Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Lew

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Lew

Uczucia: To czas Twojego rozkwitu. Karty sugerują, że w tym roku bardziej otworzysz się na nowe znajomości. Częściej będziesz przebywać poza domem. Warto rozwijać swoje zainteresowania – to właśnie dzięki temu poznasz w tym roku osobę, z którą stworzysz namiętną relację.

Praca: W tym roku w pracy będzie sporo nerwowych sytuacji. Staraj się panować nad nerwami i pamiętaj o konieczności regeneracji. Poprzez nagromadzenie stresu, możesz popełniać drobne błędy, które będą jeszcze bardziej zwiększały presję.

Pieniądze: Sytuacja finansowa będzie zdecydowanie zadowalająca. Karty wskazują w tym roku na większe przypływy, dzięki którym zgromadzisz odpowiednią sumę pieniędzy. Dzięki temu uda Ci się zrealizować swoje plany.

Zdrowie: W tym roku możesz odczuwać przede wszystkim bóle mięśniowe czy też problemy ze stawami. Będzie to spowodowane głównie zbyt stresującym trybem życia. Warto pomyśleć o cyklicznych wizytach u fizjoterapeuty.

Rada: Karty radzą, by w tym roku działać szybko. Śmiało wykorzystuj nadarzające się okazje. Otwórz się na komunikację i zawieraj nowe znajomości. Dzięki temu otworzysz przed sobą kolejne możliwości rozwoju.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp