Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

27.11 - 03.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA:

Wskazane jest, aby obecnie nie marnować energii na negatywne emocje, lepiej skierować je na sukces. Jeśli podejdziesz do trudnego zadania z entuzjazmem, odniesiesz sukces przy minimalnym nakładzie zasobów. Pod wpływem obecnych energii może rozwinąć się poczucie niestabilności, prawdopodobnie niepewność będzie dla ciebie nie do zniesienia. Pamiętaj jednak, że niczego nie przyspieszysz i nie zmienisz swoją niecierpliwością. Pomimo tego, że jest zajęty, całkiem możliwe jest znalezienie kilku dni, aby gdzieś pojechać. Ponadto nie będzie szczególnych problemów z finansami. 

MIŁOŚĆ

Obecna aura może przynieść napięcia w relacjach miłosnych. Może się okazać, że nie spełniasz oczekiwań partnera, nie umiesz zrozumieć jego potrzeb lub zwyczajnie nie wychodzisz mu naprzeciw. Kontrolujesz i nie jesteś w zespole. Jeśli teraz nie postawisz na partnerstwo przegrasz relację. Zauważ, że ciebie nikt nie ogranicza, masz pole do rozwoju i samostanowienia co jest zgodne z twoją naturą, jednak nie może być tożsame z egoizmem. Singlom trudno będzie teraz znaleźć osoby spełniające ich oczekiwania. Jednak, jeśli odrobinę opuścisz poprzeczkę, wyjdziesz do dialogu z większą otwartością i ufnością możesz spotkać kogoś wyjątkowego.

KARIERA I FINANSE

Najlepszym sposobem na osiągnięcie wysokiego statusu jest dobrze wykonana praca. Przyzwyczajony do podejmowania ryzyka, chętnie sięgniesz po nowe wyzwania. Sukces zawodowy jest ewidentny, choć na wiele materialnych jego dowodów musisz jeszcze poczekać. Dzięki obecnej energii uwydatniają się takie cechy, jak odwaga i uczciwość, co sprzyja nawiązywaniu dobrej współpracy i budowaniu długofalowych kooperacji. Sprawy urzędowe czy udział w postępowaniu sądowym odbędą się bez komplikacji, możliwe będzie uzyskanie oczekiwanych świadczeń i wypłat. Najlepiej jednak skoordynować swoje działania ze specjalistą, jeśli poczujesz się niepewnie.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp