Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop tygodniowy 20 - 26.01.2020 - Lew

Lew
Moka Moka

Miłość: Twój partner zacznie narzekać na coraz częstsze Twe nieobecności. Podjęcie dodatkowej pracy, będzie nie specjalnie dobrze odbierane. Staraj się choć w tym tygodniu, swoją nieobecność, wynagrodzić wieczornym spacerem czy krótkim wspólnym wyjazdem.

Praca: Na jej brak nie będzie narzekać. Jesteś odbierany w niej jako osoba niezmiernie sumienna, fachowa i kompetentna. Czas pomyśleć jednak w końcu o zasłużonym urlopie, rekreacji i odpoczynku. Po powrocie zaskoczą Cię nowe warunki w miejscu pracy, oczywiście na korzyść.

Finanse: Szykuje się dla Ciebie korzystna umowa handlowa oraz dobre wiadomości związane z finansami czy dodatkowe dochody związane z wcześniej dokonaną inwestycją. Pod koniec tygodnia będziesz mieć ochotę, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne, aby dokonać decyzji pod wpływem impulsu, wydając znaczną sumę na swoje przyjemności.

Zdrowie: Zaczynasz podchodzić do swojego organizmu jak do Perpetuum Mobile wrzucając do żołądka byle co i byle jak. To że na Twoim stoliku przy łóżku warują suplementy wcale nie znaczy, że tyle korzyści przynoszą jak reklamy w TV o nich głoszą. Czas na zdrową dietę, koniec wymówek, że nie masz na nią głowy.

Horoskop został opracowany przez Moka