Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.08.2020 - Baran

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Baran
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miesiąc pełen sielanki, pełen romantycznych spacerów po zmroku, w ciepłym powiewie letniego wiatru. Będziecie się czuć jak na wakacjach, no może prawie bo oczywiście będą kwestie pracy, ale w domu nie będziecie myśleć o karierze, będziecie żyć chwilą i swoją miłością. Jednym słowem EKSTRA! Korzystajcie właśnie z tego czasu, nie dajcie mu przelecieć przez palce, naprawdę potrzebujecie takiego emocjonalnego wypoczynku. Łapcie to!

Single - karty pokazują nowe znajomości na horyzoncie. W przeciągu dwóch, trzech miesięcy poznacie niby skromną, cichą osobę, która jednak zawróci wasz świat, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie skreślajcie teraz nikogo, kogo poznacie, taka moja rada, bo naprawdę jedna z tych osób może okazać się tą jedyną.

Finanse: Jak dotychczas z pieniędzmi było nie najlepiej, aczkolwiek to bardzo szybko ulegnie zmianie i już niebawem coraz mniej się będziecie stresować finansami. Mam stabilne karty.

Jakaś bliska osoba poprosi was o pomoc finansową. Będziecie mogli sobie na to pozwolić, od razu zaznaczam. Wydaje mi się, że bardziej będzie się wam opłacało pomóc tej osobie, bo dzięki temu będzie ona skłonna pomóc wam w przyszłości. Przyda się wam taka „zapasowa” przysługa.

Praca: W pracy zapowiada się lekkie przepracowanie. Jak mówiłam wcześniej, nie będziecie tego przynosić do domu i super, ale czeka was sporo obowiązków, z którymi może być ciężko poradzić sobie zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Wszystko się nawarstwi, dlatego jedynym rozwiązaniem dla was będzie po kolei ułożyć to sobie, punkt po punkcie - po kolei, wszystko ładnie, dokładnie. Tylko w ten sposób osiągniecie przejrzystość, klarowność umysłu. I nie myślcie za dużo o tym co się dzieje, po prostu skoncentrujcie się jak najmocniej na swoich zadaniach, a w ten sposób najlepiej przebrniecie przez ten miesiąc.

Uważajcie na marudy, na osoby, które czarno widzą świat.

Wysyłając CV do potencjalnych nowych pracodawców, przejrzyjcie je jeszcze raz! Nie mówię, że są tam jakieś błędy, ale nie mówię też, że ich nie ma. Po prostu musicie być w 100% pewni, że to jest właśnie to, dokładnie to chcieliście napisać, to chcecie wysłać. Poświećcie temu dokumentowi jeszcze kilka minut. A może warto zmienić zdjęcie na nowsze?

Zdrowie: Karty mówią mi o powietrzu, o problemach z oddychaniem, z płucami. Wybierzcie się gdzieś, gdzie to powietrze jest lepsze, może zawiera jakieś dobre składniki, może na jakąś tężnię. Może być to również park, las, skwer. Po prostu dajcie sobie odetchnąć... dosłownie. Teraz także jest czas na rzucenie palenia!

Rada z Karty Tarota

Idź za swoimi marzeniami, nie poddawaj się, patrz jak są już blisko. Pamiętaj o czym marzysz, wizualizuj to, przywołuj. Pal złote świece.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka