Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

20.05 - 26.05

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Jeśli nie pomyślisz, zanim zaczniesz mówić łatwo ujawnisz czyjeś tajemnice lub sam pozbawisz się prywatności. Uważaj, aby nie plotkować i nie oceniać innych. Łatwo będzie o takie zachowania. Może to ściągnąć na ciebie nieprzyjemności. Ściany mają uszy a i “życzliwych” nie brakuje. Jeśli już musisz się wygadać, zwróć się do naprawdę zaufanych osób. Zakulisowe rozmowy w pracy przysporzą ci wrogów, raczej spróbuj skonfrontować się z osobą, której dotyczy problem. Zadbaj o swoją przestrzeń to dobry okres na remonty, planowanie ogrodów, upiększanie domu. Możesz posiłkować feng- shui, aby wprowadzić więcej harmonii w swoje otoczenie.

MIŁOŚĆ

Możesz teraz odczuć dyskomfort w relacjach lub nie będziesz umiał osadzić się, ukorzenić w związku. Nowe relacje zaś będą jakby niewystarczające. Pozbawione ekscytacji i głębszych emocji. Równoległe związki i romanse mogą znaleźć się w kryzysie prowadzącym do rozpadu. Warto pomyśleć o budowaniu wspólnej przestrzeni. Niektóre związki może uratować decyzja o wspólnym zamieszkaniu.

KARIERA I FINANSE

Walka o władzę i wpływy w przestrzeniach zawodowych może stać się dla ciebie męcząca. Uzyskaj opinie od mądrych przyjaciół, którzy przeszli przez coś podobnego. Nie jest wykluczone, że ktoś za wszelką cenę będzie próbował wciągnąć Cię w rywalizację lub konfrontację. Być może będziesz musiał wynegocjować kompromis, ale aby upewnić się, że nie stracisz gruntu pod nogami, uzbrój się w odpowiednie informacje i dane, aby przedstawić swoje stanowisko. Mimo wszystko graj uczciwie. Celuj w obopólne korzyści, nawet jeśli oznacza to rezygnację z części własnych zasług - zwierzchnicy docenią twoją dojrzałość. Stabilna sytuacja materialna będzie napawać optymizmem.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp