Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp
Mira Wróżka

Mira Wróżka

Teraz
niedostępny

Szanowani Państwo, Najmilsi

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające, rytuały na miłosć i poprawiające energetykę, zdrowie.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.

Usługi eksperta

Język wróżenia:

Metody: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie klientów (586)

2022-02-10 11:28:00
Pani Mirko jest Pani super wróżką,życzliwą osobą Pani wróżby sprawdzają się,ale czasami wolała bym żeby te złe sie nie sprawdzały,dziękuję i pozdrawiam ciepło
Odpowiedź eksperta: Moja miła, dziękuję pięknie za tą wysoką ocenę. Zawsze staram się i wiem ze przykre karty bolą. Wiem, wiem, że dużo nas kosztują te przykre wieści bo to zawsze boli. Chciałabym by TYLKO dobre karty się sprawdzały a te złe zostawały na stole.
2022-01-31 14:08:19
Jest Pani niesamowita :) wielkie WOW WOW. Nie powiedziałam nic czego dotyczy biznes, świetnie Pani odczytała ze tak ze chodzi o modę, młoda dziewczyna już jest, trochę nam pomaga i tez czuje ze jest nasza „gwiazdka” która przyniesie duże pieniądze. Jeszcze raz WOW. A co do męża, dziś miałam nawet zadzwonić bo od jakiegoś czasu czuje coś dziwnego jeżeli chodzi o niego. Ale i to wyszło. Pozdrawiam gorąco i do usłyszenia :)
Odpowiedź eksperta: BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ! Zawsze staram się jak najlepiej odczytać by móc jak najlepiej pomóc. Karty to księga, zapis - trzeba tylko w skupieniu odczytać i przekazać co mają nam do powiedzenia. A czasem " buzia IM się nie zamyka" :) Dziękuję raz jeszcze
2022-01-20 10:48:00
No co ja mam Ci napisać … bądźmy jak smok i zła czarownica … to wystarczy … po prostu … a jesli chodzi o komentarz … brak skali … obie o tym wiemy, że jesteś bezkonkurencyjna !!!!! Też chce być taka jak już będę duża ,)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za takie ciepłe, miłe słowa, rumienie się przyznam szczerze. Wszystkiego co dobre życzę ! NIECH stanie się magia !
2022-01-19 12:43:01
Chce się uczyć i … chce wiedzieć wszystko a nawet więcej … moja Ty przyjaciolko z kosmosu dziekuje!
Odpowiedź eksperta: Pięknie dziękuję za dobre słowo, za przyjaźń. Dziękuję za każdą rozmowę i każdą ciepłą myśl.
2022-01-19 12:29:02
Polecam Paną Mire! Najlepsza!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za te dobre słowa, dziękuję i życzę DOBRA !
2022-01-19 12:05:01
Wiesz bo ja to sobie tak myśle … że my to podbijemy inne galaktyki … ale nikomu ani słowa ,)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za każdą dobrą myślę, słowo, gest, wspomnienie. To buduje relacje. Dziękuję za każdą dobrą energię która odbieram. To może dobra które dostaję. Od siebie dam ocean łagodności :) DZIĘKUJĘ
2022-01-11 09:26:01
Bardzo dziękuje za dzisiejsza rozmowę. Brakowało tu Pani. Cudownie było porozmawiać.
Odpowiedź eksperta: I ja dziękuję za każde nasze spotkanie, naszą drogę. Jest mi niezmiernie miło móc porozmawiać i jeśli umiem to zawsze pomogę. Proszę pamiętać - sprawy idą w dobrym kierunku ! Dziękuję za każdą ciepłą myśl.
2022-01-04 13:49:01
Czekam na aż się spełni wróżba.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i proszę pamiętać że dobro jest obok i spełnienie marzeń. Życzę TYLKO dobrych wróżb i niech tylko takie się spełniają. Wszystkiego co dobre życzę. Mirka.
wp