Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2022 - Koziorożec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Zacznę od wolnych Koziorożców bo mam tu piękny przekaz. Kochani – zaręczyny, oświadczyny, deklaracje, wspólne zamieszkanie, poczęcie dziecka, ślub, odnowienie przysięgi. Wszystko to na co czekacie na polu miłości spełni się. Jeśli nie macie jeszcze partnera to właśnie w styczniu do Waszego serca zapuka prawdziwa miłość i nie będzie to znajomość na chwile a stały, stabilny i wartościowy związek. Karty spełnienia, radości, karty niosące miłość.   Koziorożce w stałych związkach mogą także liczyć na miłosne wyznania. W Waszym domu zapanuje harmonia, możecie liczyć na pomoc ukochanej osoby. Będziecie planować najbliższy czas, wspólnie zaplanujecie coś bardzo ważne, dużą sprawę. Do Was także może przyjść wiadomość o dziecku – może to być poczęcie dziecka a możecie się dowiedzieć że w Waszej rodzinie pojawi się dziecko. Karty spełnionych planów, karty pokolenia, karty starszyzny. Zwróćcie uwagę na Waszych Rodziców, Dziadków – tu trzeba będzie zadziałać szybko, jest pokazana konieczność pomocy, opieki nad straszymy osobami z Rodziny.

Finanse: Karty wydatków ale są to wydatki zaplanowane, coś co już dawno było wpisane w Wasz kalendarz zakupowy. Jest tu także pokazana rzecz którą będziecie albo zwracać do sklepu albo reklamować. Nie dajcie się odprawić z kwitkiem – macie prawo reklamować towar. Możecie także mieć wydatki związane z autem – coś może się tutaj popsuć, coś będzie wymagało naprawy.  

Praca: Pierwsze dni są dość nerwowe, odżyją dawne spory. Trzeba będzie raz jeszcze postawić sprawę jasno i nie pozwolić nikomu przekraczać Waszych granic. To taka trochę próba na Waszą wytrzymałość. Połowa miesiąca i koniec już karty bardziej zrównoważone. Jeśli są wśród Was osoby które chcą zmienić pracę to nie zastanawiajcie się za długo, bo może ciekawa oferta uciec Wam sprzed nosa. Teraz jest na to wymarzony czas. Działajcie – od pierwszych dni stycznia, a przejście będzie bezproblemowe.   Koziorożce szukające pracy – karty spotkań, karty poszukiwania, karty wysyłania dokumentów ale na wyniku nie mam pracy. Mam rozmowy ale jakby wszystko było przesunięte w czasie, odłożone na późniejszy czas, Pracodawca zwleka z decyzją. Nie wykluczam ze potrzebne będą kolejne spotkani w tej Firmie by raz jeszcze pokazać że to Wy jesteście najlepszymi kandydatami.

Zdrowie: Karty badań profilaktycznych, możliwe USG, prześwietlenie. Karty wizyty w przychodni ale są to badania zlecone a wyniki będą dobre. Uważajcie na Wasze alergie bo mam zaostrzenie objawów i może trzeba będzie raz jeszcze spotkać się z alergologiem. Jeśli jest taka konieczność to trzeba powtórzyć testy. Kochani sercowi – pilnujcie ciśnienia bo są tu karty skoków ciśnienia. Uważajcie.  

Rada z Karty Tarota  

Karta nowych początków ale wychodzicie z etapu planowania i wchodzicie w etap działania. Karty zbierania się do pracy bo macie nakreślony cel – możecie śmiało sięgnąć po swoje. Karta nowości, nowych spraw, nowych tematów, nowych wiadomości. Teraz możecie sięgnąć gwiazd – macie siłę i plan, a los Wam sprzyja! Do dzieła, zaczynami – 3, 2, 1 – START.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp