Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny czerwiec 2022 - Skorpion

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Skorpion

Świat zaoferuje Ci jakaś przygodę, zatem skorzystaj z tego. Łap wszelkie okazje i stwarzaj je wszędzie tam, gdzie widzisz pole do wykorzystania swojej wiedzy i możliwości, nawet jeśli wydaje Ci się, że masz ich niewiele, opłaci się.

Praca: : nie bój się nowych wyzwań, ani propozycji. Podejmij każdą ofertę, jaka się nadarzy, a potem ocenisz, czy to jest coś co Ci się opłaci, czy nie jest. Możesz zdziwić się, jak bardzo odległe Twych wyobrażeń działanie przyniesie niespodziewaną korzyść. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, masz przed sobą burzliwy okres, w którym możesz zetknąć się z próbą nadużycia władzy w biznesowej relacji typu hierarchicznego. Uważaj na dwulicowość w otoczeniu i nie daj się wciągnąć w negocjacje na dwa fronty. Wszystko się uda, tylko pilnuj organizacji, nie ustępuj w analizie i nie krytykuj.

Miłość i związki: Ktoś zaproponuje Ci układ, lub przygodę, albo to Ty będziesz osobą, która to zaproponuje. Nie oceniaj, nie podlegaj ocenie, a spróbuj i zobacz co się stanie. W emocjach spotkasz osobę bardzo życzliwą, która tak jak Ty chce coś przeżyć i czegoś się nauczyć, niezależnie od statusu relacji. Zaoferujcie sobie wzajemnie to, co macie najlepszego ze szczerością i pełnym zaufaniem. Jeśli sytuacja tego będzie wymagać, okaż wierność, bo topriorytet.

Zdrowie: uwaga na węzły chłonne i nagłe zapalenia, które zaniedbane mogą okazać się trudne do wyleczenia.

Talizman energetyczny: Howlit.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp