Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.05.2021 - Waga

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Tym razem zaczniemy od Wag singli. Panie Wagi uważajcie na rywalkę. Jeżeli spodoba Wam się interesująca osoba, to musicie zdawać sobie z tego sprawę, że macie konkurencję. Konkurencja nie będzie silna, ale jednak. Osoba, która obdarzy Cię zainteresowaniem, może nie być skłonna do dokonania wyboru i może lawirować pomiędzy jedną, a drugą kobietą. Weźcie to pod uwagę.

Wagi zaobrączkowane, Wagi w stałych związkach szykuje się dyskusja, nie chcę mówić, że kłótnia, ale dyskusja, wymiana argumentów na temat finansowe, na temat waszej przyszłości finansowej. Będziecie omawiać kwestie inwestycji, kwestie domu, kwestie nieruchomości i pieniędzy. Ważne decyzje trzeba będzie podjąć właśnie w maju. Konieczny jest spokój i opanowanie oraz wypracowanie kompromisu. Tak naprawdę każda z Was ma dobry pomysł, spróbujcie stworzyć z tego jedną słuszną koncepcje. Uda Wam się w ten sposób pomnożyć finanse. Jeśli staracie się o kredyt, maj jest do tego najlepszym miesiącem.

Finanse: Tak jak pisałam wyżej, maj może przynieść Wam dodatkowe pieniądze pochodzące właśnie z kredytów, może z dotacji, z wpływów urzędowych. Ale na pewno jeżeli staracie się o kredyt to wypłata powinna nastąpić w maju. Ktoś z Was wygra sprawę sądową i otrzyma zastrzyk finansowy, otrzyma należne finansowanie, uzyska korzystne dla siebie wiadomości. Wśród Was jest Waga, która otrzyma w maju spadek.

Praca: Początek miesiąca to nieporozumienia, początek miesiąca to możliwe spory z kolegami i koleżankami. Nieporozumienia będą dotyczyć sposobu wykonania działania, o zakres obowiązków i kompetencji. Spróbujcie rozstrzygnąć spory między sobą, nie angażując w to szefostwa bo uwaga wyrok w tej sprawie, może nie być sprawiedliwy. Wśród Was jest osoba, która próbuje wszelkimi sposobami zasłużyć na awans, te sposoby nie muszą być czyste i uczciwe. Wystrzegajcie się tej osoby.

Wagi poszukujące pracy. Karty podpowiadają, że część z Was może pomyśleć o własnej działalności gospodarczej, ale byłaby to rzecz wykonywana przez własnoręcznie, coś na zasadzie rękodzieła, coś na zasadzie działalności artystycznej, coś co sprawiłoby Wam dużo radości pozwoliło zarobić niewielkie, ale zawsze pewne pieniądze. Część z Was natomiast ma szansę podpisać umowę o dzieło, o wykonanie pewnej rzeczy. Byłoby to możliwe dzięki współpracy z młodymi osobami, z osobami do 25, do 30 roku życia.

Zdrowie: Dobre karty, stabilne karty mówiące o tym, że część kłopotów zdrowotnych wraz z końcem maja odchodzi w dal. Pokazuje się więcej ruchu, pokazuje się zainteresowanie sportem, pokazuje się przebywanie na świeżym powietrzu. Zalecam Wam gimnastykę na powietrzu, może jogging, na pewno spacery. Jedyne na co bym zwróciła uwagę to na profilaktykę i skoki ciśnienia. Ale nie jest to nic poważnego, od razu zaznaczę bardziej taka informacja.

Rada z karty tarota
Sprawy związane z domem będą ważne w maju, sprawy związane z budynkiem będą ważne w maju. Bardzo fajnie koresponduje to z akapitem mówiącym o wydatkach na dom, o tym, że trzeba będzie dokonać porozumienia jeśli chodzi o wydatki na dom czy też nieruchomość. Wszystkie sprawy związane z domem, z nieruchomością, z mieszkaniem, ale i z rodziną będą ważne w maju. Jeżeli planujecie kupno domu czy też mieszkania uda się to w maju. Karta mówi często o nowym domu, o poszukiwaniu nowego miejsca, o szczęśliwym domu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp