Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop miesięczny klasyczny 01 - 30.09.2020 - Strzelec

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Strzelec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłość: Miłe Strzelce, które jesteście w stałych długich związkach, wrzesień zapowiada wam gości, wrzesień zapowiada bardzo dużo wydarzeń wokół was i waszej rodziny. Będziecie biegać od spotkania do spotkania, od imienin do urodzin. Czas spędzicie wspólnie z rodziną i będzie to bardzo miły czas. Dodatkowo chciałabym wskazać, że dla co poniektórych z was będę mogła przekazać wiadomość o nowym członku rodziny. Może to być zarówno wasze dziecko, jak i wnuk, wnuczka. Starajcie się spędzać jak najwięcej czasu z ukochaną osobą,. Nie mam żadnych burz, może małe spore, ale to malutkie malutkie.

Wolne Strzelce już z początkiem miesiąca w pierwszych dniach mają szansę ustrzelić grubą zwierzynę. Karty wskazują na to, że gdzieś poza domem spotkacie osobę waszych marzeń. Będzie to osoba trochę starsza od was, będzie to osoba, która może już mieć swoje własne dzieci, ale karty wskazują, że będzie to osoba wolna.

Finanse: Karty wskazują na to, że część pieniędzy wydacie na dom, na renowacje, na remont, bądź na zakup dużej rzeczy, która wam się może popsuć. Mam na myśli to, że może się popsuć duży sprzęt AGD i trzeba będzie jak najszybciej jechać do sklepu i kupić na przykład lodówkę, kuchenkę, zamrażarkę. Zwróćcie na to uwagę bo to się pokazuje w karcie ostrzeżenia. Karty mówią, że nie zabraknie wam pieniędzy, natomiast radzą żeby przejrzeć oferty, które są dostępne na rynku, zanim wydacie pieniądze.

Możliwe niewielkie przepływy finansowe na początku miesiąca, w pierwszym tygodniu września.

Praca: Karty wskazują na możliwe trudności i nieporozumienia, głównie na linii współpracownicy szef. Tak naprawdę co innego góra może mieć na myśli, a co innego zrozumiecie wy. Co za tym idzie może wydarzyć się tak, że atmosfera będzie bardzo napięta i każdy może mieć do każdego pretensje. Karty wskazują na to żeby tę sytuację przeczekać, ale podkreślam, jednocześnie wyjaśnić, że czarne jest czarne, a białe jest białe i jakie są oczekiwania. Tak żeby każdy wiedział co ma do zrobienia, i jak ma wyglądać efekt finalny. Koniec miesiąca przenosi uspokojenie nerwów.

Strzelce, które poszukują zatrudnienia może być wam trudno we wrześniu znaleźć pracę na stałe. Karty pokazują, że albo nie będzie odpowiedniej oferty dla was, czegoś co spełnia wasze oczekiwania, albo tak naprawdę będą jeszcze opóźnienia w rozmowach sierpniowych i nie będziecie wiedzieć jaki jest rezultat poszukiwania pracy do tej pory. Karty wskazują nawet na tak zwany pusty, jałowy miesiąc. Ale moja rada jest taka by jednak przeglądać to co jest. Mała prośba rozglądajcie się, bo gdzieś w czasie drogi, w momencie przemieszczania się możecie zauważyć coś to będzie bardzo istotne, szczegół, ważną informację.

Zdrowie: Pierwsza informacja – kręgosłup. Uważajcie na kręgosłup, na ból pleców, na przeciążenie. Karty wskazują nawet na możliwe urazy więc proszę przemieszczając się, podróżując, uprawiając sport bardzo uważajcie. Dla niektórych z was mogą się odnowić bóle kolan. Ma mocno zaznaczone kolana.

Rada z karty tarota
Niech prowadzi cię wiedza, zgłębiaj temat, wszystko może być teraz ważne. To jest czas by poznać bliżej szczegóły, przyjrzeć się im. Jeżeli będzie taka potrzeba wycofaj się i zacznij jeszcze raz. Masz wiedzę na ten temat, zaraz będzie moment żeby jej użyć. Nie bój się rozmyślać sam na sam, nie bój się dochodzić do najlepszych rozwiązań. Karta wskazuje na potrzebę wycofania się z pewnych działań, gdyż nie byłeś/nie byłaś do końca przygotowana na to co miało nadejść.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka