Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

ROK 2024

Drogi Strzelcze, rok 2024 otworzy przed Tobą szanse, by zbudować swoją małą stabilizację. Pierwsze 5 miesięcy to czas wyrobniczej pracy z materią. Kosmiczna aura sprzyjać wówczas będzie samotnej weryfikacji dotychczasowych doświadczeń, odcinaniu się od przeszłości czy naprawianiu błędów. Potem już będzie z górki, jeśli tylko krytycznie i racjonalnie podejdziesz do spraw. Od czerwca masz bowiem szansę na owocne przemyślenia, twórcze pomysły i nowe początki czy restarty. Możliwe, że dzięki aurze energetycznej sprzyjającej postępom znajdziesz rozwiązania dla spraw, które od pewnego czasu nie przynosiły satysfakcji. W finansach możliwa stagnacja. Przygotuj się na chwilowy zastój, kryzys. Mogą pojawić się też trudności w relacjach z szefami, współpracownikami oraz tymi, których przychylność chciałbyś pozyskać. Ogólnie niechętnie będziesz dostosowywać do oczekiwań innych.

Uczucia

W sprawach uczuć stabilnie, choć w stałych związkach zdarzą się ciche dni poprzedzone dzikimi awanturami… Samotne Strzelce mogą jednak liczyć na nowe, intrygujące znajomości. Niemniej należy wystrzegać się stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej też nie brać na serio słów nowo poznanych osób. Gorący romans może bowiem zakończyć się szybciej niż się zaczął, pozostawiając za sobą gorycz, wyrzuty sumienia i pustkę.

Zdrowie

Warto zwolnić i więcej czasu poświęcić odpoczynkowi oraz trosce o zdrowie. Kosmiczna aura sprzyja za to zabiegom pielęgnującym urodę, trosce o zdrowie, rekreacji. Warto wybrać się na krótki turnus do SPA czy spędzić weekendy poza miastem. Uważaj, bo będziesz podatny na niedyspozycje żołądkowe, drobne kontuzje oraz przeziębienia.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp