Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Strzelec 23.11 - 21.12

lipiec

Drogi Strzelcze!

Szanse/zagrożenia

Lipiec to dla Ciebie miesiąc odpoczynku i refleksji. Co prawda nie będziesz narzekać na brak okazji do zabawy i wesołego spędzania czasu, ale lepiej nie forsuj się i nie zatracaj w rozrywkach. Pierwszy miesiąc wakacji to także doskonały czas dla podróży, myszkowania po okolicy i poznawania nowych ludzi. Ogólnie jednak kosmiczna aura sprzyja samotnej weryfikacji dotychczasowych doświadczeń, odcinaniu się od błędów, owocnym przemyśleniom, twórczym pomysłom. Mogą pojawić się też trudności w relacjach z szefami, współpracownikami oraz tymi, których przychylność chciałbyś pozyskać. Ogólnie niechętnie będziesz dostosowywać do oczekiwań innych. Możliwe, że dzięki bardziej harmonijnej aurze energetycznej znajdziesz rozwiązania dla spraw, które od pewnego czasu nie przynosiły satysfakcji. W finansach możliwa stagnacja. Przygotuj się na chwilowy zastój, a nawet kryzys.

Uczucia

W stałych związkach warto więcej czasu spędzać razem, wracać do romantycznych początków znajomości. Samotne Strzelce mogą jednak liczyć na nowe, intrygujące znajomości. Po 11 lipca staniesz się pełen radości i energii do działania, by spełniać swoje miłosne marzenia. Niemniej należy wystrzegać się stawiania wszystkiego na jedną kartę. Lepiej też nie brać na serio słów nowo poznanych osób. Gorący romans może bowiem zakończyć się szybciej niż się zaczął…

Zdrowie

Teraz warto zwolnić i więcej czasu poświęcić odpoczynkowi oraz trosce o zdrowie. Kosmiczna aura sprzyja za to zabiegom pielęgnującym urodę. Warto wybrać się na krótki turnus do SPA czy spędzić weekendy poza miastem. Uważaj, bo jesteś teraz bardzo podatny na niedyspozycje żołądkowe, kontuzje oraz przeziębienia.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp