Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Horoskop klasyczny na 2020 rok 20 - 31.12.2020 - Waga

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Mira Wróżka

Mira Wróżka

niedostępny
Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Miłe wagi chciałabym od razu zwrócić uwagę na to, że przy tasowaniu wypadła karta, mówiąca o zagranicy. Może to oznaczać, że w ten nadchodzący rok, sprawy związane z zagranicą, z wyjazdami za granicę, z kontaktami za granicę, z ludźmi, którzy tam mieszkają, będą ważne. Pamiętajmy bo to dotyczy także mnie, że słowo zagranica szeroko rozumiane, może być 2020 roku dla nas ważne.

Wagi powiem tak, czeka nas trudny rok. Trudny oznacza zmienny, trudny w znaczeniu mierzenia się ze samym sobą. Trudny w znaczeniu podejmowania decyzji bardzo ważnych, które będą miały wpływ na nas przez najbliższy rok, a może i całe życie. Rok podejmowania decyzji, które będą miały swoje konsekwencje przez długi, długi czas, ale od początku.

Pierwszy kwartał roku, to właśnie wspomniana „za granica”. To znaczy wieści dotyczące osoby, kobiety, która mieszka bądź za granicą, bądź daleko od was. Sprawy związane z tą kobietą będą ważne. Sprawy związane z tą kobietą i może i z jej dziećmi. Wieści, wiadomości, dotyczące młodych osób. Decyzje, jak my musimy się zachować w sytuacji, w której zostaniemy postawieni. Karta mówi o odcięciu pewnych spraw, odcięciu grubą kreską, a nawet nożem, zamknięciu pewnych tematów i nie powracaniu do nich więcej. Możliwe również, że tematy same się zamkną bez naszego udziału, ale nadal bez możliwości powrotu.

Drugi kwartał roku czyli całość to nazwijmy wiosną może początkiem lata. Karty choroby w rodzinie, smutne karty. Choroba może być długa, choroba może być poważna, choroba może być nagła dla członka rodziny. Choroba, która zwala z nóg, szpital, konieczność pomocy i opieki, zmiany w rodzinie. Obowiązkowość, którą będziemy musieli sobie narzucić. Znowu karty mówiące o tym, że zaskoczą nas pewne sprawy, będziemy musieli się dostosować natychmiast. Nie ma odwrotu i nie próbujmy się odwracać od tego.

Trzeci kwartał roku czyli końcówka lata, jesień to próba złapania oddechu. Zaległy wyjazd, próba znalezienia balansu, wakacje, wyjazd. To hotel z basenem, z zabiegami, z masażami naprawdę tego potrzebujemy więc proszę się nie ograniczać, tylko jechać. Pokazana jest końcówka lata, bądź sam początek jesieni. Optuję za końcówką sierpnia, ewentualnie za miesiącem wrześniem. Wyjazd miły, przyjemny dla ciała, dla ducha. Podkreślam to ważne. Gdzieś gdzie jest basen, masaż, woda, zabiegi, coś to nazwiemy SPA. Kolejna rzecz, która się tutaj pokazuje to, niezakończony jeszcze kontakt z lekarzem. Może to cały czas dotyczyć tej choroby w rodzinie. Rozpoczynają się dla was również sprawy urzędowe, których musicie pilnować. Sprawy te mogą dotyczyć pieniędzy, mogą dotyczyć dziedziczenia, mogą dotyczyć banku, bądź instytucji. Natomiast są to sprawy, które musicie załatwić. Taka jest sytuacja, taka jest konieczność, Tak jak wspomniałam na górze, rok ważny bo będziemy musieli się mierzyć z różnymi wydarzeniami przed, którymi zostaniemy postawieni.

W ostatnim kwartale roku, ostatnich 3 miesiącach będzie próba złapania oddechu. Dużo rzeczy, żeby nie rzec wszystko, już za nami. Spróbujemy złapać równowagę. Wiadomości od młodych osób, dotyczące dzieci, wnuków. Nowe wieści na temat pracy. Przy pracy możliwa zmiana. Dla osób poszukujących pracy bądź chcących ja zmienić – awans, podwyżka, zmiany organizacyjne. Dobre karty na pracę, na współpracę. Są karty zakładania własnej działalności gospodarczej czy też spółki. Podkreślam więcej zaufania dla młodych osób bo tutaj są jakieś dobre wieści związane z młodymi osobami.

Wagi, rok gdzie będziemy kończyć wiele spraw, to musimy sobie powiedzieć jasno, rok kiedy wiele spraw skończy z nami. To rok kiedy będziemy musieli zająć się członkami rodziny, rok kiedy będziemy musieli zwrócić uwagę na zdrowie członków rodziny oraz nasze. Rok kiedy będziemy próbowali pazurami wydrzeć choć odrobinę odpoczynku dla nas. Przez pierwsze sześć, siedem miesięcy będzie bardzo trudno. 2020 to rok zmian przy pracy, przy działalności gospodarczej, nowa działalność, nowa praca. Taki będzie ten rok. Wszystkiego dobrego życzę wam umiłowane wagi.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka