Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2020 - Waga

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Drogie wagi w związkach, prośba ode mnie jest taka abyście nie wracali do starych sporów, do starych nieporozumień. Karty wskazują rozgrzebywanie dawno zamkniętych już tematów, wyciąganie trupów z szafy. Nie czas i nie miejsce na to, możecie tylko i wyłącznie popsuć atmosferę. Jeśli posłuchacie rady to będzie to bardzo dobry miesiąc. Dla niektórych z was miesiąc urodzinowy, miesiąc, który macie szansę spędzić wśród bliskich, na wspólnych spotkaniach, także rodzinnych. Wasz dom będzie pełen ludzi, pod warunkiem, że będzie w nim miła, fajna atmosfera. Tak więc nie wracamy do tego co było, otwieramy drzwi na oścież i zapraszamy wszystkich do domu.

Wagi wolne uważam, że we wrześniu będą wybierać i przebierać w potencjalnych w propozycjach, kandydatach, dobrych duchach, kumplach i kumpelkach. Uważam, że wrzesień spędzicie otoczeni wianuszkiem osób, będziecie brylować w towarzystwie i wydaje mi się, że dzięki znajomym dosłownie, dzięki parze znajomych wam osób, macie szansę poznać drugą połowę. Wychodźcie jak najczęściej spotykajcie się z ludźmi. Poproście przyjaciół by byli waszymi swatami.

Finanse: Pierwsza rzecz, która się tutaj pokazuje to radzę unikać pożyczek. Nie pożyczajcie nikomu pieniędzy bo możecie ich nigdy więcej nie zobaczyć. Mam pokazany prezent gotówkowy, który możecie otrzymać od członka rodziny, więc jeśli macie urodziny we wrześniu to możecie śmiało prosić o kopertę. Karty wskazują, że zaczniecie oszczędzać pieniądze na wyjazd, który zechcecie zrealizować zimą bądź bardzo późną jesienią. Bardzo dobry pomysł więc idźcie za radą kart i od września odkładajcie pieniądze.

Praca: Powiem tak, pierwsze dni miesiąca, dwa tygodnie miesiąca spokojnie. Nie będzie się wiele działo, będziecie po okresie wakacyjnym wracać jak gdyby do obowiązków. Na pewno czeka was rozliczenie z tego co było robione przez okres lata, oczywiście z korzyścią dla wag. Ale ostatni tydzień września pokazany jest dosyć nerwowo. A to za sprawą pisma, które może przyjść do firmy i trzeba będzie szybko zareagować. Tak więc nerwy trzymajcie na wody i reagujecie od razu na bieżąco. Nic nie kombinować wagi, nie kombinujemy.

Wagi jeżeli znajdą zatrudnienie to będzie to na początku miesiąca, dosłownie pokazany jest drugi tydzień września, maksymalnie trzeci. Końcówka miesiąca raczej w kartach pokazana jest jako czas gdzie nie uda się znaleźć zatrudnienia, ale to nie znaczy, że nie trzeba trzymać ręki na pulsie i sprawdzać ofert, tego co jest na rynku. Sprawdzajcie na bieżąco co jest dostępne, tak żeby nic wam nie uciekło.

Zdrowie: Karty nie wskazują na żadną poważną dolegliwość, hura, super. Natomiast karty wskazują, że warto skupić się na skórze, zwróćcie uwagę zwłaszcza panie wagi, na pielęgnacje, na skórę i na włosy. To mogę powiedzieć wprost. Tak więc panie i panowie zadbajmy o pielęgnację we wrześniu.

Rada z karty tarota
Trzeba będzie zmierzyć się we wrześniu z planowaniem. Karty chcą nam przekazać to, że może pojawić się sytuacja, która będzie wymagała dalekosiężnych planów, rozważenia opcji A i opcji B. Karta mówi nie bój się planować, sięgaj myślami daleko, ale zrób wcześniej plan działania i wybierz mądrze. Karta mówi, że mamy wszelkie zasoby ku temu by wybrać najlepsze rozwiązanie, i tak też się stanie.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka