Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

ROK 2024

Drogi Lwie, 2024 to czas wyzwań i rozliczeń z przeszłością. Ważne, abyś każdy kryzys, nawet ten chwilowy traktował jak koniec i zarazem początek nowego etapu w każdej sferze życia. Obrazowo można to ująć tak: sytuacja, gdy człowiek staje na progu nieznanego, nowego, ale ogląda się jeszcze wstecz… Poddasz bowiem surowej dotychczasowe osiągnięcia i osoby, które Cię otaczają. Lepiej nie spieszyć się i zacząć tę weryfikację od siebie. Naprawienie błędów przeszłości, pogodzenie się z ograniczeniami i wytrwała praca nad sobą przyniosą krok po kroku poczucie sprawczości, przyciągną szczęście i życzliwość. Poza tym uważaj, by nie nadwyrężać domowego budżetu. W pracy także może być trudniej osiągnąć kompromis, uczynić krok w karierze. 2024 rok sprzyjać będzie rozwojowi duchowemu i dojrzałości. W codzienności wymagać jednak będzie rozwagi i pokory…

Uczucia

Razem trudno, ale bez siebie jeszcze gorzej. Nie jeden związek przejdzie próbę ognia, a i nie jeden się rozpadnie. Warto zaplanować krótkie romantyczne wyjazd tylko we dwoje. Jeśli jesteś samotnym Lwem, szczerze odradzam nawiązywanie niezobowiązujących, chwilowych romansów. Przyniosą bowiem opłakane skutki i długo nie będziesz się mógł pozbyć frustracji, żalu i wyrzutów sumienia z powodu własnej głupoty... Warto za to poświecić więcej czasu przyjaciołom i zadbać o te relacje, które sprawdziły się, ale zostały zaniedbane czy odłożone na później.

Zdrowie

Kosmiczna aura będzie wspierać Twoje wysiłki dietetyczne, treningi oraz zabiegi pielęgnujące urodę. Wyjątkowo dobrze poczujesz się także, spędzając samotnie czas. Unikaj spotkań towarzyskich, o których z góry wiesz, że poczujesz się jak obcy. To tylko pogłębi poczucie pustki i zachęci Cię do wycofania się w świat własnych myśli. Dla własnego dobra i poczucia wewnętrznego komfortu potrzebujesz teraz więcej samotności, wyciszenia i kontaktu z naturą.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp