Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Bliźnięta

Skontaktuj się z autorem
Bliźnięta

Uczucia: Ten rok dla zodiakalnych Bliźniąt w sferze miłosnej nie będzie do końca pomyślny. Karty sugerują, że dawanie kolejnych szans nie przyniesie nic dobrego. Rozczarowujące zdarzenie w relacji, które kiedyś już miało miejsce, teraz się powtórzy. Uważaj także, by samemu nie popełniać tych samych błędów.

Praca: W przyrodzie musi być równowaga, dlatego też możesz spodziewać się wyjątkowych zmian na lepsze w sferze pracy. Karty wskazują, że dzięki temu, że wciąż stawiasz na swój rozwój, uczysz się nowych rzeczy i dajesz z siebie wszystko, możesz liczyć w tym roku na docenienie – choćby przez propozycję awansu.

Pieniądze: Karty zaznaczają, że rok 2022 może przynieść Ci większą stratę pieniędzy, która będzie związana z Twoją złą decyzją. Uważaj w tym czasie na inwestycje, których dokonujesz.

Zdrowie: Pod kątem zdrowia szczególnie zwróć uwagę na swój układ moczowy. Mogą pojawić się problemy związane z pracą nerek.

Rada: Otwórz swoje serce. Karty wskazują, że w tym roku pojawi się w Twoim otoczeniu ktoś, kto będzie potrzebował Twojej pomocy. Otocz tę osobę wsparciem – to dobro do Ciebie wróci.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp