Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
wp

Horoskop roczny 2022 - Koziorożec

Skontaktuj się z autorem
Koziorożec

Uczucia: Rok 2022 w sferze miłosnej u zodiakalnych Koziorożców może być czasem oczekiwania na nie do końca określone sytuacje. Możesz popaść w uczuciowy marazm, przez to, że nie będziesz wykonywać żadnych działań, ku temu by zmienić swoją sytuację.

Praca: Ten rok przyniesie spory dylemat w sferze zawodowej. Będziesz poszukiwał dla siebie nowej ścieżki, ale w momencie kiedy pojawi się konkretna propozycja, nie będziesz zdecydowany.

Pieniądze: Pod kątem finansowym rok 2022 będzie dla Ciebie obfity. Pojawić się może wiele wyjątkowych okazji, dzięki którym zarobisz pieniądze za to, co jest Twoją pasją. Uważaj jednak na to, by nie podchodzić do dóbr materialnych zbyt emocjonalnie.

Zdrowie: W zdrowiu karty zapowiadają problemy związane przede wszystkim z układem oddechowym. Mogą wystąpić dolegliwości w okolicach płuc, ale także bóle gardła czy też bóle zatok.

Rada: Nie bój się zmian w swoim życiu. Ten rok przyniesie Ci szansę do całkowitej transformacji. To idealna okazja na to, by rozpocząć nowe, lepsze życie.

Horoskop został opracowany przez: Wróżbita Mateusz AlgizWróżbita Mateusz Algiz

Nasi Eksperci

wp
wp