Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Lew

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Lew
Mira Wróżka Mira Wróżka

Początek roku, dosłownie pierwsze dni czy tygodnie, karty wskazują na pewno na nieporozumienia, bądź niedopowiedzenia między lwem, a partnerem. Może tutaj dochodzić do kłótni i do trzaskania drzwiami, co jest niedobre. Karty wskazują na to, że pierwsze 3 miesiące możecie chodzić nadąsani, przez to drogie lwy, nie uda wam się nic wypracować z partnerem. Ponadto karty wskazują na to, że możecie mieć awarie związaną z wodą. Dotyczy to zarówno domów jak i mieszkań więc pilnujcie wszystkich kranów i sprawdźcie czy woda jest zakręcona.

Drugi kwartał dla lwów zacznie się wizytą osoby z daleka. Dla części z was będzie to wizyta oczekiwana od dłuższego czasu. Karty pokazują, że konieczne będą także pewnego rodzaju rozliczenia finansowe z rodziną, z członkami rodziny oraz konieczne będzie zainwestowanie w naukę czy też szkolenie młodych osób z waszej rodziny. Tak jak mówię, drugi kwartał to kwartał z jednej strony przeznaczony na wieści z daleka, odwiedziny, ale i konieczne zajęcie się kimś młodym z waszego otoczenia. Co ciekawe, te muchy w nosie, które mieliście powoli, powoli ulatują, co mnie bardzo cieszy.

Kwartał 3, oby nie zaczął się tak jak tutaj widzę, a mianowicie. Mam informację o pewnym zdarzeniu drogowym, wypadku komunikacyjnym, stłuczce. Mam nadzieję, że to informacja, która może dotyczy tylko jednej osoby i skończy się na lekkim wgnieceniu błotnika. Tak czy tak w trzecim kwartale roku uważajcie na drodze i to zarówno jako kierowcy jak i piesi. Jeżeli chodzi o sprawy związane z pracą, karty mówią, że możecie liczyć na pomoc współpracowników. Czeka was także kilka miłych zdarzeń związanych z pracą, co na pewno wpisuje się w możliwy awans.

Ostatni kwartał roku, niestety z przykrością stwierdzam mówi mi o chorobie. Nie waszej dodam. Jest to choroba kobiety w waszej rodzinie, może to być mama, babcia, siostra, kuzynka może córka. Karty wskazują na konieczność i skupienia się na zdrowiu tej kobiety. Karty wskazują na konieczność pomocy. Natomiast tutaj wasz Partner przychodzi z ogromną chęcią wsparcia was, pomocy zarówno w formie poszukiwania rozwiązań jak i opieki nad chorą i nad wami. Tak naprawdę zaznacza się, że wasz ukochany/a zrobi dla was rzeczy, których mogliście się wcześniej nawet nie spodziewać. Powiem tak, karty wskazują na to, że końcówka roku będzie trudna, może być wyczerpująca zarówno psychicznie jak i fizycznie. Karty wskazują na to, że będziecie musieli niektóre decyzję podejmować szybko. Karty wskazują na to, że będziecie musieli szukać szybko rozwiązań.

Roku nie będzie może zaliczyć do lat najłatwiejszych. W waszym życiu natomiast jest to rok, który pokaże wam prawdziwe oblicze wielu osób z waszego otoczenia. Rok, który pokaże wam na kogo możecie liczyć, a kogo wykreślić z telefonu. Rok, który pokażę wam, co jest ważne w życiu, a czym w ogóle nie należy się przejmować. Rok, w którym będzie mniej zabawy, więcej zadumy i pochylenia się nad innymi.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka