Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Waga 24.09 - 22.10

ROK 2024

Droga Wago, to może być dla Ciebie przełomowy czas w osobistej sferze życia. Stanie się tak, jeśli faktycznie jesteś gotowa na radykalne zmiany. Nie obędzie się bez napięć, stresu i - najprawdopodobniej także konfrontacji z innymi. Nieraz zadasz sobie pytanie, czy naprawdę warto…? Niemniej od czerwca możesz liczyć na sprzyjającą, harmonijną energetykę. Pojawią się wówczas pomocni ludzie i znajdziesz to, czego potrzebujesz. Jeśli tylko zechcesz, to już jesienią, od października do listopada, nadasz swoim sprawom domowym, finansowym i zawodowym nowy kurs. Dopiero czas pokaże, że dokonałaś słusznych, choć trudnych wyborów. Zaufaj sobie, nawet jeśli wszyscy inni będą Ci mówić, że się mylisz.

Uczucia

Masz zielone światło w miłości. Korzystaj, by wzmacniać relację i ewentualnie formalizować związek. Romantyczne weekendy tylko we dwoje, krótka wycieczka dla dwojga czy kolacja przy świecach okażą się niezapomnianym przeżyciem. Zaufaj intuicji i żyj tak, jakby nie miało być jutra! Jeśli zaś jesteś samotną Wagą, lepiej z rozwagą podejdź do nowych znajomości. Słowa nie są tak ważne jak czyny, nawet jeśli słowa te mile łechcą Twoją próżność i pobudzają wyobraźnię. Stary, sprawdzony życiowo przyjaciel równie niespodziewanie może stać się towarzyszem życia.

Zdrowie

Stabilne, ale zadbaj o dietę i regularne treningi. Możesz liczyć na wsparcie sił kosmicznych i cieszyć się życiem, pełną garścią czerpać z jego uroków. Możesz też śmiało i ciężko pracować na rzecz realizacji planów i spełniania marzeń. Szczególnie dbaj o swój dobrostan na przełomie marca i kwietnia, a także pod koniec roku.

Horoskop został opracowany przez: Akia

wp
wp
wp