Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wodnik 21.01 - 18.02

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Wodniki to osoby dość nieprzewidywalne. Ciężko zobaczyć w ich oczach zainteresowanie. A nawet, gdy je zobaczysz, nigdy nie możesz mieć gwarancji, że nawiązując z nim kontakt, ten go nie odrzuci. U Wodnika ważny jest dany moment – trzeba trafić na jego odpowiedni nastrój. Problem w tym, że nastrój ten bardzo szybko się zmienia. Trzeba więc zachować ogromne pokłady cierpliwości, by znieść zmienną naturę osoby spod tego znaku.

Kobietę spod znaku Wodnika będziesz w stanie uwieść, mając coś ciekawego do powiedzenia. Ona nie będzie patrzyła na to, jak przystojny jesteś. Możesz mieć twarz modela i sylwetkę greckiego boga, ale kiedy nie będziesz w stanie zaimponować jej swoją wiedzą to z randki nici. Mów o swoich zainteresowaniach i badaj, czy dany temat intryguje Wodniczkę. Jeśli tak, rozwijaj go i pytaj o jej opinie.

Mężczyznę spod znaku Wodnika uda Ci się uwieść ciekawą rozmową. Daj mu przestrzeń do tego, by mógł swobodnie wypowiedzieć się na temat ważnych dla niego spraw. Zainteresuj się tym, jakie ma poglądy i zainteresowania. Jeśli będą spójne z Twoimi, dodaj coś ciekawego od siebie, gdy on skończy swoją wypowiedź.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp