Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Byki to połączenie zdrowego rozsądku i zmysłowości. Idealnie potrafi znaleźć pomiędzy jednym a drugim złoty środek. Nie są to osoby, które lubią przypadkowe flirty czy romanse. Byk kocha namiętność i seks, ale nie oznacza to jednak, że pójdzie z Tobą do łóżka na pierwszej randce. By zdobyć jego względy, trzeba być wytrwałym. Pośpiech i nerwowe ruchy odstraszą go.

Kobiety spod znaku Byka kochają romantycznych dżentelmenów – takich z dawnych czasów. Lubi być adorowana, ale w sposób wysublimowany. Spraw jej elegancki komplement, pocałuj jej dłoń na przywitanie, przepuść ją w drzwiach, odsuń jej krzesło na romantycznej kolacji. Pytaj ją, czy nie potrzebuje w czymś Twojej pomocy. Takie gesty sprawiają, że kobieta Byk będzie Tobą oczarowana.

Mężczyznę spod znaku Byka uda Ci się uwieść operując na jego zmysłach. Ma on zamiłowanie do luksusowych rzeczy, dlatego zwróci uwagę na Twój elegancki ubiór, wytworną biżuterię czy na zmysłowe perfumy. Uwielbia też dobre jedzenie, ale jako tradycjonalista, nie pozwoli Ci zaprosić się do restauracji. Znacznie lepszym pomysłem będzie to, gdy sama przygotujesz wyjątkową kolację. Zasada „przez żołądek do serca” zdecydowanie zadziała.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp