Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Bliźnięta

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Bliźnięta
Mira Wróżka Mira Wróżka

2020 rok z niewielkimi tylko kłopotami głównie w drugim kwartale, ale nie uprzedzajmy faktów, powoli, powoli od początku.

Pierwszy kwartał pokazuje się jako czas ważny dla związków małżeńskich. Pokazuje się jako czas, gdzie będzie ważny mąż – to dla Pań spod znaku Bliźniąt. Sprawy związane z mężem sprawy, związane z waszą nieruchomością, sprawy związane z domem i z urzędem. Dla części z was będzie to pozytywny obrót spraw. No niestety dla części z was miłe panie bliźnięta, może być to sytuacja trudna bo może zaważyć na waszej dalszej przyszłości. Więc panie bliźnięta stąpajcie w pierwszym kwartale bardzo ostrożnie. Jednak wiedzcie, że pewne rzeczy tak czy tak, muszą się wydarzyć. Dla panów Bliźniąt mam karty mówiące o tym, że trzeba będzie dopiąć sprawy urzędowe, sprawy związane także z nieruchomością. Myślę, że dwa pierwsze kwartały roku mogą być w tym aspekcie bardzo ważne i decydujące. Uważam, że każde z was wie, co karty chcą tutaj przekazać.

Drugi kwartał upłynie bliźniętom na podróży i może to być dosyć daleka podróż. Także uwaga dla części z was związana ze sprawami rodzinnymi, bądź ze sprawami urzędowymi. Tak jakby nie do końca ta podróż wpisywała się w wasze chęci, tak jakbyście chcieli tego uniknąć. Natomiast zostanie to na was wymuszone. Co jeszcze warto pokazać? Drugi kwartał upłynie wam na ruchu, będzie to czas kiedy będziecie musieli podejmować decyzje szybko, kiedy będziecie zmieniać miejsce. Także nie wykluczam przeprowadzki.

Trzeci kwartał to chwila oddechu, chwila spokoju. To co miało się zadziać nie do końca dobrego, już się zadziało. Teraz spędzacie czas na regenerowaniu, ładowaniu akumulatorów. Spędzicie czas z bliskimi, z rodziną, z przyjaciółmi. Dużo spotkań, dużo wyjazdów i przyjazdów rodzinnych, ale i czas kiedy próbujecie powoli podsumować to co się do tej pory już w waszym życiu wydarzyło. Taki trochę powiem bilans zysków i strat po pierwszych dwóch kwartałach, które do łatwych nie będą należały. Teraz zaczynacie powoli łapać oddech.

Czwarty kwartał i końcówka roku to czas dobrych pieniędzy, czas zwrotu z inwestycji, czas fajnych pomysłów, które możecie przekłuć na żywą gotówkę. Czas zadbania o wasze sprawy i wzięcia steru we własne ręce. Tak jakby koniec roku dał wam nowe siły do walki o samych siebie. Tak jakby teraz zaczął się czas, gdzie możecie o siebie i o swoich bliskich zawalczyć. I powiem to z całą odpowiedzialnością, nie będziecie brać jeńców. Ten czwarty kwartał musi się zadziać po to, żeby udało wam się pewne rzeczy wypracować i po to, żeby wróciła wiara we własne siły i możliwości.

Bliźnięta pierwszy kwartał bądź dla niektórych z was pierwsze dwa kwartały, pierwsza połowa roku, będzie trudna, nie ukrywam. Będzie dużo rzeczy się działo, na które nie macie wpływu i tak naprawdę trudno wam będzie przed tym się bronić. Mam tu rozstania, mam trudności, mam samotność. Drugi kwartał będzie szybki, ale poradzicie sobie ze wszystkim, jeżeli dopuścicie do siebie myśli, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Końcówkę roku zaliczycie do bardzo udanego czasu. Życzę siły, wytrwałości i umiejętności walki o samego siebie.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka