Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.11.2020 - Strzelec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Strzelec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miłe Strzelce, mam wrażenie, że w listopadzie będziecie się rozglądać za nowościami. Będziecie próbowali odświeżyć waszą znajomość, możecie wpaść na świetny pomysł. Nie chcę tutaj sugerować igraszek, bo karty wskazują na to, że spędzicie bardzo dużo czasu razem. No i jeśli na igraszkach to tym lepiej, sama osobiście polecam. Karty wskazują że dawne spory jeśli były pójdą w niepamięć. I jedyne na co zwracam uwagę to, że trzeba będzie zwrócić uwagę na dzieci, bądź wnuki, karty wskazują że trochę czasu będziecie musieli skupić na waszych dzieciach lub wnukach. Ale spokojnie, spokojnie na wszystko znajdziecie czas. Miesiąc na godzenie się na spędzanie czasu wspólnie bardzo dobry czas mimo aury za oknem. Czas na planowanie przyszłego roku, przyszłych wydarzeń.

Wolna Strzelce mają szansę upolować grubą zwierzynę. Będzie to osoba, która bardzo wam się podoba, może być bardzo w waszym typie. Szukajcie tej osoby w tłumie ludzi, gdzieś gdzie jest duży ruch i duże zamieszanie. Mała wskazówka nie wiem czy przydatna, ale to kolor czerwony. Interpretację pozostawiam wam.

Finanse: Podobnie jak wyżej trochę wydatków na młode osoby, wskazują karty także na potrzebę wydatków czy też na zdrowie, czy też na lekarza, czy też na leki. Karty wskazują, że trzeba będzie zaplanować budżet na listopad i już dziś myśleć o grudniu. Każdy wskazują także, że ktoś z was może otrzymać bardzo atrakcyjny prezent.

Rada od kart, planujecie budżet bo grudzień już zapowiada się z wydatkami po waszej stronie.

Praca: Spokojnie, bardzo spokojnie. To chwilowe zawirowania, które miną szybciej niż się pojawiły. Mam tutaj informację taką, że może być trochę nieporozumień, może być trochę sporów, ale to wszystko uda się wyjaśnić i będą to wyjaśnienia na waszą korzyć. Absolutnie nie mam tutaj złych kart. Muszę zwrócić tylko uwagę na zły przepływ informacji i niedomówienia, bądź też niezrozumienia, które się szybko uda wyjaśnić. Uważajcie ostatnie dni miesiąca, ktoś z waszych kolegów w pracy może mieć bardzo kłopotliwa i trudną sytuację. Pilnujcie swojego nosa i nie plotkujecie.

Osoby, które poszukują pracy będą chodzić na rozmowy, będą zastanawiać się tak naprawdę, która opcja będzie najkorzystniejsza. Karty wskazują, że tak naprawdę będziecie musieli obrać jeden kierunek i w tym momencie, w tym miesiącu chaos w poszukiwaniach nie będzie korzystny. Skupcie się na jednej drodze, na jednej ścieżce. Tylko tam kierujcie swoje oczy.

Zdrowie: Karty podpowiadają bardzo wyraźnie nos, gardło, zatoki, uszy. Wiem, że jest to sezon przeziębień, który już od jakiegoś czasu właśnie się rozpoczął, ale w waszym przypadku karty aż krzyczą. Więc powiem szalik, czapka, rękawiczki i dużo ciepłych napojów. Gdyby coś się działo od razu proponuje działać, dlatego, że może się przyplątać naprawdę poważna infekcja. Powtarzam zatoki, uszy, nos, gardło to najważniejsze słowa na ten miesiąc dla was.

I jeszcze jedna uwaga może do kilkorga z was. Uważajcie jeżeli chodzi o wasze dzieci bo jest pokazane stłuczenie bądź złamanie, które mogłoby się wydarzyć w szkole lub na zajęciach sportowych. Może to być skręcenie stłuczenie lub złamanie. Pilnujcie dzieciaków.

Rada z karty tarota
Tak naprawdę listopad przyniesie wam dużo miłego i dobrego czasu, który spędzicie w domu, w domowym zaciszu, z osobami wam bliskimi. Miesiąc ten sprzyja budowaniu więzi z najbliższymi, sprzyja rozmową i sprzyja czasowi spędzonemu wspólnie. Teraz określenie „mój dom jest moim azylem” nabiera bardzo głębokiego znaczenia. Spróbuj przyjrzeć się swoim relacjom z domownikami.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka