Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop klasyczny na 2021 rok 15 - 31.12.2021 - Waga

Waga
Mira Wróżka Mira Wróżka

Z przełożenia mogę powiedzieć, że karty zapowiadają koniec kłopotów finansowych. Rok będzie dobry pod względem finansowym. Natomiast mogą się pojawić drobne, podkreślam drobne problemy w sferze uczuciowej. Bardziej są pokazane nieporozumienia bądź sprzeczne oczekiwania. Natomiast są to tylko drobne sprzeczki, którymi nie trzeba się przejmować. Jeżeli któraś z pań Wag jest sama, to w nadchodzącym roku spotka miłość, nie wykluczam, że będzie to miłość życia. Teraz patrzymy na poszczególne kwartały.

Pierwszy kwartał roku przyniesie Wam wiadomości z daleka. Pewne sprawy, które były opóźnione teraz mają szansę na realizację. Karty pokazują na powodzenie w sferze emocjonalnej, uczuciowej. Dobre wieści o młodych osobach. Ale i jest tutaj ostrzeżenie by analizować rzeczy, które usłyszymy od kobiety szatynki.

Drugi kwartał zaczynacie z przytupem. Pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Mogą to być zapisy sądowe, testamentowe, może być sprzedaż nieruchomości zyskiem, może być kupno. Wszystko co wiąże się z pieniędzmi, warto w drugim kwartale, na samym początku drugiego kwartału realizować. Szczęście Wam sprzyja. Mogę jeszcze podpowiedzieć, że otrzymacie wiadomość, że ktoś kogo nie podejrzewaliście nawet o to, będzie się rozwodzić. Wykorzystajcie ten kwartał i jak najlepiej wyciśnięcie ile się da.

Trzeci kwartał jesień, końcówka lata to sprawy domowe, sprawy związane z rodziną, sprawy związane z bliskimi, trochę informacji o chorobie osób bliskich, trochę zamieszania z leczeniem. Dużo spraw będzie się działo wokół domu i jak to mówimy potocznie, dom będzie stał na głowie. Starajcie się kontrolować ile tylko możecie, żeby nic nie umknęło Waszej uwadze. Rodzina będzie Was potrzebować, bliscy będą Was potrzebować. Pilnujcie zdrowia najbliższych Wam osób.

Czwarty kwartał zaczynacie od związku. Mogą to także być oświadczyny. Może być ślub. Spotkacie drugą połowę waszego jabłuszka. Będzie to bardzo dobry czas na zawarcie związku małżeńskiego. Natomiast muszę przestrzec, że ostatni miesiąc roku będzie dla Was bardzo trudny, mogą do Was dochodzić niepokojące informacje na temat albo waszej pracy jako takiej, albo informacje dotyczące trudności u mężczyzny z Waszej rodziny. Trudno mi tutaj wyrokować bo pewnie dla jednej Wagi będzie to, dla drugiej to, natomiast każdą Wagę chce przygotować na to, że ostatni miesiąc roku może być bardzo trudny.

Podsumowanie w pigułce roku dla Wagi.

Pierwsze miesiące to wieści wiadomości, pierwsze miesiące to bardzo dobre karty na sprawy uczuciowe, na poznanie fajnych osób, na poznanie kogoś bliskiego. Wiosna sprawy materialne wysuwają się na pierwszy plan, silna materia, dobre pieniądze, transakcje, wieści urzędowe. Wykorzystajcie ten czas jak najlepiej. Możecie oczekiwać wpływów.

Lato i początek jesieni mówi o poznaniu osoby do związku, ale i za chwilę wchodzą karty, mówiące o tym, że trzeba będzie pilnować spraw domowych i domowników, trzeba będzie interesować się domem. Więc trzeba będzie pogodzić Wasze romanse ze sprawami domowymi. Dom stoi na głowie więc starajcie się wypośrodkować i balansować własną osobą. Wiem, że jest to bardzo trudne.

Końcówka roku to miłość, miłość, miłość, zaręczyny, ślub, oświadczyny, a ostatnie dni czy też tygodnie roku trudne wiadomości.

Miłe wagi to będzie naprawdę dobry rok, rok zmian, rok wielu nowych wydarzeń i będzie zarówno spokojny momentami, jak i dynamiczny więc to co Waga lubi najbardziej. Oczywiście gdzieś te trudniejsze karty muszą się znaleźć więc muszę też o nich powiedzieć. Natomiast u Was widzę przewagę dobrych układów kart. Czego życzę? Aby tylko dobre karty się spełniły, życzę tego Wam.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp