Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

27.05 - 02.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Przed tobą czas na walkę - wrogowie są, ale do tej pory ich zidentyfikowałeś i przestudiowałeś zwycięską strategię. To nie muszą być konkretne osoby, ale także sytuacje i okoliczności, które przeszkadzają ci w rozwoju i osiągnięcie celu.  Przyjdą do ciebie ważne tematy dotyczące posiadania, majątku i zabezpieczeń. I choć masz ochotę zaszaleć w wydatkach, raczej postaw na oszczędności i budowanie zasobów. Skierujesz większą uwagę do przyjaźni niż do miłości, relacje miłosne mogą okazać się teraz zbyt wymagające.

MIŁOŚĆ

Oddalisz się od miłości w tradycyjnym sensie, przyjaźń i flirt wygrają, figlarne i wesołe i niezaangażowane sytuacje bardziej będą cię pociągać niż odpowiedzialne relacje. W związkach okaże się, że zaborczość partnera powoduje poczucie ograniczenia, nie będziesz robić z tego dramatów, ale zaczniesz dawać oznaki zniecierpliwienia. Z drugiej strony emocje i przyciąganie we wszystkich układach miłosnych będą na tyle intensywne, że pomijając trudności zechcesz się zbliżyć bardziej do drugiej osoby.

KARIERA I FINANSE

Intensywny czas przed tobą, niezależnie od ogólnego spowolnienia będziesz w szczytowej formie. Głowa podda się przebłyskom geniuszu tworząc wizje idealnych rozwiązań nurtujących problemów. Myśl i czyn działają zespołowo, wzmacniając się wzajemnie, od tej synergii będzie zależał dobrze zakończony biznes i doskonałe zarobki, które niestety roztrwonisz, przyjemnie jednak, na ubrania, pokazy, podróże, najlepsze, czego możesz sobie życzyć. Warto wykorzystać tą energię na przeforsowanie wszelkich trudnych tematów, ta energia szczególnie wspiera samodzielnych przedsiębiorców i osoby poszukujące pracy. Działaj zatem i mimo wszystko zachowaj rozsądek w finansach.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp