Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny maj 2022 - Waga

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Waga

W maju mogą dojść do głosu wielkie pragnienia, marzenia i aspiracje, które dawno temu udało Ci się uśpić. Zobaczysz, jakby świat dookoła był pełen możliwości, wystarczy tylko po nie sięgnąć. Takie podejście pozwoli Ci zaangażować się w sprawy, które odpłacą z czasem wielką korzyścią. Możesz nawet poczuć, jakby coś miało szansę na nowy początek, tylko od Ciebie zależy czy tą szansę wykorzystasz. Tylko Ty jesteś w stanie podjąć decyzję jakie działania podejmujesz i w jaki sposób wykorzystujesz swój czas i energię. Jeśli chcesz osiągnąć coś nowego, przeżyć coś więcej, rozważ, czy odpowiednio się angażujesz, czy może jednak realizacja planów wymaga więcej pracy.

Praca: w sferze nauki, pracy, kariery i finansów zapowiada się dobry okres. Wszelkie rozpoczynane teraz projekty maja wielkie szanse na spektakularne powodzenie, warto zatem mierzyć wysoko. Będziesz mieć rękę do dobrych okazji, a także do zawierania korzystnych umów. Chwytaj okazję i pozwól sobie rozwijać się wraz z biegiem wydarzeń. Nawiążesz obiecujące znajomości. Pamiętaj, że w perspektywie kwartału, jeśli spodziewasz się już, że coś zacznie się psuć, to będzie ten czas. Do głosu dojść może Twoja duma i upór. W sytuacji konfliktowej możesz wykazać się porywczością wobec czegoś, co uznasz za stanowcze przekroczenie zasad, sytuację nie do wybaczenia. Zaczniesz myśleć o zmianie, ale brak Ci będzie zdecydowania.

Uczucia i relacje: powiew nowości, nowe podejście do relacji i nowe relacje. Będziesz szukać wysokiego poziomu wzajemnego porozumienia międzyludzkiego. Możesz okazać się wielką dojrzałością, czym zasłużysz sobie na wielki szacunek i miłość. Jeśli uznasz, że warto, zwiększysz swoje zaangażowanie w relacje uznane za wartościowe.

Miłość i związki: Sytuacja, w której emocjonalne napięcia nie do wytrzymania, zaczynają przybierać na sile do momentu wybuchu. Zastanów się jak daleko chcesz iść w argumentacji i gdzie jest moment, w którym jest to już tylko kłótnia dla kłótni. Zapowiada się wiele chwil będących potencjalnie punktami zapalnymi, dlatego ważne jest, by zachować spokój i nie eskalować napięć w relacji niezależnie od jej statusu. Młode relacje mogą zacząć widzieć w sobie pierwsze wady, Single będą drażliwe i kapryśne.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman - howlit, kolor – odcienie ziemi, kuchnia – biały bez

Zdrowie: nic nie powinno Ci dolegać, korzystaj z dobrej kondycji i samopoczucia, uważaj tylko na spadki odporności spowodowane infekcjami, odwodnieniem i przeciążeniem organizmu.

Talizman energetyczny: rubin. Silnie działa na wiele sfer życia równocześnie. Przywraca pasję i chęć dynamicznego działania, dzięki czemu przywraca naszemu życiu wigor, zainteresowanie światem i radość aktywnego życia. Odbudowuje wiarę i optymizm tam, gdzie zapanowało wypalenie i zniechęcenie. Aktywność odwaga, pewność siebie wracają, aby znów poczuć sens życia w tym, co najbardziej istotne bo najbliższe. Dzięki energii rubinu okazuje się to też najprostsze, zwraca ku rodzinie, pracy, przyjaźni. Poprawia jakość intymnych relacji, dodaje entuzjazmu i sprowadza wielką obfitość przeżyć i doznań, które przenosi w nowy wymiar. Podobnie działa na relacje w pracy, gruntuje status i pozycję zawodową. Przyciągają pozytywnych ludzi i zdarzenia. Działamy dobrze tu i teraz i ładujemy akumulatory napędzając się własną inicjatywą i aktywnością. Wyjątkowe jest tez jego działanie na sferę emocji i miłosna energia, jaka niesie. Potrafi wywołać pożądanie, wzbudzić przede wszystkim głęboką i prawdziwą miłość, a także namiętność i rozkosz. Pierścionki pełne rubinów są jedną z najczęściej wybieranych biżuterii na zaręczyny.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp