Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Byk 21.04 - 21.05

08.07 - 14.07

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Będziesz mieć obecnie sporo szczęścia, staraj się jednak zachować umiar. Masz tendencję do robienia zbyt wiele, wymagania zbyt wiele, obiecywania więcej niż możesz dać i podejmowania zobowiązań, których nie możesz dotrzymać. Ryzykujesz, że staniesz się arogancki, czym możesz sprowokować otoczenie do bardziej nieprzyjaznych reakcji. Nie pozostawaj jednak w atmosferze, która ci nie odpowiada. Marnujesz swój czas i energię. W tym tygodniu podejmujesz radykalne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Nawet jeśli czujesz stres, zdecydujesz się zerwać ze swoimi nawykami, dzięki czemu poczujesz się dobrze. Podróżującym zaleca się zachowanie większego spokoju.

MIŁOŚĆ

Twoje działania są wspierane przez los. Jeśli wolisz zwolnić swój zapał możesz ominąć szansę na nową relacje lub rozwinięcie obecnej. Masz świadomość, że ostatnio przegapiłeś świetne okazje. Unikaj stresu; nie daj się przytłoczyć zmartwieniom. Wbrew twoim przyzwyczajeniom, nie do ciebie należy przejęcie kontroli nad relacjami. Czekanie na dobrą passę pozostaje najlepszym rozwiązaniem, jeśli wiesz już, że nie masz wpływu na więcej spraw. Z drugiej strony warto reagować na wpływy otoczenia, nie rezygnuj z zaproszeń i okazji do dobrej zabawy.

KARIERA I FINANSE

W ciągu tego tygodnia mogą się przydarzyć drobne ograniczenia, z winy niedbalstwa, czy nietypowej dla ciebie lekkomyślności wydałeś zbyt dużo w ciągu ostatnich kilku tygodni, co teraz może negatywnie się odbić na twoim poczuciu bezpieczeństwa materialnego. Jeśli oprócz tego masz nieoczekiwane rachunki lub wydatki, może cię to kosztować stresu. Do przeglądu masz zatem nieco zaniedbane zarządzanie i brak analizy możliwości finansowych. Będziesz musiał zakasać rękawy, aby uniknąć przytłoczenia krytyką i skonsolidować swoje działania. Postaraj się działać spokojnie i rozsądnie, aura w obecnym czasie nie sprzyja twoim działaniom zawodowym, nie podejmuj ważnych wiążących decyzji, lub udaje się na krótki urlop w oczekiwaniu na lepsze wpływy.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp