Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.08.2021 - Waga

Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wagi w stałych związkach karty pokazują bardzo miły, bardzo romantyczny nastrój, który udzieli się także Waszym najbliższym osobom. Zarówno Wy będziecie zapraszać do siebie znajomych jak i sami dacie się zaprosić. Wasz dom będzie pełen gości. Będziecie szukać porozumienia, będziecie radzić i doradzać innym. Wyznań miłości na pewno w sierpniu nie zabraknie. Wy także nie zapominajcie o tym żeby powiedzieć jak bardzo ta druga osoba jest dla Was ważna. Końcówka miesiąca przyniesie chmurkę na tym pięknym błękitnym niebie, będzie ona dotyczyła nieporozumienia na temat wspólnej sprawy, wspólnego mienia, na temat tego jak chcecie wykorzystać pewne rzeczy.

Osoby wolne mają szansę wystrzelić z łuku i złowić przesympatyczną osobę. Na początku będzie to bardzo fajna i wartościowa przyjaźń. Nie wykluczam, że przerodzi się w prawdziwą miłość, w uczucie, które połączy Was na długo. Osoba ta znajduje się gdzieś blisko Waszego miejsca zamieszkania, bądź też codziennie przemieszcza się przy Waszym domu. Może być też tak, że już wcześniej widzieliście gdzieś tą osobę

Finanse: Bardzo dobre karty, bardzo dobry układ kart. Karty mówią o tym, że macie szansę poprawić swój stan posiadania, dzięki zbiegowi okoliczności, dzięki prezentowi drogiemu, który otrzymacie, dzięki pewnej niespodziance. Ten układ kart czasem mówi także o otrzymaniu spadku. Miesiąc sierpień zaliczycie do bardzo udanych jeśli chodzi o stan posiadania Waszego konta, możecie nawet dodatkowo trochę zaszaleć na zakupach.

Praca: W pracy czeka Was dużo spotkań, dużo rozmów, dużo będzie się działo, natomiast bardzo proszę uważajcie na osoby starsze od Was. Karty podpowiadają, że pewna para mężczyzna i kobieta może przynieść Wam kłopoty i może będzie Wam trudno wszystko przełożonym wytłumaczyć. Tak więc biegając od spotkania na spotkanie miejcie oczy z tyłu głowy i nie zaniedbujcie niczego. Pewna para czeka na Wasze potknięcie.

Osoby, które poszukują pracy - karty podpowiadają by rozejrzeć się za czymś nawet na chwilę, nawet na krótki czas. Karty podpowiadają, że możecie spróbować znaleźć pracę na zastępstwo za kogoś, poszukać jakiejś dodatkowej wakacyjnej pracy. Podreperuje to Wasz budżet, a dodatkowo będzie można wpisać w CV dodatkowe umiejętności. Wśród Was na pewno znajduje się waga, która w sierpniu rozpocznie pracę z dziećmi.

Zdrowie: Karty kręgosłupa, karty rąk nóg, stawów. Uważajcie na cały kręgosłup, uważajcie jak się schylacie, co podnosicie, uważajcie jak biegniecie. Część z Was rozpocznie rehabilitację, a część zapisze się właśnie w sierpniu na siłownię. Tak czy tak ruch jest bardzo wskazany, tylko uważajcie.

Rada z karty Tarota
Sięgajcie wyżej, proście o więcej, dajcie z siebie jeszcze więcej. Wszystkie ograniczenia, które do tej pory Was trzymały w sierpniu puszczą. Możecie sięgać po to, o czym nigdy nie marzyliście. Możecie rozpoczynać nowe projekty, możecie śmiało planować. Miesiąc ten przyniesie bardzo ciekawą odmianę, może nastąpić zwrot, który będzie determinował Wasze przyszłe działania.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp