Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Rak 23.06 - 22.07

ROK 2023

Miłość i uczucia

Rok 2023 w miłości rozpocznie się dla wielu Raków nie najlepiej. Wejdą oni w nowy rok z niepewnością i stresem z nią związanym. Niektóre osoby będą próbowały powrócić do dawnej miłości, a inne będą na etapie naprawiania relacji z ukochanym i odzyskiwaniem bliskości. Zadawalający zwrot akcji nastąpi w lutym i Raki będą mogły cieszy się sukcesem. W stałych związkach partnerzy odnajdą porozumienie i harmonię, a samotne Raki wejdą w stabilną i spełniającą je relację. Nie oznacza to jednak, że Rak będzie mógł osiąść na laurach. Jeśli tak się stanie – problemy powrócą. Samotne Raki, które nie zakochają się w pierwszej połowie roku, otworzą się na miłość latem, a to uczucie spadnie na nich bardzo niespodziewanie. Nowa miłość będzie kwitła mimo obaw Raków, które zahamowane trudnymi doświadczeniami, mogą mieć problem, aby otworzyć się na dobro płynące od drugiego człowieka. Niepotrzebnie, gdyż nowa miłość to uśmiech od losu.

Praca

Niestety niewiele zmian Raki doświadczą w sferze zawodowej. Pierwsze dwa kwartały roku będą raczej spowolnione i rutynowe. Wielu z was będzie tendencyjnie wykonywało swoje obowiązki, ale przy jednoczesnym planowaniu swojej przyszłości zawodowej. Wiele dziać będzie się w głowach Raków, które mając plan na siebie będą poszukiwały sposobów jego realizacji. Jednak będą musiały pojawić się okoliczności, aby swoje marzenia móc realizować. Takie pojawią się dopiero na przełomie sierpnia i września. Nowości umożliwią Rakom samorealizację, dokształcanie i podniesienie swoich kompetencji. Niektóre Raki zmienią pracę, ale to dopiero w okolicy początku jesieni. Ponadto, w ostatnim kwartale pojawią się okazje do awansu i zajęcia wysokiego stanowiska. Wówczas Raki będą musiały wykazać się bogatym zasobem wiedzy, doświadczenia i umiejętności, aby osiągnąć to, o czym od dawna marzą.

Finanse

W tym roku zodiakalne Raki będą miały dużo wydatków, dlatego powinny ograniczyć zakupy dla przyjemności. Powinny też unikać sytuacji, w których można robić zakupy pod wpływem emocji. Nieprzemyślane transakcje finansowe i brak oszczędzania może sprawić, że Raki poczują konieczność pożyczania pieniędzy na najpotrzebniejsze produkty. Odradzałabym również krótkoterminowe inwestycje dla pomnożenia majątku, tylko wskazałabym na ograniczenie nieprzemyślanych zakupów. Warto słuchać intuicji i głosu rozsądku, a wówczas Raki będą cieszyły się stabilizacją finansową całe 12 miesięcy.

Zdrowie

Warto zadbać o swoje przewlekłe schorzenia, które staną się zdrowotnym zmartwieniem.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp