Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

maj

Drogi Baranie!

Szanse/zagrożenia

Maj da Ci szansę, by rozwinąć krytyczną stronę Twojej natury. Aura kosmiczna i związane z nią okoliczności postawią Cię wobec twardej materii, zatrzymają i skłonią do zmian. Warto poświęcić czas przemyśleniom, zatroszczyć się o rozwój kariery i uporządkować finanse. Postaraj się także wygospodarować dla siebie przestrzeń, by w spokoju rozważyć sprawy osobiste. Może nawet polubisz te chwile samotności i spokoju… Warto poddać refleksji sprawy finansowe i zacząć naprawiać błędy przeszłości. Tegoroczny maj może okazać się twórczy nie tylko dla rozwoju osobistego, ale też dla kariery. Warto zainwestować w nowe umiejętności i napisać solidny plan na przyszłość.

Uczucia

Maj to czas stabilizacji,a momentami także stagnacji. Mimo wiosennej aury poczujesz się bardziej samotny niż zwykle i tylko czasem będzie Ci to przeszkadzać. Jeśli jesteś samotnym Baranem, raczej nie przyciągniesz do siebie kogoś nowego. Przeciwnie; przed Tobą czas refleksji i samotności, a także wzmacniania istniejących kontaktów. Bardzo możliwe, że przyjdzie Ci zażegnać niejeden kryzys miłosny i zmierzyć się z nabrzmiałymi kłopotami.

Zdrowie

Może być nerwowo, wybuchowo i wiele spraw spędzać Ci będzie sen z powiek. Możliwe więc także chwilowe osłabienia, drobne kontuzje, kłopoty gastryczne. Pamiętaj, że przemęczenie od razu przywołuje u Ciebie migreny oraz przeziębienia. Pilnuj też regularnych treningów, ponieważ zaniedbania na tym polu obniżą Twój nastrój i odporność. W maju także zachęcam serdecznie do regularnej krótkiej medytacji, dzięki której łatwiej Ci będzie unikać męczących gonitw myśli.

Horoskop został opracowany przez: Akia

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp