Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

czerwiec

Drogi Koziorożcu!

Szanse/zagrożenia

Czerwiec wzmocni Twoją potrzebę wolności osobistej, zachęci do dynamicznych działań na rzecz realizacji założonych celów. Spokojnie, rozważnie, krok po kroku mierz zamiary na siły. Uważaj na intrygantów, którzy skrupulatnie wykorzystają efekty Twojej wytężonej pracy. Czerwiec to także czas, w którym możesz uzyskać większy wpływ na swój stan posiadania i sferę finansową. Kosmiczna aura zachęci Cię do większej troski o swoje duchowe i emocjonalne potrzeby. Chętniej poświęcisz czas rodzinie. Warto zatrzymać się na chwilę, odpocząć, zatroszczyć się siebie. Kursy dokształcające, inspirujące spotkania sprawią Ci wiele radości. Podobnie jak krótkie wycieczki na łono natury. Warto pamiętać, że podróż – także ta krótka – może otworzyć przed Tobą drzwi do spełnienia towarzyskiego i w miłości.

Uczucia

Jeśli jesteś samotnym Koziorożcem, to postaraj się wyjść do ludzi. W stałych związkach możliwe  ożywienie uczuć, a szczególnie namiętności. Rozmowy okażą się inspirujące, zachęcające do flirtów i romantycznych uniesień. Ogólnie czerwcowa aura będzie wspierać harmonię w stałych związkach oraz zachęci samotne Koziorożce do większej otwartości na swoje potrzeby emocjonalne oraz duchowe.

Zdrowie

Dość stabilne. Dbaj o dietę i zdrowy sen, a szybko zregenerujesz siły. I przeciwnie: jeśli nie zadbasz teraz o siebie, niebawem zabraknie Ci sił, by realizować plany i wcielać w życie marzenia.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp