Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

26.02 - 03.03

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Los teraz nie oszczędzi ci pokrzyżowania planów, pomieszania relacji, wywrócenia projektów i pewników. To może być trudna, ale potrzebna lekcja. Przypomnisz sobie jak to jest reagować pod presją angażując cały swój intelekt i doświadczenie.  Przez chwilę twój partner będzie blisko ciebie, podając ci rękę, a potem zakłopotany i trochę urażony zamknie się w sobie, szukając wsparcia u swoich przyjaciół. Powodem będzie twoja postawa - drażliwa, odrzucająca pomocna dłoń. Będziesz obarczać odpowiedzialnością za nieprzewidziany bieg zdarzeń wszystkich. Uważaj, bo przy okazji narobisz sobie wrogów.

MIŁOŚĆ

Dotykają cię ostatnio ciągłe wzloty i upadki pragnień, nadziei i ciosów, ale teraz nie stawiaj się w sytuacji ofiary, twój zaborczy i dociekliwy charakter sprawi, że nawet najcierpliwszy i ugodowy straci cierpliwość. Wszystko, co jest między wami niesie dużą intensywność, półśrodki nie są dla ciebie, “wszystko albo nic” to twoja dewiza. Jednak czasem tak się nie da, nie każdy udźwignie taką karuzelę uczuć. Może powinieneś rozważyć jak łagodniej układać relację, aby nie szarpać uczuć partnera, nie szantażować swoją radykalna postawą. Miłość to dialog i wymiana, wsparcie i obecność. Warto o tym pamiętać w obecnym czasie.

KARIERA I FINANSE

Biurokracja jest teraz na porządku dziennym, po pierwsze doprowadza cię do szaleństwa, zmuszając do pośpiechu, aby nadrobić opóźnienia i nieporozumienia, na które nie masz wpływu. Poza tym odbiera ci lekkość działania nie mówiąc już o odpowiedzialności materialnej jaka może na tobie ciążyć, jeśli nie zdołasz się ze wszystkim terminowo uporać.  Na szczęście pozostałe wyzwania zawodowe będą realizować się bez przeszkód a nawet z sukcesami. Złość i napięcie posłużą ci jako paliwo i motywacja w czasie rozmów rekrutacyjnych czy ważnych spotkań biznesowych.  Nawet transakcje handlowe, transakcje biznesowe i krótkie wyjazdy są przyniosą doskonałe efekty. Dasz z siebie wszystko, pracując samodzielnie i zarobisz podwójnie, ponieważ masz czas na refleksję i podejmowanie niezależnych acz słusznych decyzji.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp