Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Baran

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Baran

Maj postawi przed Tobą sytuację, w której zostanie Ci zaoferowana wiedza i doświadczenie. Być może staniesz przed sytuacją wyboru, w której będzie mieć znaczenie odwołanie się do określonych praw i porządków. Może okazać się, że dużo czasu spędzisz na porządkowaniu przestrzeni w jakikolwiek możliwy sposób, od porządków domowych, przez porządki w papierach i dokumentach, po uregulowanie sytuacji w relacjach międzyludzkich, które wymagały wprowadzenia zasad. Poczujesz łatwość porządkowania i poprzez łatwość tworzenia takich zasad, które okazują się zrozumiałe i sprawiedliwe. To może być źródłem wielkiej satysfakcji, ale tez dużego pożytku.

Praca: zapowiada się okres, w którym wszelkie decyzje zawodowe należy podejmować w oparciu o wiedzę, zasady i doświadczenie. Jeśli powodzenie sprawy wymaga konsultacji eksperckiej, dokonaj takiej konsultacji. że to siebie nie widzisz w tym projekcie albo miejscu pracy na dłużej, lub nie widzisz tu dla siebie wystarczająco dobrych perspektyw. Nie bój się tej myśli, bo może ona oznaczać, że od dawna nie czujesz docenienia, zastanów się zatem skąd bierze się ten stan. Pamiętaj, że obecny kwartał niesie nowe perspektywy zawodowe, dobre wiadomości, możliwy awans, lub propozycje zatrudnienia. Osoby, które chciały zmienić pracę, lub środowisko pracy teraz mają dobry moment.

Uczucia i relacje: jeśli czujesz, że któraś z Twoich relacji potrzebuje wsparcia, by trwać, to poszukaj takiego wsparcia. Jeśli wsparciem Twoje ważnej relacji będzie wewnętrzny szkielet z zasad porządkujących to, co dotąd osłabiało związek, warto dokonać koniecznych przemyśleń oraz rozmów. Możliwe, że zdecydujesz się na oświadczyny uznając, że to jest właśnie zbiór zasad, których potrzebujecie.

Miłość i związki: Maj zapowiada się czasem dużych napięć wywołanych wielkimi namiętnościami. Im bardziej starać się będziesz by je ukryć, tym mocniej będą dawały o sobie znać. Zapowiadają się nowe emocjonujące przeżycia i wielkie ożywienie niezależnie od statusu relacji. Single poczują przypływ namiętności, a młode relacje powinny uważać na zaborczość, która przy wysokiej skali wzajemnych uczuć, może czasem zepsuć atmosferę. Lepiej energię poświęcić podkręcaniu atmosfery płomiennego romansu, adorowaniu i odbieraniu adoracji. Ilość czułości, jaką teraz włożysz w związek zaprocentuje.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman - obsydian, kolor – odcienie żółtego, kuchnia – szafran

Zdrowie: cieszyć się będziesz dobrym zdrowiem, wigorem i chęcią dożycia. Uważaj na przeciążenie kręgosłupa złą pozycją siedzącą lub zbyt długim pozostawaniem w tej samej pozycji.

Talizman energetyczny: Tygrysie oko. Wzmacnia naszą wewnętrzną siłę, pobudza kreatywność, dodaje motywacji i chęci do tworzenia. Dlatego zalecany jest osobom początkującym w biznesie oraz wszystkim osobom, które mają problem z podjęciem działania ora prokrastynacją – odkładaniem działania. Kamień aktywizuje naszą energię, dodaje odwagi, niezdecydowanym osobom pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji. Jest też świetnym wsparciem dla osób o artystycznej osobowości, które często podejmują się twórczych wyzwań i polegają na umiejętności odblokowania swoich myśli i zdolności. Osobom nieśmiałym pomaga nabrać pewności siebie, mieć więcej odwagi podczas publicznych wystąpień. Skutecznie usuwa blokady emocjonalne, by móc w pełni cieszyć się życiem. Pomaga odpędzać negatywne myśli, wątpliwości, uspokaja zamęt. Tygrysie oko posiada również właściwość rozwiewania niepokoju i strachu, zahamowania pojawiających się stanów depresyjnych. Chroni nas też przed osobami odbierającymi siłę i chęć do działania, przewidziała wszelkiej demotywacji. Tygrysie oko pomaga w korekcji wad postawy, poprawia sylwetkę, jego energia wyciąga ciało do góry i dynamizuje. Dlatego też świetnie działa na kręgosłup i pomaga przy rehabilitacjach.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp