Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop tygodniowy 17 - 23.01.2022 - Lew

Lew
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz

U zodiakalnych Lwów będzie to naprawdę bardzo dynamiczny, wręcz szalony tydzień. Wstąpią w Ciebie nowe siły, pozytywna energia i zapał do działania. Będzie sporo pilnych spraw do załatwienia, ale nie wpłynie to na Ciebie negatywnie. Wręcz odwrotnie, każde zobowiązanie, będzie dodatkowo motywowało Cię do działania.
Miłość: Na horyzoncie pojawi się nowa osoba, z którą może połączyć Cię uczucie. Rozglądaj się za nią przede wszystkim w miejscu swojej pracy lub przy załatwianiu jakichś spraw biznesowych. Może to być osoba nieco młodsza od Ciebie.
Praca: W pracy nowe obowiązki, których z przyjemnością się podejmiesz. To czas, byś się wykazał. Pokaż swoje umiejętności i wiedzę. Twoja praca będzie w tym czasie bardzo pozytywnie oceniona.
Finanse: Jeśli chodzi o finanse, tutaj również sytuacja będzie bardzo dynamiczna. Pojawiają się większe przypływy finansowe, ale chętniej będziesz też wydawać i inwestować. To czas pomyślnych inwestycji, na których możesz dobrze zarobić.
Zdrowie: Pod kątem zdrowia karty nie mają dla Ciebie ostrzeżeń. To czas, w którym będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i siłami witalnymi. Pożytkuj je mądrze.
Rada: Wykorzystuj zgromadzone przez siebie środki finansowe. Karty doradzają, by otworzyć się na wydawanie pieniędzy, zwłaszcza na cele związane z przyjemnościami dla siebie. Warto w tym czasie zainwestować pieniądze w ciekawy wyjazd lub wizytę w salonie kosmetycznym.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

wp
wp