Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

22.05 - 28.05

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Dobry tydzień, aby realizować swoje zamierzenia i plany. Wsparcie losu będzie dawać o sobie znać wielością niespodziewanych zdarzeń dających szanse na rozwój.  Twoje relacje z innymi będą doskonałe wspierające także wyrażanie twoich myśli i innych projektów. Możesz obecnie liczyć na wsparcie zwierzchników i współpracowników. Generalnie to dobry czas na pracę. Aura obecnego czasu sprawi, że przebrniesz przez najbliższe dni z lekkością i bez większych przeszkód czy ograniczeń. Wszystko wraca do normy w tym tygodniu. Zadbaj jednak o swoje zdrowie, to dobry czas na regenerację i szeroko pojęta odnowę, zatem wszelkie zabiegi kosmetyczne i medyczne będą przynosiły doskonałe i długoterminowe rezultaty.

MIŁOŚĆ

 Odkrywasz swojego partnera lub pogłębiasz swoje przeszłe więzi. Nie wahaj się podejmowania decyzji zmieniania swojej sytuacji - teraz z całą pewnością się nie pomylisz. Mocno da o sobie znać przeszłość w różnoraki sposób, możesz wpaść na niegdysiejszego narzeczonego, ale też los może popchnąć Cię w ramiona kolegi z przedszkola. Ostatecznie każdy aspekt tego wpływu będzie dobry i uzdrawiający, nie musisz przed tym uciekać.

KARIERA I FINANSE

Ogólna aura wokół Twoich spraw pieniężnych jest dobra. Niczego Ci nie zabraknie, pieniądze będą spływać regularnym strumienie a rokowanie na przyszłość będą działały uspokajająco. Zaplanujesz wakacje, remont, prezenty dla dzieci i bliskich. Jedynym środkiem ostrożności, jaki należy podjąć, jest rozsądne lokowanie swoich aktywów, ponieważ ta energia zachęca jednak zarówno do śmiałego ryzyka, jak i lekkomyślnych wydatków. Baw się dobrze, proponuj swoje śmiałe poglądy bez leku o krytyczne opinie. Doskonale się sprawdzisz jako organizator, inicjator a także w samodzielnym biznesie.

WSKAZÓWKA

Ciesz się wsparciem losu, żadne przeszkody nie będą teraz stawać na Twojej drodze.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp