Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Strzelec

Skontaktuj się z autorem
Strzelec

Uczucia: Przed zodiakalnymi Strzelcami w roku 2022 spory dylemat uczuciowy. Pomimo tego, że będziesz w relacji partnerskiej, w Twoim życiu może pojawić się nowa osoba, która bardzo Cię sobą zainteresuje. Szybko możesz poczuć do niej coś więcej.

Praca: W pracy ten rok będzie bardzo stabilny. Karty nie wróżą tutaj żadnych zmian. Sukcesywnie będziesz wykonywać swoje obowiązki, tak jak to miało miejsce do tej pory. Mogą pojawić się też możliwości na projekty poza obrębem Twojej głównej pracy.

Pieniądze: Sfera finansowa w tym roku również nie przyniesie większych zmian. Karty wróżą u zodiakalnych Strzelców przypływy, ale również i wydatki. Nie będzie to rok, w którym uda Ci się zgromadzić większe oszczędności.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym możesz w tym roku odczuwać silniejsze napięcia mięśniowe, ale także dolegliwości związane z kręgosłupem. W szczególności karty zaznaczają okolice szyi i karku.

Rada: Nie podejmuj zmian w swoim życiu pod wpływem impulsu. Możesz tego później żałować. Swoje kolejne kroki staraj się mieć dokładnie przeanalizowane.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp