Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Mira Wróżka

Mira Wróżka
niedostępny
5

O mnie

Witam Państwa serdecznie. 

Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Nazywam się Mira.

Mówią na mnie Mirka. Karty klasyczne kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44 i zodiakalną Wagą.

Karty klasyczne opowiadają nam o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę. 

Często, jeśli problem jest złożony, wielowątkowy dopytuję Tarota - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem - dla Państwa.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart klasycznych i Tarota. Robię rytuały.

Zapraszam gorąco, pomogę !

Wróżby

Język wróżenia:

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 324
Ilość rozmów przez email: 704
Ilość rozmów przez smschat: 2210
Ilość rozmów przez telefon: 634
Ilość rozmów przez 700: 456
Ilość rozmów przez GSM: 4
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (504)

2019-12-09 10:26:07
5
Tak znowu narożnik i krew się z nosa leje ale obie wiemy ze wygram i nie na punkty po 12 rundach tylko przez nokaut już w drugiej ... jak zawsze ... dość przewidywalny scenariusz tylko czasami myśle ze już czas oddać mistrzowski pas ... bo już nie mam siły ... jestem bardzo zmęczona ... mimo wszystko ide na kolejny sparing/ trening bo może bez tego będę niespełniona!? Może to wszystko daje mi sile i pozwala mi się stać kobieta która jest wojowniczka , inspiracja dla innych kobiet ... Dzieki za to ze jesteś i zaklejasz mi za każdym razem rozwalony luk brwiowy, taki trener i przyjaciel to skarb ...
Odpowiedź eksperta: ZAWSZE będę stała obok i zawsze podam rękę. To tylko bitwa, TO NIE WOJNA, to tylko bitwa. Otrzeć twarz mokrym, zimnym ręcznikiem i do boju, do przodu, do wali, gotowa START. Nagrodę mam w ręce, patrzę na nią ! Jest TWOJA.....
2019-12-05 10:42:34
5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą. Nieoceniony przewodnik w losowych zawirowaniach.
2019-12-04 11:15:01
5
I zaświeciło ... Mira i dla mnie zaświeciło słońce !!!!!!
Odpowiedź eksperta: Cieszę się z każdego słońca które wschodzi. Tak jak mówiłam, wzejdzie, wzejdzie, wzejdzie słońce i pojawi się jasność, ciepło i dobra energia, ta energia poranka wiosennego, pierwszy dzień ciepłej wiosny.
2019-12-04 10:42:34
5
2019-11-28 10:57:46
5
Słowa nie są w stanie oddać dobroci i ciepła tej wróżki. Szczera do bólu z szacunku do człowieka i swoich niezawodnych kart. Każdy chce czytać tylko dobre wiadomości, ale uwierzcie mi te trudne, złe, są początkiem dobrych zmian, chociaż na początku może wali Ci się świat. Nieoceniona Wróżka, szlachetna, oddana drugiej osobie.
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za tak wysoką ocenę i tak ciepłe słowa kierowane do mnie.To niezwykle miłe że ktoś docenia moją osobę.To szalenie ważne dla mnie że mogę swoją praca pomóc komuś.To ja dziękuję Pani i wierze ze spotka Panią już TYLKO DOBRO w życiu
2019-11-28 10:56:14
5
Wspaniała wróżka i cudowny człowiek. Jeśli się pogubiłeś, nie męcz się, polecam kontakt z Wróżką Mirą :) Prawdziwie pomocna dłoń.
2019-11-25 13:53:27
5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za taki komentarz. To dla mnie niezwykle miłe, taka informacja zwrotna powoduje że wierzę że to co robię ma sens, gdzieś tam na końcu świata jest osoba, której mogę pomóc. Dziękuję za każde dobre słowo.
2019-11-22 10:01:44
5
Wiesz ze za każdym razem jak czytam wiadomość od Ciebie to gęba mi się cieszy ... autentycznie przepedzasz czarne chmury ... cieszę się ze podzieliłas się ze mną ta wyjątkowa cząstka siebie ...
2019-11-20 13:27:02
5
Wiesz ty to byś i pingwina latać nauczyła ... dzieki ze każdego dnia konsekwentnie wykopujesz mnie z gniazda... i mimo ze teoretycznie to najprawdziwszy nielot ze mnie ... poszybuje ku słońcu ...
2019-11-20 13:17:31
5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą.