Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.12.2021 - Waga

Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wagi w stałych związkach – oj – awantura wisi na włosku, do kłótni niewiele zostało. Dlaczego? Grudzień to szczególny czas, chyba najbardziej rodzinny, wspólny, ciepły, taki nasz. Czy warto się spierać, czy zawsze wszystko musi być tak jak tego chcecie? Wagi – karty mówią stop, złapcie trzy oddechy i spróbujcie wyciszyć atmosferę. W przeciwnym razie Święta w tym roku nie będą udane.

Dodatkowo – może trzeba będzie „ugościć” kogoś kogo nie szczególne chcielibyście gościć i kogoś kto wpadł bez zapowiedzi, ale cóż… To tylko wizyta, szybko zleci, a Wy możecie zapunktować i pokazać się z jak najlepszej strony. Jest to do zrobienia.

Wolne Wagi – miłość, romans gorący, zakochanie się po uszy. Stanie na Waszej drodze osoba niesamowita, osoba zmysłowa, sensualna, ale i mająca dużo do powiedzenia, osoba mądra, doświadczona życiowo. Połączenie idealne. Nie bójcie się wejść w to nawet gdyby to miał być tylko romans.

Finanse: Uda się coś sprzedać, spieniężyć. Otrzymacie spory zastrzyk gotówki. Jeśli chcieliście sprzedać samochód, działkę, mieszkanie – to starajcie się zrobić to właśnie w grudniu – uzyskacie dobrą kwotę.

Wagi na zakupach świątecznych nie szalejcie, nie wydajcie wszystkiego pierwszego dnia, zalecana jest roztropność i rozwaga przy zakupach.

Praca: Wagi – są tutaj Wagi / mogą być Wagi, które w grudniu stracą pracę. Karty pokazują zakończenie pracy redukcja etatu, koniec zlecenia. Myślę, że osoby, których to zdanie dotyczy wiedziały o tym i nie będzie tu zaskoczenia.

Pozostałe Wagi – ciut lenistwa, powoli pewne sprawy się wygaszają, zaczynacie wolniej pracować, wchodzicie w tryb relaks. A i szef życzliwym okiem spojrzy na Was i na zespół. Nie będzie problemu z wcześniejszym wyjcie po sprawunki. Praca pójdzie Wam szybko, a i możecie liczyć na pomoc współpracowników. Pamiętajcie natomiast by kupić drobne, słodkie podarki współpracownikom – miły gest, którym możecie się odwdzięczyć za pomoc. 

Wagi, które poszukują pracy – mam szybką decyzję po Waszej stronie. Jest praca, jest oferta, ale decyzja musi być podjęta tu i teraz. Nie jest to co prawda umowa stała, ale jest praca, jest dobry zarobek i jest nowe, ciekawe doświadczenie, które można umieścić w CV.

Zdrowie: Uważajcie na zatrucia pokarmowe i to takie dosyć kłopotliwe. Unikajcie ciężkich potraw, odgrzewanych, tłustego mięsa.

Są tu Wagi, które zaczną dietę. Poszukajcie fajnych zajęć sportowych – gdzieś blisko domu. Panowie Wagi – ręce, ramiona, barki – tu jest pokazany ból.

Rada z Karty Tarota

Jedna z „lepszych” kart – niosąca ukojenie po dniach smutku, niosąca radość, nadzieję i ciepły czas dla Was. Śmiało – do dzieła, planujcie, działajcie, twórzcie i budujcie. Z nadzieją i wiarą w powodzenie bo takowe do Was przyjdzie. Uda się wszystko !!! A i… dla niektórych z Was – ciąża, narodziny dziecka, wnuka, nowy członek rodziny.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp