Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Wagi wciąż poszukują nowych bodźców i wrażeń. Trudno jest im wytrwać przy jednej osobie przez długi czas. Szybko potrafią zafascynować się kimś nowym. Bo ważne jest dla nich właśnie to, co nowe i nieznane. To, co mogą od początku zgłębiać i poznawać. Łatwo dają się uwieść, kiedy chcą być uwiedzione. Znacznie trudniej już uzyskać od Wagi poważną i szczerą deklarację miłości.

Kobiety spod znaku Wagi lubią być uwodzone w sposób rozwojowy. Nie wyciągaj wszystkich asów z rękawa na pierwszym spotkaniu. Wtedy szybko znudzisz sobą Wagę i nic z tego nie wyjdzie. Swój podryw dokładnie zaplanuj – tak, by przez długi czas móc zaskakiwać Wagę i tym samym sprawić, że będzie ona Tobą zafascynowana. Zacznij powoli, a potem stopniowo dodawaj pikanterii Waszej znajomości.

Mężczyznę spod znaku Wagi można zafascynować przede wszystkim aspektem wizualnym. Ważny dla niego będzie Twój wygląd. Bądź kobieca i nie bój się eksperymentować ze swoim wyglądem. Dla niego będzie to bardzo duży plus, kiedy na pierwszej randce zobaczy Cię delikatną i niewinną, a na drugiej pokażesz mu się w bardziej drapieżnym wydaniu. Waga lubi nowości, zmiany. Nie pozwól mu się sobą znudzić.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp