Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Twoje wysiłki zmierzające do usprawnienia i usystematyzowania życia mogą się opłacić, ponieważ masz teraz przestrzeń by dzielić się swoim światem z bliskimi osobami lub spędzanie czasu z obecnym partnerem. W niektórych przypadkach możesz wyrosnąć ze związku lub ewoluować w nowe role, które pasują do ludzi, którymi oboje się staliście. W miłości i biznesie twoje sojusze stają się silniejsze, gdy koncentrujesz się na scenariuszach korzystnych dla wszystkich. Przywróć równowagę.  Jeśli pojawią się problemy bądź dyplomatyczny, zamiast próbować narzucić swoje zdanie. Nie zmuszaj nikogo do podążania za twoją wizją, ale też nie pozwalaj nikomu wcisnąć cię w swoje plany. Pozostanie niezależnym, ale wyrozumiałym jest Twoim zadaniem na ten tydzień.

MIŁOŚĆ

W Twoich sprawach uczuciowych następuje teraz przemiana wymagająca uważności i właściwej identyfikacji własnych uczuć. W stałych relacjach, które dobrze się mają może nastąpić wejście w kolejny etap. Uda się odnaleźć, określić na nowo potrzeby, nie należy obawiać się poważniejszych rozmów- będą uzdrawiające, wzmocnią relację. Single mają teraz szanse na poznanie bratniej duszy, ale może się okazać, że w imię nowej miłości trzeba będzie z czegoś zrezygnować. Będzie warto.

KARIERA I FINANSE

Twoja kariera nabiera tempa, obecny czas może być bardzo dynamiczny i rozwojowy.  Dużo dobrego może się teraz zainicjować, szczęście będzie Ci sprzyjać i choć niektóre sytuacje mogą być emocjonalnie trudne –na przykład możesz budować swój sukces na czyjejś stracie – to z całą pewnością obecna energia popchnie Cię ku bardzo szczęśliwym rozstrzygnięciom. Finanse w tym tygodniu będą wzrastać. Nie jest wykluczone, że dowiesz się o pieniądzach należnych Ci do których musisz dojść droga prawną. To Twoje zabezpieczenie, więc nie obawiaj się powalczyć o swoje. Nie zapominaj jednak, że czasem mądre zarządzanie ugodami i kompromisami potrafi przynieść więcej korzyści niż otwarty spór. Twoje niepokoje odnośnie bezpieczeństwa finansowego okażą się nieuzasadnione. Dość trudno jednak będzie Ci porozumieć się w rodzinie w kwestiach finansowych, możliwe, że wypłyną dawne spory, zależności, zaogni się przygaszony problem. Tu także staraj się mądrze i spokojnie postępować a nic złego się nie stanie. Kiedy wygasną emocje znajdą się dobre rozwiązania.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp