Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp

Horoskop roczny 2022 - Rak

Rak

Uczucia: Ten rok może obfitować w wiele nowych znajomości. Bliższe relacje będą jednak budowane głównie na poziomie seksualności. Nie będą to uczuciowe relacje. W relacji partnerskiej uważaj na to, by za bardzo nie osaczać swojej drugiej połowy.

Praca: W pracy będzie to dla zodiakalnych Raków rok spokoju, stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. To, co było do osiągnięcia w tym miejscu, zostało już osiągnięte. Teraz przyjdzie Ci odcinać od tego kupony.

Pieniądze: Bądź bardziej rozważny w planowaniu swojego budżetu. W tym roku czeka Cię zdecydowanie większy wydatek, który znacznie wpłynie na pogorszenie Twojej sytuacji finansowej. Warto będzie oszczędzać.

Zdrowie: Pod kątem zdrowia karty wskazują, byś zwrócił uwagę przede wszystkim na swój układ hormonalny, ale także i na układ pokarmowy. Szczególnie mogą doskwierać Ci dolegliwości w okolicach żołądka.

Rada: Karty radzą, byś w tym roku był dyskretny. Ktoś w zaufaniu może powierzyć Ci swój sekret – nie zawiedź tej osoby. W komunikacji z innymi staraj się o powściągnięcie swoich emocji, by uniknąć poważnych konfliktów.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp