Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop klasyczny na 2021 rok 15 - 31.12.2021 - Bliźnięta

Bliźnięta
Mira Wróżka Mira Wróżka

Karty z przełożenia chcą Wam powiedzieć, że będzie to rok szybki, dynamiczny, przepełniony miłością, przepełniony oczekiwaniem na dobre wieści. I takie otrzymacie. Część z Was będzie podróżować i to podróżować daleko. Będziecie się przemieszczać z ukochaną osobą, będziecie podróżować do ukochanej osoby. Dużo dobrych niespodzianek czeka Was w nadchodzącym roku.

Popatrzymy teraz w takim razie na poszczególne miesiące.

Początek roku przyniesie Wam dobre wieści finansowe, przyniesie powodzenie w interesach, powodzenie Waszych spraw. Jeżeli pewne działania i sprawy rozpoczęliście teraz, to z początkiem nowego roku przychodzą dla Was dobre wieści i dobre rozwiązania. Część z Was otrzyma wiadomości dotyczące finansów, będą to wiadomości, na które od dawna czekacie. Część z Was może otrzymać dotacje, kredyt, możecie też starać się o dodatkowe pieniądze pochodzące z urzędów. Kwestie finansowe będą Wam przez pierwsze 3 miesiące roku sprzyjać. Szukajcie pomocy u starszego mężczyzny, może trzeba będzie poradzić się adwokata, urzędnika. Ostrzeżenie - mam informację, że może coś popsuć się u Was w domu. Może trzeba będzie coś wyremontować czy też naprawić.

Drugi kwartał roku to czas na miłość. Część z Was zakocha się na nowo, część z Was pozna, nie wykluczam, że osobę do stałego związku. Karty pokazują, że bardzo dużo będzie się działo w drugim kwartale. Będziecie otoczeni ludźmi, sami będziecie szukać towarzystwa, dużo czasu będziecie spędzać wśród ludzi. Karty ostrzegają tylko osoby, które są w stałych szczęśliwych związkach, by nie myśleć o skokach w bok. Bo może to się skończyć naprawdę nieprzyjemnie. Więc jeżeli jesteście w szczęśliwym związku to pielęgnujcie swoje uczucia.

Karty wskazują także na to, że pewna osoba z Waszego otoczenia może potrzebować Waszej pomocy. Zastanówcie się kto mieszka sam i może wstydzi się poprosić o pomoc. Może to być na przykład sąsiadka.

Trzeci kwartał początkowo przynosi chmury. Mogą być sytuacje trudne głównie w pracy, część z Was może nie tyle co stracić pracę, ale może mieć trudności w pracy. Karty wskazują na liczne nieporozumienia, starcia między pracownikami, na ogromną konkurencje. Może to być dla Was dosyć trudny czas i tak naprawdę warto się do niego przygotować. Pewne negatywne wydarzenia Was niestety nie ominą, ale opanowanie i spokój pomoże wyjść z tego bez szwanku. Dla części z Was pokazuje się zmiana pracy, odejście z niedobrego środowiska i poszukiwanie spokojnego miejsca. Natomiast mogą być mniejsze finanse, ale na pewno spokojniejsza atmosfera. Jesień to także odwiedziny osób z daleka, wieści z daleka, których nie do końca się spodziewacie. Niestety jesień pokazuje się dla Was nerwowo, ale uda się nad wszystkim zapanować, pod warunkiem, że przemyślicie każdy swój ruch. I silne ostrzeżenie, uważajcie na osobę nieuczciwą w Waszym towarzystwie, wręcz uważajcie na złodzieja.

Ostatni kwartał roku to prostowanie tego wszystkiego, to próba złapania oddechu, to próba powrotu do normalności. Uda się Wam to, powtarzam uda się Wam. Ostatnie miesiące roku spędzicie naprawdę spokojnie, tak jakby to wszystko co było złe już jest za Wami. Będziecie szukać towarzystwa sympatycznych miłych osób, będziecie się relaksować w domowym zaciszu, będziecie szukać kontaktu z młodymi osobami. Karty wskazują na to, że czwarty kwartał roku to powrót u Was sił witalnych, świetna forma, warto zastanowić się nad uprawianiem sportu w sposób stały i ciągły. Naprawdę będziecie mieć bardzo, bardzo dużo energii. Trzymajcie się przyjaciół, a będzie to dla Was bardzo fajny czas.

A teraz spróbuję przedstawić takie najważniejsze informacje w skrócie.

Początek roku, pierwsze 2 lub 3 miesiące to kwestie finansowe, pomnażanie finansów, poszukiwanie autorytetów, dobre wiadomości. Kwiecień, maj kwestie uczuciowe będą najważniejsze. Część z Was może poznać drugą połowę, część z Was zwiąże się na stałe z kimś. W małżeństwach ostrzeżenie przed skokami w bok. Wakacje to wyjazd, ale pokazuje się wyjazd w kraju.

Początek jesieni, tak jak mówiłam sprawy trudne, sprawy zawodowe, które mogą się potoczyć nie po Waszej myśli. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jeżeli będziecie szukali nowej pracy to właśnie teraz. Szukajcie miejsca spokojnego i bezpiecznego. Może już czas właśnie na to żeby zmienić otoczenie. Listopad, grudzień to czas spędzony z najbliższymi, z rodziną, ale to także wiadomości, które mogą do Was przyjść. Dobre wiadomości. Szukajcie kontaktów z młodymi osobami.

Bliźnięta życzę Wam żeby ten rok był dla Was dobry, spokojny, żeby wszystko co za planujecie udało Wam się. Życzę Wam zdrowia, życzę Wam czasu spędzonego z najbliższymi, miłości, słoneczka i radości. Niech Wam się wszystko wiedzie.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp