Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Wodnik 21.01 - 18.02

05.06 - 11.06

OGÓLNA AURA TYGODNIA

Projekt lub cel, nad którym pracujesz już od dawna osiąga teraz decydujący moment. Jaki jest twój następny krok – zdecyduj, czy pójdziesz naprzód i przeniesiesz to na wyższy poziom - czy też zwyczajnie skierujesz się w nowym kierunku? Jeśli myślisz o zmianie kariery, to czas obecny może być twoim punktem wyjścia. Możesz także pozyskać wartościowego klienta, uzyskać awans lub wejść w rolę lidera. Sumienny wysiłek może zostać uhonorowany nagrodą lub pochlebnymi opiniami. Jeśli sprawy z krewnym lub współlokatorem stały się teraz napięte, możesz spróbować teraz oczyścić atmosferę. Szukasz nowego domu lub zastanawiasz się nad remontem - w tym momencie możesz znaleźć dla siebie wymarzone miejsce, nie zabraknie też środków na inwestycje.

MIŁOŚĆ

W stałych relacjach nadchodzi czas na realizowanie wspólnych życiowych planów. Możecie omawiać w tych dniach kwestie wspólnego zamieszkania, zmiany domu a także plany związane z powiększeniem rodziny. Wodniczki nie planujące ciąży winny bardziej niż zazwyczaj uważać - silna żeńska energia wspiera teraz płodność. Single mają szanse na poznanie kogoś wartościowego. Pamiętajcie jednak, że miłość nie zawsze ma ciało Adonisa, że dobry, wartościowy i kochający człowiek może skrywać się pod mniej atrakcyjna fizjonomią.


KARIERA I FINANSE

Masz przed sobą ciekawy okres rozwoju. Możesz stać się z dnia na dzień nową osobą odsuniętą od obowiązków rodzinnych i oczekiwań, które mogą cię powstrzymać przed sięganiem po wyżyny zawodowe. Jeśli marzyłeś o pracy za granicą, doskonałą okazję, aby wypróbować nowe przestrzenie i możliwości. Możesz otrzymać propozycję pracy, dłuższej delegacji lub stażu w innym kraju.  Zastanów się nad swoim domem i życiem osobistym w tym czasie, ponieważ możesz zobaczyć, że niektóre trudne tematy pojawiają się ponownie spowalniając Twoje decyzje. Możliwe, że bliskim należą się jakieś wyjaśnienia. Obecny czas wymusi na Tobie większe wydatki na sprawy domowe i rodzinne. Podołasz naturalnie, ale odczujesz te wydatki jako nadmierne. Nie powinieneś teraz inwestować długoterminowo, może zabraknąć rozsądnego spojrzenia.

Horoskop został opracowany przez: Lilii Auri

wp
wp
wp