Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop roczny 2022 - Wodnik

Wodnik

Miłość i uczucia

Jeśli przedstawiciele znaku Wodnika liczą na wielkie zmiany przełomowe w swoim życiu romantycznym, to mogą się mocno zdziwić. Bowiem, rok 2023 będzie pod względem uczuć stagnacyjny, przewidywalny i niezmienny. Sprawy, które miały się wyjaśnić pozostaną nieruchome co najmniej do marca. Dopiero wraz z wiosną Wodniki znajdą sposób, aby wyjaśnić nieporozumienia i rozwiązać spory ze swoim partnerem. Wiele Wodników zamiast na partnerze skupi się na pomocy innym członkom rodziny, nawet jeśli takowa nie będzie konieczna. Niestety mocno ucierpi na tym związek, gdyż w wielu przypadkach będzie to po prostu ucieczka Wodnika od przerastających go problemów. Single poszukiwać będą miłości nie tam gdzie trzeba, przez co stracą energię i czas na bezcelowe poszukiwania tego właściwego dla siebie partnera. Dopiero latem zmienią strategię i kierunek poszukiwań. Warto zastanowić się kim miałby być ten wymarzony partner oraz gdzie potencjalnie można go spotkać i tam właśnie szukać. Zmiana kierunku działań sprawi, że samotne Wodniki wejdą w ciekawą relację, która będzie układała się po ich myśli.

Praca

Również w sferze zawodowej niewiele zmian przyniesie 2023 rok. Jeśli na takowe Wodnik liczy, to sam musi się o nie postarać. Oczekiwania Wodnika nie będą miały pokrycia w rzeczywistości, dlatego on sam musi zadbać o zmianę tej rzeczywistości. Jeśli Wodnik chciałby więcej zarabiać lub pracować w bardziej atrakcyjnych warunkach, musi zmienić pracę. Jeśli liczy na awans – powinien się o niego postarać. Niektóre Wodniki mogą poczuć się niedocenione, dlatego dokonają rewolucyjnych zmian w postaci rozstania z pracodawcą. Część Wodników zaryzykuje i zrealizuje swój plan własnego biznesu i będzie chciało pracować na własny rachunek. Natomiast, inni przekwalifikują się i wylądują w zupełnie nowej branży. Przedstawiciele tego znaku nie powinni bać się zmian, nawet tych kontrowersyjnych.

Finanse

Co ciekawe – Wodniki najbardziej w 2023 roku będą zadowolone z finansów. Mimo zastoju lub radykalnych zmian w pracy – pieniądze będą się Wodników trzymać. Ten znak będzie wiedział jak zarobić pieniądze i w jaki sposób pomnażać majątek. Znacznie przyczynią się do tego trafne decyzje Wodników, jakie podjęli w roku ubiegłym. W drugiej połowie roku mogą pojawić się dodatkowe wydatki, które nie zdestabilizują budżetu Wodników. Ten będzie bowiem stabilny i elastyczny.

Zdrowie

Ogranicz stres i zadbaj o zdrowie psychiczne.

Wróżka Cesaria

 

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

Nasi Eksperci

wp
wp