Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

04.12 - 10.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Otaczające się obecnie energie są pozytywne, szczęśliwe, a przede wszystkim optymistyczne. Jeśli w ciągu ostatniego miesiąca zirytowały cię jakieś wydarzenia lub osoby obecnie doświadczysz rozprężenia i uspokojenia emocji. Łatwiej też będzie ci zrozumieć intencje otaczających cię ludzi, co spowoduje, że słusznie zauważysz, że nikt cię nie atakuje, ani nie chce w żaden sposób naruszyć twojej integralności.  Mimo że sprawy stają się coraz prostsze, ekspansja w przestrzeniach zawodowych, której pragniesz, jest opóźniona. Zatrzymaj się nie naciskaj. Obecne energie zachęcają cię do zaprzestania żmudnej walki, aby posunąć sprawy do przodu, wystarczy na chwilę odpuścić i cierpliwie zaczekać a przekonasz się, że oczekiwane zmiany nadejdą bez twojego udziału.

MIŁOŚĆ

Twoje miłości mogą wpaść w nieznane komplikacje, ale możesz też tego uniknąć. Łącząc wszystkie pozytywne energie i używając ich w pozytywny sposób. W tym tygodniu, gdy tylko relacje stają się burzliwe, podejmuj szczęśliwe inicjatywy. Unikaj kłótni i napięć, poszukaj bezpiecznego azylu i powróć do relacji w przyszłym tygodniu. Musisz zrozumieć, że czasem warto odpuścić, że przestrzeń pomiędzy ludźmi czasami wypełnia się nieprzepracowanymi, osobistymi traumami i cieniami trudnych emocji i że czasem zwyczajnie nie da się wspólnie przez to przechodzić. Trzeba dać sobie czas na uporządkowanie myśli. Mądre podejście pozwoli odbudować dialog w stałych związkach za kilka dni. Nowe relacje także skorzystają na większej wyrozumiałości.
 

KARIERA I FINANSE

Wydarzenia obecnego czasu i niebezpieczeństwa w przestrzeniach zawodowych czy biznesowych sprawiają, że jesteś negatywnie nastawiony do swojej pracy i współpracowników. Ten stan umysłu nie zaprowadzi cię zbyt daleko, swoja postawą dodatkowo spiętrzasz stresującą aurę tworząc błędne koło negatywnych emocji. Spróbuj przełamać impas, pozytywna reakcja poprawi bieg rzeczy. Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań zawodowych, nie spiesz się teraz z decyzjami, sprawy nie idą zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Wszelkie obecne porażki podetną ci skrzydła a potrzebujesz motywacji. Finanse przedstawiają się stabilnie i choć możesz rozpocząć w obecnym czasie inwestycje związane z domem, remont, zakup mebli itp. To i tak twój budżet nie ucierpi zbytnio.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp