Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

maj

Drogi Skorpionie!

Szanse/zagrożenia

Maj 2024 roku tylko wzmocni Twoją determinację, by spełniać cele i rozwijać siebie wbrew wszelkim przeciwnościom, malkontentom czy intrygantom. Nie da się Ciebie zatrzymać, ale na szczęście uda się przemówić Ci do rozsądku. Postaraj się wykazywać większą empatią, zmieniaj krytyków w popleczników, a zrealizujesz ambicje i zyskasz posłuch, szacunek. Przede wszystkim dostaniesz kosmiczny impuls do rozwoju kariery zawodowej. W pracy pojawią się również nowe szanse, jeśli tylko wykażesz się kreatywnością i staniesz się bardziej chętny do współpracy. Maj sprzyja też nauce, krytycznej ocenie projektów i renegocjowaniu współpracy.

Uczucia

Jeśli tylko na to pozwolisz, to wszystko może się zdarzyć. Trudno będzie o zachowanie status quo. W stałych związkach atmosfera pozostanie napięta go granic. Nie uda się uniknąć konfrontacji, a Ty nie raz, nie dwa pomyślisz o flirtowaniu, romansowaniu i wyrwaniu się z kieratu. Nie poznasz nikogo, z kim zechcesz spędzić życie, ale z czasem nabierzesz dystansu do bieżących, a wciąż nierozwiązanych, kwestii partnerskich. Lepiej spokojnie porozmawiać niż wyprowadzać się z domu, trzaskając drzwiami...

Zdrowie

Kosmiczna aura sprzyja Ci i nie powinieneś narzekać na ogólny poziom energii życiowej. Nie forsuj się jednak i dbaj o siebie, nie lekceważąc najdrobniejszych nawet objawów choroby. Unikaj też nadmiernego ryzyka i zdecydowanie więcej czasu wygospodaruj na sen i rekreację. Jeśli dodasz do tego wszystkiego zdrową dietę oraz spełnienie w namiętności, mało kto dorówna Ci w poczuciu satysfakcji i zdrowia.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp