Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop tygodniowy 20 - 26.01.2020 - Baran

Baran
Moka Moka

Miłość: Szykuje się wykwintne towarzyskie spotkanie, podczas którego z wielką szczodrością i hojnością obdarzysz bliską osobę niespodziewanym podarunkiem. Twój dobry gust i elegancka kolacja na długo zapadnie jej w pamięć osobie, ona również miło się odwzajemni.

Praca: Czas sukcesu, korzystnych finansowych czy handlowych transakcji z początkiem tygodnia umocni Twoją pozycję w firmie i podniesie Twój prestiż. Zabłyśniesz również z organizatorskiej strony, odpowiednio rozdzielając zadania i obowiązki. Wiesz od dawna ze wspólne dążenie do celu jest najlepszym rozwiązaniem.

Finanse: Sytuacja w pracy przekłada się i na finansowy sukces, dla tego też wspomożesz krewnych znajdujących się w trudniejszej sytuacji, co przyjmą z zadowoleniem. Pamiętaj tylko ze krążą koło Ciebie osoby, które nie są tego warte, abyś cokolwiek im ofiarował .

Zdrowie: Wigor i energia, która w Tobie się rozgościła doskonale sprawdzi się na lodowisku czy na górskich stokach. Jeśli jeszcze do pary zaprosisz osobę z rodziny, duma Cię będzie roznosić

Horoskop został opracowany przez Moka