Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2020 - Skorpion

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Skorpion
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Skorpiony, bardzo fajny miesiąc. Mimo, że jest to listopad, macie naprawdę wiosenne karty. W stałych związkach sielanka, dawne spory idą w niepamięć, odbudowa związku na nowo. Część z was jeśli jesteście już na tym etapie, możecie zacząć myśleć o małżeństwie. Karty wskazują, że skorpiony będą w listopadzie budować związek, wzbogacać siebie i związek. Jedna z kart wskazuje tutaj na możliwość zajścia w ciążę, więc proszę o tym pomyśleć.

Wolne Skorpiony natomiast mogą wybierać i przebierać. Karty wskazują na to, że wśród was pojawi się kilka bardzo fajnych osób, a na pewno dwie z tych osób zwrócą waszą uwagę. Malutka tylko przestroga, nie zastanawiaj cie się zbyt długo, żeby wam ptaszek nie odleciał.

Finanse: Oj Skorpiony krucho będzie z kasą. Przykro mi niezmiernie przekazywać te wieści, ale kieszenie będą puste i nie będzie skąd nawet ich zapełnić. Mam pokazane fiasko rozmów z bankiem, czy też z Urzędem, który miałby was finansowo wspomóc. Karty mówią, że musicie gospodarować jedynie tym co macie. Tak więc jakiekolwiek duże zakupy czy też inwestycje finansowe będą zakazane dla was w listopadzie. Mała uwaga, ale myślę, że bardzo ważna, jeżeli prowadzicie działalność gospodarczą część z was może spodziewać się nieprzyjemnej kontroli. I może nie być różowo. Karty wskazują, że trzeba będzie zasięgnąć pomocy osoby, która jest biegła w tym temacie.

Praca: Początek miesiąca może wam dosłownie przynieść rozczarowanie, tak jakby ktoś wam coś obiecał i nie dotrzymał słowa. Może być to dosyć trudna dla was sytuacja, a na pewno nie zrozumiała. Może pewne rzeczy będzie trzeba sobie na spokojnie wyjaśnić, a okaże się wtedy, że nie była to zła wola, tylko fizycznie brak warunków do wykonania zobowiązania. Tak czy tak, trzeba będzie pewne tematy przegadać. Uważajcie na osoby o mocno ciemnych włosach, ale są to osoby z którymi już wcześniej mogliście mieć problemy. Osoby te nie ustają w plotkowaniu na wasz temat. W listopadzie mogą troszeczkę zagrozić. Ostatnie dni miesiąca możecie liczyć na spotkanie z szefostwem i rozmowę o nowym projekcie, nowym zadaniu, czy też nowych obowiązkach.

Skorpiony, które poszukują pracy radzę zwrócić się do instytucji publicznych. Karty wskazują, że gdzieś w internecie, na stronach, mogą być ogłoszenia, które was interesują i będzie to nabór do administracji państwowej. Może nie są tam pokazane duże pieniądze, ale miejsce to zaoferuje wam stabilną posadę. Trzymam kciuki.

Zdrowie: Uwaga na układ krążenia i na serduszko, tutaj pokazują mi się panie. A o możliwości zajścia w ciążę panie pisałam wyżej, więc nie będę się powtarzać, ale układ kart mówiących o ciąży pojawia się po raz drugi.

Panowie, uwaga na to co jecie, ale to jest pokazane, że jedzenie może być albo za tłuste, albo za mocno przyprawione, albo za gorące. Musicie zwracać uwagę teraz na to co jecie, to bardzo ważne.

Rada z karty tarota
Naprawdę muszę to powiedzieć, uwaga, uwaga! Moje miłe panie, po raz trzeci mam kartę ciąży. Więc pozwala mi to powiedzieć, że ciąża i tematy związane z ciążą może z małymi dziećmi, z porodem mogą być w końcówce roku dla was panie Skorpiony ważne. Natomiast dla pozostałych Skorpionów, pań i panów karta wskazuje także na to, że pora zająć się pewnymi sprawami, które do tej pory odkłada liście na półkę, pora zadbać o siebie, o swoje zdrowie, o wygląd i o swoje otoczenie. Karta także wskazuje na to, że możecie odkryć nową pasję bądź też hobby, które zostanie z wami na bardzo bardzo długo.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka