Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 31.01.2022 - Strzelec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Strzelec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Wolne Strzelce będą intensywnie poszukiwać uczucia. Warto skorzystać z zaproszeń znajomych i spędzić w większej grupie wieczór. W miejscu gdzie jest sporo osób – kino, dyskoteka, klub, koncert uda Wam się poznać miłą osobę o jasnych włosach. Korzystajcie z każdej możliwej okazji wyjścia.   Zajęte Strzelce – są wśród Was osoby, które będą się przeprowadzać, będą inwestować w nieruchomości, w ziemię. A może kupicie dla dorosłych już dzieci mieszkanie? Są tu pokazane inwestycję wiec jeśli chcecie zmienić miejsce zamieszkania to teraz jest dobry moment. Pojawiają się sprawy które powrócą z przeszłości, coś co było już kiedyś zamknięte trzeba będzie raz jeszcze przeanalizować i znaleźć nowy sposób na stare problemy.

Finanse: Tak jak wyżej – karty inwestycji, karty zakupu nieruchomości, ziemi, karty pomnażania dóbr. Będziecie poznawać rynek możliwości inwestorskich i na pewno jest tu bezpieczny produkt, który zwróci Waszą uwagę. Uważajcie tylko na drobny druk i zanim złożycie podpis zastanówcie się na spokojnie, zabierzcie umowę do domu i przeanalizujcie ją. Jeśli coś jest niejasne to PYTAJCIE.  

Praca: Nowe zlecenie, nowe obowiązki, nowy Klient, powiększenie obszaru działania. Teraz dużo spraw trzeba będzie otworzyć, stare, nieprzynoszące zysku sprawy schować na dno szafy a skupić się na nowych wyzwaniach. Nie wykluczam ze Wasza firma wygra przetarg, konkurs, otrzyma duże zlecenie. Trzeba będzie starać się od pierwszych dni stycznia. Świetnie karty dla osób które pracują w handlu, przy sprzedaży minerałów szlachetnych, złota. Strzelce które wysyłały CV i chodziły, chodził na spotkania teraz mają szansę otrzymania dobrej oferty pracy. Wasze dotychczasowe wysiłki mogą teraz przynieść upragniony sukces i otrzymacie pracę.  

Zdrowie: Jak większość znaków macie karty mówiące o przeziębieniu, o konieczności dbania o górne drogi oddechowe, zatoki, mówiące o tym ze możecie nie dostosować ubioru do warunków za oknem. Dbajcie o siebie, nie dopuście do wychłodzenia organizmu.

Rada z Karty Tarota  

Karta połączenia, karta świętowania, karta uroczystości, karta radości z osiągniętych celów. Możecie zwolnić tempo i cieszyć się tym co macie, można powiedzieć odcinać kupony. Karta zaręczyn, ślubu, urodzin. Czasem, czasem jest to karta trójkąta miłosnego, karta trzeciej osoby w związku. Nie mówię że tak jest w Waszym przypadku, mówię tylko że warto poznać każde oblicze kart. Może jest jedna osoba, która potrzebuje tej właśnie interpretacji…

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp