Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Horoskop klasyczny na 2021 rok 15 - 31.12.2021 - Koziorożec

Koziorożec
Mira Wróżka Mira Wróżka

Koziorożce, z przełożenia na pewno będzie kilka spraw urzędowych, z przełożenia mogę powiedzieć, że duże zmiany dla osób które, obecnie mieszkają za granicą. Na ten moment nie umiem powiedzieć czy to dobre czy niedobre zmiany, ale zaryzykuję stwierdzenie, że trzeba będzie dopełnić pewnych kwestii urzędowych i to już na początku roku. Więc jeżeli jesteście Koziorożcami, które mieszkają za granicą bardzo pilnujcie spraw formalnych. Dla pozostałych Koziorożców, kwestie urzędowe tak jak wspomniałam oraz informacja, że pewne sprawy mogą iść dosyć powoli. Sprawy nie będą się działy tak szybko jak przy puszczacie. Dla z Was bardzo fajny wyjazd zagraniczny w nadchodzącym roku.

Początek roku bardzo dobry, otrzymacie może nawet sporą gotówkę, sporą sumkę, będą to pieniądze, które otrzymacie od rodziny. Mogą to być rodzice bądź dziadkowie, natomiast nie wykluczam, że te pieniądze będą przeznaczone na Wasze dzieci, celem zabezpieczenia przyszłości dzieci, młodych osób z Waszej rodziny. Karty też wskazują na to, że właśnie może rodzice lub dziadkowie będą potrzebowali Waszej pomocy i trzeba będzie zastanowić się w kręgu rodzinnym jak te sprawy rozwiązać i kto będzie pomagał rodzinie. Może warto oddelegować do tego młodą osobę, może to właśnie wnuki powinny pomagać dziadkom. Tak czy tak uda się to zorganizować lepiej niż przypuszczacie. Dobry czas, spokojny czas, fajne pieniądze dużo miłości w rodzinach.

Drugi kwartał na samym początku przynosi informacje o zaskakujących wydarzeniach bądź zaskakujących w wiadomościach. Karty także próbują tutaj podpowiedzieć, że gdzieś w Waszym otoczeniu pewne pary się rozstaną. Karty wskazują na to, że w drugim kwartale trzeba będzie się przyjrzeć właśnie wspomnianym sprawą urzędowym i nie wolno zwlekać absolutnie w tym temacie. Karty podpowiadają, że jeżeli dotrzymać terminu to będzie to tylko formalność. Zwracam uwagę na terminowość. W okolicach Wielkanocy uwaga na choroby, które jeżeli o nie, nie zadbacie od razu mogą się przeciągnąć w czasie.

Trzeci kwartał, koniec lata, jesień może być dla Was ciut trudniejszy, dlatego że nastąpi kumulacja wydarzeń, kumulacja spraw. Tak jak pierwsza połowa roku jest bardzo spokojna, tak tutaj następuje przyspieszenie. Pokazują się znowu sprawy urzędowe, ale tym razem związane typowo z nieruchomościami, pokazują się sprawy zaległych spotkań i zaległych obowiązków, których nie dopełniliście, pokazują się kwestie nie pilnowania zdrowia i teraz pewne sprawy zaczynają wychodzić na światło dzienne. Zdecydowanie muszę powiedzieć, że Waszym obowiązkiem jest dbanie w drugim i trzecim kwartale o kręgosłup, bo mam pokazane wręcz unieruchomienie. Ostrzeżenie dla Was jest takie, że nie słuchajcie plotek na Wasz temat i plotek na temat Waszego partnera czy też Waszej partnerki, plotek, które mówi Wam koleżanka z pracy. Ta koleżanka jest zazdrosna i powiem to wprost - ta koleżanka kłamie. Jeżeli posłuchacie tych głupot, które próbuje Wam wmówić, skończy się to niekorzystnie dla Was, a ona będzie triumfować. Więc powtarzam jesień to czas nie słuchania plotek od kobiety z pracy.

Jeżeli nie macie drugiej połowy, to w czwartym kwartale gwarantuje to, że będziecie już swoją drugą połowę posiadać. Będzie to osoba bardzo sympatyczna, bardzo miła, bardzo dobra. Będzie to trwały, dobry związek. Czwarty kwartał mówi o uspokojeniu wszystkich spraw, wyprowadzeniu. Dzięki pomocy najbliższych i ogromnej pomocy przyjaciół, tak naprawdę spędzicie te ostatnie miesiące roku bardzo spokojnie. I mam dla was super informację. Koniec roku bądź przełom lat, to super ekstra fantastyczny wyjazd. Zaryzykuję stwierdzenie podróż życia. Tak więc w ostatnim okresie roku, ostatnim kwartale roku, będziecie mogli naładować akumulatory na przyszłe lata. Super karty.

Spróbujmy podsumować w kilku zdaniach was rok. Początek roku bardzo dobry, bardzo spokojny, tak naprawdę nawet bym rzekła leniwy, luty-marzec kwestie pomocy osobom starszym z rodziny, kwestie zarządzania obowiązkami. Spróbujcie zaangażować młode osoby. To naprawdę jest bardzo dobry pomysł.

Jesień to pewne zaskakujące informacje, które do Was dotrą, ale i początek spraw urzędowych, które troszeczkę będą trwały więc już wiosną przygotowujcie się na to. Lato to nie będzie dla Was czas urlopu. Owszem mam tutaj pokazany wyjazd, ale jest to wyjazd w kraju, urlop w Polsce, ale nie to jest najważniejsza informacja. Najważniejsza informacja jest taka, że właśnie teraz sprawy urzędowe nabiorą mocy i teraz trzeba będzie się nimi bezdyskusyjnie zająć. Karty wskazują także na wstrętna plotkarę w Waszym otoczeniu, zazdrosną o Was koleżankę. Pozbądźcie się takiej osoby z Waszego otoczenia. Ponawiam, pilnujcie spraw urzędowych. Nie zostawiajcie niczego przypadkowi. Ostatnie 2 miesiące roku to czas pokoju, leniwy czas spędzony z najbliższymi oraz pakowanie walizek na bardzo daleką wspaniałą podróż.

Koziorożce życzę Wam by cały rok był taki jak początek tego roku i jak końcówka tego roku. Mając wiedzę, którą już Wam dzisiaj mówię. Spróbujcie pewne sprawy ukrócić w zarodku. Nie bójcie się prosić o pomoc, ale i koniecznie delegujcie obowiązki. Nie musi być wszystko na Waszej głowie. I z tym Was zostawiam życząc Wam jak najlepszego roku.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

wp
wp