Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

grudzień

Drogi Koziorożcu!

Szanse/zagrożenia

Jak co roku grudzień to czas Twojej osobistej prosperity. Szczególnie druga połowa miesiąca okaże się udana. Zaplanuj na ten czas ważniejsze, priorytetowe sprawy, a szczególnie te, które mogą dać nowy impuls finansowy i zapoczątkować nowy etap w rozwoju osobistym. Warto także spędzać weekendy na łonie natury. W pierwszych dniach miesiąca mogą pojawić się przejściowe trudności zawodowe, finansowe. Niemniej to raczej nerwówka i zaległości innych spadną na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Uważaj również na plotki i nie daj się wciągnąć w żadne intrygi. Odrzucenie schematów myślenia i działania pomoże nadać Twoim sprawom zupełnie nowy kurs. Grudzień zweryfikuje także niektóre stare kontakty towarzyskie. Nie rób nic na siłę; bez żalu pozwól odejść tym, którym z Tobą już nie po drodze. Jeśli uważasz, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, to zrób sobie świąteczne wakacje!                                                                                                                              

Uczucia

Pozostajesz pod opiekuńczymi skrzydłami silnych i harmonijnych wpływów Wenus oraz Jowisza. Dzięki temu, jeśli jesteś samotnym Koziorożcem, możesz liczyć na zainteresowanie oraz cieszyć się magnetycznym urokiem osobistym. W stałych związkach możliwe kłótnie i wytyczanie na nowo granic. Niemniej aura kosmiczna będzie sprzyjać stabilizacji ciepłych, serdecznych kontaktów z najbliższymi.

Zdrowie

Możesz liczyć na łaskawość kosmicznej aury, choć uważaj na stawy i pij więcej wody. Grudzień sprzyja także trosce o siebie, zachęcając do regularnych treningów. Dbaj o dietę i zdrowy, długi sen. Mogą pojawić się także nerwobóle i zaostrzyć niektóre objawy chroniczne. To znak, że za mało dbasz o swoje potrzeby...

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp