Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2020 - Koziorożec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Koziorożce będące w stałych związkach mogą szykować się do bardzo intensywnego miesiąca. Będziecie dużo czasu wspólnie spędzać z przyjaciółmi, na spotkaniach rodzinnych, na spotkaniach z bliskimi. Miesiąc ten będzie charakteryzował ruch i przemieszczanie się, będziecie starali się dużo czasu spędzić poza domem, odwiedzać dawnych znajomych i rodzinę. Karty wskazują, że ktoś z was może być zaproszony na chrzciny. Spokojne bardzo rodzinne miesiąc, spędzony zarówno w domowym zaciszu jak i u rodziny i przyjaciół. Malutkie tylko smuteczki w pierwszych dniach miesiąca, ale szybko sytuacja się wyjaśni.

Wolne Koziorożce mają szansę poznać nowych znajomych. Nie stawiałabym od razu na związek czy też na romans, raczej stawiałabym na to, że macie szansę poznać całkiem miłe grono znajomych. Szukajcie osób, które dzielą podobne zainteresowania do was.

Finanse: Wydatki w pierwszym tygodniu na rzeczy związane z domem oraz rzeczy związane z młodymi osobami z waszej rodziny bądź z dziećmi. Karty wskazują na to, że macie pewne oczekiwania finansowe i wydaje mi się, że one mogą się spełnić, ale bliżej końca miesiąca, bądź na przełomie listopada i grudnia. Jeżeli macie jakieś plany finansowe, to bezpieczniej będzie je zrealizować pod koniec miesiąca. Początek miesiąca tak jak mówię - wydatki związane z domem, może z upiększaniem i zakupy dla młodych osób. Nie gotówki, ale to też nie oznacza, że możecie pozbyć się wszystkich pieniędzy. Planujecie w końcówkę miesiąca mądrze.

Praca: Bardzo fajne karty mówiąc o tym, że macie szansę otrzymać podwyżkę bądź awans. Przeszeregowanie, nowe obowiązki, nowe zadania. Karty wskazują, że właśnie w listopadzie możecie zostać docenieni przez szefostwo, możecie otrzymać tak długo oczekiwaną promocje, karty wskazują, że dosłownie zmieciecie konkurencję. Nie bójcie się mówić głośno o waszych pomysłach, bo sądzę, że któryś z nich może znaleźć realizację. Teraz jest czas wspinania się po drabinie i uda wam się to bardzo dobrze. Może tylko mam tutaj wskazane drobne nieporozumienia z mężczyzną starszym od was, może nawet sporo starszym od was. Ale to tak naprawdę są tylko i wyłącznie nieporozumienia z odrobiną zazdrości o wasze sukcesy.

Koziorożce, które poszukują pracy mają szansę otrzymać bardzo dobrą propozycje, może nawet propozycje, na którą tak długo czekaliście. Byłaby to praca wśród ludzi, w miejscu gdzie wokół was byłaby spora grupka osób. Szukajcie pracy, która może być powiązana z usługami, handlem. Karty wyraźnie wskazują na te branże. Tam gdzie są pieniądze, dobre pieniądze tam będzie dla was praca.

Zdrowie: Uwaga na zapalenia płuc lub oskrzeli - i uwaga na zaostrzenie się alergii, może astmy. Karty wskazują, że może warto by było z końcem roku rzucić palenie, bo naprawdę wasze płuca nie pokazują się ciekawie. Panie Koziorożce zapraszam o zadbanie o swoje zdrowie, mam pokazane badanie USG przy paniach. Na pewno także dla wszystkich Koziorożców - uwaga na złamania bądź zwichnięcia nogi lub stopy, uważajcie bo teraz zaczyna być już ślisko.

Rada z karty tarota
Karty mówią, żeby nie brać na siebie zbyt wielu obowiązków, żeby nie mieszać spraw i wątków, bo tak naprawdę jeżeli zajmujecie się dziesięcioma sprawami w jednym momencie to nie uda wam się załatwić nic. Karty wyraźnie wskazują - dokończ jedną czynność i dopiero wtedy rozpocznij następną. Może być to miesiąc gdzie będziecie przytłoczeni nadmiarem spraw, bodźców, obowiązków, Dlatego też tak ważne będzie wybieranie spraw ważnych do załatwienia w pierwszej kolejności i odkładanie na później spraw błahych. Ale w tym całym zamieszaniu pamiętajcie o najbliższych, zwłaszcza mam tutaj osoby sporo młodszy od was, wasze dzieci, wnuki. To są sprawy ważne. Natomiast karta wskazuje na to, że podołać i wszystkiemu, ale owszem może być trudno jeżeli nie zdecydujecie się na wybieranie zadań do wykonania.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka