Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

ROK 2024

Drogi Baranie, w dziedzinie kontaktów społecznych pozostajesz pod kosmiczną opieką. Doceniaj, korzystaj i powoli idź do przodu. Każda osoba, którą spotkasz, poznasz to dla Ciebie szansa, by się nauczyć czegoś nowego o Tobie samym. Zatem czerp z tego: rozwijaj talenty, buduj swój mały wszechświat. Czego nie dotkniesz, z kim się nie spotkasz – ostatecznie wyjdzie Ci na dobre. Nie oznacza to wcale, że wszystko pójdzie po Twojej myśli. Im bardziej będzie się upierać, tym gorzej na tym wyjdziesz... Czas sprzyja miłości, finansom, karierze i postępom w rozwoju duchowym, jeśli tylko zachowasz otwartość na nowe. Jeśli czujesz, że jednak się cofasz, to wiedz, że dzieje się tak tylko po to, byś uwolnił wewnętrzne blokady i w kolejnych miesiącach ostro, z werwą ruszył do przodu.

Uczucia

Jeśli jesteś samotnym Baranem, to możesz liczyć na nowe i ekscytujące znajomości. Postaraj się nie podejmować jednak pochopnych decyzji o wspólnym życiu. Aura kosmiczna sprzyja Ci także i w tym, abyś zaczął darzyć siebie miłością bezwarunkową. W stałych związkach zmęczonych rutyną wiosna może przynieść kryzys, a jesienią ostateczne rozstanie. Dbaj natomiast o wiernych przyjaciół. Dzięki nim masz szansę na ożywcze fluidy i ciekawe podróże bliżej i dalej.

Zdrowie

Ogólnie aura kosmiczna będzie wzmacniać Twoje ciało fizyczne i wspierać dobrostan. Niemniej używki i ułańska fantazja, przez które beztrosko nadwyrężasz swój organizm, mogą przynieść niespodziewane osłabienie i kontuzje. Zatem lepiej wykorzystać sprzyjającą aurę na umiarkowany ruch na świeżym powietrzu, bez brawury i ryzyka kontuzji. Szczególnie uważaj na kontuzje i wypadki w lutym oraz październiku.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp