Wp Horoskopy
Partner
serwisu
Logo_cut_simple
mobilemobile
wp
Chefron

Chefron

Teraz
niedostępny

Ezoteryką oraz prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Pracuję z mocno rozwiniętą intuicją. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach, przejechałem setki kilometrów aby wziąć w nich udział, przeprowadziłem niezliczoną ilość rozmów prywatnych oraz telefonicznych. Kontakt z człowiekiem jest dla mnie pomostem energetycznym, dzięki któremu mogę doradzić Ci jaką drogą w życiu podążać. Dzięki swojej intuicji, kartom tarota, anielskim, wyroczni oraz numerologii jestem w stanie nakreślić Ci możliwości, jakie pisze przed Tobą życie.

Zapraszam do kontaktu Wszystkich, którzy szukają podpowiedzi, odpowiedzi oraz skutecznego rozwiązania swoich problemów.

Chefron

Usługi eksperta

Metody : Tarot, Jasnowidzenie, Numerologia, Czytanie ze zdjęcia, Wahadełko, Karty anielskie, Karty wyrocznie

Dziedziny : Miłość, Twoja przyszłość, Kariera, Finanse, Wróżby ogólne, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Opinie klientów (10)

2023-01-22 23:19:58
2023-01-11 17:00:35
Gorąco polecam! Ekspert cierpliwy i bardzo dokładny .
2023-01-08 16:40:00
2023-01-01 15:44:01
Opis obecnej sytuacji zgadza się w 100%, a nie podawałam Panu żadnych szczegółów. Wydaje mi się, że odpowiedź na pytanie również pokrywa się z rzeczywistością. Dziękuję za rozmowę :)
Odpowiedź eksperta: Ja również dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze!
2022-12-27 20:25:47
Wspaniały doradca, bardzo szybka odpowiedz i obszerny opis sytuacji. Pan Chefron dużo widzi, szczerze polecam!
Odpowiedź eksperta: Bardzo mi miło i dziękuję :)
2022-12-26 21:08:19
Super ekspert, szczerze polecam :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję :)
2022-12-04 17:37:59
Bardzo polecam! Naprawdę wnikliwa analiza sytuacji, dodatkowe przekazy, które są bardzo trafne - faktycznie, mam dziewczynę w pracy, na którą powinnam uważać, zależy mi na opinii przełożonych i męczy mnie kontakt z wujostwem (karty zasugerowały rodziców, ale to pasuje właśnie do mojej ciotki i wuja). Karty naprawdę pokazały bardzo dużo rzeczy, o których nie pisałam w treści maila, bo nawet sama przed sobą nie bardzo chciałam się do nich przyznać. Duże zrozumienie problemu (fakt, będę musiała się oswoić psychicznie, jeśli chodzi o kontakt z innymi ludźmi). Naprawdę bardzo trafny, a do tego empatyczny przekaz, pełen takich życiowych rad. Mam nadzieję, że przyszłość się sprawdzi, bo analiza obecnej sytuacji 100% prawdziwa. Będę wracać, na pewno :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za piękne słowa, zawsze może Pani liczyć na moje wsparcie.
2022-11-16 23:16:07
Wspaniały Doradca. To taki ziemski Anioł, który "zdaje mi raport" z tego, co porabiają czuwające nade mną Anioły , jeśli go o to poproszę. Pytanie w formie email dotyczące zmiany miejsca zamieszkania...z jednego kraju obcego do...i Pan Chefron odczytał bardzo umiejętnie moje myśli. Genialna umiejętność jasnowidzenia. Bardzo trafne spostrzeżenia, które harmonizują ze sobą. Uwielbiam Pana wieczorne odpowiedzi. To dodatkowo potęguje Pana niezwykłość. To tak, jakby Pan Chefron podawał mi kołderkę przed snem, żeby nie zmarznąć od toczących bój myśli...* Tak, jestem silną kobietą, dziękuję za stwierdzenie, ale odkąd Pana tu poznałam, moja siła została wzmocniona dodatkową motywacją... Dziękuję i cieszę się na kolejne spotkanie tutaj...
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję! Wiele to dla mnie znaczy.
2022-11-09 00:13:53
Geniusz Pana Chefrona polega na tym, że trafnie określa przyszłość mimo, że określenie czasowe jest często bardzo trudne. Jasnowidzenie na wysokim poziomie i to nie są żadne zgadywanki!!! Poza tym: świetnie odczytuje ze zdjęć i dostrzega sprawy, których wielu z nas całe życie nie dostrzeże. Tak, kobiety mnie nie lubią!!!Gdzie tylko się da, próbuje ich unikać. Motywuje do działania, gdzie dostrzegany jest happy end. To naprawdę bardzo znacząca Osobistość na tym portalu. Po opracowaniu pytania ma się wrażenie: brak dalszych pytań w tym temacie, ale to było tak świetnie wykonane, że chętnie wrócę niebawem w innej kwestii....! Ostrzegam przed ryzykiem uzależnienia od mądrości życiowej...! :-).
Odpowiedź eksperta: Bardzo mi miło i z całego serca dziękuję!
wp