Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

ROK 2023

Miłość i uczucia

Wiele Strzelców w nowym roku będzie skupionych na sobie. Będą chcieli, nie tylko single – dogłębnie poznać siebie, swoje potrzeby, oczekiwania i priorytety. Taka postawa pozwoli samotnym Strzelcom poszukiwać odpowiedniego dla siebie partnera, tj. wykluczać tych niespełniających ich wymagania, a jednocześnie znaleźć sposób na przyciągnięcie tych właściwych. Jako że rok 2023 będzie dla Strzelców przychylny, to tego czego dowiedzą się o sobie, pozwoli im znaleźć miłość życia. Tej samej pokory powinny nabrać Strzelce pozostające w stałych partnerstwach. Oni bowiem zmagać się będą z karmą, co oznacza, że otrzymają od losu, to na co sobie zapracowali. Jeśli Strzelce w ostatnim czasie zaniedbywali swoich partnerów, a bardziej dbali o swoje potrzeby, to będą musiały w 2023 roku więcej postarać się o przychylność i wyrozumiałość ukochanego. Bardziej pracowite Strzelce otrzymają nagrodę w postaci np. oświadczyn, propozycji wspólnego zamieszkania itp.

Praca

W pracy przed Strzelcami wiele zmian, a te zauważalne będą już na początku roku. Dużo będzie się działo organizacyjnie w miejscu pracy Strzelców, a przede wszystkim zmieni się personel, może nawet kierownictwo. Trzeba będzie nauczyć się pracować w nowym zespole, co Strzelcom przyjdzie z łatwością. Dopóki nie będzie większych problemów, ten znak zaakceptuje nowych pracowników. Strzelce otworzą się również na nowe współprace ale chętnie będą też realizować się na polu indywidualnym. Strzelec co prawda lepiej czuje się pracując na własny rachunek, ale zdaje sobie sprawę, że ludzie też są mu potrzebni do realizacji indywidualnych celów. Dowodem na to będzie rok 2023, w którym ten znak dużo będzie działał z innymi, a często nawet dla innych.

Finanse

Strzelec strategicznymi ruchami będzie mógł wpływać na stan swoich finansów. Dużo z nich będzie odważnie inwestowało, a nawet udzielało pożyczek na procent. Mądry Strzelec znajdzie sposób, aby dorobić sobie szybko i za dobre pieniądze. Ciężka i odpowiedzialna praca Strzelca zaowocuje znacznymi wpływami pieniężnymi, na które ten znak czekał od ostatnich miesięcy. Bowiem, Strzelce w ostatnim czasie czują się bardzo niedocenione i potrzebują akcentów aprobaty, aby chciało im się dalej pracować. Takie docenienie, na które Strzelce czekają może być tylko finansowe. Takie też przedstawiciele tego znaku otrzymają od sierpnia 2023 roku.

Zdrowie

Zalecane jest, aby Strzelce zmieniły dietę na bardziej zbilansowaną aby zniwelować ewentualne dolegliwości układu pokarmowego.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp