Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Waga

Skontaktuj się z autorem
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

Teraz
niedostępny
Waga

Uczucia: Zodiakalne Wagi w tym roku będą niestety zamknięte na miłość. Niechętnie będziesz wchodzić w nowe znajomości. Towarzyszące Ci blokady będą zniechęcały ludzi, którzy będą chcieli się do Ciebie zbliżyć. Przez to rok ten w sferze uczuciowej może być dość smutny.

Praca: W pracy rok 2022 będzie dla Ciebie wyjątkowy. Karty wskazują, że uda Ci się wpaść na wyjątkowy pomysł, Twoja praca zostanie solidnie doceniona. Masz szansę na wygranie jakiegoś konkursu lub przetargu.

Pieniądze: W sferze finansowej karty nie wróżą w tym roku odczuwalnej zmiany na lepsze. Pomimo tego, że będą pojawiały się większe przypływy, niestety nie uda Ci się oszczędzić zbyt wielu pieniędzy. Głównie za sprawą konieczności spłaty wcześniejszych zobowiązań.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym karty wskazują na możliwe dolegliwości związane z głową i jej obrębem. Mogą towarzyszyć Ci częstsze bóle głowy, migreny ale także problemy między innymi z zatokami, oczami i uszami.

Rada: Ten rok będzie dla Ciebie dobrym czasem, by poszerzyć swoją wiedzę lub umiejętności. Warto wziąć udział w jakimś szkoleniu bądź skończyć kurs, który podniesie Twoje kwalifikacje.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp