Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
MENUmobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.04.2020 - Baran

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Baran
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Baranki, kwiecień zaczniecie z grubej rury - od razu dużo na głowie, dużo bodźców, wszędzie was potrzebują, wasza opinia jest potrzebna każdemu. To potrafi być przytłaczające, a Wasz partner to odczuje w pierwszej kolejności. Nie będziecie tyle czasu spędzać w domu, nie będziecie tyle czasu spędzać razem. Moja rada? Kiedy już wam się uda znaleźć to jedno popołudnie, jeden weekend razem, to wykorzystajcie go w 100 procentach! Partner bardzo za Wami tęskni i będzie wyrozumiały dla waszego napiętego grafiku, dopóki poświęcicie mu /jej wystarczająco dużo uwagi w wolnych momentach. Dobrze radzę.

Jeżeli szukacie kogoś w tym miesiącu, to może być trudno przez to, że nie będziecie mieć tyle czasu dla siebie. Nie zapowiada się niestety, żebyście wpadli na kogoś wam przeznaczonego w biurze czy na przystanku autobusowym, więc może warto teraz skupić się na obowiązkach, a o miłości myśleć za miesiąc. Jeszcze i dla Was wolne Baranki zaświeci słoneczko. Teraz nie jest na to czas. Teraz trzeba się skupić na innych, nowych zadaniach.

Finanse: Kwiecień będzie miesiącem, w którym warto być przesądnym, jeśli chodzi o fundusze. Liść laurowy w portfelu może pomóc wam wydawać o wiele mniej, przez co na koniec dnia będziecie mieć więcej pieniędzy. Dodatkowo pamiętajcie, żeby banknoty zawsze były rozprostowane i zawsze „buzią” w tę samą stronę. Dzięki temu królowie z banknotów będą wołać kolejnych, zwiększając objętość waszego portfela. Wiem - sama stosuję i działa, u mnie działa :)

UWAGA ! ! ! Nie podawajcie nikomu haseł do kont, nie wchodźcie na konto przez niesprawdzone strony! Jest teraz bardzo niebezpiecznie pod kątem finansów online! Może warto zastanowić się nad zmianą hasła? Pokazuj się karty by uważać, by nie dać się nabrać. Dlatego ostrzegam.

A - mam wydatek przy Was, możliwe, że jest to coś do domu, coś co należy do AGD lub RTV - jest to przedmiot codziennego użytku do domu. Poszukajcie dobrych ofert i promocji w sieci - na pewno znajdziecie HIT Cenowy. Poszukajcie w internecie, bez wychodzenia z domu.

Praca: Mam wielką prośbę, mam dla was jedno najważniejsze słowo. C I E R P L I W O Ś Ć. Wiem, że chcecie już. Wiem, że chcecie natychmiast. Ale czasem musicie poczekać. Nie dostaniecie awansu już, nie dostaniecie tej kopii formularza na wczoraj, nie dostaniecie tego ważnego maila w tej sekundzie. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do pracy w ten sposób, to albo możecie troszkę zmienić nastawienie albo rzeczywiście poszukać posady gdzie wszyscy będą działać pod was.

Wszystko / więcej - się ułoży w drugiej części miesiąca, ale na razie jesteście zmuszeni brać wszystko na spokojnie i tak jak wszyscy lekko sobie odpuścić. Pracy będziecie mieli i tak wystarczająco dużo, więc jeśli kilka obowiązków wam się przesunie w czasie, to nic się nie stanie.

Szukający pracy również muszą zastosować się do tego, co powiedziałam tu wyżej. No niestety nic nie przychodzi na pstryknięcie palcami i żeby dostać nową pracę będziecie musieli trochę poszperać na rynku. Wasze umiejętności są naprawdę warte podziwu, dlatego nie stresujcie się rozmowami o pracę. Jeśli pokażecie się z tej profesjonalnej strony, to potencjalny pracodawca podejdzie do was bardzo poważnie i już za jakiś czas możecie uzyskać ofertę. Będzie to firma z kapitałem zagranicznym bądź o "obco" brzmiącej nazwie. Powodzenia.

Zdrowie: Zadbajcie o głowę - dołowienie. O dotlenienie, o odżywianie, mądrą i wartościową rozrywkę dla głowy, dla rozumu. Warto zainteresować się jedzeniem orzechów i roślin strączkowych. Dodatkowo zainwestujcie w puzzle, poczytajcie książkę lub rozwiążcie kilka zadań matematycznych. Mózg macie jeden, więc nie pozwólcie, żeby był w złej kondycji! Teraz, kiedy jesteśmy w domu warto dać sobie mądra rozrywkę. Polecam książki, sama stosuję.

Panie - badanie skóry zaznacza mi się bądź problemy skórne. Uważajcie - bo słońce jest już wysoko na niebie i możliwe są zaczerwienienia lub też pierwsze poparzenia skóry.

Rada z Karty Tarota

Unikajcie jak ognia osób, które są głośne, krzyczą, są w ruchu - nie wykluczam, że taka osoba będzie chciała Was oszukać w tym miesiącu, a jej / jego zachowanie ma tylko zmylić Was. Ktoś kto nalega na coś, mówi szybko, teraz, już, zaraz, bo jutro już nie będzie - UWAŻAJCIE na taką osobę, to może być podstęp!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka