Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny lipiec 2022 - Koziorożec

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Koziorożec

KOZIOROŻEC – głupiec
Lipiec przyniesie energię nowości i odwagę do działania, jaką czerpie się z chęci przeżycia przygód i zgromadzenia doświadczeń. Należy pamiętać, że impulsy te niekoniecznie są motywowane rozsądkiem, dlatego świeżość idei i pomysłów, jaką poczujesz w nadchodzącym czasie powinna być podparta głębszą refleksją. Z łatwością podejmiesz nowe wyzwania i z radością oddasz się wszelkim nowym doznaniom i nowym aktywnościom. Twój potencjał twórczy zostanie w ten sposób zmaksymalizowany a wszystko co nowe uznasz za zapowiedź zmiany w swoim życiu. Dzięki wspomnianej dozie beztroski nie będziesz tracić czasu na zamartwianie się i piętrzenie analiz, ruszysz śmiało przed siebie z ciekawością wyglądając wszystkiego, co czeka za zakrętem. Nie pomyl tylko entuzjazmu z lekkomyślnością. Jeśli czujesz potrzebę wydania pieniędzy na czyste przyjemności pozwól sobie na drobne szaleństwa, jednak staraj się pilnować finansów.

Praca: czas rozpoczynania nowych projektów, których energia skłoni Cię do podążania ku nowym kierunkom aktywności edukacyjnych i zawodowych. Wejdziesz w nowy etap rozwoju a wszystkie otrzymane propozycje uznasz za ciekawe, obiecujące, a przede wszystkim ekscytujące. Ekscytacja to jest główna emocja, jaka będzie Cię napędzać w nadchodzącym czasie również w przestrzeni kariery i edukacji. Cokolwiek podejmiesz i uznasz za ważne pamiętaj, że równie ważna jest konsekwencja w realizacji obietnic i postanowień. Pamiętaj, że w perspektywie nowego kwartału wraz pierwszymi efektami mogą pojawić się pierwsze straty i wahania. Nie zniechęcaj się. Tylko bez lęku i czarnowidztwa a sprawdź przyczyny sytuacji To lęk i brak wiary we własne umiejętności, nie sam błąd mogą zatrzymać Cię w dalszym rozwoju. Błędy napraw i idź dalej.

Uczucia i relacje: również w przestrzeni uczuć i relacji zapanuje chęć przeżycia czegoś nowego, ekscytującego i ubogacającego Twoje życie emocjonalne. Otworzysz się na nowe znajomości. Lipiec obfitować będzie w nowe kontakty, chętnie będziesz też angażować się w nowe relacje a nawet związki. Jeśli uznasz jakąś znajomość za ciekawą i ubogacającą przygodę, zdecydujesz się pogłębić ją nie zastanawiając się długo nad ewentualnymi konsekwencjami. Tego lata liczyć się będzie tu i teraz.

Miłość i związki: Maj to okres wielkiej życzliwości, z która możesz spotkać się w relacjach i którą możesz chcieć dawać, niezależnie od statusu relacji. Otworzysz swoje serce na nowe przeżycia, nowe relacje i nowe początki. Wszystko, co będziesz mieć do zaoferowania, płynąc będzie ze szczerej chęci poznania, doświadczenia i dzielenia się. Emocjonalna otwartość gwarantuje jakość przeżyć, jakie mogą być Twoim emocjonalnym udziałem. W młodych relacjach dobre wiadomości, Single powinny słuchać swojego wewnętrznego głosu. Twoja otwartość pomoże poprawić jakość relacji a także załagodzić spory, lub otrzymać potrzebne wsparcie emocjonalne, dzięki czemu poprawisz jakość swoich relacji.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman – labradoryt, kolor – indygo kuchnia – jagody

Zdrowie: jeśli nie masz doświadczenia przebycia chorób wieku dziecięcego, uważaj. Staraj się też dbać o higienę życia, nie przeciążaj układu nerwowego, pamiętaj że zdarzają się kontuzje i odpowiednio zaopiekuj się sobą w sytuacji, gdy się ich nabawisz.

Talizman energetyczny: Malachit. posiada energię magnetyczną, przyciągająca, która wzmacnia miłości, uspokaja i wycisza. Jest kamieniem bezpośrednio łączącym z energią Ziemi i wzmacniającym miłość oraz szacunek do natury. Legendy mówią, że osoba nosząca malachit potrafiła stać się niewidoczną, rozumieć mowę zwierząt drzew i nieożywionej przyrody, tak mocno jest z nią zespolony. Malachit jest kamieniem radosnej przyjaźni, opartej na współistnieniu i współpracy, dlatego tez sprzyja przyjaznym relacjom w miłości, domu i relacjach zawodowych. W każdej z tych przestrzeni zachowujemy się szczerze i naturalnie, czerpiąc maksymalna możliwa satysfakcję ze swojego zaangażowania. Nazywany jest Kamieniem Natury, ponieważ jego ego energia jest pierwotną siłą, źródłem tej części mocy natury, które są ponad człowiekiem tak daleko, że nie potrafi ich zrozumieć więc nie może nad nimi panować. Ostrzega nas też, że są zasady i prawa, których łamać nie należy, szczególnie są to prawa matki natury. Należy je szanować oraz ich przestrzegać, inaczej można spodziewać się konsekwencji, które nadejdą. Malachit wpływa tez pozytywnie na nasz wygląd, wzmacniając wzrost włosów, poprawia tez wygląd skóry i łagodzi podrażnienia. Jest doskonałym amuletem miłosnym, ponieważ jego energia przyciąga uwagę osób, do których czujemy duże emocje. Szczególnie mocno przyciąga mężczyzn do kobiet. Osoby, które chcą używać energii malachitu w tym kierunku, powinny mieć kamień oprawiony w srebro. Jego energia wiązana jest z podkreślaniem piękna natury, zachęca nas do kontaktu z nią.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp