Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2021 - Koziorożec

Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miłe Koziorożce, wrzesień może wymusić na Was podjęcie ważnej decyzji. Natomiast karty wskazują, że Koziorożce nie mają ochoty na podejmowanie jakiekolwiek decyzji, a tym bardziej decyzji wiążących. Będziecie jak ognia unikali ostatecznych rozstrzygnięć i może być taka sytuacja, że wycofacie się z tego co postanowiliście. Spróbujcie sami ze sobą obgadać tę sytuację, spróbujcie sami ze sobą pograć w różne scenariusze. A jeżeli decyzja będzie już podjęta to pamiętajcie, że nic nie jest na zawsze i zawsze można przegadać temat jeszcze raz. Zwłaszcza, że ukochana osoba czeka na tą rozmowę.

Dla wolnych Koziorożców będzie to bardzo intensywny miesiąc, będziecie zastanawiać się nad różnymi osobami, które w ostatnim czasie pojawiły się w Waszym życiu, ale i absolutnie nie zamknięcie się na nowe osoby. Będzie w Was głód poznawania nowych ludzi. Nie wykluczam, że gdzieś na spotkaniu w większej grupie osób znajdzie się ktoś bardzo intrygujący. Natomiast na początek może to być znajomość o zabarwieniu erotycznym. Czy romans na początek Wam wystarczy, musicie sami sobie odpowiedzieć. Dla Was także jest właśnie podjęcie decyzji.

Finanse: We wrześniu postawicie na dom, na dekorację, na upiększanie. Czy to jeden pokój, czy całe wnętrze, czy otoczenie, postanowicie zmienić coś wokół siebie. Pieniędzy Wam nie zabraknie, natomiast to też nie jest tak, że zostanie Wam góra pieniędzy na koniec miesiąca. Co to, to nie. Ale zdecydowanie uda Wam się coś fajnego kupić i poprawić estetykę wokół Was. Bardzo Wam się spodoba to czego udało Wam się dokonać i to zrekompensuje kwoty, które wydaliście. Niech inspiracją będą magazyny wnętrzarskie i programy, których teraz w telewizji nie brakuje.
Koniec miesiąca mały przypływ lub też możliwa mała wygrana.

Praca: Nie wykluczam, że w Waszym miejscu pojawi się nowa osoba, która od razu z marszu zacznie zagarniać przestrzeń. Trzymajcie nerwy na wodzy. Pokazują się karty mówiące o tym, że osoba ta chce Was sprowokować i ugrać coś dla siebie. Nie wolno Wam ulegać tej manipulacji.

Jeśli pracujecie w handlu to karty podpowiadają, że może trzeba będzie zmienić odrobinę sposób w jaki pracujecie, może trzeba coś unowocześnić, albo wprowadzić zupełnie nowy asortyment. Karty zmiany i nowych rzeczy pokazują się przy osobach, które zajmują się handlem.

Koziorożce szukające pracy, poczekajcie, bądźcie cierpliwi. Wrzesień może sypnąć szczodrze ofertami, natomiast zastanówcie się czy to jest to czego na pewno szukacie. Karty wskazują, że biorąc ofertę dostępną teraz, możecie stracić możliwość otrzymania dosłownie oferty marzeń, która pojawi się później.

Zdrowie: Na pewno moi mili uważajcie na pęcherz, nerki, drogi moczowe. Niestety może Was dopaść bardzo nieprzyjemne zapalenie pęcherza. Koniec lata, aura na zewnątrz będzie niesprzyjająca, wieczory i noce będą już bardzo chłodne.

Karty pokazują także zwrócenie uwagi na podwójne organy, więc mogą to być uszy, oczy, ale i uważajcie na płuca oskrzela i właśnie wspomniane wyżej nerki.


Rada z Karty Tarota
Karta działania na wielu frontach, karta trzymanie ręki na pulsie, karta mówiąca o tym, że trzeba będzie uruchomić działanie i karta mówiąca o tym, że trzeba będzie podjąć decyzję! Zwróćcie uwagę jak pięknie karty ze sobą korespondują.
Zaprojektujcie wszystkie swoje przyszłe sukcesy, budujcie mapę marzeń, działajcie na każdym polu. Nie wskazana jest bezczynność!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp