Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

17.06 - 23.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Obecna aura przynosi energię, która wystawia cię na próbę, ponieważ sprawia, że twój nastrój jest stonowany, sentymentalny, czasem nawet zrzędliwy. Zderzą się obecnie dwie tendencje; jedna nawiązująca do ekscytacji, wolności, namiętności i druga funkcjonalna, realistyczna, praktyczna. Jest prawdopodobne, że poczujesz się w połowie drogi między tymi energiami, ale nie wiedząc, jak czerpać z nich całkowicie. Poczujesz się trochę jak latawiec na wietrze; czasem lekki, towarzyski i zrelaksowany, a czasem zamknięty, zamyślony i zajęty. Tutaj nie ma prawdziwego rozwiązania, wskazówką jest próba nadania wszystkim tym energiom dobrego wyrazu, nie rezygnując z niczego.

MIŁOŚĆ

Staniesz przed trudnymi wyborami i niejasnymi sytuacjami. Będą targać tobą rozterki i nienaturalna dla ciebie nostalgia. Możesz zatęsknić za wygasłą miłością. Ktoś, kogo znasz może wywołać zupełnie nowe uczucia; intensywne, ale zupełnie pozbawione szans na spełnienie. Co zasadniczo wyjdzie ci na dobre, bowiem kiedy zbudzisz się z tego letargu okaże się, że obiekt twoich uczuć daleki jest od wyobrażenia, które wytworzyłeś w swojej głowie i zupełnie obiektywnie rzecz biorąc nie chcesz wcale niczego tu budować. Warto tą energię przekierować na istniejące związki, gdyż pomoże wprowadzić nowe jakości i wyjątkową bliskość. Single mają szansę zakochać się bez pamięci, ale relacji z obiektem uczuć raczej nie uda się pobudować na dłuższą metę- pewnie to wakacyjna miłość zawiruje wokół, by później się ulotnić.

KARIERA I FINANSE

Ważna okaże się teraz umiejętność analizowania sytuacji, aby wszystkie tryby twojej kariery działały w logiczny i konkretny sposób. Jeśli pracujesz nad rozpoczęciem nowego osobistego projektu lub masz na myśli profesjonalne ulepszenia, jest to przydatny moment, aby uchwycić te pomysły, które mogą zagwarantować praktyczne i konkretne ujęcie twoich inicjatyw. Dobrze jest być racjonalnym w obecnym czasie dlatego, że musisz uporządkować niektóre aspekty swojego życia trochę bardziej. Prawdopodobnie musisz nieco więcej uwagi poświęcić swoim finansom, postaraj się spojrzeć trochę dalej w przyszłość w swoich założeniach. Dobry plan pomoże ci w niedługim czasie znacznie poprawić zarobki. 

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp