Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop tygodniowy 17 - 23.01.2022 - Baran

Baran
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz

U zodiakalnych Baranów będzie to tydzień miłych kontaktów i dobroduszności. Możesz natrafić na swojej drodze na ludzi, którzy ze szczerego serca będą chcieli Ci pomóc. Jednocześnie sam też będziesz w stanie nieść komuś pomoc. Pamiętaj o równoważeniu tej energii. Możesz także pogodzić się w tym czasie z osobą, z którą dotychczas trwałeś w konflikcie bądź w zawieszeniu.
Miłość: Na swojej drodze możesz spotkać nową osobę, z którą połączy Cię głęboka, duchowa więź. Relacja oparta na wzajemnym szacunku i przyjaźni. Może to być jednak relacja, w której zabraknie bliskości fizycznej, seksualności.
Praca: Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu możesz otrzymać w tym czasie bardzo korzystną propozycję pracy na stanowisku kierowniczym. Obejmiesz projekt, w którym będziesz kierować grupą ludzi i przekazywać im swoją wiedzę.
Finanse: Twoja sytuacja finansowa odmieni się na lepsze. To czas zdecydowanie większych przypływów. Dzięki podjętym przez siebie działaniom otworzysz przed sobą wiele możliwości na dodatkowe zarobki.
Zdrowie: Warto w tym czasie wzmocnić odporność swojego organizmu. Uważaj na wychłodzenie. Mogą pojawić się przeziębienia.
Rada: Pozwól sobie na radość i zabawę. Świętuj każdy swój sukces. Nie bój się mówić o nich głośno.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

wp
wp