Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Skorpion 23.10 - 22.11

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Skorpiony są bardzo tajemnicze, ale i prowokujące. Uwielbiają prowokować, ale lubią też być prowokowani. Przynajmniej do pewnego stopnia. Trzeba jednak uważać – bardzo trudno jest wyczuć granice Skorpiona. A przekroczenie ich bywa tragiczne w skutkach. To osoby z bardzo dużym temperamentem. Uwielbiają kłótnie i seks. A jeszcze bardziej seks po kłótni.

Kobiety spod znaku Skorpiona lubią mężczyzn pewnych siebie i konkretnych. Są silne, dlatego potrzebują partnera jeszcze bardziej silnego. Zainteresujesz Panią Skorpion, kiedy pokażesz jej, że masz własne zdanie i nie boisz się go głośno powiedzieć. U mężczyzny szuka przede wszystkim zasad, którym jest wierny. Mężczyzna zmienny nie będzie miał u niej szans. Pokaż jej, że jesteś mężczyzną z zasadami, ale jednocześnie z dużym poczuciem humoru.

Mężczyźni spod znaku Skorpiona lubią być uwodzeni wprost. Sami są tajemniczy. I co prawda lubią, kiedy kobieta zostawia nutkę tajemniczości, ale w głównej mierze wolą być adorowani konkretnymi sygnałami. Czasami nawet bardzo prowokującymi. Lubią seksowne, wręcz wyzywające stroje. Lubią jednoznaczne spojrzenia, gesty i rozmowy. Bądź bezpośrednia, a zyskasz jego zainteresowanie.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp