Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Koziorożec 22.12 - 20.01

ROK 2023

Miłość i uczucia

Wiele zmieni się w sferze uczuć i emocji w roku 2023 u zodiakalnych Koziorożców. Przede wszystkim same Koziorożce postarają się o te zmiany. Cierpliwość stracą single, które wezmą sprawy w swoje ręce i za swój priorytet i nadrzędny cel postawią znalezienie miłości. Wielu samotnym Koziorożcem uda się znaleźć sposób, aby ułożyć sobie życie uczuciowe i dzięki temu poczują pierwszy raz od dawna szczęście i spełnienie. W stałych związkach partnerzy uświadomią sobie, że nic się samo nie zrobi. Jeśli jest coś nad czym trzeba popracować, to oboje zaczną bardziej się starać. Inicjatorem zmian i porządków w relacji będzie Koziorożec, który w myślach już sobie wszystko dobrze przeanalizował. Kreatywni Koziorożce będą wprowadzać nowości, które partner zaakceptuje. Będą to m.in. spontaniczne wyjazdy zbliżające ukochanych, zmiany w obowiązkach domowych etc. Dzięki temu ten znak odnajdzie spokój i zadowolenie z życia romantycznego.

Praca

Znany ze swoje sumienności i pracowitości Koziorożec wypracuje sobie w miejscu pracy bardzo silną pozycję. Uda mu się też zdobyć autorytet. W tym roku przyjdą wyróżnienia i docenienia za lata pracy. Pracodawca nie tylko zauważy bieżące starania Koziorożca, ale i też jego wieloletnie zasługi. Dlatego wiele osób otrzyma awans, odczuwalną podwyżkę lub inną cenną nagrodę. Stanie się to prawdopodobnie w połowie roku. Osoby spod tego znaku chętnie inwestować będą czas i pieniądze na własny rozwój, a motywacja będzie ich popychać w górę. Osoby bezrobotne bez większego problemu znajdą stałe zatrudnienie, gdyż los im również będzie sprzyjał w przedsięwzięciach zawodowych. Natomiast, u przedsiębiorców zrobi się wiosną większy ruch. Wiele biznesów ruszy do przodu, a prowadzące je Koziorożce będą mogły pozwolić sobie na długi wyczekiwany urlop.

Finanse

W roku 2023, mimo licznych sukcesów zawodowych, finanse będą zmienne, a głównie zauważą to przedsiębiorcze Koziorożce. Muszą bowiem przygotować się na wyższe koszty przychodu. Pozostali przedstawiciele tego znaku również mogą być zaskoczeni wydatkami, których się nie spodziewali. Warto więc, aby większość nadwyżki finansowej Koziorożec lokował w bezpiecznym miejscu. W przyszłości ona się przyda na trudniejsze czasy. Finanse ustabilizują się dopiero z końcem jesieni.

Zdrowie

Bardziej materialne i uczuciowe priorytety Koziorożców sprawią, że zapomną one o swoim zdrowiu. Będzie ono w normie, ale warto nie zapominać o ogólnej profilaktyce.

Wróżka Cesaria

Horoskop został opracowany przez: Wróżka Cesaria

wp
wp
wp