Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2020 - Skorpion

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Skorpion
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Skorpiony w stałych związkach, pierwsza najważniejsza informacja dla was - to bardzo proszę nie pozwalać innym, zwłaszcza kobietom z rodziny, mamusią, teściowym, babcią, wtrącać się w wasze prywatne sprawy. Chyba, że zostaną one poproszone o pomoc czy też radę. Karty wyraźnie wskazują, że powinniście pewne sprawy załatwiać między sobą, a wścibskie osoby we wrześniu nie będą wam potrzebne. Mała uwaga, mała rada. Spróbujcie zaskoczyć ukochaną osobę miłym prezentem, może to być drobny upominek, może to być wyjście na wspólny masaż, mogą to być wrześniowe walentynki, a wszystko to po to, aby poprawić sytuację w domu, aby powstał tak zwany renesans uczuć. To wszystko jest teraz właśnie potrzebne, a wrzesień jest wspaniałym miesiącem po temu by dać sobie odrobinę radości i pomyśleć o tej drugiej osobie.

Wolne skorpiony mają szansę raczej na przygodny romans, ale jest to romans. Jak mówi stare powiedzenie „na bezrybiu i rak ryba”. Spokojnie możecie się rzucić w wir romansu, nic nie ryzykujecie. Bawcie się dobrze, niech to będzie dobrze wypełniony wrzesień. Miesiąc ciepły, sprzyja spotkaniom poza domem i do tego będę was zachęcać.

Finanse: Skorpiony uwaga i jeszcze raz uwaga na albo zgubę, albo stratę pieniędzy! Będę przed tym przestrzegać bo pokazuje się to w ostrzeżeniu dla was. Pilnujcie pieniędzy, pilnujcie karty, pilnujcie pinów i haseł. Nie dajcie się oszukać proszę. I jeżeli posłuchacie tej rady, a wiem, że posłuchacie to wrzesień będzie jednym z lepszych momentów finansowych. Karty wskazują wyraźnie na to, że wasz kolega, czy też znajomych mógłby wam pomóc w zarobieniu dobrej kwoty pieniędzy. Nie umiem natomiast powiedzieć czy byłoby to dodatkowe zlecenie czy jakaś wskazówka finansowa. Jedno co mogę powiedzieć to wasz znajomy może mieć dla was dobrą propozycje finansową. Więc możecie ufać, ale tylko osobom, które znacie bardzo, bardzo długo i są to osoby wam najbliższe. Fajnie by było gdyby było to jakieś dodatkowe zlecenie, bo jest to bardzo bezpieczna sprawa, a pieniądze są szybko.

Praca: O możliwym dodatkowym zleceniu pisałam wyżej więc nie będę się powtarzać, zobaczymy więc karty dla osób zatrudnionych. Dla części z was karty wskazują na wyjazd, podróż służbową, może nawet wyjazd za granicę byłby możliwy lub gdzieś dalej od waszego miejsca zamieszkania. Tak czy tak, mielibyście z ramienia firmy załatwić dosyć ważną sprawę i ważną rzecz. Karty wskazują na to, że wszystko uda się wam bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli waszym partnerem handlowym na miejscu będzie kobieta. Karty wróżą sukces. Będzie w firmie kilka zmian, ale będą to zmiany pozytywne od razu zaznaczam. Tak więc wrzesień będzie dla was bardzo udanym miesiącem.

Dla osób które szukają zatrudnienia to jest mała wskazówka w akapicie mówiącym o pieniądzach, tam was odsyłam. Dodatkowo chciałabym powiedzieć, że karty wskazują na to, że warto złożyć swoje CV do firmy zagranicznej, do firmy zajmującej się kontaktem zagranicą. A może to być na przykład obcobrzmiąca nazwa firmy.

Zdrowie: Karty wskazują na dwie bardzo ważne sprawy. Pierwsza to układ krążenia i serce. To trzeba pilnować, sprawdzać i dbać o to. Nie wolno wam niczego zaniedbać w tej kwestii. Zwłaszcza uważajcie z ciśnieniem, zwłaszcza jeżeli będziecie w drodze czy też podróży, może jest to małe ostrzeżenie dla osób podróżujących samolotem. To raz, a dwa to pokazuje się wątroba, ale problemy wynikają z powodu źle zażytych bądź źle dobranych leków. Czy jest to informacja jasna dla co poniektórych z was? Czy nie mieliście wrażenia, że pewne leki mogą być źle dobrane? Może warto porozmawiać o tym z lekarzem?

Rada z karty tarota
Karta mogłaby się nazywać - spokój po bitwie, ukojenie po ciężkim czasie, zbieram siły. Myślę, że wrzesień przyniesie takie rozprężenie, ale jednocześnie malutką uwagę, że wiele rzeczy udało się Wam pokonać, wiele rzeczy udało się pchnąć do przodu. Tak owszem teraz możecie odpocząć, natomiast zwracam uwagę, że nie warto jeszcze odkładać broń. Większość spraw dużych i ciężkich jest już za wami, ale trzymamy gardę.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka