Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

27.11 - 03.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Poczucie samotności i bezwartościowości, które mogą cię teraz dotknąć wskazują na brak wsparcia ze strony bliskich. Musisz znaleźć wspólny język z tymi, którzy są w pobliżu, postarać się jaśniej komunikować swoje potrzeby. Czasem ta energia przynosi konieczność zrewidowania jakości relacji, potrzebę uwolnienia i znalezienia nowych sprzymierzeńców. Bądź jednak obiektywny choć trudno jest kontrolować teraz egoistyczne impulsy, chcesz wszystkiego na raz a tak się nie da.  Będziesz skupiony na sobie, co może dodatkowo zaostrzyć nieporozumienia w rodzinie. Spróbuj to zatrzymać znaleźć równowagę między pracą a życiem osobistym.  Masz szansę odnieść sukces w swojej karierze, zdecydowanie powinieneś z niej skorzystać.

MIŁOŚĆ

Okoliczności będą skłaniać do zmian. Może dojść do spotkania z niezwykłą osobą, co doprowadzi do przemyślenia wielu rzeczy. Energie dominujące obecnie przyniosą spore przewartościowania. Dialog w istniejących relacjach pomoże oczyścić przestrzeń i przygotować ją do nowego życia, ale też niejednokrotnie do poważnych decyzji.  Jesteś na zewnątrz spokojny w rzeczywistości bardzo impulsywny i nieprzewidywalny w swoich reakcjach. Mogą stąd wynikać różne nieprzewidziane sytuacje, postanowisz zerwać relację lub odwrotnie wskoczysz bez zastanowienia w miłosną przygodę nie zważając na konsekwencje.

KARIERA I FINANSE

Zdobycie dobrej reputacji w środowisku zawodowym nie jest trudne, będziesz sięgać po większe i mniejsze sukcesy, zgarniając pochwały i nagrody. Jest to konsekwencja strategii realizowanej od dawna. Obecne energie skłaniają, aby być miłym i wrażliwym na ludzi. Jeśli okażesz szacunek, umiejętnie promując swoje zdanie aprobata jest gwarantowana. Ta aura sprawia, że życie jawi się w pozytywnym świetle, więc niepowodzenia są postrzegane spokojnie. Ponadto ich prawdopodobieństwo jest tak małe, że nie będziesz miał trudności z osiągnięciem swoich celów. Wszystko teraz ułoży się po twojej myśli.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp