Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

15.04 - 21.04

OGÓLNA AURA TYGODNIA

W najbliższych dniach uważaj przede wszystkim na swoje sprawy materialne, mogą zaskoczyć cię niespodziewane koszty, dodatkowe opłaty, nawet mandaty czy kary finansowe. Rozważnie postępuj ze swoimi zasobami zaś z pożyczkami i zaciąganiem zobowiązań poczekaj na lepszy czas. Będzie cię męczyć niemożność działania swobodnie i zgodnie z twoimi oczekiwaniami, co okaże się nadzwyczaj frustrujące. Nie jest to tez czas na większą aktywność fizyczną, jesteś bardziej niż zazwyczaj podatny na kontuzje i problemy zdrowotne. Pod koniec tygodnia szczęście uśmiechnie się do osób poszukujących dodatkowego źródła dochodu lub nowej pracy.

MIŁOŚĆ

W sferze sentymentalnej ludzie spod tego znaku przeżyją burzliwy tydzień. Pojawią się konflikty z twoim partnerem, których nie będziesz wiedział, jak rozwiązać. Będą one spowodowane przez te aspekty twojej osobowości, które próbowałeś zmienić, ale ci się to nie udało. Są to aspekty głęboko zakorzenione w tobie. Trudno je pokonać bez profesjonalnej pomocy z jednej strony, a bez wsparcia partnera z drugiej. Postaraj się o transparentny dialog z partnerem. Single mają szanse na nawiązanie ciekawej relacji pod warunkiem, że spróbują wejść w nią z carte blanche – bez obciążeń z przeszłości i wspominania porażek z poprzednich związków.

KARIERA I FINANSE

Zmieni się twoja taktyka w miejscu pracy. W niektórych przypadkach zmiany nadejdą z niezależnie od twoich założeń, co spowoduje, że już za kilka tygodni cięcia, nowe warunki pracy i zwolnienia będą widoczne. Nie panikuj i skup się na wykonywaniu swojej pracy tak, jak zawsze. Bez wątpienia wszelkie nowe sytuacje przyniosą wzrost oczekiwań, ale przejdziesz ten trudny test i znajdziesz się w korzystnej pozycji. W sferze finansów i biznesu będzie to doskonały tydzień. Będziesz mógł z powodzeniem sfinalizować swoje plany. Możesz jednak doświadczyć pewnych rozczarowań, jeśli chodzi o zarobki. I dostaniesz dobrą sumę, ale twoje szacunki były znacznie bardziej ambitne. Bądź realistą w stosunku do tego, o czym marzysz i realnie oceniaj swoja sytuację.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp