Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.03.2021 - Koziorożec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Koziorożce, które są w stałych związkach. Marzec będzie miesiącem bardzo szybkim i bardzo dynamicznym. Dużo się będzie działo na polu domowe, na polu rodzinnym. Możecie zarówno w odwiedzać rodzinę i przyjaciół jak i do Was będą przychodzić goście. Na pewno nie zabraknie Wam miłości w marcu, na pewno nie zabraknie Wam miłych chwil natomiast jedno czego Wam na pewno zabraknie to czas. Karty pokazują też wydarzenia rodzinne związane z młodymi osobami, z młodymi członkami rodziny. Rada jest taka żeby wygospodarować sobie dla siebie, dla ukochanej osoby chociaż jeden, dwa wieczory.

Osoby, które poszukują miłości, karty podpowiadają, że możecie spotkać osobę, albo, która mieszka bardzo, bardzo daleko od Was albo wręcz będzie to osoba z innego kraju. Karty podpowiadają także zdecydowanie, żeby się ruszyć, żeby się przemieścić bo karta, na którą patrzę nazywa się – ruch, droga, przemieszczanie się. Nie bójcie się ruchu, nie bójcie się wyjścia dalej niż jesteście teraz, nie bójcie się wyjechać w jakąś podróż albo wycieczkę. Gdzieś tam w odległości od Was czeka na Was bardzo interesująca osoba.

Finanse: Wydatki. Karty podpowiadają, że trzeba będzie dopełnić pewnych formalności, o których zapomnieliście, trzeba będzie zrewidować dokładnie swoje finanse, trzeba będzie się zliczyć i podliczyć. Dla części z Was i jest pokazane odłożenie niedużej sumki na koncie oszczędnościowym. Dla części z Was również jest pokazane staranie się o kredyt, natomiast i nie wiem czy jest to dobra oferta, na Waszym miejscu sprawdziłabym czy nie ma jeszcze gdzieś lepszej oferty kredytowej bo ta na, którą patrzę nie jest atrakcyjna. Pomyślcie nad tym, jeśli staracie się o kredyt.

Praca: Bardzo fajny miesiąc, naprawdę spokojne karty. Wszystko co będziecie robić uda Wam się, fakt może jest tutaj pokazana pewna powolność, ale i skuteczność. Tak naprawdę osoby, z którymi pracujecie, będą wyjątkowo sympatyczne w tym miesiącu, wszyscy będą chcieli sobie pomagać. Karty podpowiadają, że zespół jest ważny, praca zespołowa przyniesie sukces. Chcecie rozpocząć jakiś nowy projekt albo zająć się nowym zadaniem to marzec jest idealnym miesiącem na to. Dla części z Was mam pokazane albo premię albo niewielką podwyżkę. Może też być tak, że do Waszego zespołu dołączy jedna albo dwie nowe osoby. Bardzo ładne karty bardzo spokojne.

Koziorożce, które poszukują pracy, mam podpisanie umowy, mam kompletowanie dokumentów do pracy. Tak jakby połowa miesiąca i końcówka przyniosły już Wam nową pracę. Natomiast myślę, że ta praca to jest coś nad czym pracujecie od początku roku więc nie będzie to dla Was zaskoczenie. Jedyne co mnie zastanawia to pokazuje się odległość i przemieszczanie się, bądź też praca w ruchu, praca związana z jeżdżeniem. Natomiast jest pokazane, że jest to dobra praca, coś o czym myślicie coś nad czym już od dawna pracujecie. Powodzenia.

Zdrowie: Pokazują się tak naprawdę dwie rzeczy. Pierwsza to jest serduszko, układ sercowo-naczyniowy, konieczność pilnowania tego zwłaszcza jeśli już wcześniej były z tym problemy. A druga sprawa, która się pokazuje to jest przeciążenie wątroby i woreczka żółciowego. Musicie naprawdę na to zwrócić uwagę. Dla części z Was mam pokazane badanie typu rezonans, tomografia komputerowa, wykonane w dużej przychodni w bądź też w szpitalu. Natomiast podpowiadam od razu, że wyniki będą dobre, na pewno zadbajcie o serduszko i o układ pokarmowy.

Rada w karty tarota
Karta nawiązuje do akapitu mówiącego o singlach. Bo karta, na którą patrzę, mówi o tym by działać, mówi o tym by działać szybko i dynamicznie, mówi o tym, że odległość, przestrzeń nam sprzyja, mówi też o tym, że pewne wydarzenia będą się działy szybko, ale pozytywnie dla Was. Mówi też o tym, że w marcu koziorożce mogą mieć szczęście i fart. Koziorożce działajcie, nie czekajcie, niech przyświeca Wam optymizm, a wszystko się uda. Bardzo fajna karta, bardzo dynamiczna, podkreślam bardzo dynamiczna.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka