Wp Horoskopy
Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
wp

Baran 21.03 - 20.04

Jak ją/ jego uwieść?

Zodiakalne Barany to przywódcy. Baran lubi, gdy wzrok wszystkich dookoła jest skupiony właśnie na nim. Szuka wciąż kolejnych wyzwań. Uwielbia podboje uczuciowe i flirty. Kocha namiętność i seks. Zwraca uwagę na osoby nietuzinkowe, o które mógłby zawalczyć. Rywalizacja go napędza, a więc zawsze chętnie podejmie się zdobycia względów osoby, o którą już ktoś się stara.

Kobietę spod znaku Barana można uwieść pokazując swoją moc. To kobiety bardzo silne, a więc zwrócą uwagę na mężczyzn, którzy są silniejsi od niej. Pokaż swoją pewność siebie i odwagę. Nie przesadzaj z romantyzmem, nie bądź zbyt słodki. Zaproponuj randkę z dużą nutą adrenaliny. Kolacja przy świecach zawsze przegra z randką związaną ze sportami ekstremalnymi. Miej dobry pomysł i zaproponuj go w sposób pewny – tak, jakbyś był przekonany, że głupotą byłoby Ci odmówić.

Mężczyznę spod znaku Barana można uwieść tylko w jeden sposób. Daj mu przestrzeń do tego, by to on Cię uwiódł. Spowoduj to, że będzie chciał to zrobić. Spraw, by oszalał na Twoim punkcie. Sama nie podejmuj inicjatyw. Postaraj się zwrócić jego uwagę swoją tajemniczością. Możesz rzucić zalotne spojrzenie, ale zaraz po tym, odejdź bez słowa. Gdy Baran sam zainicjuje kontakt, okaż mu chwilowe zainteresowanie, ale nie oddawaj się cała od razu. Wzmocnisz tym jego zapał do starań.

ZNAK ZODIAKU A...

wp
wp
wp