Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wodnik 21.01 - 18.02

ROK 2024

Drogi Wodniku, pierwsze miesiące 2024 roku przetestują Twoją wytrwałość, nakłonią do naprawiania błędów i korekty postawy. Tymczasem od czerwca aż do końca 2024 roku staniesz się wybrańcem Kosmosu. Wszystko za sprawą harmonijnej i łagodnej energetyki Jowisza, która ze wsparciem innych planet da Ci szansę, byś nadał swoim sprawom korzystny, szczęśliwy kurs. Korzystaj, ale uważaj, by nie ulec pokusie słomianego zapału lub fałszywemu przekonaniu, że wszystko się samo zrobi... To czas na nowe początki w każdej sferze życia, ale może to oznaczać też kryzysy i odwagę, by pozwolić odejść temu, co się nie sprawdza, co nie działa. Możliwe, że wnikliwiej rozważyć przyczyny dotychczasowych niepowodzeń i od sierpnia podejmiesz działania naprawcze. Zmiana pracy, otoczenia czy partnera mogą okazać się wielkim wyzwaniem. W pracy uda Ci się wcielać w życie projekty i zapracować na awans, także finansowy. Energetyka sprzyjać również będzie stabilizacji finansowej oraz wypracowaniu korzystnych kompromisów w sprawach spornych.

Uczucia

To czas, gdy aura sprzyjać Ci będzie w starych i nowych związkach. Chętniej się zaangażujesz w życie rodzinne i otworzysz się na partnerstwo. Szczególnie latem. Niemniej już wiosną poczujesz, że masz zielone światło w miłości i dzieleniu się radością życia z otoczeniem. Nawet jeśli sądzisz, że nie jesteś stworzony do życia we dwoje, spodoba Ci się bardziej towarzyski tryb życia i będziesz wzmacniać relacje z osobami bliskimi Twojemu sercu. Życie uczy, że niejedna prawdziwa miłość zaczyna się do głębokiej przyjaźni.

Zdrowie

Pamiętaj o regularnych badaniach okresowych i dbaj o siebie. Nic więcej nie trzeba, byś zachował dobrostan i cieszył się życiem. Jowisz zadba o Twój dobry nastrój, a Ty po prostu nie niszcz siebie za pomocą używek czy lenistwa. Nie zaniedbuj treningów i zdrowej diety. Mimo że aura kosmiczna obdarzy Cię zdrowiem i dobrym nastrojem, to lepiej unikaj zbyt przekornej postawy i uciekania w samotność. Warto też poświęcić czas trosce o urodę.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp