Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop tygodniowy 24 - 30.01.2022 - Skorpion

Skorpion
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz

To będzie miły tydzień dla zodiakalnych Skorpionów. Możesz w tym czasie otrzymać pozytywne wiadomości lub też upominki od bliskich Ci osób. To będzie też bardzo twórczy tydzień, w którym warto wykazać się swoją kreatywnością. Rozwijaj swoje zainteresowania i pasje. Staraj się postawić na takie działania, które będą przynosiły Ci poczucie satysfakcji z ich wykonywania.
Miłość: W sferze uczuciowej możesz niestety poczuć smak porażki. Osoba, którą chcesz poznać, może odrzucić Twoje kontakty lub zupełnie je zignorować.
Praca: W pracy czeka Cię sporo kontaktów i ważnych rozmów do przeprowadzenia. Warto być na to przygotowanym, by nie pozwolić sobie na działanie pod wpływem emocji. Pojawią się także negocjacje do przeprowadzenia.
Finanse: Pod kątem finansowym w tym tygodniu karty wróżą zadowolenie i spełnienie. Będziesz miał poczucie bezpieczeństwa. Może udać Ci się zaoszczędzić większą sumę pieniędzy.
Zdrowie: W tym czasie uważaj przede wszystkim na przeziębienia i na układ oddechowy. Mogą pojawiać się dolegliwości związane z płucami oraz bóle gardła.
Rada: Karty radzą w tym tygodniu podjęcie nowych inwestycji. Pojawi się ciekawa możliwość, na której w krótkim czasie uda Ci się pomnożyć swój kapitał.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

wp
wp