Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

Jak ją/ jego uwieść?

Osoby spod znaku Koziorożca są bardzo dobrze zorganizowane. Nie lubią niespodzianek i nieprzewidzianych sytuacji. Na zewnątrz mogą pokazywać się jako chłodne, a nawet zdystansowane, jednak tak naprawdę mają w sobie ogrom uczuć i wrażliwości. By uwieść Koziorożca musisz podobnie jak on, mieć dokładny plan oraz działać skrupulatnie, bez gwałtownych ruchów. Nie wyskakuj z tortu, bo go wystraszysz!

Kobietę spod znaku Koziorożca uda Ci się uwieść, gdy przez dłuższy czas będziesz okazywać jej swoje zainteresowanie. Staraj się do niej zbliżyć, pytając o jej zainteresowania i pasje. Nie szukaj tych informacji na własną rękę – zburzysz wtedy jej spokój i stanie się nieufna. Pokaż, że jesteś mężczyzną rozsądnym, ustabilizowanym i posiadającym plan na swoje życie.

Mężczyznę spod znaku Koziorożca nie tak łatwo jest poderwać. On szuka wyjątkowych kobiet, którym będzie w stanie zaufać. Ważna jest dla niego kultura osobista oraz inteligencja. Ceni kobiety zrównoważone, o spokojnym tonie głosu. Zwróci uwagę na Twój ubiór – a ten powinien być schludny, klasyczny, bądź elegancki.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp