Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop miesięczny lipiec 2022 - Strzelec

Skontaktuj się z autorem
Sephora

Sephora

Teraz
niedostępny
Strzelec

STRZELEC 4 monet - król kielichów
W lipcu możesz zauważyć potrzebę duchowego i emocjonalnego wsparcia ze strony osoby, którą samodzielnie uznasz za autorytet, który chcesz, aby miał wpływ na Twój światopogląd. Z wdzięcznością przyjmiesz rady, które pozwolą Ci uzyskać nowe spojrzenie na sprawy, z którymi nie możesz się uporać od dłuższego już czasu. Przykład, nie siła skłoni Cię do zmiany kierunku myślenia i to okaże się uzdrawiające. Szczególnie mocną ulgę poczujesz w przestrzeni emocji i relacji z najważniejszymi dla Ciebie osobami, ponieważ zrozumiesz jak mocno Twoje nieuporządkowanie i brak zdecydowania na wielu płaszczyznach wpływały na Twoje otoczenie. W tym kroku naprzód zawierać się będzie zatem manifest Twojej troski, zaangażowania i chęci ochrony wszystkiego co kochasz i uznajesz za wartościowe w swoim życiu. Poświęć czas na marzenia, bo one z kolei są manifestem Twoich pragnień, a zatem również woli.

Praca: zapowiada się harmoniczny czas w pracy i w środowisku edukacji. Możliwe, że z potrzeby serca zaangażujesz się w pomoc osobom potrzebującym, lub postanowisz dołożyć swoją wiedze i zaangażowanie w tworzenie jakiegoś projektu dla wspólnego dobra. Może okazać się, że kluczowe decyzje będą poza Tobą, w gestii osób o dużej władzy, co może nieco wytrącić Cię z równowagi, niepotrzebnie. Kontroluj w lipcu swoje finanse i nie wydawaj pieniędzy bez potrzeby. Pamiętaj, że w perspektywie nowego kwartału czeka Cię czas, w którym Twoja praca może zupełnie przestać sprawiać Ci przyjemność. Idź na urlop, weź więcej wolnego. Zamknij sprawy i zniknij na chwilę, bo ty których nie ma nagle zostają docenieni. Grozi Ci też popełnienie błędu z niesolidności lub pośpiechu, w wyniku przeciążenia.

Uczucia i relacje: poczujesz potrzebę wymiany i odwzajemnienia wszelkich stanów emocjonalnych, jakie będziesz przeżywać w nadchodzącym czasie. Dziel się swoimi przeżyciami z osobami Tobie bliskimi i nie przejmuj się ani opiniami, ani stereotypami. Potrzebujesz czułości, więc okaż czułość, a wszystko ułoży się pomyślnie, znikną blokady i nieporozumienia, które narastały między Tobą a otoczeniem.

Miłość i związki: Wahania i brak zdecydowania może zniweczyć Twoje plany związane z emocjonalnym zaangażowaniem, co może być szczególnie bolesne w przypadku relacji, które pracują nad poprawą jakości związku. Dlatego znów możesz stanąć wobec konieczności dramatycznych wyborów. Może się okazać, że taka forma podjęcia decyzji jest dla Ciebie najłatwiejsza, bo wiąże się z najkrótszym bólem. Możesz napotkać przeszkody, o których istnieniu nie dało się wiedzieć, dlatego finalnie możesz czuć, że szanse na udane relacje są przydzielane niesprawiedliwie. Nie pozwól sobie wytrącić się z równowagi i dalej walcz o to, co jest dla Ciebie najważniejsze niezależnie od statusu relacji.

Amulety i afrodyzjaki: miłosny talizman - obsydian, kolor – granatowy, kuchnia – świeże zioła

Zdrowie: zadbaj o układ odpornościowy i limfatyczny, nie pozwól by drobne skaleczenia zaogniły się powodując obrzęki i stany zapalne.

Talizman energetyczny: szmaragd. jest wskazany dla wszystkich tych, którzy chcą się wyzbyć negatywności ze swojego życia. Nie wspiera niskich energii, a co za tym idzie rozprasza je i pozwala rozwijać się pozytywnej, czystej mocy. Dlatego każdy, kto decyduje się nosić szmaragd, decyduje się również na ścieżkę dobrej myśli, pozytywnego działania i wsparcia dla innych. Wprowadza aurę wierności, czystości i dobrobytu. Naturalny szmaragd jest kamieniem dającym mądrość, poprzez rozjaśnienie umysłu, dzięki czemu rodzi się nowa nadzieja. Neutralizuje wpływ nieszczęśliwych zbiegów okoliczności, oraz niefortunnych przypadków tak, by móc się z nich uczyć, a nie poddawać się im. Jego energia przyciąga dobrobyt, hamuje nadmierne popędy i ambicje, przynosi poczucie samorealizacji i uspokojenie. Aktywizuje procesy myślowe, pomaga zapamiętywać szczegóły i w ten sposób chroni przed popadaniem w melancholię. Energia szmaragdu wspiera poszukiwania, badania naukowe, formułowanie tez i słowo pisane.Ta sama energia wesprze artystyczne dusze, które odnajdą w nim siłę do odblokowania weny twórczej, wspomoże decyzje biznesowe. Ułatwia relacje międzyludzkie upraszczając je na w każdej sferze, od romantycznych związków, poprzez rodzinę aż po biznesowe relacje. Zwalcza skłonność do awanturnictwa, kłamstwa i zdrady i przy takim postępowaniu uruchamia energię pozwalającą osiągnąć sukces również na poziomie materialnym. Chroni stan zgody w domu i wspiera więzi rodzinne. Energia szmaragdu jest bardzo korzystna dla osób starających się o dziecko. Ponadto neutralizuje nieuprzejmość, agresję i wspiera pracę nad skorygowaniem negatywnych aspektów ludzkiej natury.

Horoskop został opracowany przez: SephoraSephora

Nasi Eksperci

wp
wp