Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wodnik 21.01 - 18.02

27.11 - 03.12

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Prawdopodobny jest teraz sukces w pracy, który będzie skutkował nagrodami pieniężnymi. Powinieneś sporządzić listę wydatków, aby nie zabrakło pieniędzy przed nowym rokiem. W życiu osobistym przychodzą trudne chwile. Obsesja na punkcie siebie samego zamienia się w niezdrowy egoizm: nie chcesz iść na ustępstwa. Odrętwienie emocjonalne może prowadzić do rozpadu związków. Obecne energie będą jednak słaniać do szukania równowagi. Ulegając tej tendencji, będziesz mógł przemyśleć swoje spojrzenie na życie. Dzięki temu możliwe będzie pozbycie się szkodliwych postaw, znalezienie rozwiązania problemów rodzinnych i osobistych.

MIŁOŚĆ

Przed tobą trudny czas, relacje będą wydawały się zawiłe, pozbawione lekkości i uczuć, których szukasz. Może dojść do decyzji o rozstaniu, separacji, będą trudne rozmowy. Single nie znajdą teraz takich osób jakie spełniają oczekiwania. Wycofasz się i spróbujesz wszystko poukładać sobie na spokojnie w głowie i sercu. Skupisz się na relacjach z krewnymi i dziećmi, co przyniesie ukojenie.

KARIERA I FINANSE

Sytuacja finansowa będzie się kształtować pomyślnie. Przypływ niezarobionych pieniędzy rozwiąże ci ręce, pozwoli ci działać swobodniej, bez ograniczeń. Wszelkie inwestycje zakończą się sukcesem. Jednak nie trać czujności, zwłaszcza, że teraz łatwiej jest o przewidzenie wszystkich zagrożeń. Dzięki skrupulatności i odpowiedzialnemu działaniu możesz liczyć na realne sukcesy zawodowe. Masz więc szanse na dynamiczny skok w karierze, ale także okazję do uzupełnienia swojej wiedzy i doświadczenia. Korzystaj zatem teraz z zaproszeń na spotkania branżowe, konferencje i szkolenia.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp