mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

Ekspert Ezoteryczny: Mira Wróżka

Średnia ocena: 5
Mira Wróżka
Tarot Karty Klasyczne Biała Magia
Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca Zobacz więcej
SZYBKI KONTAKT BEZPOŚREDNI:
x

Bezpośredni numer do Eksperta:

708 788 032

Opłata za minutę połączenia 4 zł netto (4.92 zł brutto).

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Zanim wykonasz połączenie sprawdź czy Ekspert jest w tym momencie dostępny. Po wybraniu numeru na telefonie zostaniesz połączony na żywo z wybranym Ekspertem. To bardzo wygodna forma kontaktu gwarantująca pełną anonimowość.

operatorzy

UWAGA! Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego.
Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CHAT, E-MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.
Dowiedz się więcej...

Usługę 700 dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

x

Bezpośredni numer do Eksperta:

SMS o treści: WPH.1327 pytanie do eksperta
na numer 7655

koszt SMS 6 zł netto (7.38 zł brutto)

Ta forma kontaktu z Ekspertem dostępna jest dla klientów z Polski i nie wymaga zakładania konta na horoskop.wp.pl Wystarczy telefon stacjonarny bądź komórkowy.

Jak skorzystać?

Wyślij SMS na podany numer zwierając na początku treści znacznik indywidualny dla każdego Eksperta (np. WPH.1327). Postaraj się zadać pytanie konkretnie i rzeczowo, ponieważ Ekspert ma tylko 160 znaków na odpowiedź. Ekspert odpowie również poprzez SMS na numer z którego zostało wysłane pytanie.

UWAGA! Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego.
Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CHAT, E-MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.
Dowiedz się więcej...

Usługę SMS Premium dostarcza Firma All Connect Sp. z o. o.

niedostępny

Informacje o Ekspercie

Witam Państwa serdecznie. 

Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Nazywam się Mira.

Mówią na mnie Mirka. Karty klasyczne kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44 i zodiakalną Wagą.

Karty klasyczne opowiadają nam o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę. 

Często, jeśli problem jest złożony, wielowątkowy dopytuję Tarota - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem - dla Państwa.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart klasycznych i Tarota. Robię rytuały.

Zapraszam gorąco, pomogę !

Kategorie i dziedziny

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie o Ekspercie: Mira Wróżka

2019-09-25 13:02:11 Ocena: 5 ...wyciągnęłam kartę ziemi dzisiaj ... i poczułam magię, to ze one mnie wybrały i ty to poczułaś... dzieki tobie staje się lepszym człowiekiem i otwieram się na rzeczy których kiedyś nie rozumiałam... bez tego nie byłam pełna ... zawsze czułam ze czegoś mi brakuje, tego małego elementu układanki...dziekuje za nakreślenie mi drogi, i za ogromna wiarę we mnie nawet kiedy ja wątpię ty wierzysz ... wiesz ze cię kocham za to ze jesteś i za to jakim wspaniałym człowiekiem jesteś, za twoja przyjaźń jestem wdzięczna i za PRAWDĘ tobie dziekuje kochana moja wróżko!
2019-09-25 12:54:56 Ocena: 5 Cieszę się bardzo ze los postawił mi Ciebie moja kochana na mojej drodze, dzieki tobie wiem ze czas ogarnąć pracowy zwierzyniec:) dziekuje za wszystko i polecam Mire bo to nie tylko świetny doradca ale również wspaniały przyjaciel:)
2019-09-25 11:57:38 Ocena: 5 Nie byłoby pięknych historii bez koniecznych zakończeń ... i to jest niesamowite, mimo ze boli to kiedyś przestanie... uśmiechnę się tylko do siebie na myśl o tym co było i pójdę dalej bo już kolejny scenariusz będzie się pisał ... cykliczność zmian w przyrodzie ...zaczynam to rozumieć ... jesien, przyjdzie zima a potem tak wyczekiwana wiosna ... i zakwitną bzy ja kocham bzy...
2019-09-23 10:29:34 Ocena: 5 Wspaniała, a jej karty ... nic dodać nic ująć ... mam nadzieje ze kiedyś ja będę tak czytać karty jak Pani Mira
Rozwiń komentarze (477)

Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora.


Grafik dostępności
Poniedziałek: Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek: Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa: Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek: Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek: Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota: Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela: WOLNE

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone