Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2021 - Strzelec

Strzelec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Uważajcie we wrześniu na osobę, która będzie opowiadała plotki, snuła domysły, próbowała wejść między Was, a ukochaną osobę. Nie słuchajcie niesprawdzonych informacji, nie dajcie się dosłownie mówiąc oszukać. Osoba, która będzie rozpowiadała te bzdury robi to tylko po to żeby Wam popsuć humor, a sobie dać nic ponad własną satysfakcję. Karty radzą skupić się na miłości, na ukochanej osobie, na Waszych prywatnych sprawach, a wszystkie wścibskie wrony wystawić przez drzwi. Rada dla Was – jak się godzić to na całego, jak się kochać to w sypialni.

Wolne Strzelce będą strzelać na prawo i na lewo i szukać swojej ofiary. Czy znajdą kogoś do pary? Oj nie wiem, nie wiem. Jedno wiem na pewno, że szykuje się gorący miesiąc, szykują się randki i bardzo interesujące spotkanie. Czy uda Wam się ustrzelić grubego zwierza? Tego nie obiecuję, ale kilka szaraków może wpaść na zakąskę.

Finanse: Pilnujcie dokumentów, pilnujcie terminów, pilnujcie terminów, sprawdźcie czy nie macie zaległości w urzędach, sprawdźcie czy nie musicie dowieźć do pracy, do urzędu, na uczelnię pewnego dokumentu. Gapiostwo może Was kosztować pewną sumę.

Koniec miesiąca stabilny, jeśli uda Wam się wszystkiego dopilnować, to możecie od października liczyć na dodatkowe pieniądze.

Praca: W pracy mogą się pojawić konflikty. Od razu szybko nadmienię, że nie wywołane przez Was, ale możecie wejść w sam środek burzy. Mam nadzieję, że na burzy się skończy, a nie przerodzi się wielkie tornado. Unikajcie jak ognia awantur, unikajcie jak ognia opowiadania się za jedną ze stron. Niech każdy bawi się w swoje prywatne wojny, a Wy skupcie się na swoich obowiązkach. Szef uważnie Was obserwuje, szef obserwuję współpracowników i nie wykluczam, że koniec roku może być dla Was bardzo atrakcyjny i zostaniecie docenieni za to, że umieliście zachować spokój, zdrowy rozsądek i skupiliście się na pracy.

Osoby poszukujące zatrudnienia, będą musiały wybrać pomiędzy jedną, a drugą ofertą. Jedna z nich będzie bardziej dla Was kusząca, natomiast chciałabym uczulić Was na to, że trzeba sprawdzić czy wszystko co Wam obiecano, zostanie dotrzymane. Karty przestrzegają, że obiecanki, obiecankami, a realia mogą być niestety zgoła odmienne. Wybierzcie mądrze, zastanówcie się na spokojnie. Wszystko powoli, niech podpowie Wam rozum.

Zdrowie: Uważajcie na pewno na bóle głowy, na pewno są wśród Was osoby, które będą musiały skontrolować wzrok, są wśród Was osoby, które już teraz powinny nosić okulary. Uważajcie na zatoki, na katar, na bolące uszy. Wiem, że to dopiero wrzesień, ale karty wyraźnie zaznaczają obszar głowy więc proszę zwrócić na to szczególną uwagę.

Panowie Strzelce uważajcie na kolana i dolny odcinek kręgosłupa, Panie pokazuje mi się konieczność pokazania lekarzowi żylaków i rozmowa z lekarzem i jakie są możliwości leczenia.

Rada z karty tarota
Niech zapanuje we wrześniu harmonia i równowaga, niech się wszystko układa tak jak tego chcecie. Spróbujcie wprowadzić do swojego życia jak najwięcej spokoju, wszystkie ważne sprawy rozwiązuje się powoli, pomału. Równowaga i spokój są kluczami do zażegnania sporów, do rozwiązania jeżeli nie wszystkich to na pewno większości problemów. Wasze życie wejdzie dawno oczekiwana harmonia.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp