Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Mira Wróżka

Mira Wróżka

Teraz
niedostępny

Szanowani Państwo, Najmilsi

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające, rytuały na miłosć i poprawiające energetykę, zdrowie.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.

Usługi eksperta

Metody : Karty klasyczne, Tarot, Oczyszczanie, Numerologia, Rytuały, Wahadełko, Karty anielskie, Runy, Astrologia

Dziedziny : Miłość, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Kariera, Finanse

Opinie klientów (591)

2022-11-24 11:49:02
Dziękuję za dzisiejszą rozmowę. Niesamowita osoba i talent. Wszystko co powiedziała Wróżka Mira to prawda, jestem pod wrażeniem trafności i szczegółów, które widzi w kartach klasycznych. Dziękuję również za poradę co dalej robić, na pewno wrócę nie raz.
2022-11-21 13:59:01
Wyrobiona komunikacja,mily i konkretny sposob przekazywania wiedzy ktora plynie z kart klasycznych.Duza empatia pomagająca ocenic realnie sytuację.Polecam z całego serca.Zdecydowanie od dzisiaj moja ulubiona wrózka:)Dziekuję:)
2022-09-30 09:58:02
Na Panią Mirkę nie ma skali, która odpowiadałaby jej umiejętnościom. Ta osoba ma niesamowity dar mówienia o rzeczach, które są lub maja być. Mi osobiście przepowiedziała sprawę, która potwierdziła się dosłownie dwie godziny od rozmowy. Nie mogła o tym wiedzieć, bo w ogóle o tym nie wspominałam i nie tego dotyczyło moje pytanie. Dosłownie, aż ciarki mnie przeszły, kiedy sobie uświadomiłam, że chwile wcześniej Pani Mirka wyczytała to zdarzenie w swoich kartach. Oprócz tego to niesamowicie ciepła, wyrozumiała i cierpliwa osoba, u której zawsze można liczyć na wsparcie i dobre słowo. Zdecydowanie polecam kontakt z Panią Mirką!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo za tak wysoką ocenę i takie ciepłe, miłe dla mnie słowa. Dziękuję ! Zawsze staram się jak najlepiej przedstawić co mają do powiedzenia karty, ich nie trzeba się bać. One są dla nas, są by pomóc. A ja chętnie je odczytam. Dziękuję !
2022-08-10 12:04:01
Pani Mirko, połączę tu komentarz oczywiście na 5 plus z wiadomością do Pani. Nie mogę już wysłać wiadomości prywatnej, ktoś mnie ubiegł i ma Pani zajęte. Zaznaczyłam oddzwonienie. Jeżeli to możliwe to proszę o tel po 13:30. Teraz będę zajęta i nie będę mogła odebrać, a bardzo chce zacząć nowym kartom jeszcze jedno pytanie.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i do naszego usłyszenia, Wszystkiego dobrego dla Pani. Wszystkiego co tylko najmilsze ! Tak się stanie !
2022-06-01 10:58:01
No Pani Mirko. Jak mi Pani powiedziała ze w przeciągu 3 miesięcy moja siostra zajdzie w ciąże to pomyślałam, „co ta baba gada” młoda dziewczyna dopiero skończyła studia. A tu moja siostra dziś przychodzi z nowina, ze jest w ciąży. Szok i niedowierzanie. Nie mogę sie doczekać naszej rozmowy :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za tą ocenę i informację zwrotną. Moja miła, kochana Pani - karty wiedzą wcześniej i więcej, taka ich rola, a ja mam je odczytać dla Państwa. Siedzę na krzesełku i czytam. Ja też czekam na naszą rozmowę, bardzo czekam, JESTEM !
2022-02-10 11:28:00
Pani Mirko jest Pani super wróżką,życzliwą osobą Pani wróżby sprawdzają się,ale czasami wolała bym żeby te złe sie nie sprawdzały,dziękuję i pozdrawiam ciepło
Odpowiedź eksperta: Moja miła, dziękuję pięknie za tą wysoką ocenę. Zawsze staram się i wiem ze przykre karty bolą. Wiem, wiem, że dużo nas kosztują te przykre wieści bo to zawsze boli. Chciałabym by TYLKO dobre karty się sprawdzały a te złe zostawały na stole.
2022-01-31 14:08:19
Jest Pani niesamowita :) wielkie WOW WOW. Nie powiedziałam nic czego dotyczy biznes, świetnie Pani odczytała ze tak ze chodzi o modę, młoda dziewczyna już jest, trochę nam pomaga i tez czuje ze jest nasza „gwiazdka” która przyniesie duże pieniądze. Jeszcze raz WOW. A co do męża, dziś miałam nawet zadzwonić bo od jakiegoś czasu czuje coś dziwnego jeżeli chodzi o niego. Ale i to wyszło. Pozdrawiam gorąco i do usłyszenia :)
Odpowiedź eksperta: BARDZO PANI DZIĘKUJĘ ! Zawsze staram się jak najlepiej odczytać by móc jak najlepiej pomóc. Karty to księga, zapis - trzeba tylko w skupieniu odczytać i przekazać co mają nam do powiedzenia. A czasem " buzia IM się nie zamyka" :) Dziękuję raz jeszcze
2022-01-20 10:48:00
No co ja mam Ci napisać … bądźmy jak smok i zła czarownica … to wystarczy … po prostu … a jesli chodzi o komentarz … brak skali … obie o tym wiemy, że jesteś bezkonkurencyjna !!!!! Też chce być taka jak już będę duża ,)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za takie ciepłe, miłe słowa, rumienie się przyznam szczerze. Wszystkiego co dobre życzę ! NIECH stanie się magia !
2022-01-19 12:43:01
Chce się uczyć i … chce wiedzieć wszystko a nawet więcej … moja Ty przyjaciolko z kosmosu dziekuje!
Odpowiedź eksperta: Pięknie dziękuję za dobre słowo, za przyjaźń. Dziękuję za każdą rozmowę i każdą ciepłą myśl.
wp