Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 31 - 31.01.2020 - Baran

Baran
Mira Wróżka Mira Wróżka

Wszystkiego dobrego moje kochane barany na ten nowy 2020 rok. Szczęścia i sukcesów.

Miłość: Miłe panie baranki, karty wskazują, bądź ostrzegają przed zauroczeniem na wyjeździe. Tak jak by zamężne panie baranki w stałych związkach, miały ochotę na mały skok w bok. Chciałabym poprosić was, aby na ochocie się skończyło. Karty wskazują na grożące wam konsekwencje jeżeli spotkacie kogoś kto Was zainteresuje. Uścisk dłoni wystarczy wam za cały kontakt. Nie warto niszczyć fajnego związku, fajnego małżeństwa dla kogoś z kim mogłybyście spędzić tylko jedną noc. Natomiast karty wskazują, że panie baranki myślą o romansie, dlatego, że tak naprawdę są zaniedbywane. Rada od kart jest taka: porozmawiajcie z mężem, z partnerem i powiedzcie czego Wam brakuje, bo rzeczywiście w kartach pokazuje się, że wasza druga połowa za dużo spędza czasu poza domem, w pracy czy czasu ze swoimi kolegami.

Wolne barany będą łowić kandydatów i kandydatki czy to na zabawach karnawałowych czy też na wyjazdach związanych z odpoczynkiem czy urlopem. Pokazuje się tutaj możliwość ustrzelenia dwóch kandydatów. Na razie nie powiem nic więcej, na razie powiem fajne początki, o tak.

Finanse: Zazdroszczę, zazdroszczę baranki bo karty wskazują na przypływ gotówki i to całkiem całkiem spory. Może to być związane z osobą waszego wspólnika, znajomego, przyjaciela, może to być oferta wspólnego interesu, spółki. Może to być bardzo korzystna transakcja kupna – sprzedaży. Tak czy tak, styczeń zaliczycie do bardzo udanych pod względem finansowym miesięcy. Starczy wam na wszystko. Ba! Nawet zostanie.

Praca: Karty wskazują na możliwość - tak jak wyżej - zawarcia spółki, porozumienia, wspólnego interesu z mężczyzną, którego od dawna już znacie. Jest przyjacielem. Dla osób, które pracują na etacie, karty wskazują na zdenerwowanie, nerwy wynikające z niedopatrzenia współpracowników. Tak jakby młoda osoba, która pracuje z wami od niedawna popełniła błąd, który wymagałby od was korekty. Rada od kart jest taka, aby spróbować porozmawiać z przełożonym i poprosić go o nauczenie nowego pracownika jak dokładnie ma być wykonywane zadanie, tak byście nie musieli poprawiać nie waszych błędów. Nie mam innych problemów, nowe otwarcie, ale coś zostało zapomniane, coś trzeba będzie nadrobić, na coś może wam brakować czasu i nie do końca możecie liczyć na pomoc współpracowników. O tak powiem.

Dla osób bez pracy zdecydowanie bardzo fajna oferta. Oferta, na którą z długo czekaliście i mogliście prowadzić rozmowy dużo dużo wcześniej na ten temat. Myślę, że w drugiej połowie stycznia będziecie już mogli powiedzieć - mamy to!

Zdrowie: Uwaga na układ krwionośny, serce, które nawet pokazuje się tutaj 2 razy więc powtórzę! Uwaga na serce i przypadku młodych Baranów uwaga na zapalenie pęcherza, układ moczowy. Zwróćcie uwagę by ubierać się odpowiednio do pogody, bo pokazują się nie tyle co choroby, a niefajne przypadłości wynikające ze złego ubioru, nieodpowiedniego do pogody.

Rada z karty tarota dla Baranów
Planuj, a wszystko ci się uda. Działaj, a będziesz zwycięzcą. Wymagane jest działanie, a zbierzesz plon tego co zasiejesz. Bardzo dobra, optymistyczna karta, karta dająca nadzieję na zwycięstwo.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka