Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Lew 23.07 - 23.08

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Lwy kochają być podziwiane i komplementowane. Mimo, że mają dominującą naturę, to uwielbiają być uwodzone i zdobywane. Gdy widzą, że ktoś zabiega o ich względy, poziom ich ego osiąga niebotyczną wysokość. I choć sposoby na uwodzenie Lwa mogą wydawać się wręcz banalne, to tak naprawdę sam efekt nigdy nie jest przewidywalny. Lew lubi potraktować osobę, która się o niego stara, jak namolnego fana.

Kobiety spod znaku Lwa lubią być zdobywane przez silnych i pewnych siebie mężczyzn. Ale... Nie możesz zdominować Lwicy. Bądź odważny i konkretny, ale nie mów zbyt wiele o sobie. Skup się na niej. Adoruj ją, komplementuj i zapewniaj o tym, jaka jest wyjątkowa. Ty sam też musisz czuć się wyjątkowy. Zwrócisz jej uwagę swoją nienagannie ułożoną fryzurą i modnym ubraniem. Jeśli dodatkowo będziesz miał na nadgarstku luksusowy zegarek, na pewno przykujesz jej uwagę na dłużej.

Mężczyznę spod znaku Lwa uda Ci się uwieść, gdy będziesz się nim zachwycała. Rozpływaj się nad jego wyglądem, nad zachowaniem, nad osiągnięciami. Możesz być w tym nawet przesadzona, wręcz teatralna. Im więcej westchnień dotyczących Lwa, tym lepiej. Zadbaj też o swoją prezencję – Lew jest wzrokowcem. Interesują go tylko piękne, zadbane kobiety. Jeśli będziesz olśniewać swoją aparycją, przyciągnie go ten blask.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp