Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop tygodniowy 24 - 30.01.2022 - Byk

Byk
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz

U osób urodzonych pod znakiem Byka może to być tydzień w energii zawieszenia. Pewne sprawy będą odwlekały się w czasie. Możesz nie otrzymać wiadomości, na które czekasz. Efekty podejmowanych przez Ciebie działań nie będą pojawiały się od razu. Przez to Twoja motywacja spadnie, a Ty możesz pogrążyć się w marazmie i niechęci do podejmowania nowych działań.
Miłość: Otworzysz się na nowe znajomości, dzięki czemu uda Ci się poznać osobę, która zrobi na Tobie spore wrażenie. Nie będzie to jednak relacja, którą będziesz rozwijać na długi czas.
Praca: To czas, w którym warto podjąć nowe działania dotyczące poszerzania Twoich umiejętności, wiedzy i kompetencji. Zastanów się nad tym, czy nie warto wziąć udziału w jakimś dodatkowym szkoleniu lub kursie.
Finanse: Pojawią się przypływy finansowe, choć nie takie, których się spodziewasz. Możesz czuć się zawiedziony swoim zyskiem, mimo że realnie nie będzie on wcale niski. Możesz także otrzymać wartościowy upominek od osoby, z którą dawno nie miałeś kontaktu.
Zdrowie: Warto bardziej przyjrzeć się swojemu zdrowiu. W tym czasie karty szczególnie zwracają uwagę na serce, sprawy krążeniowe i ciśnienie tętnicze.
Rada: Wyjdź z poczucia żałoby, rozczarowania i smutku. Nie skupiaj się na tym, co złe, na tym, co Ci się nie udało. Zwróć uwagę na to, co Ci wyszło. Skupiaj się na swoich sukcesach, nie tylko na porażkach.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

wp
wp