Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

ROK 2024

Drogi Bliźniaku, w tym roku Jowisz weźmie Cię pod swoje opiekuńcze skrzydła, dając Ci porządnego kopa do działania. Niemniej pierwsza część roku to czas bardziej porządkowania i wyrobniczej pracy z materią. Spisz się, a nie pożałujesz. Od czerwca otworzą się przed Tobą szanse na osiągnięcie stabilizacji finansowej. Stanie się tak za sprawą nowych projektów, wyzwań zawodowych lub wytrwałego poszukiwania nowej pracy. Możesz też liczyć na to, że w końcu przełożeniu docenią Twoje zaangażowanie i kompetencje, przymykając oko na słabości. Pamiętaj jednak, by nie tracić czujności, bo w Twoim otoczeniu znajdą się i intryganci, i karierowicze… Być może przyjdzie Ci zmierzyć się z niezdrową konkurencją. Niemniej atmosfera wokół Ciebie w dużej mierze zależeć będzie od Twojej postawy. Postaraj się, by prowokacje Cię nie dosięgły, a nie będziesz musiał mierzyć się z ich konsekwencjami.

Uczucia

Jeśli spodziewasz się przełomu, to otrzymasz szanse na nowe flirty. Niemniej Twoje skryte marzenie, ciche pragnienie duchowej i erotycznej bliskości natrafi na przeszkody… Zachowaj ostrożność. Możliwe bowiem, że ktoś będzie próbował Cię wykorzystać, by poprawić sobie nastrój lub zabawić się niezobowiązująco Twoim kosztem. Unikaj zatem przelotnych romansów i popisujących się „rycerzy na białym koniu”. W stałych związkach możliwe za to namiętne i romantyczne uniesienia. W drugiej połowie lipca lub w listopadzie warto wybrać się we dwoje na romantyczną wycieczkę.

Zdrowie

W sumie możesz liczyć na wysoki poziom energii. Uda Ci się go utrzymać tylko wówczas, jeśli nie dasz się wciągnąć w czcze dyskusje, będziesz regularnie, zdrowo jeść i wysypiać się. Potrzebujesz też regularnych ćwiczeń i odpoczynku, który każdego dnia przywróci i wzmocni Twoje wewnętrzne poczucie równowagi. Zaniedbania na tym polu mogą mieć opłakane skutki, bo na dłużej wyłączą Cię z intensywnego życia, które tak cenisz. Pamiętaj, że Twój sposób myślenia ma decydujący wpływ na dobrostan. Zaniedbanie go przyniesie chroniczne przemęczenie, drobne kontuzje, infekcje i problemy ze snem.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp