Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wodnik 21.01 - 18.02

15.07 - 21.07

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Z najmniejszych powodów tracisz panowanie nad sobą i jak można się spodziewać, nie jesteś w stanie utrzymać normalnego poziomu energii. Błędnie lub nie, masz wrażenie, że ludzie celowo chcą cię zirytować. Kiedy to się stanie, trudno jest odzyskać samokontrolę. Współpraca i kompromis są kluczem do przejścia przez okres, który wydaje się pełen konfliktów. Oszczędź sobie stresu, szukaj aprobaty i uznania, zamiast narażać na szwank dobre znajomości i przyjaźnie. Obecna aura sprzyja planowaniu podróży, pomyśl o urlopie, organizacji czasu dla młodszych członków rodziny. Możesz też liczyć na dodatkowe pieniądze i korzystne rozliczenia.

MIŁOŚĆ

Włóż trochę energii w swoje życie uczuciowe i postaraj się być szczęśliwym w swoim związku. Słuchaj uważnie, gdy twój partner mówi do ciebie. Nie narażaj niepotrzebnie na ryzyko tego, co zbudowaliście. Spróbuj wykorzystać swoją zwiększoną energię, aby utrzymać pozytywne napięcie między wami. Zaskocz swojego partnera, pozwól mu doświadczyć, jak spontaniczny i oryginalny możesz być. Single mają przed sobą czas decyzji, gdyż pojawi się więcej niż zazwyczaj szans i nowych znajomości.

KARIERA I FINANSE

Ważne jest, aby ustąpić miejsca w potencjalnie zaogniających się sytuacjach, w przeciwnym razie okaże się, że wszelkie postępy, które wcześniej zrobiłeś, uległy erozji. Skoncentruj się na rzeczach, które musisz zrobić, a będziesz wolny od problemów. Bądź czujny; nie musisz opowiadać wszem i wobec o swoich osiągnięciach i sukcesach. Uczciwe osoby docenią cię i tak, ale możesz sprowokować reakcję za twoimi plecami, tych, którzy nie życzą ci dobrze. Jednak twoja sytuacja zawodowa to nie wszystko. Wykorzystaj swoje wolne zasoby i wolny czas, aby stworzyć lepszą równowagę między pracą a życiem prywatnym dla siebie. Jesteś w dobrym okresie dla budowania długoterminowych zabezpieczeń, pomyśl o lokatach, inwestycjach czy ubezpieczeniu majątku.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp