Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2021 - Skorpion

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Skorpion
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Oj Skorpionki, jeśli jesteście w stałym związku to uważajcie na „życzliwych”, którzy będą chcieli wrzucić nie trzy grosze, ale całe 5 zł do Waszego małżeństwa. Uważajcie na osoby, które próbują Was ustawić, które próbują wmówić nieistniejące rzeczy. Bardzo ważną będzie teraz atmosfera i jeżeli posłuchacie tej rady, to uda Wam się stworzyć bardzo fajny czas. Możecie myśleć i planować długofalowo, natomiast powtarzam weźcie pod uwagę tylko i wyłącznie siebie, nie dajcie sobie innym wejść na głowę. Karty podpowiadają także, że Wasze dziecko lub wnuk, chłopiec młody potrzebuję wsparcia w pewnej sprawie, może to dotyczyć zakupu pewnej rzeczy, ma ten chłopiec marzenie, pragnienie i fajnie by było gdybyście mogli z nim o tym porozmawiać.

Single, nie wiem czy uda Wam się upolować duże zwierzę w maju. Karty pokazują, że początek miesiąca może być tak zwany pusty przebieg, ale samą końcówką miesiąca, dokładnie rzecz biorąc ostatnie dni, otrzymacie ciekawe zaproszenie, ciekawą propozycję znajomości od bardzo interesującej osoby. Ale powtarzam będą to ostatnie dni miesiąca bądź na przełomie dwóch miesięcy. Początek miesiąca pusty.

Finanse: Dobre karty, fajne karty. Karty mówią, że liczycie na przypływ gotówki, że liczycie na pewną kwotę i ma szansę się to spełnić. Karty podpowiadają, że tak naprawdę macie dobrą rękę do finansów, dodatkowo wokół Was będzie dobry zbieg okoliczności. Co mogę powiedzieć, mogę powiedzieć, że będzie trochę wydatków na młode osoby, będzie wydatków trochę na wyjazd młodych osób, będą wydatki zaplanowane przez Was wcześniej związane właśnie z młodymi osobami. Dodatkowo karty próbują powiedzieć, że jest to dobry miesiąc na remont, odnowienie jeśli nie całego mieszkania to na pewno jednego z pomieszczeń. Pieniędzy Wam nie zabraknie.

Praca: Maj może być początkowo nudnym miesiącem w pracy, bo tak naprawdę nie będzie się działo nic nowego, będziecie powtarzać stare schematy, będziecie działać na tych samych wibracjach co wcześniej. Natomiast karty mówią, że może nastąpić z końcem miesiąca ożywienie za sprawą albo w nowej osoby w zespole, albo też nowego zadania, które stanie przed Wami. Na początek może to być trudne do wykonania, początkowo możecie nie być zadowoleni z tych obowiązków, które otrzymacie czy też z osoby, która zostanie przydzielona do Waszego zespołu, natomiast nie oceniajcie zbyt szybko, bo coś co początkowo okaże się nie do końca udane, tak naprawdę przyniesie Wam zadowolenie.

Osoby, które poszukują pracy, karty mówią, że trzeba będzie troszeczkę zmienić schemat poszukiwania. Tak naprawdę myślę, że możecie kręcić się w kółko. Karty radzą, albo zmienić sposób poszukiwania, albo wręcz dosłownie odpocząć tydzień, dwa żeby naładować akumulatory. Gdzieś jest pokazany błąd systemu, dziś jest pokazany błąd, który robicie, kręcicie się w kółko, tak jak powiedziałam. Spróbujcie wynaleźć ten błąd wyłapać. Koniec miesiąca, możliwa interesująca rozmowa o pracę, ale na razie rozmowa, która może Was przybliżyć do nowego miejsca. Powodzenia.

Zdrowie: O bardzo fajne karty, macie kartę mówiące o powrocie sił witalnych, macie karty mówiące o tym, że jesteście już po chorobie, podkreślam bo to bardzo ważne. Karty mówią, że jesteście po jakimś etapie leczenia, po chorobie i teraz tak naprawdę odzyskuje cię siły. Karty mówią o przypływie siły, mocy, energii, o łapaniu wiatru w żagle. Sport, ruch, aktywność fizyczna. Nie mam tutaj żadnych zagrożeń. Wprost przeciwnie bardzo duży przepływ energii. Jedyne co mogę zwrócić uwagę, gdybym musiała, to przypominam delikatnie o suplementacji, o witaminach bo to się faktycznie zaznacza. Bardzo fajne karty.

Rada w karty tarota
Karta tarota mówi o tym, że będzie to czas takiego wyciszenia i uspokojenia, będzie to czas kiedy będziecie podejmować mądre decyzje w oparciu o swoje własne, wcześniejsze doświadczenia. Karta także podpowiada, że ważna będzie teraz energia męska, ważni będą mężczyźni wokół Was, ważni będą mężczyźni z rodziny, bądź też starsi mężczyźni. Karta mówi o tym, że zapanuje w Waszym domu spokój i harmonia. Karta mówi o tym, że możecie dokonywać śmiałych, odważnych planów, ale zachowajcie zdrowy rozsądek. Karta mówi o wyciszeniu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp