Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny grudzień 2022 - Baran

Baran

Grudzień przynosi zapowiedź nowego pomysłu, idei lub uderzenie wielkiej inspiracji. Spotka Cię prawdziwa chwila olśnienia, która może zmienić na zawsze dziedzinę Twojego życia, jakiej to decydujące odkrycie będzie dotyczyć. Zrozumiesz, że nie ma znaczenia w jakiej sytuacji jesteś, jakie masz uczucia, jakie w Tobie grają emocje i co określasz jako graniczący Cię wpływ zewnętrzny. Zawsze masz możliwość uwolnienia się z tego poprzez uwolnienie myśli, które poszybują w kierunku inspiracji i nowych rozwiązań. Bardzo możliwe, że – w najprostszych słowach – zmienisz się i zaczniesz podążać w nowym wyznaczonym sobie kierunku. Dzięki rewolucji w widzeniu świata, zagwarantujesz sobie rozwój i satysfakcję z życia , o które od dawna zabiegasz.

Praca: przed Tobą wyzwanie, jakie pojawi się na uczelni, lub w życiu zawodowym.  Oceń sytuacje na chłodno, przygotuj argumenty na wypadek, jeśli przyjdzie Ci bronić swoich racji. Możliwe negocjacje warunków kontraktu, a także negocjacje warunków zatrudnienia. Bardzo możliwa sytuacja, że w przypadku niepowodzenia w zmianie zasad obecnego zatrudnienia, będzie to negocjacja nowych warunków w nowym miejscu. Licz na swoją elokwencję i przygotowanie. W perspektywie ostatniego kwartału możesz poczuć przeciążenie nadmiarem obowiązków, mieć wrażenie osamotnienia w pracy wobec ich ogromu, których nikt inny nie widzi i nie rozumie. Nie wchodź na pozycję cierpiętniczą i nie bierz kolejnego zadania z zaciśniętymi zębami, tylko jasno zasygnalizuj ile ich już na Tobie spoczywa i czy naprawdę masz to ryzykować niepowodzenia i pomyłki biorąc kolejne.

Uczucia i relacje: czas kalkulacji za i przeciw. Nadchodzący czas poświęcisz analizie swoich uczuć i tego, jak wpływają one na Twoje życie osobiste. Zastanowisz się skąd się biorą, co jej wywołuje i w jakiej formie. Praca nad sobą odbywać się będzie w ciszy, ale wyniki tych badań ogłosisz z wielkim hukiem. Konieczne rzeczowe rozmowy wtedy, gdy coś od dłuższego czasu nie działa ale i też wtedy, gdy przeżywasz zupełnie nowe i ekscytujące porywy serca.

Miłość i związki: Możesz czuć brak możliwości dopasowania się do osoby partnerskiej. Nie chodzi tu o wolę, chęć pracy nad konsensusem, ale o brak możliwości, wynikający z głębokich zasad i przekonań. Nie oznacza to absolutnie rozpadu relacji. Niezależnie od jej statusu zdasz sobie po prostu sprawę, że istniejesz w związku również jako odrębna osoba i oto właśnie jej głos. Jesteśmy jednym, ale różnimy się i to właśnie skłoni cię do rozmyślań o własnej wartości w relacji, o tym jak wiele do niej wnosisz i że zawdzięczasz to w zasadzie sobie i swoim głębokim cechom. Doceń siebie jako wartość. W początkujących relacjach będzie to bardzo ważne, dla ukazania się sobie takimi jacy jesteśmy, a singlom i osobom poszukującym związku przysporzy uwagi i adoracji.

Amulety i afrodyzjaki:
miłosny talizman: odcienie zieleni, kolor: złoto, kuchnia: imbir

Zdrowie: możliwe nagłe podjęcie leczenia, lub zakończenie go z sukcesem, w zależności od etapu diagnozy. Możliwe też nagłe sytuacje, takie jak wycięcie, usunięcie, nakłucie w celu uzyskania natychmiastowej poprawy. Bezwzględnie uważaj na przeciążenia nerwowe.

Talizman energetyczny: cytryn. Jego energia wspiera nowe projekty i przełomowe pomysły w naszym życiu, pozwala ocenić i znieść dzielnie obawę przed ryzykiem, jakie się wiąże z wszelką niewiadomą. Przynosi uśmiech, dobre samopoczucie i dobrą energię, która po uzupełnieniu własnych niedoborów zwyczajnie rozsiewasz wkoło siebie, co zjednuje ludzi i przysparza sympatii. Dodaje odwagi, przebojowości, siły przebicia i sprawdza się doskonale, gdy masz przed sobą wiele zadań i musisz sobie z nimi poradzić. Wspomaga odwagę i przekonanie o tym, że wszystko się uda najlepiej jak to tylko możliwe. Pozwala zbalansować czas pracy i czas wypoczynku, dzięki czemu poprawia higienę życia i poczucie ogólnego zadowolenia. Pomaga też osiągnąć satysfakcję dzięki temu, że wyzwala pokłady energii kreatywnej, dzięki której nawet nużące czynności życia codziennego udaje się zamienić w pasjonujące działanie, które się nie nudzi. Cytryn to kamień sukcesu dodający odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto ubrać się w biżuterię z Cytrynem w dniu ważnych rozmów zawodowych lub trudnych decyzji do podjęcia. To kamień dobrobytu. Przyciąga wiele dobrych okazji, zdarzeń oraz odpowiednich ludzi pomocnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej działalności. Pozwala znaleźć źródło satysfakcji z życia zawodowego. Energia Cytrynu pozytywnie oddziałuje na osoby rozpoczynające nową pracę lub projekt, inwestujące znaczne środki finansowe i podejmujące związane z tym ryzyko, przeznaczony jest dla wszystkich osób, które czują się dobrze przy dużej ilości zadań i ciągłych zmianach. We wszystkich tych sytuacjach potrzebna jest odwaga, siła przebicia, zdolności przekonywania, logiczne myślenie i silna motywacja wewnętrzna. Energia cytrynu wprowadza w relacje międzyludzkie szczerość, ciepło w postaci niezobowiązującej życzliwości i dobrą atmosferę do współpracy.

 

Horoskop został opracowany przez: Sephora

Nasi Eksperci

wp
wp