Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Mira Wróżka

Mira Wróżka
niedostępny
5

O mnie

Witam Państwa serdecznie. 

Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Nazywam się Mira.

Mówią na mnie Mirka. Karty klasyczne kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44 i zodiakalną Wagą.

Karty klasyczne opowiadają nam o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę. 

Często, jeśli problem jest złożony, wielowątkowy dopytuję Tarota - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem - dla Państwa.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart klasycznych i Tarota. Robię rytuały.

Zapraszam gorąco, pomogę !

Wróżby

Język wróżenia:

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Statystyki

Ostatno online:
Ilość rozmów na chacie: 351
Ilość rozmów przez email: 823
Ilość rozmów przez smschat: 2571
Ilość rozmów przez telefon: 822
Ilość rozmów przez 700: 496
Ilość rozmów przez GSM: 4
Ilość spotkań w saloniku wróżb: 0

Opinie (526)

2020-03-26 13:36:36
5
... długa droga za nami ... może i wyboista ale przecież lubimy przygody ... z utęsknieniem czekam na następne ...
Odpowiedź eksperta: Długa ale jaka piękna, ile kwiatów po drodze zerwałyśmy, ile rozmów które są nasze, ile ciepła dostałam to tylko ja wiem i cenię każde słowo które dostałam. LUBIMY PRZYGODY i nie jedna przed NAMI ! AHOJ przygodo 1, 2, 3 START - nowe idzie, idzie nowe
2020-03-25 14:59:01
5
... wiesz czasami naprawdę wierze w to ze udaje mi się zaczarować rzeczywistość ...
Odpowiedź eksperta: Tylko czasami? A ja uważam że trzeba czarować i nie mieć żadnych wątpliwości że możemy zmienić wszystko, jesteśmy jak ten Mag - on czaruje rękoma, nie używa gadżetów - serce, oczy i ręce - to jego czary. TWOJE TAKŻE !
2020-03-12 09:48:24
5
Berło, tron, korona, królestwo jest moje ... odzyskałam kontrole i to ja wydaje teraz przyjęcia :) dziekuje
Odpowiedź eksperta: Służę pomocą zawsze i wszędzie. I dziękuje za te dobre wiadomości.
2020-02-12 09:38:56
5
Wiesz ile znaczy dla mnie nasza przyjaźń ... dziekuje ze zaraziłeś mnie miłością do kart, do pisania ...to jest moja droga i ty to wiedziałaś od naszej pierwszej rozmowy ....
Odpowiedź eksperta: Ja nie zaraziłam kochana, ja tylko podlałam ziarenko które tam było ! Ty to wszystko MASZ, miałaś i będziesz miała tylko trzeba było odrobiny wsparcia, miłości, ciepła i WIARY ! TY TO MASZ w sobie, jest tam od zawsze i już nigdy tego nie zgub !
2020-02-12 09:15:01
5
... i nauczyłaś mnie latać ... już szybuje ... oglądam wszystko z innej perspektywy ... dziekuje moja najdroższa przyjaciolko ...
Odpowiedź eksperta: To ja dziękuję za spotkania nasze. I ja dostałam trochę magicznego pyłku i też latam. Razem możemy odbyć piękną podróż i to ja się będę uczyć od Ciebie. Dziękuję Ci za każde ciepłe słowo, którego doświadczam, a ja postaram się dać Ci GORĄCE wsparcie
2020-01-31 08:28:18
5
Polecam gorąco, zawsze rzeczowo i szczerze, wskazuje drogę,dziękuje za wsparcie, za dobre słowo, za wyrozumiałość : ).
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za tak ciepłe słowa pod moim adresem, bardzo dziękuję. Życzę spełnienia DOBRA w Pani życiu i dobrych ludzi wokół. NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ DOBRE KARTY !
2020-01-29 12:08:02
5
Odpowiedź eksperta: Dziękuję PIĘKNIE i wszystkiego dobrego, TYLKO dobrych ZMIAN, zmian na PLUS.
2020-01-03 19:47:05
5
Uwielbiam tutaj wracać. Pod pani skrzydłami czuję się bezpiecznie i komfortowo. Doceniam, że Jesteś :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za te piękne i ciepłe słowa, niezwykle ciepłe i dobre. Niech Panią prowadzi jasne światło. Wszystkiego dobrego i NIE BAĆ się ! dziękuję Mirka
2020-01-03 18:34:04
5
Dziękuję serdecznie czas pokaże
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i spełnienia TYLKO dobrych kart, tylko dobrych.
2019-12-28 12:03:38
5
Czasami tak tęsknie ... a tak naprawdę to chyba tęsknie za dawna sobą ... dziekuje ze jesteś zawsze przy mnie ...
Odpowiedź eksperta: Jesteś SOBĄ cały czas, tą wspaniałą, mądrą i piękną dziewczyną. Jesteś CAŁY CZAS, masz siłę by wygrać każdą potyczkę. I WYGRASZ !!! Dziękuję za nasze podróże. Każdą naszą rozmowę. Jesteś WIELKA ! NIE zapominaj o tym !