Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Bliska kobieta z twojego otoczenia lub rodziny będzie wymagać obecnie więcej atencji lub pomocy.  Ważny projekt domowy może również dodać emocji lub stresu. Upewnij się jednak, że zostawiasz wystarczająco dużo czasu dla siebie samego w obecnym zmieszaniu. Nie jest wykluczone, że ostatnio rozmijasz się z innymi ludźmi. Mnożyły się nieporozumienia, sprawiając, że chciałeś się zaszyć i unikać konfrontacji. Wrócisz na właściwe tory w połowie tego tygodnia ustawiając sprawy wedle własnych potrzeb. Do tego czasu, im mniej się rozdrabniasz tym lepiej. Obecna aura może wywołać momenty zwrotne, przynosząc zakończenia różnych sytuacji, aby zrobić miejsce na coś nowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o miłość, biznes czy współpracę, zachowaj czujność by nie przegapić ważnych sygnałów.

MIŁOŚĆ

W przypadku długoletnich związków zastanów się, w jaki sposób możesz wzbogacić związek o żywą komunikację lub wspólny projekt, podróż, która zaangażuje was oboje. Dla niektórych z Was jednak nadszedł czas, aby wymyślić dla siebie zupełnie nową ścieżkę w relacjach osobistych. Trudności z pogodzeniem spraw zawodowych i osobistych, brak czasu i sprzyjających okoliczności mogą stawać w kolizji z uczuciowymi potrzebami.

KARIERA I FINANSE

Dokładaj wszelkich starań, aby nie atakować ani nie działać w buntowniczy czy nazbyt autorytatywny sposób. Obecna energia przynosi rozprężenie wcześniejszych napięć, nie musisz niczego udowadniać ani ścigać się z nikim. W naturalny sposób podlegasz teraz wznoszącej fali. Będzie zatem rozwój, będą zyski i spora dynamika przynosząca. Rob swoje a z całą pewnością wypracujesz pożądany sukces. Finanse będą się poprawiać, spodziewaj się okazji dodatkowego zarobku i zapowiedzi podwyżek.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp