Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

04.12 - 10.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Obecne energie zapewniają wam środki i możliwości, aby zacząć od nowa, od samego początku wiele porzuconych projektów. Nowe okoliczności pozwolą wreszcie poukładać wiele kwestii, zyskać nowe przestrzenie do zarabiania na swoich własnych zasadach. Ta aura nakłania cię do odzyskania umiłowanej wolności i porzucenia spraw, które widzisz jako ograniczenia. Niestety aż tak łatwo nie będzie, ponieważ z drugiej strony dotknie cię energia przywołująca poczucie odpowiedzialności i konieczność realizowania obowiązków. Jeśli czujesz, że utknąłeś, to znak, że to, co c i oferuje los jednak ci nie odpowiada. Z drugiej strony, gdy tylko wszystko ruszy we właściwym kierunku, zrozumiesz, że odniesiesz sukces na końcu drogi. To dobry czas na budowanie, kreowanie rzeczywistości.
 

MIŁOŚĆ

Uczucia nie są twoim zmartwieniem. Temat miłości przywołuje wspomnienia z przeszłości, o których chcesz zapomnieć. Prawdopodobnie musisz uporać się ze źle funkcjonującym związkiem lub niespełniona miłością. Panaceum na wiele uczuciowych bolączek będzie zajęcie się pracą. Wprawdzie nie rozwiążesz tym sposobem swoich dylematów i problemów, ale odsuniesz je od siebie na tyle, żeby sprawnie funkcjonować na innych płaszczyznach.  Jesteś bardziej zdeterminowany, ponieważ nie chcesz naprawdę dać się złapać w pułapkę złego związku. Może się to jednak zmienić za kilkanaście dni, kiedy ktoś zechce powrócić do twojego życia niosąc nadzieję na dobrą relację. Może tym razem daj sobie szasnę, poczekaj aż ten człowiek cię dogoni, okaże się, że to ktoś komu naprawdę na tobie zależy.

 
KARIERA I FINANSE

Obecna energia otwiera ci drzwi do budowania nowych ścieżek w przestrzeniach zawodowych. Możesz odnieść sukces w obecnych układach, ale także możesz teraz stworzyć naprawdę dobry plan uruchomienia “solowej” kariery. Wszystko, co zrobisz samodzielnie będzie dawało doskonałe rezultaty. Sprawy materialne przede wszystkim uporządkuj w zakresie zobowiązań i płatności. Z drugiej strony możesz liczyć na zwiększone dochody w obecnym czasie. Nie osiadaj na laurach a nade wszytko nie pozwalaj sobie na lenistwo i lekceważenie spraw, które teoretycznie można odłożyć na później, abyś nie zderzył się z kłopotami finansowymi zaraz na początku przyszłego roku.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp