Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Panna 24.08 - 23.09

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalna Panna ma w sobie wiele skrajności. Z jednej strony chce mieć wszystko ułożone, zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Skrycie jednak często marzy o szaleństwach i mocnych wrażeniach. Dlatego w uwodzeniu jej ważne jest połączenie tych skrajności. Musi zobaczyć, że jesteś człowiekiem rozsądnym i twardo stąpającym po ziemi, ale jednocześnie, że potrafisz zaskakiwać i dać się porwać danej chwili.

Kobietę spod znaku Panny będzie w stanie uwieść mężczyzna ułożony i elegancki, a dodatkowo odważny. To Ty musisz podjąć ten pierwszy krok, bowiem Panna niemal nigdy sama nie wychodzi z inicjatywą. Zaimponujesz jej swoją inteligencją, ale również eleganckim wyglądem. Panna potrafi oszaleć na widok atrakcyjnego mężczyzny w idealnie skrojonym garniturze. Na początku pokaż się z tej bardziej rozsądnej strony. Jednak gdy bardziej się do niej zbliżysz, odkryj przed nią swoją spontaniczną i przebojową duszę.

Mężczyzna spod znaku Panny jest wzrokowcem. Najpierw więc oceni to, jak wyglądasz. I bynajmniej nie chodzi tu o to, byś miała mocny makijaż i wyzywający strój. On będzie cenił Twoje naturalne piękno i zadbane ciało, podkreślone elegancką sukienką. Jednak wygląd to nie wszystko. To tylko pierwsze wrażenie. Kiedy spodobasz mu się wizualnie, będzie chciał sprawdzić czy podobasz mu się również intelektualnie. Ważne jest to, byś zaimponowała mu swoją wiedzą o świecie.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp