Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.10.2021 - Baran

Baran
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Dla Baranów październik będzie miesiącem nieporozumień, kłótni o błahostki, o nieważne sprawy. Niestety przyczyni się to do złego humoru zarówno Waszego, jak i partnera. W efekcie będziecie zostawać dłużej w pracy, aby jak najkrócej przebywać w domu w niemiłej atmosferze. Jednak bez wyciągnięcia ręki przez jedną ze stron, sprawa sama się nie rozwiąże. Przemyślcie zatem, czy chcecie trwać w takim półstanie, czy jednak pomimo dumy zaproponować pojednanie. Karty zdecydowanie doradzają to drugie, siedzenie zbyt długo w pracy nie będzie dla Was zdrowe.

Samotne Barany nie będą miały ochoty na flirty. Będziecie zmęczeni, zamiast wyjścia na drinki, wybierzecie relaks z książką lub w wannie. I dobrze, nie zawsze musicie być przecież ekstrawertyczni, zasługujecie na chwilę odpoczynku na Waszych zasadach. Nie bójcie się, że znajomi nie zrozumieją, nie musicie się tłumaczyć z tego, że chcecie najzwyczajniej w świecie odpocząć.

Finanse: W tym miesiącu nie musicie zbytnio martwić się Waszą sytuacją, jeżeli chodzi o finanse. Wydatków nie będziecie mieć zbyt wiele, za to dużo będzie możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Możecie poszperać w szafie czy półce pod telewizorem, sprzedać stare ciuchy czy gry, filmy, książki. Jeżeli dawno ich nie używaliście, to znaczy że pewnie już tego nie zrobicie, a dodatkowe pieniądze zawsze mogą się przydać.

Praca: Łatwo Wam będzie w tym miesiącu popaść w pracoholizm. Skupianie się na pracy pozwoli zdjąć Wasz umysł z innych trapiących Was kwestii, jak nerwowa atmosfera w domu. Karty zalecają zbastować. Jeżeli bardzo nie chcecie wracać do domu, to spożytkujcie ten czas inaczej. Chociażby w parku, na rowerze, czy w kinie. Codzienne nadgodziny nie będą Waszymi przyjaciółmi, możecie się przez nie nabawić problemów z kręgosłupem, oczami czy nawet psychiką. Także postawcie swój czas poza domem na coś innego niż biuro, niedługo sobie za to podziękujecie. Jeżeli chodzi natomiast o samą pracę to będzie to okres neutralny, nie będzie luzu, ale też nie spotkacie się z gonieniem do przodu by nadrobić. Będzie po prostu OK.

Szukające pracy Barany będą musiały przebrnąć przez wiele ofert, jednak znajdziecie taką, która Was zadowoli. Będziecie idealnym kandydatem do tej roli i bardzo szybko zadomowicie się na nowej posadzie, co spotka się z podziwem u nowych pracodawców. Zapunktujecie u nich! Tak trzymać.

Zdrowie: Karty wskazują na problemy z nerkami. Możecie wybrać się do lekarza z tym tematem, popatrzcie też na swoją dietę, co pijecie i co przechodzi przez Wasze nerki, coś je może nadwyrężać. Nie zwlekajcie z tą sprawą, to może się kiepsko skończyć. Panie Baranki, uwaga na paznokcie i stan włosów. Warto zadbać o minerały i pierwiastki w diecie.

Rada z Karty Tarota

Zamartwianie się, nie rozwiązuje problemów, wręcz je uwypukla i rozbudza. Pora zmierzyć się z trudnościami i skończyć z zamartwianiem się. Zobaczycie jak wiele problemów było tylko w Waszych głowach. Wstajemy! Idziemy!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp