Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

luty

Droga Wago!

Szanse/zagrożenia

Przede wszystkim luty sprzyjać Ci będzie w nowych początkach w osobistej sferze życia. To czas kryzysów, które pokażą faktyczną wartość relacji, które zbudowałaś ze światem. Stanie się tak, jeśli faktycznie jesteś gotowa na radykalne zmiany. Nie obędzie się bez napięć, stresu i - najprawdopodobniej także walki. Od 16 lutego staniesz się bardziej otwarta na zmiany otoczenia; chętniej wyjdziesz z domu, by szukać nowych wrażeń.  Pojawią się pomocni ludzie i znajdziesz to, czego potrzebujesz. Jeśli tylko zechcesz, nadasz swoim sprawom domowym, finansowym i zawodowym nowy kurs. Dopiero czas pokaże, że dokonałaś słusznych, choć trudnych wyborów. Zaufaj sobie, nawet jeśli wszyscy inni będą Ci mówić, że się mylisz...

Uczucia

W stałych związkach pojawią się znów trudne tematy, ale i pragnienia, plany na romantyczne weekendy tylko we dwoje. Warto wybrać się na krótką wycieczkę dla dwojga czy kolację przy świecach. Jeśli zaś jesteś samotną Wagą, lepiej z rozwagą podejdź do nowych znajomości. Słowa nie są tak ważne jak czyny, nawet jeśli słowa te mile łechcą Twoją próżność, spełniają oczekiwania i najskrytsze pragnienia… Od połowy lutego Wenus zachęci Cię do pielęgnowania kontaktów bardziej przyjacielskich niż romansowych.

Zdrowie

Stabilne, choć do połowy lutego trzeba liczyć się z przeziębieniami i nadwrażliwością na zimno. Możesz liczyć na wsparcie sił kosmicznych i cieszyć się życiem, pełną garścią czerpać z jego uroków. Możesz też śmiało i ciężko pracować na rzecz realizacji planów i spełniania marzeń. Unikaj jednak używek i postaraj się dbać o dietę.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp