Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2020 - Koziorożec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miłe koziorożce i jeżeli w waszych stałych związkach ostatnio były chmurki na niebie, Jeżeli były nieporozumienia, spory, głównie o dzieci, o sprawy domowe, to wszystko znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Do waszego związku wchodzi dużymi krokami harmonia, miłość, i spokój. Partner/partnerka chce wam podarować prezent, chce wam zrobić niespodziankę, warto więc odwdzięczyć się czymś podobnym. Może to być mała, drobna rzecz, ale ważne by było dane od serca. Karty także wskazują na to, że ostatnie dni września warto spędzić tylko i wyłącznie sam na sam, może to być sypialnia, tak, tak wasza sypialnia. Zamknijcie drzwi, zasłonięcie okna i oddajcie się przyjemności.

Koziorożce single, mają szansę na poznanie ciekawej osoby do przyjaźni. Może to być osoba, która zostanie z wami na długo, ale karty nazywają tą osobę przyjacielem, kimś na kim będziecie mogli polegać.

Finanse: Oj koziorożce, oj uważajcie na stratę, uważajcie na zgubę, albo nawet gorzej - na kradzież. Nie wiem dlaczego, ale pokazuje mi się możliwa kradzież roweru, hulajnogi, może samochodu, czego nie życzę. Więc koziorożce pilnujcie wszystkiego co stanowi waszą własność, szczególnie pilnujcie się w komunikacji, w przemieszczaniu się, w drodze, i pilnujcie waszych środków lokomocji.

Jeśli chodzi stricte o pieniądze, to mogę mieć właśnie straty spowodowane kradzieżą, następnie karty wydatków spowodowanych tą stratą. Koziorożce rozsądnie gospodarować budżetem i tym co macie. To bardzo ważna informacja. Na przełomie miesiąca możecie kupić zdrapkę, może tam być niewielka, ale miła wygrana.

Praca: Bardzo spokojne karty na pracę, bardzo stabilne. Wskazują na to, że część z was otrzyma nowe zadania, nowy projekt, może nowe obowiązki. Cześć z was może także zacząć przewodzić zespołowi osób. Nie musi to być przywództwo formalne, ale możecie czuć się na siłach i mieć wiedzę by dowodzić zespołem. Karty mówią natomiast, że pracy będzie dużo i część z niej może trzeba będzie zabierać do domu. Starajcie się w miarę możliwości zrobić wszystko w biurze. Natomiast wiem, że będzie trudno bo pracy będzie duża. Ale wiem też, że sobie ze wszystkim poradzicie. Widzę też, że szef patrzy na was i nie zapomni o wynagrodzeniu wam tego.

Osoby bez pracy absolutnie mają szanse na udział w projekcie, w który może dotyczyć wielu osób. Możliwe szkolenie, które udałoby się odbyć za darmo. Pokazuje mi się szkolenie internetowe, przez internet, które byłoby niezwykle interesujące dla was. Jeżeli rozważaliście szkolenie to wrzesień jest najlepszym ku temu miesiącem. Poszukajcie darmowych szkoleń w internecie bądź organizowanych przez Urząd Pracy, przez różnego rodzaju organizacje stowarzyszenia. Wyraźnie stoi tutaj szkolenie, z którego warto skorzystać.

Zdrowie: Na pewno nie minie was wizyta u lekarza i powiem lepiej, może to być wizyta płatna, więc zastanawia mnie czy będziecie szukać konkretnego specjalisty czy po prostu będzie wam zależało na pilnym spotkaniu. I tak na pierwszy front wysuwają się zęby, więc tutaj może pojawić się problem i to trzeba będzie się skonsultować właśnie z lekarzem. Panowie zdecydowanie prostata i myślę, że część z was ma już umówioną wizytę do specjalisty, prawda panowie? Panie i panowie pęcherz i nerki, na to także warto zwrócić uwagę.

Rada z karty tarota
Możecie we wrześniu czuć się przeciążeni obowiązkami, przeciążeni problemami. Może cześć z was za dużo spraw weźmie na swoją głowę. Karta ostrzega przed tym, żeby nie zajmować się dziesięcioma sprawami na raz, tylko umiejętnie wybrać to co w danym momencie jest najważniejsze. Jeżeli nie potraktujecie tego poważnie, może wysypać się wszystko co robicie, dosłownie łącznie z wami. Rozdziel rzeczy ważne od nieważnych i tylko ważnym poświęcaj uwagę, te nieważne możecie rozdysponować na członków rodziny, współpracowników. Więcej planowania mniej chaotycznych ruchów.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka