Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Mira Wróżka

Mira Wróżka
niedostępny
5

O mnie

Witam Państwa serdecznie. 

Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Nazywam się Mira.

Mówią na mnie Mirka. Karty klasyczne kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44 i zodiakalną Wagą.

Karty klasyczne opowiadają nam o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę. 

Często, jeśli problem jest złożony, wielowątkowy dopytuję Tarota - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem - dla Państwa.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart klasycznych i Tarota. Robię rytuały.

Zapraszam gorąco, pomogę !

Wróżby

Język wróżenia:

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 333
Ilość rozmów przez email: 736
Ilość rozmów przez smschat: 2341
Ilość rozmów przez telefon: 717
Ilość rozmów przez 700: 469
Ilość rozmów przez GSM: 4
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (518)

2020-01-03 18:34:04
5
Dziękuję serdecznie czas pokaże
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i spełnienia TYLKO dobrych kart, tylko dobrych.
2019-12-28 12:03:38
5
Czasami tak tęsknie ... a tak naprawdę to chyba tęsknie za dawna sobą ... dziekuje ze jesteś zawsze przy mnie ...
Odpowiedź eksperta: Jesteś SOBĄ cały czas, tą wspaniałą, mądrą i piękną dziewczyną. Jesteś CAŁY CZAS, masz siłę by wygrać każdą potyczkę. I WYGRASZ !!! Dziękuję za nasze podróże. Każdą naszą rozmowę. Jesteś WIELKA ! NIE zapominaj o tym !
2019-12-21 10:36:11
5
Koniec roku zmusza do refleksji i podsumowań ... od stycznie wchodzimy w nowa energię ... żeby poszybować ku słońcu trzeba otrzepać skrzydła z gowna ... wysokich lotów nam życzę kochana ...
Odpowiedź eksperta: Leć do góry, wyżej, wyżej, do Słońca, do Nieba, ponad szczytami, ponad głowami innych, wyżej, wyżej. Leć kochana do Słońca i zobacz jak wszystko jest małe, drobne, niewarte uwagi, zobacz jak wrogowie są malutcy, drobni, jak ziarenka. Leć do Słońca.
2019-12-21 09:51:02
5
Brakuje mi odpowiednich słów, żeby okazać moją wdzięczność. Byłaś, jesteś i zawsze już będziesz moją opiekunką, a Twoje karty drogowskazem. Słowa nie oddadzą Twojego poświęcenia i oddania potrzebującemu. Polecam wszystkim kontakt z Wróżką Mirą :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo,bardzo, bardzo Pani dziękuje za tak ciepłe, dobre i miłe słowa, słowa które mówi przyjaciel do przyjaciela. To cenne bardzo dla mnie, to jest sens istnienia, dobro które dajemy i które dostajemy. Dziękuję i TYLKO DOBRA ŻYCZĘ plus SIŁY !
2019-12-17 11:28:12
5
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za każde miłe słowo, dziękuje i tylko dobrych kart. Wszystkiego najmilszego.
2019-12-14 12:34:33
5
... wiesz syropek mimo wszystko działa ...mimo ze chwilami mam wątpliwości ... dzieki
Odpowiedź eksperta: Słodki, pyszny, zdrowy syrop malinowy. Życzę słodyczy w 2020 roku i tylko dobrych syropków.
2019-12-14 12:02:38
5
Jak zawsze niezawodna, szczera i wyrozumiała. Czasami tylko trzeba dać sobie szansę i nie trzymać się kurczowo tego co dla nas nie jest dobre. Pomaga w zmianach, jest obecna i zawsze służy wsparciem.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za tak ważne dla mnie słowa, za ciepło, mądrość Pani i za tą ocenę. Dla mnie jest to szalenie ważne, ważna jest szczerość w tym co robię. Bez szczerości i prawdy nie ma nas. Dziękuję i TYLKO dobrych kart życzę.
2019-12-14 11:48:28
5
Kocham Cie!!!! Jesteś najwspanialszym człowiekiem na ziemi!!!! Jesteś moim cudownym człowiekiem!!!!!!
Odpowiedź eksperta: Co na takie słowa można napisać? Dziękuję za takie słowa, za ciepło i dar wspólnej rozmowy, za szczerość, uczciwość i piękno słów. Dziękuję za każde spotkanie.
2019-12-14 11:22:56
5
Wystarczy jedna twoja wiadomość i już widze drogę do domu, zgubie się pewnie nie raz zanim dotrę do tego wytęsknionego, ciepłego miejsca ale wiesz co w następna podróż to bez mapy się nie ruszam ... a ze jesteś najlepszym kartografem pod słońcem ...
Odpowiedź eksperta: Uśmiecham się szczerze, czytam po raz kolejny i ciepło robi się na sercu, na duszy, ciepło i miło. Za te słowa, za te myśli, za to dobro. Czy może być coś milszego nad ciepło które dostajemy od innych? Czasem wystarczy słowo, jedno słowo, miłe słowo
2019-12-13 14:40:12
5
Co jakiś czas w stadzie pojawia się czarna owca, niskobudżetowe filmy przynoszą miliony a samotne wyprawy są inspiracja dla milionów ... dziekuje ...
Odpowiedź eksperta: Tak jest, tak było i będzie - ale nie każdy ma dar by to dostrzec i NIE BAĆ się ! Bo o to chodzi by się nie bać i robić czasem coś wbrew innym, NIGDY wbrew sobie.