Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Bliźnięta są bystre i lotne, uwielbiają przebywać w towarzystwie i przeżywać ekscytujące przygody. Nie wytrwają długo w jednym miejscu. Pragną poznawać nowych ludzi i miejsca. Ciężko jest więc usidlić Bliźniaka na dłużej. Ważne jest dla niego poczucie humoru i posiadanie swoich pasji. Musisz być osobą ciekawą i otwartą na eksperymentowanie, by go zainteresować.

Kobietę spod znaku Bliźniąt będzie w stanie uwieść mężczyzna żywiołowy i dowcipny. Musisz potrafić nadążyć za wciąż pędzącą Bliźniaczką – inaczej zostaniesz w tyle. A że ona nie patrzy wstecz, to szybko staniesz się dla niej jedynie pieśnią przeszłości. Możesz jej zaimponować swoim nowoczesnym podejściem do życia i relacji uczuciowych. Bądź swobodny i otwarty, nie składaj poważnych deklaracji. Zaproponuj wyjście na imprezę.

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt dużą wagę przykłada do wyglądu. Seksowny ubiór i podkreślający go makijaż będą w stanie zauroczyć Bliźniaka. Jednak nie tylko wygląd gra tu rolę. Jeśli będziesz piękna, a nudna, nic z tego nie wyjdzie. On nie znosi nudy, więc musisz potrafić go czymś zaciekawić. Jeśli chcesz zaprosić go na randkę, wymyśl coś co wyłamuje się ze schematów. Nie bądź nazbyt romantyczna. Powiedz mu o swoich fantazjach erotycznych – Bliźniaki uwielbiają eksperymentować w łóżku.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp