Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

grudzień

Drogi Skorpionie!

Szanse/zagrożenia

Grudzień tegoroczny może stać się czasem kilku szans i kilku pokus. Trudno będzie odróżnić jedne od drugich. Przede wszystkim uważaj na wszelkie „okazje” finansowe. Wenus w Twoim znaku urodzeniowym wzmocni ambicje, ale niekoniecznie pomoże wybierać właściwe „okazje”. Bardzo oszczędnie wydawaj także pieniądze. Tymczasem w drugiej dekadzie otworzą się nowe perspektywy zawodowe. Warto postawić na rozwój osobisty, zadbać o relacje zawodowe i dokształcać się. Poza tym niemal na pewno poświęcisz więcej czasu refleksji oraz weryfikacji dotychczasowych doświadczeń i postarasz się wdrożyć poprawki. Możliwe trudne, stresujące chwile w życiu osobistym, choć z perspektywy czasu okażą się zbawienne, ponieważ otworzą Cię na nowe możliwości. Czas świąteczny i noworoczny warto poświęcić osobie, którą szczerze kochasz. To przyniesie niezapomniane chwile!

Uczucia

Grudzień to czas sprzyjający uczuciowej sferze życia i na pewno obdarzy Cię wieloma szansami, by korzystać z uroków namiętności. Możesz liczyć na ożywienie w alkowie, a jednocześnie żarliwe spory, które w sypialni się zakończą czułym pojednaniem... Niestety wrócą także dawne urazy. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, to masz szansę na ciekawą znajomość.

Zdrowie

Stabilne z tendencją wzrostową. Niemniej postaraj się zadbać o dietę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać sprzyjający czas. Możesz liczyć na wsparcie sił kosmicznych i cieszyć się życiem, pełną garścią czerpiąc z jego uroków.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp