Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Baran

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Baran
Mira Wróżka Mira Wróżka

Ten rok będzie ważny dla sfery zawodowej i dla sfery finansowej. Zaznacza się tutaj także kontakt z urzędami, załatwianie spraw urzędowych. Na pewno najmocniej zaznacza mi się praca i wszystko co z nią związane.

Pierwszy kwartał roku - dobre karty z jednym maleńkim ale. Sam początek roku uważajcie na osobę, która może wam chcieć złożyć niekorzystną propozycję finansową bądź mówiąc wprost wyciągnąć rękę bo Wasze pieniądze. Bardzo proszę miejcie to na uwadze. Idąc dalej, pierwszy kwartał poza tym niemiłym wydarzeniem, upłynie wam bardzo spokojnie, bardzo stabilnie, wręcz karty układają się w linię bez nagłych zwrotów akcji. Trochę spotkań z przyjaciółmi, trochę odwiedzin znajomych, trochę wy będziecie się gościć, trochę do was przyjadą. Może część tych osób dawno nie widzieliście. Trzy miesiące spędzicie w miłej, przyjaznej atmosferze. Uwaga barany poszukujące drugiej połowy - karty zaznaczają, że macie cichego wielbiciela.

Drugi kwartał roku pokazuje zwroty akcji. Mogą być sytuacje niekorzystne. Jeżeli chodzi o sprawy urzędowe pokazuje mi się tutaj kontakt bądź z adwokatem, bądź z policją, bądź osobą urzędową. Może jest to sędzia. Będziecie musieli załatwić jakieś sprawy, ale nie pokazuje się to jako sprawy wasze, tylko tak jakby część z was musiała świadczyć na czyjąś rzecz, zeznawać na czyjąś rzecz, bądź zajmować się cudzymi sprawami. Trochę czasu na to poświęcicie, trochę nerwów z tym będzie związanych. Co jeszcze? Zwróćcie uwagę na zdrowie starszego mężczyzny z waszej rodziny. Może to być ojciec, dziadek, wuj, może to być starszy przyjaciel rodziny. Konieczne jest zwrócenie uwagi na zdrowie tego pana i pomoc mu ewentualną.

Trzeci kwartał czyli koniec lata, jesień zaznaczają się sprawy z młodymi osobami, z dziećmi, z nastolatkami. Dużo dobrych wieści. Trochę wydatków na młode osoby, ale i pokazane w stałych związkach. Renesans uczuć, miła, spokojna atmosfera. Malutkie ostrzeżenie. Jeżeli w waszym związku się poprawia, nie pozwalajcie nikomu w to wchodzić. Nie opowiadajcie za dużo o tym co jest u was i trzymajcie mamusię bądź teściową w bezpiecznej odległości. Taka rada.

Ostatni kwartał roku, końcówka roku to wspomniane właśnie sprawy zawodowe. Nie wykluczam zmiany pracy, nie wykluczam awansu, nie wykluczam rozwoju działalności gospodarczej. Będzie się dużo działo jesienią i zimą. Jeżeli chodzi o waszą pracę zmiany, zmiany, zmiany, ale zmiany na plus. Do waszego zespołu może dołączyć osoba, która będzie waszym przewodnikiem zawodowym. A może to wy awansujecie na stanowisko kierownicze czy też dyrektorskie. Nowe możliwości rozwoju, nowe perspektywy, nowe rynki zbytu, nowe pomysły. Ostatnie 3 miesiące roku będą utrzymane w klimacie zmian pozytywnych przy pracy. Jeżeli myślicie o zmianie pracy to jesień i zima, bardziej może zima, jest do tego wprost wymarzona. Po co sięgniecie, z łatwością otrzymacie.

Podsumowując, dobre karty, stabilne. Kilka tak naprawdę ostrzeżeń. Ostrzeżenia dotyczące tego, żeby nie pozwalać sobie na to, by ktoś wami manipulował, ostrzeżenie dotyczące pilnowania pieniędzy. Oraz informacja, że będziecie występować w czyjej sprawie, być czyimś rzecznikiem, zajmować stanowisko na temat jakiejś osoby, Karty także chcą zaznaczyć tutaj obecność dzieci, wnuków, bądź też młodej energii przy was, która będzie wam potrzebna w końcówce lata i na początku jesieni. Mocne młode karty. Życzę barany spełnienia dobrych kart, jak to mówię czerwonych kart.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka