Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2020 - Waga

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wagi w stałych związkach karty chcą ostrzec przed możliwym gorącym romansem. Głównie są tutaj pokazane panie Wagi, które mogą zdecydować się na ognisty skok w bok, może to być osoba powracająca do was, osoba z waszej przeszłości. Zaznacza się to w formie możliwości, więc to w podejmiecie decyzję czy jesteście zainteresowani taką formą spędzania wieczorów. Jeśli mam być szczera to karty absolutnie nie polecają tej formy rozrywki, ale to już tak jak mówię, decyzja należy do was. Pozostałe uwagi, które nie szukają atrakcji na boku mają szansę w połowie miesiąca na dosłownie bardzo krótki wypad we dwoje, jest tutaj pokazane hotel, pensjonat, może to być miejsce blisko waszych rodzinnych stron.

Wolne Wagi mają szansę udać się na zabawy, na wieczorne wyjścia, gdzieś wśród przyjaciół i znajomych. Wychodźcie jak najwięcej bo macie szansę poznać naprawdę bardzo ciekawą osobę, ale karty na razie wskazują tutaj romans. Natomiast nie przekreślam szans na coś więcej w późniejszym czasie.

Finanse: Początek miesiąca dobry, tak jakby w pierwszych dniach listopada wpływało wam wynagrodzenie, czy też jakieś pieniądze na konto, czy też może zakończyłam się jakaś długoterminowa lokata. Więc początek miesiąca zapowiada się dobrze, jest pokazany tutaj przepływ finansowy. Druga połowa miesiąca pokazana jest wydatkach i mogą to być wydatki związane z kobietami waszej rodzinie, z wydatkami na najbliższe wam kobiety. Dodatkowo karty wskazują, że pod sam koniec listopada zacznijcie planować i rozglądać się już za możliwością remontu, ale mam wrażenie, że będzie to remont jednego pomieszczenia, pokoju. Tu zaznacza się końcówka miesiąca.

Praca: Dużo spotkań i rozmów, może być narada z szefem, może być nagła zmiana strategii. Praca może wam się trochę dłużyć, ale uwierzcie mi, że może być tyle zmian wokół was, że nie zdążycie zanotować co jest dzisiaj, bo za chwilę może być zmiana. Karty wskazują na konieczność bycia blisko szefostwa, tak żeby być na pierwszej linii informacji. Pojawi się pewien mężczyzna, warto z nim współpracować. Karty wskazują na to, że jest to blondyn o jasnych oczach.
Wagi, które poszukują zatrudnienia radzę przyłożyć się w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca. Karty wskazują na spotkania, może nawet nieoczekiwane zwroty akcji, może być powrót do pewnej rozmowy, która już się odbywała. Dużo zależy od was.

Zdrowie: Karty wskazują na dwie sprawy - pierwsza to skóra, wszelkiego rodzaju alergie skórne wysypki, ale i czasem też oparzenia. Chrońcie teraz swoją skórę. A druga sprawa, która tutaj się pokazuje to szeroko rozumiany układ kostny i kręgosłup. Karty wskazują na przeciążenie kręgosłupa i możliwe w związku z tym bóle promieniujące do rąk nóg lub szyi.

Rada z karty tarota
Karta mówi o odwadze, którą teraz trzeba będzie mieć. Karta mówi o tym, że pewna rzecz niespodziewanie może się dla was zakończyć, ale otworzy się całkiem dobra, nowa perspektywa. Tylko od was będzie zależało czy odważycie się po nią sięgnąć. Odwaga zdecydowanie to słowo na ten miesiąc.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka