później. Lubisz jednak planować, wymyślać scenariusze, wprowadzać dynamikę. Teraz naprawdę poczujesz pasję, wyjątkową energię i własną atrakcyjność. Zdefiniowanie nowych potrzeb emocjonalnych może Cię teraz popchnąć ku niezobowiązującym relacjom, flirtom, romansom. To szczególnie dobra energia dla singli.

KARIERA I FINANSE

Jesteś obecnie pod wpływem energii, która pozwala sprawnie stabilizować przestrzenie finansowe i zawodowe.  Nadszedł czas na uzdrawianie sytuacji i transformację, którą odkładałeś. Ta specjalna nowa faza nadejdzie szybciej niż zdajesz sobie z tego sprawę, wciągając Cię w wir nowych fascynujących zadań i aktywności. Obecnie możesz jeszcze odczuć więcej zamieszania w środowisku zawodowym, może ci dokuczać lekka dezorientacja, ale po weekendzie sprawy nabiorą właściwego wymiaru. Energia sprzyja rozwojowi i sięganiu po odległe cele. Finanse w dobrej kondycji pozwolą zaplanować większe wydatki, dodatkowy urlop czy wymianę mebli.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp