Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

ROK 2023

Miłość i uczucia

Prawie wszystkie zodiakalne Lwy muszą przygotować się w 2023 roku na zmiany, nowości i przeobrażenia w kwestii uczuć. Na początku kalendarzowej wiosny samotne Lwy będą miały okazję wrócić do randkowania, a romantycznych spotkań będzie wiele. Podobnie jak wiele będzie kręciło się adoratorów wokół samotnych Lwów. Jeśli wiosną nie uda się singlom wejść w stały związek, kolejna okazja na to pojawi się w lipcu i w sierpniu. Dla niezdecydowanych i stawiających potencjalnym kandydatom na partnera, wysokie wymagania, kolejna okazja na wejście w związek pojawi się w listopadzie. W partnerstwie zodiakalnych Lwów spokój zaburzy osoba z przeszłości. Jeśli Lew nie ulegnie pokusie romansu z dawną miłością, w jego partnerstwie będzie układało się wspaniale. Prowokacji od losu w postaci pokus będzie przynajmniej kilka, a niektóre Lwy im ulegną.

Praca

W sferze zawodowej Lwy mogą spodziewać się miłych niespodzianek od losu w postaci nowych szans i ciekawych wyzwań. Jeśli ten znak da sobie szansę i zacznie sięgać po więcej, to będzie mógł liczyć na awans, wyróżnienie w postaci atrakcyjnych propozycji współprac biznesowych oraz nagród finansowych. Mniej ambitne Lwy ucieszą się z przedłużonego zatrudnienia, a inne chcieć będą realizować się w nowym miejscu pracy. Wskazane jest, aby zodiakalne Lwy w tym roku wykazywały się odwagą i cierpliwością w dążeniu do spełniania swoich marzeń, gdyż los będzie dla nich wyjątkowo hojny. Jednak trzeba nauczyć się korzystać z nadarzających się okazji. Bowiem osoby twórcze i odważne wiele osiągną w tym roku, a ci mniej ambitni i mało wymagający mogą utracić szanse na rozwój.

Finanse

W roku 2023 będzie można korzystać z podjętych we wcześniejszych latach inwestycji. Dzięki pomnożonemu majątkowi i zamrożonym oszczędnościom zodiakalne Lwy będą mogły przetrwać trudny czas, pokonać rosnącą inflację oraz spać spokojnie. W sytuacjach niezaplanowanych wydatków, których będzie sporo, Lwy nie będą musiały prosić bliskich o pomoc finansową. Ponadto, będą mogły odważnie spełniać drogie marzenia i pozwolić sobie na zaspokajanie każdej przyjemności. Pod względem finansowym zodiakalne Lwy mogą w 2023 roku spać spokojnie.

Zdrowie

Należy zadbać o kręgosłup, szczególnie jeśli Lew wykonuje pracę stojącą. Mogą pojawić się również dolegliwości chorobowe oczu. Nie należy lekceważyć takich objawów jak: łzawienie i zaczerwienienie.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp