Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop tygodniowy 24 - 30.01.2022 - Bliźnięta

Bliźnięta
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz

U zodiakalnych Bliźniąt ten tydzień może być jedną wielką ucieczką. Możesz uciekać od problemów, od podejmowania decyzji, od wykonywania koniecznych działań. Możesz czuć się jak w potrzasku. Przed Tobą konieczność wprowadzenia zmian, które będą napawały Cię niepokojem. Postaraj się o chwilę samotności i ciszy, by poukładać wszystko w swojej głowie i móc podjąć świadome wybory i kroki.
Miłość: W relacji partnerskiej pojawią się bardziej intensywne kłótnie. Możesz borykać się z różnymi oskarżeniami czy roszczeniami ze strony swojej drugiej połowy. Będzie brakowało Ci energii, by to odpierać.
Praca: Uważaj na nieuczciwe osoby w pracy, które pod płaszczykiem sympatii i przyjaźni, będą chciały Cię wykorzystać. Nie zwierzaj się ze swoich prywatnych spraw w pracy – na tej podstawie mogą pojawić się później plotki.
Finanse: Pod kątem finansowym pojawi się w tym tygodniu sprawa związana z rodziną. Mogą to być sprawy dotyczące spadku.
Zdrowie: Mogą pojawić się problemy związane z układem oddechowym. Szczególnie doskwierać mogą bóle gardła, choć warto też zwrócić większą uwagę na płuca.
Rada: Uwolnij się z poczucia winy i miejsc, sytuacji oraz ludzi, przez których nie możesz się rozwinąć. Wybacz też ludziom krzywdy, których przez nich doznałeś, ale też odetnij te osoby od swojego życia.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

wp
wp